Jump to content
Create New...

Prisistatome


happypotatotree

Rekomenduojami pranešimai

  • ★Vip★

TIKSLAS: Susipažinti vieni su kitais ir pamatyti su kuo visgi mes žaidžiam. 

TAISYKLĖS:

Žmogus įkelia SAVO nuotrauką t.y. nedaugiau kaip 3 savo foto ir trumpai užpildo pavyzdį kuris yra apačioje taip prisistatydamas. Pilnai užteks ir vienos nuotraukos. Nepadarykit iš šios temos savo portfolio demonstracijos.

Būtų gerai nesityčioti vieni iš kitų, nes manau tobulu tikrai nėra, visi esam kiek žvairi, stori, per kudi ir etc. Todėl turėkim pagarbos vienas kitam. 

Nefloodinam.

PRISISTATYMO PAVYZDYS:

1. Žaidimo nickname -

2. Tikras vardas -

3. Amžius -

4. Iš kokio miesto -

5. Šiokia tokia CS istorija (kada pradėjote, kiek metų žaidžiate, gal turite kažkuo pasigirti ką per tą laiką pasiekėte) -

6. Laisvalaikio užsiėmimai, gyvenimo būdas (kuo kvėpuojate) -

7. Nuotrauka -

  • Like 2
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

Kad nebūtų taip baisu, pradėsiu pats nuo savęs

1. Nick žaidime: happypotatotree

2. Vardas: Valerijus

3. Amžius: 23

4. Gyvenamoji vieta: Kaunas/Vilnius

5. Šiokia tokia CS istorija (kada pradėjote, kiek metų žaidžiate, gal turite kažkuo pasigirti ką per tą laiką pasiekėte): Pradėjau kaip ir kiekvienas rimtas counterio žaidėjas nuo 1.6 tai čia grįžtant į tuos metus kažkur kai man buvo 14 metų. Panašiai kaip ir dabar susiradau bachuruserva, tik tuometinis analogas buvo strike.lt serveris. Ten aišku kaip ir kiekvienas rimtas vaikas buvau užmutintas, kol galiausiai įgavau proto ir supratau, kad mano balsas tikrai buvo užpisantis, todėl stengiausi mažiau komunikuoti mikrafonu, kol galiausiai po keliu metų pelniau respecto ir galėjau kalbėti kaip pilnavertis tos bendruomenės narys. 

6. Laisvalaikio užsiėmimai, gyvenimo būdas (kuo kvėpuojate): Neturiu gyvenimo. 

7. Nuotrauka:

 1530487_812335188876852_684616317984476490_n.thumb.jpg.4936aed9a4466997b54e079a95266270.jpg

Redaguota happypotatotree
  • Like 3
  • Pakeliam 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas

1. Nick žaidime DaTroller

2. Vardas Erikas

3. Amžius 22 (updatinu nes jau pasenau, trolis from the future)

4. Gyvenamoji vieta: Sostine (Klaipeda)

5. Šiokia tokia CS istorija (kada pradėjote, kiek metų žaidžiate, gal turite kažkuo pasigirti ką per tą laiką pasiekėte) - Viskas prasidėjo kompiuteriniu laikais, kai ne visi dar namie turėdavo kompiuteriuką. Pirmi žaidimai ka ten draskydavau buvo cs 1.6 ir Runescape ir iki šiol dievinų abu games. Pasiekimai būtų tik tokie kad kitiems kažką padariau (Eventai, turnyrai..)

6. Laisvalaikio užsiėmimai, gyvenimo būdas (kuo kvėpuojate) -Buvimas romantiku/fuckboijui. Organizavimas Eventu/Turnyru

7. Nuotrauka - uhmmm... No. 

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Forumo Modas

1. Nick žaidime - geronimo@luky_lukis

2. Vardas - Lukas

3. Amžius - 18 metų

4. Gyvenamoji vieta - Kaišiadorys

5. Šiokia tokia CS istorija (kada pradėjote, kiek metų žaidžiate, gal turite kažkuo pasigirti ką per tą laiką pasiekėte) - Na, patirtimi girtis negalėčiau... pusantrų metų Source ir trys (maždaud :/) metai CSGO. Bachurų serveryje esu nuo 2016 sausio, adminu nuo 2017 gegužės 20-osios. Esu beRANKis... ;)

6. Laisvalaikio užsiėmimai, gyvenimo būdas (kuo kvėpuojate) - Kvėpuoju ore esančiu deguonimi. Šiaip esu šioks toks moksliukas, man really norisi pasiekti geriausių rezultatų. Taigi, ypač 12-oje klasėje mokslai suryja daug mano laiko. Dar didesnę laisvalaikio dalį pasisavina MUZIKA, be jos neišgyvenčiau. Esu pianistas megėjas, improvizuoju... Visados pirmiausia groju SAU, kartais taip lengviausia išreikšti save. Groju su chebra grupėje (bandom old school hard rock, blues, nesvetimi ir šiuolaikiški, alternatyvaus rocko gabaliukai). Esant reikalui akomponuoju, groju individualiai... Smagiausia mano laiko dalis, žinoma, atitenka mano panelei <3 (čia daug nesiplėsiu ;p)... Na, o visa kita - bachūrų servas ir kitos gyvenimo nuotrupos... :) SHIT, kartais tiesiog nespėji visko :/

7. Nuotrauka - Mano forumo profile picture yra mano nuotrauka, o instagram luky_lukis.

8. Atsisveikink - Gero vakaro, tamstos...

Redaguota geronimo
  • Like 2
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

1. Nick zaidime - jaPONAS

2. Vardas - Deivis

3. Amzius - 23

4. Gyvenamoji vieta - Kaunas

5. CS Istorija - Sededamas ant kedes ziuredavau mazas kaip brolis zaisdavo cs 1.5, pastoviai zyzdavau jog ir mane ismokintu kol neuzpisau viena diena ir ismokino :D Tai pradejau nuo 12metu kazkur zaisti, pasirodzius 1.6 versijai, dalyvaudavau lanuose, zaisdavau turnyrus, po kiek laiko atsibodo, reikejo susiimti ties mokslais :D :D poto vel grizau, bet jau zaisdavau tik masofkese dazniausiai iki kol nepasirode csgo :)

6. Laisvalaikio uzsiemimai - Kaip ir visi manau megstu leisti laika su savo draugais, pasportuoju, modeliaujiu, parukau. ^^

7. Nuotrauka - 

22135332_1699141053438035_686732704056247850_o.jpg

  • Like 5
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • 2 months later...
  • Veteranas

1. Nick žaidime: Problemas

2. Vardas: Almantas

3. Amžius: 20, Kelios dienos ir bus 21 

4. Gyvenamoji vieta: Lietuva - Marijampolės sav UK - Southport

5. Šiokia tokia CS istorija: Paprasta gavau pc pradėjau žaisti cs 1.6 žaidžiau apie 10 metų  na o CS:GO tik apie 3 metus 

6. Laisvalaikio užsiėmimai, gyvenimo būdas (kuo kvėpuojate): Šiuo metu jokio laisvu metu užsiėmimo neturiu, bet esu KASP Savanoris ten gaunu pakankamai veiklos ir tuo kvėpuoju. Gaila Vasaros praleistas laikas visas būna dirbant UK ir neturiu kada pasidžiaugt vasara.

7. Nuotrauka: Matau daugelis žmonių nenori pasirodyti gėda? ar kompleksai? nemanau kad reikėtų kreipti dėmesį į ta žmogų kuris nėra išprusęs. o pastumti mes visi galim.. bet manau to nereikia :) nebukit AUTISTAI.. Foro just for fun!

27496649_1712572812139522_138187712_n.jpg

17201359_1386660878064052_2953963865073407789_n.jpg

  • Like 3
  • Pakeliam 2
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • 6 months later...
  • ★Vip★

1. Nick žaidime -  wokeN

2. Vardas - Armandas

3. Amžius - 17

4. Gyvenamoji vieta -  Kaunass

5. Šiokia tokia CS istorija (kada pradėjote, kiek metų žaidžiate, gal turite kažkuo pasigirti ką per tą laiką pasiekėte) - Istorijos įdomios neturiu kadangi Counter Strike žaidime esu lygiai metus, beet per tuos metus tikrai didžiuojuos pasiekęs adminą bachūrų serveryje. Na bet istorija dar tik prasideda gal ir daugiau teks pasiekti 😛

6. Laisvalaikio užsiėmimai, gyvenimo būdas (kuo kvėpuojate) - Nuo 9metų einu į bokso treniruotes ten praleidžiu apie 2valandas kiekvienos savo dienos. Na bet sunkus darbas prives mane prie aukštumų. Laisvalaikį mėgstu leisti su draugais mieste ar kur nors kur nėra tėvų 😄

7. Nuotrauka - Buvau pasižadėjęs neatskleisti kaip atrodau bet eh jei jau paprašėt, labai prašom!

 

https://imgur.com/a/AmoZWgC

Redaguota wokeN
  • Like 3
  • Pakeliam 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

1. Nick žaidime Filmas Moveitis

2. Vardas Eitvydas

3. Amžius 93 gimimas

4. Gyvenamoji vieta Sostinele

5. Šiokia tokia CS istorija (kada pradėjote, kiek metų žaidžiate, gal turite kažkuo pasigirti ką per tą laiką pasiekėte)

o jezau, pala, pazesiu, turiu as cia gi geru jei ka. pries 4 metus toks buvo, blem, ir dydzej buvau ir avarijoj nebuvau eik tu perst, laifas axujebitelns buvo. Siaip, zinai, kaip laiks greit bega, augi augi augi augi , zajebashe augt ne ;D
sena anketa 1.6 laikai
Garsas Naktyje

eee, bet paskui pazejau, xuj neberasi dar senesniu anketu :)) wtf, cia i admina anketa tokia buvo, spekit ar prieme :DDDDDDD

zodziu barsukenai, laiko negaistu einu prie laisvalaikio.

6. Laisvalaikio užsiėmimai, gyvenimo būdas (kuo kvėpuojate) Laisvalaikis. Ipisu alaus nemeluosiu, net nebeveikia, siaip as tai ir blaivas sudus sneku 😉
Chebra kai gerem dave jau respekta, kad zodziu kisenese turiu, bet ne esme. Sian ervis siaip graziai pasake negali isbut 3 min nepasakes, ko, galiu ervi, buna ir man blogu dienu nepisiu proto, bet tu zinai, ne esi kaltas del to kad man nesiseka, tai as tau proto kap er nepesu :DD

Metau i krepsi labai pro reta, su draugeliu, vaikystes islendam pazet, kas ten kashiors.

Ziuret ir fule pradejau siemet, pirmas cempionatas, pirmas tukstantuks evriko, ziauriai zjbs pragert laimetus pinigus, kai pagalvoji, kas butu, jei tai butu alga 😉
Parukom ir kitokios apnashos, siaip nebe tiek kiek anksciau, kai kazhdi dien varydavom, dabar kaime kokiam zinai, ramiaku su meskeryte ar siaip guliajit prie lauziuko, zasheba.
Mokaus grot bosine gitara, irgi toks momentas, kaip menuliui pilnatis, bet yra mokytojukas, ziauriai fains krc, laikos bicas, vel kviecia kept blynu.

Mokaus elektronine muzika kurt, nuo bbz kada, niekaip neismoksiu cj, ziauriai sunku, gimdyt, fantazija gera, bet truksta kruopstumo.
Tai gal ir cse ne profas, nes kruopstumo truksta.... :S

CS zaidziu nuo 1.5 laiku, be abejo zaides ir ankstesnius variantus, kas per grybs butum cseris jei 1.3 nebutum bandes, bhopini kaip lemuras per serbentu krumus.

Siaip ka dar, ka dar, daug darbu chebra, kuo toliau gyveni, tuo labiau reik pinigu, seimai kurt ir panasiai, nu, as jum tik mokslus siulau netynget, pest desimtukais ir but tuo bicu, kuris samdys muvika galu gale.
P.S. Buk maladiec, nekask duobes kitam, nebuk duxas -  By Vita.

7. Nuotrauka

Sita grazi, dar treningiuks buvo madoj

DSC_0021_1.JPG

  • Like 3
  • Haha 2
  • Pakeliam 2
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

1. Nick žaidime: Rocket Bunny Also Known As Mažius`

2. Vardas: Mindaugas

3. Amžius: 19 

4. Gyvenamoji vieta: Marijampolė

5. Šiokia tokia CS istorija (kada pradėjote, kiek metų žaidžiate, gal turite kažkuo pasigirti ką per tą laiką pasiekėte):

1,6 pradėjau žaisti nuo 10-11metu

15 gimtadienio proga gavės galinga pc pradėjau žaisti Race žaidimus su vairu ties ten tobulėjau ties race "žaidimo karjera" iki šiol tai tik hobis

CS:GO žaidziu gal 2 metus gero laiko praleidimui jame praleidžiu daug laisvo laiko

6. Laisvalaikio užsiėmimai, gyvenimo būdas (kuo kvėpuojate): Race žaidimai, Car Wrapping - Mašinu apklijavimas plevele

7. Nuotrauka: Neturiu kaip ir FB ;x

  • Like 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

1. Nick žaidime Tūzas (nigeris - by Verticas)

2. Vardas Labai gražus

3. Amžius 17

4. Gyvenamoji vieta Iš uostamiesčio

5. Šiokia tokia CS istorija (kada pradėjote, kiek metų žaidžiate, gal turite kažkuo pasigirti ką per tą laiką pasiekėte) Nelabai žaisdavau cs, nebent 1.6 kartais, pradėjau 10-11 metų, žaidžiu iki dabar tai apytiksliai 7-8 metai. Kaip atsirado CS:GO, tuo tarpu nežaidžiau dar, pradėjau jį žaist 2016-2017 kažkur ir žaidžiu iki dabar, o dėl pasiekimų tai ką galiu pasakyt, kad per visą CS istoriją savo nelabai ką ir spėjau pasiekt, nelabai stengiuosi ir t.t., gavau adminą servery ir man pilnai to užtenka

6. Laisvalaikio užsiėmimai, gyvenimo būdas (kuo kvėpuojate) Praleidžiu laiką su draugais, ypač su savo boba. Būna, kad išgeriu, bet jau gerai įkalu, parūkau ir to ir ano, jau čia kaip kada. Lošiu kašę kartais, bet vat pagrinde draugai ir t.t.

7. Nuotrauka  

čia su semekilių pakeliu, kepka ir greičio akineis

https://imgur.com/a/f3RETQj

  • Ačiū 1
  • Haha 5
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • 6 months later...

1. Nick žaidime Toma

2. Vardas Toma

3. Amžius 17m

4. Gyvenamoji vieta Šiauliai

5. Šiokia tokia CS istorija (kada pradėjote, kiek metų žaidžiate, gal turite kažkuo pasigirti ką per tą laiką pasiekėte) Pradėjau žaisti nuo ~6 metų. Žaidžiau su pertraukom kurios trukdavo ~1-2 metus. Visą tą laiką žaidžiau tik 1.6, bet neperseniausiai sugalvojau jog reikia išbandyti kažką naujo 😄 Tai po biški manau įsivažiuosiu 😄

6. Laisvalaikio užsiėmimai, gyvenimo būdas (kuo kvėpuojate) Leidžiu laiką su draugais, šeima, o kartais ir viena kai norisi nuo visko pailsėti, labai mėgstu keliauti, pažinti naujas Lietuvos bei pasaulio vietas, sportuoju 4 metus, baigusi muzikos mokyklą, bet grojimas nėra mano didžiausias hobis, žaidžiu žaidimus tiek PS4 tiek PC, patinka adrenalinas, mašinos, greitis, lenktynės, driftas. Na manau gana 😄 Neišsiplėsiu 

7. Nuotrauka 

49702456_1947113985410246_2991138043819196416_n.jpg

  • Like 4
  • Ačiū 1
  • Pakeliam 4
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • 2 months later...
Guest ☯️Akka

1. Nick žaidime Akka

2. Vardas Gintas

3. Amžius 19

4. Gyvenamoji vieta Telsiai, Šiauliai .

5. Šiokia tokia CS istorija (kada pradėjote, kiek metų žaidžiate, gal turite kažkuo pasigirti ką per tą laiką pasiekėte) cs 1.6 pradejau lost jau kokiu 10metu, tai tikrai susidaręs nemažas žaidimo stažas, pasigirt galiu tuom kad manes kaip kitų nepagaun adminai, sad .. tiek užtexx

6. Laisvalaikio užsiėmimai, gyvenimo būdas (kuo kvėpuojate) Csgo arba tiesiog baliai festivaliai su draugais, greit viskas užsibaigs, esu pašauktas i vergovę ;/

7. Nuotrauka 

ezzz.jpg

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • 1 month later...

Gal jei kiek prisistatysiu, nesakysit, kad nežinot manęs 😄

Prašom pasijuokti!

 

1. Nick žaidime: ✪ Fox

2. Vardas: Odeta

3. Amžius: 20 metų

4. Gyvenamoji vieta: Kaunas

5. Šiokia tokia CS istorija (kada pradėjote, kiek metų žaidžiate, gal turite kažkuo pasigirti ką per tą laiką pasiekėte): Pradėjau nuo 1.6, pralošiau 7 metus, po to nusprendžiau pereiti prie csgo, gal prieš kokius 3 metus, tik dariau ilgą pertrauką, nes neradau laiko žaidimams, life stuff. Ką pasiekiau lošdama? Geležinius nervus, kantrybę ir gal geresnį humoro jausmą!

6. Laisvalaikio užsiėmimai, gyvenimo būdas (kuo kvėpuojate): Savo malonumui žmonėms atlieku darbus su fotošopu, padedu su dokumentais, programuoju, kaip sakant, man pasisekė dirbti darbą, kurį myliu, kadangi studijuoju tai. Tai paėmus labai domiuosi technologijomis, nebūtinai kompiuteriu. 

7. Nuotrauka:

 

Capture.JPG

  • Like 1
  • Nusiminęs 2
  • Pakeliam 3
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • 1 month later...
  • Veteranas

1. Nick žaidime- Rambo

2. Vardas- Karolis

3. Amžius- 21

4. Gyvenamoji vieta- Airija

5. Šiokia tokia CS istorija- Pirmą kartą su žaidimu susipažinau 5-6 metu kompiuterinėje (1.6). Kablio nepagavau nes buvau per jaunas bet 10-11 metu susipažinau su cs:s ir jį zaidžiau iki 2015 su pertraukomis. Cs:go turiu nuo betos bet pradėjau žaisti 2016.

6. Laisvalaikio užsiėmimai, gyvenimo būdas- Laisvalaikiui mėgstu keliauti, svaigintis, sėdėti prie kompo ir retkarčiais pasportuoti. Dirbu statybuose, (priešgaisrinė sauga).

7. Nuotrauka

2139495223_2018-09-1601_27.001__01.thumb.jpg.903a9e6f9c1ad3043f11aaa16cedbf6f.jpg

 

  • Like 5
  • Ačiū 1
  • Pakeliam 4
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas

1. Nick žaidime - godxad

2. Vardas

3. Amžius - 18

4. Gyvenamoji vieta - siuo momentu Babtai, bet taip tai lietuvis neesu
update* Klaipeda:)

5. Šiokia tokia CS istorija (kada pradėjote, kiek metų žaidžiate, gal turite kažkuo pasigirti ką per tą laiką pasiekėte) - as pradejau zaisti budamas 6metu kai pirma kompiuteri tetis nupirko, 11metu zaidziu, esu 14metu buves lan'e ir bbz nekaip sekesi bet stengiuos pasiekti kazka

6. Laisvalaikio užsiėmimai, gyvenimo būdas (kuo kvėpuojate) - vasara vat buvau Norvegijoj pas teti tai dirbau be nustojimo. Kas dien sportuoju, o savaitgaliais darau pertraukas tai patinginiauju. Esu gan aktyvus ir cs'e ir realiam gyvenime.  

7. realiai nemegstu kaip atrodau nes atrodau zymiai jaunesnis nei esu, bet ka padarysi

 

 

 

158291262_850256942192044_728980807641609674_n.jpg

Redaguota xadas
nesamoniu prirasiau
  • Like 2
  • Ačiū 1
  • Haha 3
  • Suglumęs 1
  • Pakeliam 7
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

1. Nick žaidime: Gabi

2. Vardas: Gabija

3. Amžius: 17

4. Gyvenamoji vieta: Marijampolės apskritis

5. Šiokia tokia CS istorija (kada pradėjote, kiek metų žaidžiate, gal turite kažkuo pasigirti ką per tą laiką pasiekėte):  Kompiuterį turiu nuo kokių 4-5 metų, bet tada lošdavau tuos diskuose žaidimus (kelyje 2 ir panašiai). Retkarčiais nuo kokios 5 klasės palošdavau cs 1.6 mokykloj ir namie, bet paskui kai man buvo maždaug 13 draugai įkalbino nusipirkt csgo ir lošiu iki šiol, tai va tokia istorija.

6. Laisvalaikio užsiėmimai, gyvenimo būdas (kuo kvėpuojate): 5 metus buvau LŠS, baigiau muzikos mokyklą (grojau fortepijonu). Mokausi mokykloj. Neseniai pradėjau streaminti twitche (https://www.twitch.tv/gabyttex). Dažnai leidžiu laiką su savo sese arba draugais. Mėgstu keliauti, turiu 7 auskarus (greitu metu bus 9)

7. Nuotrauka: https://imgur.com/Lv4xSwz

 

Redaguota Gabii
  • Like 2
  • Ačiū 1
  • Pakeliam 2
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėte komentuoti

Jeigu turite paskyrą, prisijunkite

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų forume.

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti dabar
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search