Jump to content

geronimo

Forum Mod
 • Content Count

  267
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  29

Everything posted by geronimo

 1. tu rimtai susikūrei du acc forume, kad parašytum anketą...? ir šitą temą užrakinsiu 🙂 Siūlau daugiau net nebekurt.
 2. geronimo

  UNban

  Nežinau ko tu čia mane taip iš nieko puoli. Nei aš tau baną dėjau nei ką. Bet, matyt, nori kad baigtumėm šitą temą. Galvok, ką šneki kitą kartą.
 3. geronimo

  UNban

  Phnx laukė, bet nesulaukė.
 4. geronimo

  mute

  Apskritai, jei vaikinukas nori aiškintis, turėjo anketą normalią parašyt. Nors anketa nieko nepadės, kai reasonas toks....
 5. geronimo

  Banas

  Banas buvo uždėtas per klaidą. Neužilgo unbaninsim. Atsiprašome.
 6. Rimtas vaikinas, labai dažnai padeda pastebint čytus serve, patyręs žaidėjas. Asmeniškai esu 100% už! P.s. visgi parašei tą anketą, huh? xd
 7. geronimo

  Banas uz afk

  Ban priežastis WH. Jei nori toliau aiškintis rašyk normalią anketą. Jei ne - tema bus neužilgo rakinama.
 8. geronimo

  Banas

  jus jau unbaninot sita veikeja? nes norisi uzrakint pagaliau tema
 9. Tikrai manau fainas ir tvarkingas žmogus ir old school žaidėjas. Su sąlyga, kad bus mandagus visų žaidėjų atžvilgiu - būčiau už! Juolab dabar keli adminai (aš irgi) truputi atostogauja/užsiėmę kitais reikalais.
 10. geronimo

  Banas

  Akka, mes suprantam, kad majinas buvo ne koks adminas ir tikriausiai čia tame ir yra problema, bet iš kitos pusės mes db neturim jokios info kuria galim remtis, tik tokiom prielaidom. Kas vėlgi neadekvatu būtų... Žinoma tavo, kaip puikaus žaidėjo, užtarimas daro savo. Dėl manes, tai galim unban ir palikt stebėjimui. Bet tik su sąlyga, jei sutiks vienas iš šių tamstelių @PysT @lauris' @MaSk
 11. @R¥žå§ Örkêpakomentuok, jei gali
 12. geronimo

  Banas

  Adminai kartais turi ir kitų reikalų be baxuru servo ir tokių menkniekių kaip šis. Šiaip tai, mano nuomone, truputį nervinantis veikėjas esi. Vis su tais "adminai banina dėl nieko" ir pan. ateini į forumą. Kitas dalykas, dėl šio nusižengimo, kad ir nežinojai - nežinojimas neatleidžia nuo atsakomybės. Dar gerb. DaTroller akcentuodavo šią frazę. Visgi šiandien man šventiška diena ir būčiau linkęs atleisti. @MaSk ar sutinki?
 13. geronimo

  Banas

  Situacijoj dvi ESMINĖS bėdos: Pirma, kaip jau minėjo, vėluoji rašyt anketą ir nebeturim demo. Antra, adminas, kuris užbanino tave, jau nebeadminauja, todėl vargu ar būtų kažkoks komentaras iš jo pusės. Paprasčiau tariant, pats kaltas, kad vėluoji ir banas liks. Nebeeent @MaSk kažkokią mintį pasiūlys.
 14. geronimo

  BAN?

  Dėl to parduoto acc: accountas gi neišnyksta pardavus. Numesk linką arba bent įrodymus, kad parduotas.
 15. geronimo

  Banas

  1. Nesugebėjai temos parašyt į "BAUSMĖS" skiltį. Perkėliau. Prašom. 2. Adminą vadini klounu. Net jei ir neteisus lauris šioje situacijoje (šito nežinau), mažini savo šansus būt atbanintas, tamsta. Laukiam kol pasisakys lauris apei situaciją.
 16. geronimo

  BAN?

  maina numesi, ar nežinai/neturi/blah blah blah? 😄
 17. Sveiki, turiu naujų pasiūlymų, prašymų ir komentarų apie senus bei naujus mapus. 1. Dėl awp_india. Serveryje yra kiek keistoka ši versija https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1961852195&searchtext=awp+india Siūlau ją keisti į senąją, tačiau naujai perdarytą awp_india_hd versiją. Norėtųsi, kad mapas atrodytų kaip seniau, kaip "india". Net jei netinka būtent ši HD versija, yra nemažai originalios versijos variantų. Tiesa, senoje india yra žymiai lengviau šaudyti virš dėžių nei mūsų turimoje versijoje. awp_india_hd linkas: https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=2807727155&searchtext=awp+india 2. Siūlau pridėti publikos mėgiamą ir kituose serveriuose pasisekusį de_outferno. https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=2484335179&searchtext=outferno 3. Siūlau pridėti į nominate/rtv listą de_ancient. Tai šiuo metu žaidžiamas mapas, kurio kažkodėl negalima nei rinkti, nei nominuoti. Būtų įdomu pažaisti jį serveryje, kad ir koks ne iki galo puikus šis mapas yra. 4. Siūlau išimti mega mirage, nes aš jau nebesuskaičiuoju kiek sykių reikėjo tik jam užsidėjus daryti vote ir keisti. Nepaėjo šiam mapui, cmon... 5. Siūlau išimti de_split. Valoranto mapas su valoranto buy time sistema. Pats mapas puikus, tačiau girdėjau nepasitenkinimų dėl to, kad reikia gan ilgai laukti kol "atsirakina" visas mapas ir pagaliau galima šaudytis. Dėl manęs mapas gali likti, tačiau ta sistema tikrai fui... 6. Siūlau pridėti bent vieną iš šių mapų (taip, aš vis dar bandau kažką naujesnio įmest į servą 🙂), Plzzz: de_seaside - puikus MAŽAS mapas. Tikrai praverstų esant nedaug žaidėjų vietoj kiek pabodusių 2x2 mapų. https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=126446777&searchtext=seaside de_san juan - ypač puikiai įvertintas, šviesus, erdvus, tačiau nepainus mapas. problema: panašus į santorini savo vaibu. https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=2728946194&searchtext=san+juan de_canals - Venecija... žaistas, bandytas, why not? https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=951287718&searchtext=canals knas_sandland2 - super oldschool puikus senas mapas. Nebent priminsite kodėl mes jį pašalinom kažkada? 😄 https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1849222404&searchtext=sandland Iš esmės tiktų dar kas nors iš senų csgo operation map listų. Ne visi mapai ten geri, tačiau žmonės juos žinos ir galbūt labai nepyks 😄 nenorėjau per daug išsiplėsti su siūlymais... https://counterstrike.fandom.com/wiki/Category:Operation_maps P.S. Labai tikiuosi, kad kažkas iš mano pasiūlymų jums tiks ir patiks. Ačiū.
 18. geronimo

  BAN

  Aš pats vos nepadariau šitos klaidos vakar 😄 Mano nuomone tokia: 1. Laukiam, ką pakomentuos @jL- 2. @MaSk Kaip čia gali būti banas, kurio nerodo sistemoje? Įtariu tik tu gali atsakyti ir padėti šiam piliečiui. 3. Gerb. я банан, kadangi situacija keista belieka paprašyti kantrybės. Išsiaiškinsime viską, tikiuosi, jau netrukus.
 19. geronimo

  BAN

  Nežinau tiksliai kas čia per situacija, bet aš lygiai taip pat kaip lauris nematau jokio jL bano sistemoj.
 20. geronimo

  UNBAN

  "IR JIS NESVEIKAS TIESIOG"... už tokia "mandagią" anketą ne tik, kad neunbanint, bet ir dar pratęst bausmę siūlau.
 21. Tai cool, būtų faina tada kažkaip paskatint chebra pasiūlyt mapų. Aš tada nesikišu 😄, nes čia labai skonio reikalas. Man asmeniškai kuo naujesnis/nematytas map - tuo smagiau.
 22. Pritariu. Aš buvau įrašęs cyberpunk mapus į sąrašą prie siūlomų išmesti mapų, tačiau kaip tik po posto tą savaitę gan gausi chebra žaisdavo šiuos mapus, tad variantą ištryniau.
 23. Jeigu tikrai mąstom startuoti su mapų pakeitimais ir mėnesio mapų idėja, tai klausimas ar startuojam su tais mapais kuriuos įmečiau į pavyzdžius (santorini, pripyat, sanchez) ar ieškom kažko kito. Dar pora dienų yra.
×
×
 • Create New...