Jump to content
Create New...

Clarity iseina .


LittleOne

Rekomenduojami pranešimai

  • ★Vip★

[quote author=gelele link=topic=1696.msg21289#msg21289 date=1504452600]
O jau posto toniukas koks sweet pasidares, ka tu ka tu, kur visi "debilai" "taisykles man negalioja" ? :D :D :D PAGALIAU! Tik tiek galiu pasakyt :) Linkiu ateityje, kad bano neturetum, bet admino tau daugiau gyvenime neduotu :) Peace!
[/quote] o del toniuko galiu greit pakeist, padla buvai tokia ir liksi,buckis.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

kad atsisakei pagr.adm pareigų ,tai mldc . Galėtum net ir negryžti ,nes žinau ką tokios pareigos daro su žmogumi ir kaip ji keičia. Manau be admin pareigų turėtu pasirodyt kitoks tavo veidas. O kad datroleris taip nardo,tai nesitikėjau lol keista net.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

[quote author=LittleOne link=topic=1696.msg21351#msg21351 date=1504582085]
[quote author=gelele link=topic=1696.msg21289#msg21289 date=1504452600]
O jau posto toniukas koks sweet pasidares, ka tu ka tu, kur visi "debilai" "taisykles man negalioja" ? :D :D :D PAGALIAU! Tik tiek galiu pasakyt :) Linkiu ateityje, kad bano neturetum, bet admino tau daugiau gyvenime neduotu :) Peace!
[/quote] o del toniuko galiu greit pakeist, [b]padla buvai tokia ir liksi[/b],buckis.
[/quote]

Va toks tas nuostabusis, taisykliu besilaikantis pagrindinis adminas :) Kitas zmogus tau taip parasytu kaip tu dabar man, tai jau butum perm silence uzdejes :) Beje, maciau serve siandien, kazkas sake ilsesis nuo projekto pora menesiu.... loool :D :D

  • Like 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

[quote author=deivius1 link=topic=1696.msg21378#msg21378 date=1504641195]
[quote author=Amethyst link=topic=1696.msg21372#msg21372 date=1504628816]
jus cia viska taip sureiksmine, lyg butu koks milijoninis verslas ir investuotojas palieka versla. atsipalaiduokit, adminai jus bl adminai
[/quote]
O tu genijau turetum suprast kad lietuvoje projektu nedaug ir visi apmire ir nors ir jeigu cia ne koks verslas, tai svarbi vieta lietuviams be kurios LT bendruomene neturetu kur susirinkt (nebent i jailbreika laikiux), o tai reikstu RIP lt community, see you only in competitive. Zaidejau tu bl zaidejau.
[/quote]

Visada galima casuale ruskiu servus okupuot :D

O siaip nesuprantu, Troli, tu pergyveni, kad jis iseina (nors faktas, kad neiseina, jau vakar lose serve ir admina toliau turejo) del to, kad jis "labai gerai" admino pareigas atliko ar del to, kad bijai, jog dabar reiks daugiau is savo kisenytes pinigeliu atiduot, kai Clarity galbut maziau donatins? Nes jeigu daugelis adminu nusprende, kad chytas tai kokie cia gelbejimosi laivai dar? Atimi admina, uzdedi bana, Clarity nusiperka vipa metams, kad gauti unbana ir losia serve kaip ir visi kiti. TAISYKLES VISIEM VIENODOS (kaip jus megstat kartoti) :D O kadangi Clarity toks geras ir taip daug padejo visiem zaidejam, visam projektui, tai pades ir nebudamas adminu :)

  • Like 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

[quote author=deivius1 link=topic=1696.msg21390#msg21390 date=1504699959]
Jei turi skundu ar pageidavimu jos gali isreiksti cia [u]http://steamcommunity.com/profiles/76561198017787107/[/u] ponaite gelele.
O del donates jis jos abiejasi atvejais duotu admin ar ne tai prie ko cia kisi pinigus? Jeigu kas Owneris daugiau duotu jeigu jau clarity stebuklingai isnyktu.
O taisykles nors ir vienodos visiem, rezultatai kitokie ;). Tad lok tu kiek nori, jis projekte bus tai cia faktas :D
[/quote]

Nelabai risliai rasai, sifruot neturiu laiko, ponaite Troliuk :) man viskas tinka tik papildomu klausimeliu buvo, prasom iskart neraukti savo ryzu antakiuku :D

  • Like 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

[quote author=Amethyst link=topic=1696.msg21399#msg21399 date=1504707360]
blet as nelabai iki dabar suprantu. ar jus draugai, ar jus kapojates viens su kitu  :-[
[/quote]

Neesi girdejes apie cuciko ir zmogaus draugyste? Sako jie geriausi draugai buna. Negaliu pasakyt, kad lengva, bet stengiuos isdresiruot :D Cucikas, einam pasivaiksciot, nesk cia savo pavadeli!

  • Like 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

[quote author=deivius1 link=topic=1696.msg21405#msg21405 date=1504708071]
Ji megsta vakarais saldaus kremo uzsitept ant vienos savo kuno vietos kad prisiaukint arciau, nes kitaip zino kad nelysiu prie jos ryzo kuno.
[/quote]

Oi bleeeaaat :D Tik tu nesugalvok pajungt chytu ir gaut bana, butu liudna :D

  • Like 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • 2 weeks later...

Seni.... Rimtai..? :D ---> [url=http://steamcommunity.com/profiles/76561198054847721] Clarity's VAC [/url] <---

[quote author=LittleOne link=topic=1696.msg21280#msg21280 date=1504451197]
del mano zaidimo pagerejimo dauguma adminu mano jog as wh
[/quote]

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Tai čia rimtai ar ne??

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

[quote author=Steror link=topic=1696.msg21845#msg21845 date=1505754203]
O tai VAC? :D prieš valandą serve buvau, tai visi šaukė ten, kad Clarity naudojo ir vac gavo :D tai dėl to ir parašiau, o realiai jo cheateriu nelaikiau, botas bšk jis (sorry.. :DD)
[/quote] paziurek acc mano, vakar pricytinau :D :D

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=LittleOne link=topic=1696.msg21846#msg21846 date=1505754386]
[quote author=Steror link=topic=1696.msg21845#msg21845 date=1505754203]
O tai VAC? :D prieš valandą serve buvau, tai visi šaukė ten, kad Clarity naudojo ir vac gavo :D tai dėl to ir parašiau, o realiai jo cheateriu nelaikiau, botas bšk jis (sorry.. :DD)
[/quote] paziurek acc mano, vakar pricytinau :D :D
[/quote]
Gavai game ban, o ne VAC. Game ban'ai per dieną negaunami, tai turbūt ne tik vakar su čytais lošei :D

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=und3rfr4m3 link=topic=1696.msg21857#msg21857 date=1505756874]
o tai tas game ban butinai ant csgo ? negali buti ant kitu game ?
nes tikrai netikiu, kad tu cheatinai, [color=red][b]nes zaisti vps nemoki[/b][/color]
[/quote]

Ouch... :DDDDDD

Bet gali paaiškint kodėl? :D koks to tikslas? nebuvai juk kažkoks noname'as kiddas. Vis gi administratorius, kuris pavyzdį turi rodyt.. :D Jeigu nepašaudai, tai nžn.. reflex map palošk ar ką, o ne naudok cheatus. Dar spėju pirktus, nes ne VAC pagavo :D Seni... Sudegei..

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

19:13 - Clarity: csgo ban , o buvo taip, vakar prigeriau alaus, kazkas sunervino su savo proto pisimu, ir tada dar piso prota del to demo kur tipo cytinau, nuejau nusipirkau cytus ir ejau lost mm su wh taip.  surinkau virs 100 score, ir snd gavau game ban. vakar buvo pirmas kartas kada ijungiau wh per visa ta laika kiek zaidziu,aisku pasielgiau idiotiskai, bet ka jau padarysi visko buna, o as susinervines galiu viska padaryt kad geriau pasijusciau
19:14 - Clarity: BS niekada nk nenaudojau ir nebuvo net tokiu minciu kad kazka ten naudot uzimant tokias pareigas kaip admino

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Art, tikiuosi jog pats supranti, kad čia tik bandymas išsivartyt. Ir beje nelabai vykęs.. :DDD Bet, kad bs nenaudojo tai tikiu. Bent jau niekada kažko įtartino nenuveikdavo prie mano akių :D Bet čia ne vieno vakaro banas, kaip ir Fylzas sakė. Clarity, negydyk.. :D kvailai pasielgei. Tiek reputaciją turėjai, tiek inventorių ne cheap. Plius "ant nervų" būtum tiesiog parsisiuntęs. O čia galima sakyt investavai į cheatus, kad tik nepagautų. Beveik pavyko. VAC jų neaptiko. Bet persistengei naudodamas juos, tad gavai vistiek..

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search