Jump to content
Create New...

geronimo

Forum Mod
 • Posts

  276
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  36

Other groups

CS:GO Admin

geronimo last won the day on February 6

geronimo had the most liked content!

7 Followers

About geronimo

Personal Information

 • Vieta
  Kaišiadorys
 • Lytis
  Vyras

Recent Profile Visitors

4631 profile views

geronimo's Achievements

Brigadier General

Brigadier General (23/27)

209

Reputation

 1. Bachūrų servo MĖNESIO BEST eventas! Kviečiame visus prisijungti į mūsų PUBLIC serverį, kur vyks MĖNESIO BEST eventas! Serverio IP: 91.211.247.236:27035 Mėnesio pabaigoje bus apdovanoti TOP 3 geriausi žaidėjai pagal taškus (rank) bei TOP 3 geriausi žaidėjai pagal serveryje praleistą laiką. Savo poziciją pagal taškus galite sekti serveryje parašę !rank arba https://stats.bachuruservas.lt/toppoints/. Savo poziciją pagal laiką galite sekti https://stats.bachuruservas.lt/toppoints/?filter=playtime (pasirinkite, kad žaidėjus išdėstytų pagal PLAYTIME). Laimėtojai bus paskelbti “MĖNESIO BEST” Bachūrų servo discord’o kanale https://discord.gg/dDZfz5XV STARTAS: Vasario 1 d. 0:00 PABAIGA: Vasario 29 d. 21:00 SVARBU: Vienas žaidėjas gali pretenduoti tik į vieną prizų kategoriją (pvz., jei esate top3 tiek pagal praleistą laiką, tiek pagal taškus, galėsite atsiimti prizą tik už vieną iš kategorijų, o nepasirinktos kategorijos prizas atiteks sekančiam pagal reitingą žaidėjui). Adminai dėl prizų nesivaržo (jei bet kuris iš administracijos bus top3, prizai atiteks atitinkamai žemiau reitinge esančiam žaidėjui(-ams)) Taškų ir/ar praleisto laiko "farminimas" (pvz., per naktį paliekamas afk ar nuolatinis leidimas draugui būti nušautam ir pan.) = BAN !!! Žaiskite sąžiningai! Evente taip pat galios visos įprastos Bachūrų servo taisyklės: TAISYKLĖS PRIZAI: Už taškus (rank): Už serveryje praleistą laiką: Sėkmės!
 2. AŠ UŽ AŠ UŽ AŠ UŽ!!!!! Bus rtv tai bus, bet bent keleta iš šitų plz įdėkit.
 3. Aš asmeniškai kiek skeptiškai žiūriu...
 4. Papildymas. Taip pat minimaliai paeditinta gramatika bei aiškumas.
 5. EVENTAS BAIGĖSI! Ačiū visiems dalyvavusiems, tačiau nugalėtojai Jūsų sprendimu buvo šie: 1 vt. Megax @megax - 20 emojis. 100 EUR + VIP. 2-3 vt. Deiras @Deiras ir kaushmedis @kaushmedis. - abu po 16 emojis. Nusprendėme, kad jie pasidalins antrosios ir trečiosios vietos prizus. Abiems po 50 EUR + VIP P.S. Laaabai nedaug trūko berzeliui @Berzelis - 15 emojis ir paguodos batonas 🙂 SVARBU: Laimėtojus apdovanos @MaSk, tad susisiekite su juo!
 6. Naujas Bachūrų servo eventas PRASIDEDA!!! LINKAS: https://discord.gg/268R8SHn?event=1131237366380634275 Sveiki, bičiuliai! Ar esate Bachūrų serve patyrę juokingų momentų? O gal turite išsaugoję šmaikščių foto ar video iš Bachūrų serverių gyvenimo? Visad nodėjote paflexinti savo įspūdingu gameplay ir killais? Net jei ne, dar ne vėlu sumedžioti naują įspūdingą akimirką, god like frag video ar adminus bei serverio draugus pašiepiantį memą ir pasunkinti savo kišenes piniginiu prizu, skinu ar vipu! Ką turite padaryti?: Į specialiai tam sukurtą temą discorde https://discord.com/channels/290068331061444611/1131230661223657502 kelti SCREENSHOTUS (fun moments, scoras, bugai, chatas, memai ir pan...) bei VIDEO (servo linksmybės, fragai ir t.t.) Taisyklės: Visas turinys TIK iš Bachūrų serverių gyvenimo. Kiekvienam dalyviui leidžiami ne daugiau kaip 3 foto/video įkėlimai. (Contento įkėlimai galimi ir iš senesnių Bachūrų serverio gyvenimo etapų!). Gali dalyvauti visi projekto serveriai. Kaip rinksime nugaletojus?: Žaidėjai galės balsuoti mūsų discordo kanale su bet kokiu emojy po tavo contentu ir daugiausiai emojy surinkęs contentas laimės prizines vietas! Trukmė: konkursas tęsis iki rugpjūčio 18 d. 20:00. Pirmas tris vietas apdovanosime prizais. Prizų fondas (kolkas): 200 EUR. 1 vt. - 100 EUR + VIP 2 vt. - 70 EUR + VIP 3 vt. - 30 EUR + VIP Ačiū prie prizinio fondo prisidėjusiems: @MaSk @PysT @Sync@kanno @bait;@Potato @geronimo
 7. WTF! Čia jau nebe ok dalykai. Suprantu, kad ir mano ir Fl0w vardai minimi buvo čia, ir man derėtų pasiaiškinti. RKK šiaip draugiškas vaikinukas, bet kad biški išsipisinėja tai nepaslaptis niekam. Kaip ir buvo minėta, RKK tiek savo kalbomis, tiek draugiškais įžeidinėjimais ir savo trypinėjimu spawne laukė kažkokių veiksmų iš adminų. Nei mutas, nei gag, nei kick nebuvo, regis, teisingas sprendimas, nes visi jautėm, kad RKK juokauja. Padarėme neprofesionaliai, bet pajuokavome ir mes. Slapai warmupe, 1hp ir, taip, gal kiek persistengiau - timebomba. Damn, jau nebesuskaičiuosiu kiek sykių per adminavimo laiką tiek aš, tiek kiti adminai draugiškai slapindavom įkyrius žaidėjus, padegdavom, pabury-indavom. As long as visiems ok ir visi supranta prikolą. Šįkart prikolas liko nesuprastas ir aš, kaip adminas, prisiimu atsakomybę už savo veiksmus. Visgi nei aš, nei Flow neturėjome omeny nieko blogo ir tikrai nenorėjome pakenkti žaidėjui ir kažkaip sugadinti jo experiencą serveryje. Įspėjimas už tokius veiksmus priklauso ir man ir Flow, bet tikrai ne atimtas adminas. GRĄŽINKIT ADMIN FL0W!!!!!!
 8. Visad palaikiau naujus mapus, bet, deja, iš principo nauji mapai mūsų užkietėjusiems de_dusto fanams yra kažkas nesuvokiamo. Mapas įdomus. Jei pridėtų - nepykčiau, bet pritariu Sigiui... Gal ir gerai būtų atskirti karo problemas ir realybę nuo žaidimo ir tiesiog chillinimo serveryje.
 9. tu rimtai susikūrei du acc forume, kad parašytum anketą...? ir šitą temą užrakinsiu 🙂 Siūlau daugiau net nebekurt.
 10. geronimo

  UNban

  Nežinau ko tu čia mane taip iš nieko puoli. Nei aš tau baną dėjau nei ką. Bet, matyt, nori kad baigtumėm šitą temą. Galvok, ką šneki kitą kartą.
 11. geronimo

  UNban

  Phnx laukė, bet nesulaukė.
 12. geronimo

  mute

  Apskritai, jei vaikinukas nori aiškintis, turėjo anketą normalią parašyt. Nors anketa nieko nepadės, kai reasonas toks....
 13. Banas buvo uždėtas per klaidą. Neužilgo unbaninsim. Atsiprašome.
 14. geronimo

  Banas uz afk

  Ban priežastis WH. Jei nori toliau aiškintis rašyk normalią anketą. Jei ne - tema bus neužilgo rakinama.
 15. geronimo

  Banas

  jus jau unbaninot sita veikeja? nes norisi uzrakint pagaliau tema
×
×
 • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search