Jump to content
Create New...

Del to rkk skundo


Siigis

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, perziurejau demo visu 3 maps , vieno demo truksta kazkur dinges, po agency turejo but vertigo bet imestas cache map demo. perziurejau video, mano nuomuone adminai turejo gaut smarku papeikima ir palikti priziurejimui, del admin nusalinimo, manau per didele bausme. RKK zaidimo metu (ne warmup) gavo slaps kelis nes nejudejo is ct spawn, beacon explotion gavo tdl kad adminas norejo pajuokauti ir 1hp dave,  drugs buvo  uzmesti jam, bet jis sake nu dabar tai pavarysiu kilu su drugs( pasiskude). warmup metu mirage jis buvo deginamas ir slapinamas, nes overpass izeidinejo adminus "draugiskai" . Kadangi nera vertigo map demo galiu pasakyt kad jis ir mane izeidinejo bei taip pat ignoravo palikti spawn, jis buvo tiesiog inaction. Gavo kick uz tai nuo manes. As jo nenorejau mutint ar banint, nes zinau tokius zaidejus kurie eina iskart i frm verkt. Maciau, kad lauke is manes veiksmu. RKK klause manes - nu ka dabar mutinsi ar baninsi? 😄 esme tame kad zaidejas isprovokavo pacius adminus o tie pakibo ant kabliuko, slapindami nes jis inaction. Manau visi gavom pamoka kad reikia ispet ir poto imtis veiksmu Banas/mute/gag nezaist su tokiais. nes matau ciuvas jau du postus parase. tai va o rkk lieka nenubaustas. Adminus izeidinejimas, bei provokavimas 6 kartus,  + griefing. Taip pat viska pasako apie zmogu jo veiksmai jei jis mapuose specialiai ignoravo adminus del supisto kalaso verke, kaip vaikas is kurio saldaini ateme. 

Reziume. Adminai galvojo kad draugiskai pajuokavo,  rkk ir gi lazdavojosi is admin "draugiskai" , bet atejo ir pasiskunde.

 

asasasasasasaasasa.png

Redaguota Siigis
  • Pakeliam 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Vyr.Adminas

Sveiki, antrinu kaip ir ką Sigis aparašė  buvusia situaciją. Buvau visus tuos mapus. Jis šiaip (RKK) yra toks truputi "blatnas" ir leidžia sau paižeidinėti, paflood`int į voice ir kai gauna kelias pastabas pradeda atsiprašinėti bet vėliau daro vėl tą patį. Jis pats kaip ir sakė Sigis pirma "draugiškai" pastumia, tada atsiprašo, tada vėl pastumia - o kai gauna kokį nežymų sudrausminima ne žodžiu, 1hp ar panašiai bėga skųstis į čia, tai kas būtų jeigu kick`ą gautų. Šį kartą truputį persistengė, nes jau matėsi kad jis tyčia daro kad adminai imtųsi veiksmų. Pamoka manau tokia kad su šituo veikėju reikia viską daryti pagal protokolą ir nesigilininat, nes iš jo "light" provokacijos atgal nesuprantamos kaip "light bausmės" 🙂

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Matau Tema apie RKK, tikrai būna taip serve kaip pasake Sigis. Tai žmogus tiesiog dėmesio trūkumas ir taip yra aišku, kad žmogus nėra subrendes tai matomai nesupranta, kad reikia duoti pagarba vyresniems žmonėms, tai manau, kad tikrai galėtų adminai nesižaisti su tokiais ir mutinti ar baninti. Ir tikrai yra adminu kurie tai nedaro.

  • Pakeliam 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Forumo Modas

WTF! 

Čia jau nebe ok dalykai. Suprantu, kad ir mano ir Fl0w vardai minimi buvo čia, ir man derėtų pasiaiškinti. RKK šiaip draugiškas vaikinukas, bet kad biški išsipisinėja tai nepaslaptis niekam. Kaip ir buvo minėta, RKK tiek savo kalbomis, tiek draugiškais įžeidinėjimais ir savo trypinėjimu spawne laukė kažkokių veiksmų iš adminų. Nei mutas, nei gag, nei kick nebuvo, regis, teisingas sprendimas, nes visi jautėm, kad RKK juokauja. Padarėme neprofesionaliai, bet pajuokavome ir mes. Slapai warmupe, 1hp ir, taip, gal kiek persistengiau - timebomba. Damn, jau nebesuskaičiuosiu kiek sykių per adminavimo laiką tiek aš, tiek kiti adminai draugiškai slapindavom įkyrius žaidėjus, padegdavom, pabury-indavom. As long as visiems ok ir visi supranta prikolą. Šįkart prikolas liko nesuprastas ir aš, kaip adminas, prisiimu atsakomybę už savo veiksmus. Visgi nei aš, nei Flow neturėjome omeny nieko blogo ir tikrai nenorėjome pakenkti žaidėjui ir kažkaip sugadinti jo experiencą serveryje. Įspėjimas už tokius veiksmus priklauso ir man ir Flow, bet tikrai ne atimtas adminas. 

GRĄŽINKIT ADMIN FL0W!!!!!!

  • Like 1
  • Ačiū 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Atsakant i geronimo ir sigio atsakymus, galiu paskyt, kad dažnai darau nesamones buna, kad ir pasipyzdavoju iš kažko, bet su manim galima susiškėti, nors po tokių įvykių tai gali nuskambėti keistai.

kadangi pats mėgstu padaryti nesąmonių tai tuos prikolus su ''slap'', ''burn'' supratau, bet nereik įsijausti:D. neprisimenu, kad Overpass map'e bučiau įžeidinėjas administracija (jei taip ir padariau, nesiginu). Dėl resp'o, tai galiu pasakyti, kad pastebėjau, kad daug mentu ateina iš kitos pusės ir žudo iš nugaros, tai padariau šitaip( šita dalyka aš tau Sigi sakiau:)). dėl bausmių, sakai, kad provokavau admin ir dėl to jie nusprendė abuse'int ( jei taip galima pavadint), o kartais admin'as neturėtu būti šalto proto(neišprovokuojamas)? Admino negali išprovokuoti joks žaidėjas, jis turi būti pavyzdys- ar aš klystu?(ypač matosi kaip tvardaisi ir kitus vaikais forume vadini), iš žmogiškos pusės tikrai AŠ esu kaltas nes provakavau kai kuriuos admin. Dėl to ''kalasho'' neverkiau paprašiau, kad kitą round man jį duotų geronimo, bet iš jo atsakymo negavau, juo labiau ak. Ar aš būsiu baudžiamas už tavo žodžiais tariant ''grief'' ''išsipisinėjimą'', paliksiu galvoti jums. Net nebūčiau rašęs temos jei būčiau žinojęs, kad atsitiks tokia nesamonė. Jei ir būtų toks klausimas ar dar vis turiu pretenziju dėl geronimo ir Flow darbo - ne. 

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

37 minutes ago, batoncikas said:

Atsakant i geronimo ir sigio atsakymus, galiu paskyt, kad dažnai darau nesamones buna, kad ir pasipyzdavoju iš kažko, bet su manim galima susiškėti, nors po tokių įvykių tai gali nuskambėti keistai.

kadangi pats mėgstu padaryti nesąmonių tai tuos prikolus su ''slap'', ''burn'' supratau, bet nereik įsijausti:D. neprisimenu, kad Overpass map'e bučiau įžeidinėjas administracija (jei taip ir padariau, nesiginu). Dėl resp'o, tai galiu pasakyti, kad pastebėjau, kad daug mentu ateina iš kitos pusės ir žudo iš nugaros, tai padariau šitaip( šita dalyka aš tau Sigi sakiau:)). dėl bausmių, sakai, kad provokavau admin ir dėl to jie nusprendė abuse'int ( jei taip galima pavadint), o kartais admin'as neturėtu būti šalto proto(neišprovokuojamas)? Admino negali išprovokuoti joks žaidėjas, jis turi būti pavyzdys- ar aš klystu?(ypač matosi kaip tvardaisi ir kitus vaikais forume vadini), iš žmogiškos pusės tikrai AŠ esu kaltas nes provakavau kai kuriuos admin. Dėl to ''kalasho'' neverkiau paprašiau, kad kitą round man jį duotų geronimo, bet iš jo atsakymo negavau, juo labiau ak. Ar aš būsiu baudžiamas už tavo žodžiais tariant ''grief'' ''išsipisinėjimą'', paliksiu galvoti jums. Net nebūčiau rašęs temos jei būčiau žinojęs, kad atsitiks tokia nesamonė. Jei ir būtų toks klausimas ar dar vis turiu pretenziju dėl geronimo ir Flow darbo - ne. 

Ziurek as tingiu cia eikvot laika tokiom nesamonem. gavosi taip, kad mes admin nesuregavom griezciau. bet as  pasakysiu kokias taisykles pazeidei ir adminai budami draugiski taves nenubaude.  o del to kalaso mirage agency ir vertigo maps buvai spawn. gavai kick nuo manes o poto piktuoju buvai isprasytas. nori lost sitam projekte losk, jei uzeina zajobas tau, EIK KIAUSINIUS PAMERK I LEDINI VANDENI, gal pades.

  • Įžeidinėjimai žaidėjų adminų   / bet koks tėvų įžeidinėjimas  :
    1. Įspėjimas 
    arba mute iškart priklausomai nuo įžeidimų 2. 10080 min; 3. 20160 min...
  • Spaminimo/floodinimo. Specialus keistų garsų skleidimas į mikrofoną ( raugėjimas, putimas, žiovaujamas, trankymas, voice changeris, staugimas ) :
    1. Įspėjimas 2. 30min; 3. 1440min; 4. 2880min... 
  •  
  • Trukdymą  ( Nenorėjimą žaist, objektyvu nevykdymas, kitų žaidėju nick copy, specialus savų flashinimas, c4 užmetimai, afk sėdėjimas, specialus šaudymas į savus, radio commands spam, admin darbo trugdymui, gaudant cheatus, turekite biski kantrybes )  : 
    1. Slay, Tada ban 2. 120 min; 3. 360 min; 4. 1440 min... 
Redaguota Siigis
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Phnx locked this tema
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search