Jump to content
Create New...

Clarity iseina .


LittleOne

Rekomenduojami pranešimai

  • ★Vip★

Sveiki draugai, tiesiog noriu paskelbt, tai kad del mano zaidimo pagerejimo dauguma adminu mano jog as wh ( https://drive.google.com/open?id=0B-j2DgJ7qeA1MjNhQTIyTnF6WGc )  tai paskelbsiu sitoki reikala,ir manau visus zaidejus kurie manes nemegsta as patenkinsiu su tokiu savo sprendimu.  As [b]Clarity[/b] bachuru servo administratorius nuo [b]2012[/b] palieku admin posta, bei sita projekta, nes - nei adminai,nei zaidejai manes nemegsta, o pagal prisegta demo,  didzioji dauguma adminu mano jog as kazka nesvaraus naudoju. [b]Buvo malonu su visais bendradarbiaut, viesiem padet kam reikejo pagalbos, tiesiog buvo malonu man leist savo pinigus del projekto,del zaideju nezinau kiek isleidau,bet del to nesuku galvos, tai dariau savo noru, nezinau kiek vipu esu nupirkes zaidejam ir t.t,  taciau laikas man palikt sita projekta[/b] [glow=red,2,300]RIP Clarity 2012-2017[/glow] Aciu visiem zaidejam visiem adminam uz lojaluma sitam projektui bei savo atsidavima, [b]Ir toliau bukit geriausias projektas Lietuvoj[/b] Tai tiek ir viso. 

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

#SadReactionsOnly  :'( (for real) | Ne, nu aišku, tu mane užpisdavai kartais, ( :D ) bet vistiek su tavim bent paprikolint buvo galima, o dabar visai šiknytė bus,  nes čia matau prisirinkę vaikų adminų, dėl kurių servas virsta kone lageriu.. :DDDDD

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

[quote author=Steror link=topic=1696.msg21281#msg21281 date=1504451830]
#SadReactionsOnly  :'( (for real) | Ne, nu aišku, tu mane užpisdavai kartais, ( :D ) bet vistiek su tavim bent paprikolint buvo galima, o dabar visai šiknytė bus,  nes čia matau prisirinkę vaikų adminų, dėl kurių servas virsta kone lageriu.. :DDDDD
[/quote] man vos ne ta pati vienas admin sake :D

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

O jau posto toniukas koks sweet pasidares, ka tu ka tu, kur visi "debilai" "taisykles man negalioja" ? :D :D :D PAGALIAU! Tik tiek galiu pasakyt :) Linkiu ateityje, kad bano neturetum, bet admino tau daugiau gyvenime neduotu :) Peace!

  • Like 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

[quote author=LittleOne link=topic=1696.msg21291#msg21291 date=1504452712]
Turesiu ir ban nes pats uzsibaninau,  :) dabar galesi laisvai vaziuot ir stumt ant zaideju,sekmes :-* :D
[/quote]

Kazkaip kai taves serve nera tai visi draugiski ir nieks ant nieko nestumia, o jeigu ir pasistumia tai viskas greit baigiasi ir vel viskas okey :P As uz tavo unban, vien tam, kad zaistum serve kaip paprastas zaidejas ir lygus su visais :)

  • Like 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

[quote author=LittleOne link=topic=1696.msg21293#msg21293 date=1504453779]
Adminai mano jog as wh tai teko ir uzsibanint,i adminus negrysiu gali tuom but tikra,myliu :D
[/quote]

Tada super! Po poros menesiu prasyk sanso gryzti, uztarsiu :D mua  :-*

  • Like 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

[quote author=deivius1 link=topic=1696.msg21298#msg21298 date=1504455965]
Lol wat. Nuo kada tu zmogus kuris kreipia demesi I tai ka sneka kiti? Nesvarbu adminai ar ne jei tau projekte patinka tu ir lieki. Jei pabodo pagr. but, susimazini i paprasta admim arba zaideja ir zaidi toliau. Nebuk boba kas per saves banai?
[/quote] as whv kaip sake dauguma nauju adminu  :D visada prisidejau prie projekto visada ir prisidesiu tik duok zinot kada ko reikes, reikia pailset nuo projekto bent menesi o tada bus matyt ka darysiu,grysiu ar ne

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

[quote author=LittleOne link=topic=1696.msg21299#msg21299 date=1504456985]
[quote author=deivius1 link=topic=1696.msg21298#msg21298 date=1504455965]
Lol wat. Nuo kada tu zmogus kuris kreipia demesi I tai ka sneka kiti? Nesvarbu adminai ar ne jei tau projekte patinka tu ir lieki. Jei pabodo pagr. but, susimazini i paprasta admim arba zaideja ir zaidi toliau. Nebuk boba kas per saves banai?
[/quote] as whv kaip sake dauguma nauju adminu  :D visada prisidejau prie projekto visada ir prisidesiu tik duok zinot kada ko reikes, reikia pailset nuo projekto bent menesi o tada [b]bus matyt ka darysiu,grysiu ar ne[/b]
[/quote]

prasideda.............. :D

  • Like 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

[quote author=deivius1 link=topic=1696.msg21304#msg21304 date=1504460526]
[quote author=gelele link=topic=1696.msg21302#msg21302 date=1504458991]
[quote author=LittleOne link=topic=1696.msg21299#msg21299 date=1504456985]
[quote author=deivius1 link=topic=1696.msg21298#msg21298 date=1504455965]
Lol wat. Nuo kada tu zmogus kuris kreipia demesi I tai ka sneka kiti? Nesvarbu adminai ar ne jei tau projekte patinka tu ir lieki. Jei pabodo pagr. but, susimazini i paprasta admim arba zaideja ir zaidi toliau. Nebuk boba kas per saves banai?
[/quote] as whv kaip sake dauguma nauju adminu  :D visada prisidejau prie projekto visada ir prisidesiu tik duok zinot kada ko reikes, reikia pailset nuo projekto bent menesi o tada [b]bus matyt ka darysiu,grysiu ar ne[/b]
[/quote]

prasideda.............. :D
[/quote]
Tylek. Jau savo pasakiai dabar laisva esi.
[/quote] troli, tegul issilieja gi dabar gali :D

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

[quote author=LittleOne link=topic=1696.msg21305#msg21305 date=1504460691]
[quote author=deivius1 link=topic=1696.msg21304#msg21304 date=1504460526]
[quote author=gelele link=topic=1696.msg21302#msg21302 date=1504458991]
[quote author=LittleOne link=topic=1696.msg21299#msg21299 date=1504456985]
[quote author=deivius1 link=topic=1696.msg21298#msg21298 date=1504455965]
Lol wat. Nuo kada tu zmogus kuris kreipia demesi I tai ka sneka kiti? Nesvarbu adminai ar ne jei tau projekte patinka tu ir lieki. Jei pabodo pagr. but, susimazini i paprasta admim arba zaideja ir zaidi toliau. Nebuk boba kas per saves banai?
[/quote] as whv kaip sake dauguma nauju adminu  :D visada prisidejau prie projekto visada ir prisidesiu tik duok zinot kada ko reikes, reikia pailset nuo projekto bent menesi o tada [b]bus matyt ka darysiu,grysiu ar ne[/b]
[/quote]

prasideda.............. :D
[/quote]
Tylek. Jau savo pasakiai dabar laisva esi.
[/quote] troli, tegul issilieja gi dabar gali :D
[/quote]

As nieko blogo nepasakiau, tai ko cia tildai, troliuk spuogiuk?  8) Gal biski su nervukais tvarkykis? Ar taip liudna del mokslo metu? :-X Man rodos jus nedaskaitot mano postu: as UZ, kad Mr. Clarity lostu servuose, tik, kad admino neturetu :P o donatint servui galima ir nebunant adminu, ane? :D Ar cia ta posta isvis parasei tam, kad uztareju sulauktum ir visi taves maldautu, kad nepaliktum projekto? :D Nes jeigu taip tai okey, tavo stilius :D

  • Like 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

[quote author=deivius1 link=topic=1696.msg21308#msg21308 date=1504465166]
Ka tu cia pezi vel. Nei man kokie mokslo metai nei ka plius kiek tu gali kvarkseti. Net jeigu ir atimtum donates Claricio (kurie istikro dideli) jis projektui vistiek daves daugiau nei tu tai gana zagseti ir ciosk i serva tyliai zaist nes jau uzpist pradedi su savo bandimais ikasti. Pasisakiai savo per 1/2 zinutes ir spruk is akiu, parodei ta nepasitenkinima ir pasiepima kad "ale" laimejai ir fsio. Teks man dabar but ne tik DaTroliu bet ir clariciu kad tik tave uzpist dar labiau.
[/quote]

As sitam projektui ir nezadu kazko duoti kol tokie kaip tu pagr. pareigas uzima :D Todel man vienodai kas ka cia daves :D

Ikandau? Ujjjjjjjjjjjj kaip baisu  ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::)

  • Like 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

ISGERES 2 LITRUS DEGTINES IS SIELVARTO KAD ISEJO MYLIAUMIAUSIAS ADMINAS GALIU PASAKYTI TIK TAI KAD :

1. ESI LAUKIAMAS SERVERYJE IR NIEKAS TAVES NETEIS UZ CHEAT

2.SERVERYJE YRA NEIMANOMA BUTI KAI TAVES NERA

3.JEI NORI PRIKEK PAS MANE SU BONKE, DUOSIU KITA ACC SAVO GALESIM PALOST KARTU AS PER PC TU PER LAPTOPA

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

[quote author=deivius1 link=topic=1696.msg21316#msg21316 date=1504468849]
[quote author=gelele link=topic=1696.msg21309#msg21309 date=1504465685]
[quote author=deivius1 link=topic=1696.msg21308#msg21308 date=1504465166]
Ka tu cia pezi vel. Nei man kokie mokslo metai nei ka plius kiek tu gali kvarkseti. Net jeigu ir atimtum donates Claricio (kurie istikro dideli) jis projektui vistiek daves daugiau nei tu tai gana zagseti ir ciosk i serva tyliai zaist nes jau uzpist pradedi su savo bandimais ikasti. Pasisakiai savo per 1/2 zinutes ir spruk is akiu, parodei ta nepasitenkinima ir pasiepima kad "ale" laimejai ir fsio. Teks man dabar but ne tik DaTroliu bet ir clariciu kad tik tave uzpist dar labiau.
[/quote]

As sitam projektui ir nezadu kazko duoti kol tokie kaip tu pagr. pareigas uzima :D Todel man vienodai kas ka cia daves :D

Ikandau? Ujjjjjjjjjjjj kaip baisu  ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::)
[/quote]
Nu ikandai bet neskaudziai, labiau tragiska skaityt zinutes kur tik ieskai progos ikist savo snuki ir parodyt vot kad tu pries ta zmogu, metas uzaugt :). Sakau pasisakiai keliose pirmose zinutese, niekas tau uz tai nieko nesake ir gana, jausk ribas. O jei ir bus naujas pagr. kuri su art ir mask priimsim tai pazadu kad tai irgi bus zmogus kurio nemegsti ar nekenti ;)
[/quote]

wuf wuf cucikas  ???

  • Like 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search