Jump to content
Create New...

Bezdzione


MemeMashyn

Rekomenduojami pranešimai

  • Veteranas
36 minutes prieš, MemeMashyn said:

Kam reik įrodyt kad shoulder peekinimas tikrai neconsistent pridekit į draugus nueisim i worshop mapą ir parodysiu visiem 😂 shoulder peekint nedaug reik skill'o, bet pataikymas shoulder peekinant nu tikrai yra sekmės reikalas... jei sakot, kad verkiu, nes cia geriau už mane geriau žaidžia.. Nu tai serveryje losia vertikas, cenderis ir dar įvariūs geri žaidėjai, kurie tikrai už mane geriau žaidžia ir aš nieko jiem nesakau. Suprantu kad 5000 valandų>2500 valandų ir spectatindamas juos matau muscle memory, reflexus ir skillą. Bet spectatindamas jį pamatau kaip jis visus vanoja is deaglo? Ir nu gal ir nematau ar vibraciju ar panašiai nu bet netikiu kad va tokius šuvius galima užtaikyt consistent... jei tai butu awp ar ak, pasikartosiu, neturiu jokiu priekaištų, bet čia yra deaglas... kalbat lygtais nebūtumėt su juo žaidę.. Pasakykit kodėl profesionalai tada visada neperka deaglu? Gi jie turi po 10k valandų ir turėtu one-tapinti visus... Tačiau yra tik nedaug higlightu kaip ima kelis killus su deaglu... Nu blemba yra serveryje ir atkalusiu su scoutais kurie gerai head huntina, bet taip pat matosi kad jie tą atkalę, o ne uzflashinti shoulder peekina ir per puse mepo visada headshotą pataiko.. 

Tai gal todėl, kad prieš tokius pat profesionalus žaidžia ir patys iškart būna ištradinami ar panašiai? O kiek tų highlightų yra su deaglų? Jaučiu antras ginklas po awp highlightams daryt. Jeigu neklystu ir per eco force deagle yra way to go ginklas skillam pro lygoj.

Kodėl apie accuracy nekalbi, tik apie hs rate, kai varai apie consistency? 

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas
27 minutes prieš, MemeMashyn said:

Ateik paspectatint jį, jei tau įdomu, ir pati pasidaryk išvadas. Kai su ak nelabai pasaudo o su deaglu stebuklingai visiem hs

Tai dabar jau 56 ar kiek ten procentų hs reitas yra 'nelabai pasaudo'? 

As nesakau, kad necheatina, bet irodymų nėra. 

Redaguota Kerk
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

6 minutes prieš, Kerk said:

Tai dabar jau 56 ar kiek ten procentų hs reitas yra 'nelabai pasaudo'? 

As nesakau, kad necheatina, bet irodymai nėra. 

Nu taip kaip ir nėra įrodymu, bet manau sutinki kad su ak lengviau tapint nei su deaglu (Su deaglu vakar buvo 72% hs ratio). Tai va o jei jis taip is deaglo kapoja tai is ak isvis turetu ace'us imt ar ne? Deja ne jis is ak nelabai pasaudo... Sakau ateik paspectatint... labai keista kai va su ak nepataiko ir išsiėmęs deagla lempas kerta.. Būna net nesitaiko ant galvos ir vistiek hs (čia gali but ir luck bet labai dažnai tada pas ji tas luck)

  • Like 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas
11 minutes prieš, MemeMashyn said:

Nu taip kaip ir nėra įrodymu, bet manau sutinki kad su ak lengviau tapint nei su deaglu (Su deaglu vakar buvo 72% hs ratio). Tai va o jei jis taip is deaglo kapoja tai is ak isvis turetu ace'us imt ar ne? Deja ne jis is ak nelabai pasaudo... Sakau ateik paspectatint... labai keista kai va su ak nepataiko ir išsiėmęs deagla lempas kerta.. Būna net nesitaiko ant galvos ir vistiek hs (čia gali but ir luck bet labai dažnai tada pas ji tas luck)

Su ak, kad lengviau, tai faktas. Aš jį ir spectatinau, ne vieną demo žiūrėjau. Nematau aš ten nieko tokio magiško. Gal togglina. Nepergyvenk, stebėsim ir toliau, tikrai ne aš vienas tai darau, jeigu ne aš, tai kažkas kitas pagaus. O jeigu su įrodymais pagaus, tai nepadės, kad išsipirko unban, galit būt ramūs. 

Redaguota Kerk
  • Like 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas

Yra viena rusis VAC kuriuos galiu pateisint, ir yra tokiu kuriu negaliu pateisint. Jei tu nemoki zaist, nusiperki cheatus gauni VAC. Ateini cia i foruma su kitu accountu sakai kaip galiesi ir bla bla, nes mes vistiek anksciau ar veliau ta VAC account iskasim. Nusiperki unban ir musu serve toliau zaidi be jokiu special magic vision super duper aim skills, kaip ir be cytu. Toki as suprantu varianta. O vat tavo situacijos, tai as niekaip neperkandu. Jei tu jau toks geras zaidejas, kodel pas tave VAC? As dabar tave matau kaip eilini cyteri, kuris galbut nusipirko truputi brangesnius cytus, ne tokius akivaizdzius. Nei vienas sveiko proto zmogus, kuris sugeba pazaist bent vidutiniskai nepirks cytu, kad gautu VAC.

  • Pakeliam 3
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

2 minutes prieš, falcON? said:

Gali kazkas numest demo ''itartiniausio'' jo mapo, paziuresim ir bus aisku, nes jau nusibodo tas jo litanijas skaityt.

Jei bus svarus ir irodys, kad vac banas uz skinchanger, galesim paleist.

Geriausias atsakymas yra čia:) pavargau skaityt, lyg knyga skaitęs jaučiuos :d

Redaguota kHRYSTAL
  • Pikts 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Gerai pabandysim gauti įrodymus... kas čia taip gerai nusimano apie cs tai eikit ir pažaiskit kelias valandas bahuru serve (priešingoj komandoj). Kiek kalbėjau su adminais (neminėsiu vardų), tai jie sutinka kad šaudo keistai.. taip galbūt ir necheatina, tačiau įtarimai kyla ir kyla ne man vienam (tiesiog aš sukuriau tema forume).. šiandien kiek spectatinau tai taip 'stebuklingai' killu nebegauna. Atleiskit, jei cia spamminu ar pnš. Pabandysiu gaut įrodymų, o kolkas tik atsiprašau visų už sugaištą laiką 😅

  • Like 1
  • Pikts 1
  • Nemegstu 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėte komentuoti

Jeigu turite paskyrą, prisijunkite

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų forume.

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti dabar
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search