Jump to content
Dėmesio:
 • Siuo metu priimami adminai i
 • #2
 • #dm serverius !!!
 • Anketas galite pateikti forume!

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. Today
 3. @Rapkinas Min amžius 17
 4. 1. Nick žaidime, bei amžius - Rapkinas (16)2. Jūsų STEAM_ID arba profile( STEAM_0:0:00000000 ) - https://steamcommunity.com/profiles/76561198874783979/3. Trumpai papasakokite kodėl norite tapti Adminu? - nes pastebėjau, jog adminų aktyvumas pamažėjo ko pasekoje prisijungia vis daugiau cheaterių. 4. Ar esate kada nors buvęs administratoriumi, jei taip kuriame serveryje? - CSGO serveryje nesu buves, bet administratoriaus pareigose patirties turiu.5. Kiek laiko praleidžiate mūsų serveriuose? ( apytiksliai į dieną, į mėnesi) - darbo dienom apie (2-4h) savaitgaliais (5-9h)6. Kurio serverio administratoriumi norite tapti ( #1, #2, Deathmatch ar deathrun serverio admin ) -#2 7. Ką darytumėte, jeigu žaidėjas ( galbūt netgi draugas ) nusižengtų taisyklėms? - nubausčiau taip kaip priklauso nes visiem taisyklės vienodos
 5. as neturiu kitos steam paskyros
 6. taves prase main account ( tavo kita steam paskyra ) Nors tavo stats nekazka.
 7. Kaip ir kiekvieną dieną aš žaidžiau bachuru serveryje šokant ant turėklų aš užsibuginau ir negalėjau pajudėti po maždaug 10sek gavau pernament ban'ą (kas uždėjo ban gal galit jį nuimt)
 8. Yesterday
 9. Last week
 10. O kaip jei sumazint iki 102 kaip surf servai daro? Aisku jiem su daugiau surfint neina bet vistiek 100 ticks skamba daug geriau nei 64.
 11. ProminenT`

  Del bano.

  Pirmas acc: https://steamcommunity.com/profiles/76561198057034988 antras acc: https://steamcommunity.com/profiles/76561198815403625/
 12. pilkiuke

  Del bano.

  Gavai ban 2d. gali sulaukt ir kol banas baigsis, arba numesk savo kita account, jeigu nesutaps atbaninsim
 13. ProminenT`

  Del bano.

  Sveiki. Situacija gana idomi. Po velniai zino kokios pertraukos isijungiau csa, bandau junktis i antra serva ir ziuriu turiu bana :D Turiu as ir antra acc tuo paciu nickname bet jis irgi gerus metus laiko nejudintas. Butu malonu is administracijos puses kad nuimtumet ta bana
 14. nu siaip jo po to prades sakyt kad nepataiko ir serveris 64 tick trash ( bet ne taip lagins )
 15. Cia lengviausias variantas, bet turbut daugumai butu psichologine trauma Geriau gal tada sumazinti playeriu skaiciu.
 16. 64 tick server coming back maybe then ? @MaSk
 17. Almantas

  free gag

  Kokių dar klaidų 😄 pirmas normaus gi gag'as. Per mic nesu gyvenime kalbėjęs.
 18. Tu sneki labai abstrakciai. +20 zmoniu cia yra kiek? 21,25,27? Kiek is ju turi vip? Koks map zaidziamas? Kas konkreciai vyksta, malasi visi vienoj kruvoj, sneka, leidzia muzikas, kas nors exploitina,vyksta dos ataka? var uzkiles ir laikosi pastoviai ar soka aukstyn tik tam tikru momentu? Video kazkokiu turi? Daug niurzgi , bet nieko doro nepasakai. Visiskai teisingai, kad kylant zmoniu skaiciui dideja cpu apkrova, o tuo paciu ilgeja ir jo atsako laikas. Nepamirsk, kad 128tick serveriui leidziama sv verte yra skaitoma normali ir atitinkanti visas normas, kai nevirsija ~7.5 Viskas kas jau virs, va tada performance jau ritasi zemyn. Zinoma, kuo ta verte mazesne, tuo tobuliau, bet ikalta ir nekintanti reiksme tau nebus niekada, nebent stovesi vienas srv ir nejudesi 😄
 19. Kokie paversklenimai jeigu tas sv ir var yra servo respondas :) ir ne del kiekvieno palaginimo, nori pasakyt nujolatinis 0.5ms var lagas ir sv 8, (cia nuolatinis) kai serve buna +20zmoniu, o palaginimas jau buna nuo 2-5 var ir 8-15 sv. Neverkiu, bet jei neidomu ka as padarysiu.
 20. Čiuvakas`

  free gag

  Nepasimokai iš savo klaidų, tai ir įspėjimų nebereikia tau duoti. Koks esi, toks ir liksi. Mėgsti leisti muziką, kalbėti nesąmones per mic, okei tavo reikalas, tik po to neik į forumą ir nemėgink šmeišti adminų, kad jie nedirba arba dirbą neatsakingai savo darbą.
 21. Dekui uz tavo input. Bet servo var priklauso nuo n dalyku. Ir nepergyvenk, jis visada puikiai matomas ir stebimas,o tavo paverkslenimai del kiekvieno palaginimo, kurie kazkada buna to neispres, nes jie visada buna po laiko, o ne realiu momentu. Visada gali persijungti i 2 serva , jei nebegali zaisti.
 22. galit trint mano postus, bet kai cia losi koki mapa awp lego ir buna kokiu 15 snukiu online ir belekaip lagina servas ir kaip tycia buvo vimo awp lego uzmesta ir tuo metu buvo online apie 25 zmones tai skirtumas servo respondo buvo gana didziulis
 23. BS nesusitvarko su servo lagu. sv pakyla iki 20 var vel sokineja nuo 1 iki 10. prasidedant naujam roundui is vis chokina servas var 45 net pakilo, dar pastebejau kai kas login i serva ta irgi lagint pradeda net nuo tokiu sudu :D. Nesiskundziu bet servo kokybe prasteja.
 24. pilkiuke

  free gag

  Įspėjimai galioja jeigu esi nebaustas mute-gag ankščiau, adminas gali įspėti ir paprašyti nurimti, bet neprivalo, šiuo atveju ko tu nori, gag sutrumpinimo?
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...