Jump to content
Create New...

Hruza

Narys
 • Posts

  6
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Hruza last won the day on March 18 2023

Hruza had the most liked content!

Personal Information

 • Vieta
  Šiauliai
 • Lytis
  Vyras

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Hruza's Achievements

Private First Class

Private First Class (2/27)

6

Reputation

 1. Matau Tema apie RKK, tikrai būna taip serve kaip pasake Sigis. Tai žmogus tiesiog dėmesio trūkumas ir taip yra aišku, kad žmogus nėra subrendes tai matomai nesupranta, kad reikia duoti pagarba vyresniems žmonėms, tai manau, kad tikrai galėtų adminai nesižaisti su tokiais ir mutinti ar baninti. Ir tikrai yra adminu kurie tai nedaro.
 2. Hruza

  Gavau perma ban

  Be to įrodyk kad visi accountai sutampa IP...
 3. Hruza

  Gavau perma ban

  Nežinau tavo tu accountu kuriuos čia prikišai man. Viena accounta esi pridėjas gera ten mano, bet tie kiti tai tikrai ne mano. Nežinau iš kur jūs gavot daugiau su vac, bet tikrai ne mano. Ir be to šlanga neprimetu tiesiog bandai man bloga padaryti čia ir taip matos 😄 mldc pasekei be admino nieko nepadarytum 😄 Ir taip aš pirkau unban galvodamas, kad tik vienas accountas, bet rado kažkoki random accounta kuriuo net nežinau.
 4. Hruza

  Gavau perma ban

  Jūsų Nick bei steam ID - https://steamcommunity.com/profiles/76561199293830271/Kada, kuriam mape ir kuriame serve nubaudė? ( PUBLIC, RETAKES ir t.t) - PUBLIC nebuvau serverį.Ką darėte prieš gaunant baną - Patikrino mano senus acc kuris iš jų tik 1 su vac ban ir tai buvo prieš metus ir jau daugiau, prikišo adminai daugiau accountu, dėl to, kad sutampa IP nors aš tik turėjas 3 accountus ir iš jų tik vienas vac ban. Ir dar norėčiau įrodymu kad tikrai ten tie mano accountai kuriuos prikišo.Kuris admin nubaudę ? - Mariihuana
 5. -rep Phnx, Pasiskusti norėčiau vienu adminu kuris yra paaukštintas kiek žinau, naudoja komandas be reikalo, dabar gavau perma mute už tai, kad muzika leidau nors dauguma žmonių norėjo. Bet kažkuris nemokėdamas pritildyti žmogeliuko garso pasiskundė phnx, o tas atėjas be jokio zodžio muta pernament ir išėjo, ir taip jau ne pirma karta ne vien su manim ir su kitais elgiasi ir manau, kad su paaukštintom privilegijom jis galvoja kad jau gali daryti ka nori. Kai admin nebuvo tai gerutis, mandagus buvo . Gavęs admina nebebūna mandagesnis ir ten siunčia kitus keiksmažodžiais ir aš manau suaugės žmogus pasakytu (apsiraminkit ar kažką panašaus). Ar yra pritarančiu žmonių dėl phnx pareigu nevykdyma ar neatlikimą.
×
×
 • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search