Jump to content
Create New...

Clarity iseina .


LittleOne

Rekomenduojami pranešimai

na man tik liudna kad jis taip padare, o kaip buvo man jau nebesvarbu, krc nera pasiteisinimo tokiam dalykui, rip clarity 2017.09.17
pries cytindamas jis inventoriu persikele i kita acc

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Kad ir kaip bebūtų keista, tavo skillo patobuėjimas ir VAC'as nutiko per paskutinį mėnesį. Po fylz'o iškeltos dramos kažkaip nebesugebėdavai prišaudyti po 40 fragu kas mapa, kaip prieš tai. MM ss parodo, kad ir ten nevengiai jais naudotis. Nepirmą kartą tu išgėręs loši cs'ą ir tai tikrai nėra rimta priežastis šovusi į galvą iš niekur nieko parsisiųsti ( pirkti ) čytus. Visi atsisveikinimai, ir banai buvo veltui, kaip po poros dienų vėl grįžai. Daug tikrai gerų serverio žaidėjų žiūrėjo demo, aš taip pat užmečiau akį, nors man užteko tik pirmų dviejų tavo fragų ir viskas buvo aišku. Suprantu, kad trolliui ir artui tai buvo neįtikėtina, dėl tavo rėmimo, esi senas žaidėjas ir gana artimas jiems. Vis dėlto esi vienas iš pgr. adminų. Rip in pepperonies.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

Uoj vaikine apsidirbai kaip reikiant :D Nors visi, kurie mate tavo demo jau seniai tai suprato ir tikejosi ateinancio bano. Deja, panasu tu nesitikejai ir galvojai issisuksi su pirktais chytais sistema nepagaus :D Dar pries menesiuka dievagojais, kad nechytini, bet kazkodel (kaip informavo Art), savo visa inventoriu persikelei i kita accounta :D Sutapimas? :D :D :D Prasileidai baniuka, supanikavai ir staigiai sumastei istorija. Bet kadangi buvai ir busi botas, apie zaidima nerauki isviso, tai nezinojai kad per 12h bano gaut neimanoma. Bandymas issivartyt neblogas, griebeisi siaudo bet sudegei :D Nematau taves toliau admino pareigose, zaideju pagarbos taip pat nesulauksi. Eilinio suduko chyterio vietoje palikai, kuris jautesi per daug nebaudziamas. Jeigu visgi taves pasigailes ir liksi projekte kaip paprastas zaidejas na dar pakenciama, bet jeigu administracija ir tai praleis pro pirstus tai fuck it, trinkit servo taisykles, atbaninkit visus chyterius ir visi darom ka norim. Dabar faktas, kad net projekto virsiausieji ant taisykliu deje ir chytina prisigalvoje atmaskiu atseit visi aplink durniai nieko nesupranta.

Butu idomus paties savininko postas visai bachuru bendruomenei, ka jis mano apie tai, kad vienas is jo pagr. adminu apsikodines glusas?

Nu bet jopshikmat, Clarity, visgi nustebinai savo bukumu :D :D :D

  • Like 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Clarity.. :DD prajuokinai visa svieta cia forume su savo kodinimais, geriau jau butum pasimokines saudyt, bet leidai bereikalingai eurus ir dar kazkokias istorijas kuri, anot taves alkoholis tave itikino nusipirkti kodus, nes tave kazkas sunervavo, bl bl :D RIP CLARITY GG :D

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=LittleOne link=topic=1696.msg21967#msg21967 date=1505912922]
[quote author=Art link=topic=1696.msg21962#msg21962 date=1505900596]
Clariciui nuimtas admin, zaisti gales su kitu acc, bet be admin :(
[/quote] gausiu ban nuo fylz kai serve pamatys  :D :D
[/quote]
Negausi, jei vėl neapsičytinsi.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

game banas gaunamas uz 2-3 savaiciu, nes kadangi ow tokia sistema yra, o jei butu buves iskarto vac banas,tai galetum kaltint savo cheatus jog detectino juos valves shit anticheatas ir kurt savo istorijas jog bana gavai per 1diena, bet nice try br0

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

nera officialios informacijos per kiek laiko tavo demo nukeliauja i ow, bet kai nukeliauja sprendimas padaromas per 10min.
https://www.youtube.com/watch?v=SKsSPw1i0MU
taip kad nediskutuokit to ko nezinot

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search