Jump to content

geronimo

Forum Mod
 • Content Count

  267
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  29

geronimo last won the day on July 31 2022

geronimo had the most liked content!

Community Reputation

194 Excellent

9 Followers

About geronimo

 • Rank
  Brigadier General

Personal Information

 • Vieta
  Kaišiadorys
 • Lytis
  Vyras

Recent Profile Visitors

4033 profile views
 1. tu rimtai susikūrei du acc forume, kad parašytum anketą...? ir šitą temą užrakinsiu 🙂 Siūlau daugiau net nebekurt.
 2. geronimo

  UNban

  Nežinau ko tu čia mane taip iš nieko puoli. Nei aš tau baną dėjau nei ką. Bet, matyt, nori kad baigtumėm šitą temą. Galvok, ką šneki kitą kartą.
 3. geronimo

  UNban

  Phnx laukė, bet nesulaukė.
 4. geronimo

  mute

  Apskritai, jei vaikinukas nori aiškintis, turėjo anketą normalią parašyt. Nors anketa nieko nepadės, kai reasonas toks....
 5. geronimo

  Banas

  Banas buvo uždėtas per klaidą. Neužilgo unbaninsim. Atsiprašome.
 6. Rimtas vaikinas, labai dažnai padeda pastebint čytus serve, patyręs žaidėjas. Asmeniškai esu 100% už! P.s. visgi parašei tą anketą, huh? xd
 7. geronimo

  Banas uz afk

  Ban priežastis WH. Jei nori toliau aiškintis rašyk normalią anketą. Jei ne - tema bus neužilgo rakinama.
 8. geronimo

  Banas

  jus jau unbaninot sita veikeja? nes norisi uzrakint pagaliau tema
 9. Tikrai manau fainas ir tvarkingas žmogus ir old school žaidėjas. Su sąlyga, kad bus mandagus visų žaidėjų atžvilgiu - būčiau už! Juolab dabar keli adminai (aš irgi) truputi atostogauja/užsiėmę kitais reikalais.
 10. geronimo

  Banas

  Akka, mes suprantam, kad majinas buvo ne koks adminas ir tikriausiai čia tame ir yra problema, bet iš kitos pusės mes db neturim jokios info kuria galim remtis, tik tokiom prielaidom. Kas vėlgi neadekvatu būtų... Žinoma tavo, kaip puikaus žaidėjo, užtarimas daro savo. Dėl manes, tai galim unban ir palikt stebėjimui. Bet tik su sąlyga, jei sutiks vienas iš šių tamstelių @PysT @lauris' @MaSk
 11. @R¥žå§ Örkêpakomentuok, jei gali
 12. geronimo

  Banas

  Adminai kartais turi ir kitų reikalų be baxuru servo ir tokių menkniekių kaip šis. Šiaip tai, mano nuomone, truputį nervinantis veikėjas esi. Vis su tais "adminai banina dėl nieko" ir pan. ateini į forumą. Kitas dalykas, dėl šio nusižengimo, kad ir nežinojai - nežinojimas neatleidžia nuo atsakomybės. Dar gerb. DaTroller akcentuodavo šią frazę. Visgi šiandien man šventiška diena ir būčiau linkęs atleisti. @MaSk ar sutinki?
 13. geronimo

  Banas

  Situacijoj dvi ESMINĖS bėdos: Pirma, kaip jau minėjo, vėluoji rašyt anketą ir nebeturim demo. Antra, adminas, kuris užbanino tave, jau nebeadminauja, todėl vargu ar būtų kažkoks komentaras iš jo pusės. Paprasčiau tariant, pats kaltas, kad vėluoji ir banas liks. Nebeeent @MaSk kažkokią mintį pasiūlys.
 14. geronimo

  BAN?

  Dėl to parduoto acc: accountas gi neišnyksta pardavus. Numesk linką arba bent įrodymus, kad parduotas.
 15. geronimo

  Banas

  1. Nesugebėjai temos parašyt į "BAUSMĖS" skiltį. Perkėliau. Prašom. 2. Adminą vadini klounu. Net jei ir neteisus lauris šioje situacijoje (šito nežinau), mažini savo šansus būt atbanintas, tamsta. Laukiam kol pasisakys lauris apei situaciją.
×
×
 • Create New...