Jump to content
Create New...

Nick'ai ir jų istorijos


Princese

Rekomenduojami pranešimai

  • ★Vip★

Sveikučiai, kaip jau turbūt supratot pagal temos pavadinimą, šiandien norėčiau pakalbėti apie Jūsų nick'us ir būtent jų istorijas. Mūsų didžiulėje ir draugiškoje bachūrų bendruomenėje yra įvairiausių nickų. Ir tikrai tikiu, jog kiekvienas jų turi SAVO istoriją. Pasidalinkit savąja. Kaip "gimė" jūsų nickas? Gal jus mama taip vadina, gal draugai? Gal jūsų nickas simbolizuoja kokį nors pomėgį? O gal tai vardo trumpinys, ar kokia koduotė paslėpta? :D 

 

 

1k6vsi.jpg

  • Like 2
  • Pakeliam 2
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

Tep nebūn, kaip tu sugalvojai būti Clarity, o ne koks killeriux13? :D Pvz.: Ilgą laiką mano nick'as buvo Raganiūkštė (cs 1.6 laikais). Paauglystėje aš domėjausi visokiais paranormaliais reiškiniais - dar iki dabar knygų lentynoj dulkes renka knygos apie magiją ir ritualus. Kažkada buvau kablį ant to pagavus :D jeigu labai reiktų dar gal prisiminčiau kaip paburt iš taro kortų. Paskiau žinai brendimas vse takoje, ir kaip kiekvienai paauglei prasidėjo zajobai - ragana mane vadina, o aš gi visai nebaisi. Ką gi, galvoju, metas transformuotis į Princesę :D :D O ir iki šiol atvykus pas tėvuką - jis mane dar taip vadina "princesė mano". Tai čia turbūt reiktų padėkoti mano tėvukui už jo humoro jausmą ir meilę pasakoms (tik toms, kur yra princesės), kitų pasakų jis nepripažįsta. 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Pakeliam 2
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Pagrindinis Adminas

ilga laika mano nick buvo Arturikas, bet nebuvau pilnai patenkintas situo nick, kai atsirado guildwars2 zaidimas, ten nick uzsivadinau Art Style ir kazkaip prilipo Art, nes visi trumpindavo kai snekedavom TS, o ir man visai patiko, nes Art ir mano vardo trumpinys, tai va tiek...

  • Like 2
  • Ačiū 1
  • Pakeliam 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

tiek rasiau rasiau ir netycia paspaudziau Home mygtuka ant ekrano.....  is naujoo :DD kadaise buvau M.United, netodel kad patinka futbolas tiksliau net nemegstu jo, tik pradejus css karjera greit beleka uzsirasiau ir tai buvo M.United (nebuvo net minciu sita nick pakeist) bet clarity nick atsirado kaip ir is debesu,tiesiog sedejau youtubej,isgirdau daina, visai nieko daina buvo tai ir uzsidejau dainos pavadinima Clarity 🤣🤣

  • Like 3
  • Haha 2
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Buvau 11-12 metų, tais laikais visi žaizdavo kompiuterinėse (cs1.5; 1.6). Žaidėme su visais tuo metu joje buvusiais žaidėjais ir vieno nick'as buvo "sylve", iš salės pasigirdo riksmai "sylke!" ir visi pradėjo dėtis žuvų pavadinimus. Taip ir atsirado mano nick K.A.R.O.S.A.S. dabar R.I.P. nuo 2013 lapkričio, po Paul Walker mirties.  Kas žino is senų laikų ar draugai, vis dar vadina Karosu.

  • Like 2
  • Haha 1
  • Nusiminęs 1
  • Pakeliam 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

Na, visų pirma 2009m. Pradejau žaisti Runescape ir tada mano nick buvo lukanietis (Taip žinau, kad shitty nes man tada 8 metai buvo). Na taip buvo gal kokius 3-4metus.

Kai pradejau žaisti cs1.6 (Šiaip tais laikais buvau console peasant ir ko gero vienintele priežastis kodėl pradejau lost taip vėlai). Tada nickname keisdavau kaip kojines, iki tol kol nenusipirkau cs:go.

Tada nusprendžiau, kad užteks kaitalioti ir pradėjau galvoti nuolatinį ir solidų nickname. Ir tada pagalvojau kad reiktų nicknamu padaryti savo pavardę ir patikrinęs ar yra tokiu nicknamu (aišku neradau tada nei vieno dbr gal ir yra) taip ir gimę šis nickname : KaMinsKK

P.s Trys K raidės labai krito į akį mano draugams ir dbr mane laiko KKK nariu :D

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★
58 minutes prieš, s0luti0n said:

Mano pats pirmas pc pries 14 metu turejo uzrasa priekyje "SAMSUNG solutions". Taip ir atsirado s0luti0n :D

Haha, aš irgi taip darydavau, kai simsus lošdavau :D Vardą sugalvot problemų nebūdavo, o vat su pavarde... kad nesukt galvos, kas po akimis - tokia ir pavardė. :D :D Tai ir Rafaelo, Dove, Nivea... Buvo ir Samsung. :cool:

  • Haha 2
  • Pakeliam 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

Jauciu papasakociau afigenai gera istorija, bet realiai tai tiesiog neatsimenu :D :D  Toki nicka pasirasiau, kai pradejau losti 1.5, tai pries 12 metuku. Nieks is aplinkiniu manes taip nevadina, o ir geles kaip tokios man net nepatinka, man geriau dovanas skinais, vyrukai, skinais :D :D

  • Like 2
  • Haha 1
  • Sodinam 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Forumo Modas

ojoj... Nors nelaikau saves uoliai tikinciu, bet praejau ta sutvirtinimo sakramenta ir for some reasons pasirinkau sutvirtinimo varda Jeronimas. Taip ir gime geronimo :) o luky_lukis xd... instagram paskyra :)

Kadaise nicka turejau geronimo@ThreeDaysGrace (cia del to, kad tai fcking headbanging rock music... xd... db toli grazu nelaikyciau to megstamiausia grupe, bet tai buvo my shit u know :P) 

Redaguota geronimo
  • Like 2
  • Ačiū 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★
1 minute prieš, geronimo said:

bet praejau ta sutvirtinimo sakramenta ir for some reasons pasirinkau sutvirtinimo varda Jeronimas. Taip ir gime geronimo :) o luky_lukis xd... instagram paskyra :)

Niekada nebūčiau pagalvojus. :D Originalu! Aš visad galvojau, jog tu esi 'Geronimo' dainos fanas :laugh:

  • Haha 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Forumo Modas
4 minutes prieš, Princese said:

Aš visad galvojau, jog tu esi 'Geronimo' dainos fanas

Gee-gee-hee-jo-jo-ho-la-la-hm, let's go Geronimo xd... jei turi sita omeny tai nope :D thats definately not my style, bet u know, faina kai apie tave kuria dainas :)  https://www.youtube.com/watch?v=9kv-I_hzjPg

 

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

Dar kai jaunas buvau ir žaidžiau 1.6 keitinėjau nickus kaip kojines, bet didžiają laiko dalį buvau pasilikes prie trumpo nicko "chaN". Veliau kai atkeliavau į csgo, tiesiog norėjau kažkokio ilgo nicko kuris būtų funny ir kažkoks kitoks nei įprasta, tai va taip sugalvojau kad reikia tapti laimingu bulviu medžiu. Simple, šiaip nei laimingu, nei bulve, nei medžius niekas lyg ir nevadina. Dar manau kad mano nickas yra genialus nes susideda iš tryju random žodžių, todėl kiti žaidėjai mane gali vadinti kaip nori. Tiek happy, tiek potato, tie medžiu (angliškai kažkodėl niekas nevadina tree, keistai skamba manau dėl to), bet visi trys neįžeidžiantis mano žaidėjo orumo. Manau didžiausia inspiracija buvo filmukas ir jo pavadinimas "Happy Tree Friends" Sugalvojus ir apkeitus keleta žodžiu gavosi mano pasakiškasis slapyvardis happypotatotree.

  • Like 1
  • Ačiū 1
  • Haha 1
  • Pakeliam 3
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas

Nors pats esu jaunas lyginant su kitais zaidejais siam projekte, zaidziu gana ilga laika ir per tuos 8-9 metus niku turejau daugiau nei galima prisiminti. Pries 3 metus susigalvojau nika KR8 po ilgo naudojimo pakeiciau i kreit ( kr - eight) poto sulietuvinau i kreitas. Taip ir liko :)

  • Like 2
  • Pakeliam 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Mano pirmasis nick buvo ant css LiuTuKaZ(nes megstu kaciukus :D) cia dar tais laikais kai teru modeliai visi buvo vienodi nesveikom kuprom,  po gan ilgo laiko pramokau geriau zaist, ir daugumoi serveriu gaudavau ban, uz gera zaidima. Buvo pasakyta, jeigu nori zaist nusipirk steam. Na bavau priverstas isigyt steam, banai vistiek tesesi bet tada bent galejau pasispardit kad legalas ir pns. Steam isigijimo proga persivadinau i LiuTaz. Galiausei pabodo man tas LiuTaz nes po 3, 4 Liutus galedavai masofkei matyt. Ta akimirka virs kompo kibojo didelis voras, ilgom, kudom kojom ang. pavadinimu "Daddy Long Legs" tai taip ir sove i galva uzsidet "Daddy No Legs".

Redaguota Evaldas
  • Haha 2
  • Pakeliam 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★
43 minutes prieš, Evaldas said:

 Ta akimirka virs kompo kibojo didelis voras, ilgom, kudom kojom ang. pavadinimu "Daddy Long Legs" tai taip ir sove i galva uzsidet "Daddy No Legs".

Daddy No Legs... Tikiuosi voras nenukentejo, kai nick sugalvojai? :)

  • Haha 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

On 2018-01-05 at 15:24, gelele said:

Jauciu papasakociau afigenai gera istorija, bet realiai tai tiesiog neatsimenu :D :D  Toki nicka pasirasiau, kai pradejau losti 1.5, tai pries 12 metuku. Nieks is aplinkiniu manes taip nevadina, o ir geles kaip tokios man net nepatinka, man geriau dovanas skinais, vyrukai, skinais :D :D

tai pries 12 metuku turbut dar potencialio turejai, kaip normali panele

tai ne dabar boba

  • Sodinam 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★
16 minutes prieš, Amethyst said:

tai pries 12 metuku turbut dar potencialio turejai, kaip normali panele

tai ne dabar boba

kaip pirmam pradedanciam provokuoti ir kelti konflikta, mano atsakymas vienas - ciulpk byby ir eik naxui :)

  • Like 1
  • Haha 4
  • Suglumęs 1
  • Sodinam 2
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėte komentuoti

Jeigu turite paskyrą, prisijunkite

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų forume.

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti dabar
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search