Jump to content
Create New...

Nick'ai ir jų istorijos


Princese

Rekomenduojami pranešimai

  • ★Vip★
On 1/6/2018 at 18:06, Evaldas said:

Mano pirmasis nick buvo ant css LiuTuKaZ(nes megstu kaciukus :D) cia dar tais laikais kai teru modeliai visi buvo vienodi nesveikom kuprom,  po gan ilgo laiko pramokau geriau zaist, ir daugumoi serveriu gaudavau ban, uz gera zaidima. Buvo pasakyta, jeigu nori zaist nusipirk steam. Na bavau priverstas isigyt steam, banai vistiek tesesi bet tada bent galejau pasispardit kad legalas ir pns. Steam isigijimo proga persivadinau i LiuTaz. Galiausei pabodo man tas LiuTaz nes po 3, 4 Liutus galedavai masofkei matyt. Ta akimirka virs kompo kibojo didelis voras, ilgom, kudom kojom ang. pavadinimu "Daddy Long Legs" tai taip ir sove i galva uzsidet "Daddy No Legs".

liutai zinojau kad cia tu! :D

  • Haha 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Niekam aisku idomu nebus bet vistiek parasysiu, busiu aktyvus cia.. Pirmas nick buvo Jebus, losdavau cs 1.6, keleta meteliu su juo prabuvau kol, mane uzkniso lenkai su savo klausimais co ty polek? :) tada pasikeiciau nick i Bilekas. Juo losiau ganetinai ilgai apie 8 metus, aisku nedrodziau cs 1.6 diena-nakti, noliferis nebuvau. dabar perejau i csgo :) susikuriau nick calm♂ Edga. vaizduotes trukumas ir amzius sutrukde sukurti gera nick, bei sutikau tikrai manau draugiska csgo bendruomene :) 

  • Like 3
  • Ačiū 1
  • Pakeliam 2
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

Oo mano istorija kaip filmas, smulkmenu nerasysiu, bet lel....

Viskas prasidejo 2002 metu ziema, pusbrolis jau turejo kompiuteri ir interneta, as dar vaikis budamas uzmaciau kaip zaidzia cs. dar dievu arena buvo! isejes leido man ir galvojau koki pseudonima cia susikurt tai bac eitvis pasirasiau :Ddd Aisku aa dar kompiaus neturejau teko grizt namo ir apleist tai, ko siuo metu nekyla mintis apleist :D poros metu begyje ir as gavau pc, tada ir prasidejo, pirmas oficialus nikas slowgamer, visad megau leta zaidima del to teko ir nicka toki uzsidet, po kurio laiko sutrumpinau i sGamer. Metai ejo, kol galiausiai pradejau keist nickus kaip kojines, eis, spro, mystikz ir dar daug tokiu kaip baltoji mesa negru mieste... xD ko gero nuo 2008 metu zaidziau niku koreann, nuo 2011 Everest, nuo 2013u Movie. nikai ir visa kita kurt ne problema, nuo mazens visi gyre kokia lakia fantazija turiu :D Siaip visi nikai kurti pagal tam tikra laikotarpi ar emocijas. Dabar filmu metai taip kad cia as, Movie ir susitiksim zaidime :)

  • Like 2
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★
48 minutes prieš, Movie2k said:

as dar vaikis budamas uzmaciau kaip zaidzia cs. dar dievu arena buvo!

O dievu arenoj ir aš siautėjau! Tiksliau 'botinau'. Tais laikais dar nebuvau tokia skilled ir kiek pamenu dar po 'Raganiūkštės' nicku slėpiaus :D :D Mano vienas mėgstamiausių nickų, kuriuos naudojau karts nuo karto panervint žaidėjus "killeriux13", nes šaudžiau jau lempas ir balsas buvo kaip jauno berniuko! Arba Player (tie kurie nežino, cs 1,6 default cfg būna toks nickas, todėl dauguma pamatę tokį nicką, tikisi, kad žaidėjas bus bots). :D

  • Ačiū 1
  • Pakeliam 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas

Ilga laika labai tingejau rasyti, bet siandien kazkodel uzsimaniau ir as pasidalinti..

Zinau, kad paskui koks Trolis "uzduxins" ,bet oh well

Pradejau gaminti taip pat nuo kompiuteriniu laiku, kai visi draugai ne kieme leisdavo laika,  o kompiuterineje l2 grajindami. Gaves nuosava PC pradejau losti cs 1.6 su nicku apokalipto, o veliau E-v-i-L ar kazkas tokio :laugh:  Veliau perejau prie  l2 c6 (daug laiko "L2live") , tai tiesiog dedavaus savo vardo trumpini su visokiais bruksneliais, veliau tevams isigijus nesiojama kompiuteri "Acer" nukopijavau tos firmos pavadinima ir persivadinau i "Aceris"  ir su siuo nicku pralosiau tikriaus gerus ~4 metus. Veliau gavos taip, jog daug "League of legends" seasonu buvau praloses EuNe, o draugai perejo i EUW, taciau Euw jau buvo kazkoks Aceris, tad teko sugalvoti nauja nick, ieskojau visko po ranka ir uzmates ant sienos uzklijuota  Karate diploma ant kurio didelemis raidemis buvo uzrasyta "Certificate", nuemiau Cer ir gavos Tificate, daugelis ivariuose game pradejo kreiptis i mane tifi,man tai kazkaip lipo todel perejau prie sito nick, kaip "main", tai va tokia ta istorija :alas:

Redaguota TiFicate
  • Like 2
  • Ačiū 1
  • Pakeliam 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★
18 valandas prieš , Princese said:

O dievu arenoj ir aš siautėjau! Tiksliau 'botinau'. Tais laikais dar nebuvau tokia skilled ir kiek pamenu dar po 'Raganiūkštės' nicku slėpiaus :D :D Mano vienas mėgstamiausių nickų, kuriuos naudojau karts nuo karto panervint žaidėjus "killeriux13"

kiĺeriux jau populiarumas niko buvo :Dd 

  • Haha 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★
1 valandą prieš , Movie2k said:

kiĺeriux jau populiarumas niko buvo :Dd 

Joa, todėl ir teko prie nicko prirašyt 13 :D nes jau vienas killeriux'as buvo, teko jam sudaryt konkurenciją... Movie, turiu idėją, davai next mm, kai eisim užsivadinkim visi Player'iais ar killer'iais su kokiais nors nuliovais skaičiukais? :D :D Prisiminsim jaunystę... :laugh: 

  • Haha 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas

Pabandysiu kuo išsamiau ir su tam tikra chronologija iki dabartinio nick atsiradimo.

Viskas prasidėjo gūdžiais 2002m., kai 14 metų vaikėzas, vieno klasiokio iniciatyva, nusprendė sužinoti, kas tas CS'as yra -  nuo to viskas ir prasidėjo, ir , kaip sako, "Įbridau" ( skamba vos ne kaip narkomano istorijos pradžia :D ).

Kompiuterinių era >>>

Pirmas nick, kuri pavyko prisiminti, tai buvo "Bull4Dog", neklauskit kdl, matyt, kaip visada, pasirodė šmaikštu, ir tai buvo CS 1.5 - sena gera versija. Vėliau, atsiradus CS 1.6, kažkur 2003 - 2005m. periodu, kiek atmenu nick'ai buvo (jų gal buvo ir daugiau) "TIM#", "FINISH" ar kažkas pan. ir jie buvo sugalvoti su keista potekste, kurios, vėlgi, nelabai nepamenu. Matyt, tiesiog šovė kažkas kakton ir viskas. Tik vieną žinau, kad su "TIM#", norėjau aš tą "#" kažkur įmest, tai ir žodžio kažkokio nuvalkioto ieškojau, o "FINISH", tai, galvoju, kad buvo sugalvotas su mintim, kad, jei jau su manim sugalvosi susikapoti, tai jau žinokis, kad su manim ir baigsis tas tavo virtualus pasispardymas :D.

Home PC era >>>

Kai jau kompiuterinės pradėjo nykti ir viskam persikėlus labiau į namų aplinką, ir po tam tikros padarytos pertraukos grįžus vėl prie CS 1.6. Mano nick 2006 metais tapo "kl!er!kas", kuris, vėlgi, buvo sugalvotas, tik dėlto, kad pasirodė eilinį kartą, liaudiškai tariant, "prikolnas" ir norėjau aš "!" simbolį kažkur įkišt :D Va, matot, EVOLIUCIJA > iš "#" į "!", kaip sako "TAAADAAM". Vėliau, studentavimo periodu ~2007m. nick tapo "GrabitiL" , tik dbr nepamenu ar savo iniciatyvą jį keičiau, ar gero mano pažįstamo, kurio nick buvo "Lil Kenn", pastumėtas, tik žinau, kad turėjom gerą "pasipizdavojimą" iš savo nick, nes galvojom kurti klaną ir norėjom, kad viskas skambėtų kuo rimčiau, kaip tai juokingai dbr beskambėtų :DDD Pats nick "GrabitiL" gimė su mintim apie vagis, nes buvo periodų gyvenime, kai budamas dar vaikėzas buvau apsivogęs, ir dar tos "rajono panetkės" prisidėjo, kad ieškojau kažkokių asociacijų su "vagis","vogti", nes mat mandrai skambėjo. Va taip ir gimė "GrabitiL" nuo rusiško "грабитель", kuris buvo kažkiek supaprastintas iš "grabitel" > "grabitil" beto radau asociacijų ir su  angl. "grab","grabber", tai galvojau bus kaip tik. Tiesa, kai kas interpretuoja savaip, pvz, kaip "Grabas" arba, kaip gelele megsta vadinti "Grėblys" , kas prilipo jau nuo projekto "strike.lt" laikų :D. Žaidžiant rus servuose, išvis esu susilaukęs komentarų dėl "ne taisiklingai užrašyto nick ???" ir puolimo, kad ji taisyčiau :D. Klanas, apie kurį anksčiau užsiminiau, buvo sugalvotas "eTH|*" - "express To HeLL", taigi mano nick buvo ir "eTH|*GrabitiL" - toks junginys daugiausia egzistavo periodu, kai gyvavo projektas "mafija.lt". Visa tai truko, su gerom( ~6mėn. ir daugiau) be CS'o. pertraukom, nuo 2007 - 2016m . Galiausiai susipažinus su CS:GO (~2016m), jis tapo ir "Le Tits Now|*GrabitiL". Ir "Le Tits Now" buvo įtakotas vieno  SNL Celebrity Jeopardy show :D

P.S. Gavosi šioks toks rašinėlis, vien tik tdl, kad pačiam buvo įdomu atsekti savo CS'o labirinto galus. Gero skaitymo.

Redaguota Le Tits Now|*GrabitiL
  • Ačiū 3
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★
5 valandas prieš , Princese said:

Joa, todėl ir teko prie nicko prirašyt 13 :D nes jau vienas killeriux'as buvo, teko jam sudaryt konkurenciją... Movie, turiu idėją, davai next mm, kai eisim užsivadinkim visi Player'iais ar killer'iais su kokiais nors nuliovais skaičiukais? :D :D Prisiminsim jaunystę... :laugh: 

Prisiminsim jaunyste :D nepasakyciau kad seni esam bet kodel gi ne xdd vac ban negausim uz tokius nikus? :Dd o siaip uz, reik dar klano killersports taga :Ddd

Redaguota Movie2k
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

Mano nickas kilo iš kovotojo Zubairo Tukhugovo. Puiki asmenybe ir talentingas kovotojas, kuris po kokiu 4 metu manau bus championas. Zubaira sutrumpintai vadinamas Zuba.

8868843C-04B7-42E4-8E61-574A2EFDC8D0.jpeg

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėte komentuoti

Jeigu turite paskyrą, prisijunkite

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų forume.

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti dabar
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search