Jump to content
Create New...

Bezdzione


MemeMashyn

Rekomenduojami pranešimai

Pastarasias 2 dienas antram serve losia visiškas randomas, kuris turbūt yra augantis Lietuvos profesionalas 😉 Jeigu rimtai, tai Bezdzione, antro serverio žaidėjas, kurio hs ratio 56% su 700 killu (ko turbūt nepamatysi tarp profesionalų). Taip pat, jis yra talentas shoulder-peek'inime... Tai darydamas jis beveik visada sugeba pataikyt headshot'ą su deaglu... jei cs nelabai išmanot kai kurie, tai čia visiškas sekmės reikalas, o jei jis toks lucky tai reiktėtų jam loterijos bilietą nusipirkti. Manau užtenka apsimetinėt ir ginti jį. Nueikit pažiurėt šios dienos demo (žaidžia visą dieną, tai manau rasit įdomiu epizodų ir įrodymų). Kaip žaidžia su ak, awp, m4 nesikabinėju, problema yra kai jis žaidžia su deaglu ir ką jis su juo pataiko. Nes assault rifles yra accurate ir consistent ginklai, o deaglas nevisai, tačiau sprendžiant iš 56% headshot ratio jis yra dieviškai įvaldęs deaglą... Taip pat ant maino jis turi VAC'ą, kuris yra dėl "skin changerio". Aš manau, kad jis naudoja aim assist'ą ar pnš. Tai va, dėkui už dėmesį, turbūt ir toliau jį ginsit bei nieko nedarysit nu, bet bent jau stengiausi 😉

  • Pakeliam 6
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Naujokas CS2 Admin

Sveiki sveiki, visų pirmą, aš neesu randomas kuris TIK 2 dienas žaidžia bachuruserve, seniau esu pakankamai ilgai čia žaidęs. 
Ir tas 56% hs ratio iš ~700 killų yra dėl to, kad aš beveik only deagle žaidžiu 😕 Apie shoulder-peekinimą tai irgi, čia tik iš tavo perspektyvos taip atrodo, pažiūrėtum demo mano perspektyvą suprastum kad viskas ten normaliai, o prefirus būna gaunat kai stovit super obv spotuose,  masofkei žmonių pilną, prefirinu ir fsio, vis dėl to cs:go pražaidęs esu virš 2300 valandų, šaudyt moku(kartais ir nelabai), competitive mapus irgi atmintinai moku. Galit pasižiūrėt, kaip žaidžiu competitive mapuose ir kaip žaidžiu visokiuose piranesi ir ttl, skirtumas bus tikrai didelis. " Nes assault rifles yra accurate ir consistent ginklai, o deaglas nevisai, tačiau sprendžiant iš 56% headshot ratio jis yra dieviškai įvaldęs deaglą..." Geras komplimentas - dieviškai įvaldęs deaglą 😄 Visi ginklai yra consistent. Tereikia mokėt šaudyt. 

O apie main vac baną, tai jo, gavau. Ir gavau jį ne už cheatus, o už skin changerį. 2 metus žaidžiau su skin changeriu, ir va prieš 100 kažkiek dienų valve praleido pirmasias(gal ir ne pirmasias, bet didžiausias) skinchanger vac ban wave, per porą dienų banus  už skinchangerį gavo šimtai tūkstančių žaidėjų. Googlei pažiūrėjus kada prasidėjo verkimai dėl skin changerio laikas irgi yra panašus į mano vac bano gavimo datą. Yra skin changerio rusiškas website, kuriame taipogį prasidėjo visokios topic apie vac banus už skin changerį ( reklamuot nenoriu, jei kam reiks parašysit į pm). 

Suprantu, galit netikėt, kad vac gavau už skin changerį, bet nejaugi manot kad aš virš 2300 valandų sėkmingai naudojau čytus ir pasikėliau globalą ( kuriuo prabuvau tikrai ILGAI)? + tuo metu skin changeris nebuvo detected shit, mėgdavau pagamblint, Trade history trade'ai vaikščiojo milžiniškomis sumomis (nu, bent jau man  ~2000$ yra tikrai nemaži pinigai). Tai patys pagalvokit ar aš žaisčiau su čytais rizikuodamas prarast virš 2000$? Nu tikrai neesu dar ant tiek bukas 😄 (dėl šito irgi, jeigu reikia screenshotu trade history, galit parašyt pm) . Ir jooo, suprantu, vėl galit prisigalvot - blee tai tu pirma gamblinai, tik poto čytinai nesiatmazink ir ttl. Umm vistiek, išbuvau globalu tikrai ilgai, gal net virš metų? pats gerai nebeatsimenu, tai logiškai pamasčius, kad ir būčiau čytines, turėčiau naudoti gerus privačius čytus ir tada tikrai būčiau gavęs overwatch baną, o ne VAC. + seniau, kai dar žaisdavau bachurų serve, esu gavęs baną nuo woody už wallhack, beeet, daugumai adminų pažiūrėjus mano demo kažkodėl tas banas man buvo nuimtas sekančią ar net tą pačią dieną? Kodėl ? Gal nes nečytinu? Štai tema apie tą baną - 

 Net neturiu ir ką bepridurti, grįžau į bachuru servą dėl to nes užkniso jau nolaifint  tą matchmakingą, ir iš vis tas cs jau nusibodęs buvo, tai pamaniau kad visai linksma būtų sugrįžt į masofkę. + esu kinda priklausomas skinams, o bachuru serve yra komanda /ws , tai tik dar vienas pliusas kuris sugundę mane sugrįžti 😐 Tiesiog, jeigu galvojat, jog čytinu - žiūrėkit demo, spectinkit. Su mielu noru visiems sakiau, kad galiu ir parecordint  kaip žaidžiu, ir recordint prieš paleidžiant žaidimą, eit pažaist ir faceit, ir esea ir kur tik sugalvosit, kad tik  įrodyčiau - jog vistiek žaidžiu taip pat ( abejoju ar faceit / esea būtų įmanomą pažaist su čytais )

Ai, dar esu  ir pvpro website daug nolaifinęs, aukščiausio ranko buvau, irgi adminų tikrintas galybę kartų, bet niekada taip ir neužbanintas ( sadly, negaliu parodyt profilio nes kai gavau vac neberodo pvpro statistikos ) 

Btw, kuo jus daugiau stumat ant manęs, kad aš čytinu in-game, tuo man geriau žaidžiasi 😄
Peace 😄

  • Pakeliam 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Nu tu pirmas sitam serveryje, kurį neprikolindamas apkaltinu cheatinimu. As pats pražaidęs apie 2500 valandų, bet su deaglu nešaudau tokių. Shoulder peekinimas, tai skirtas tiesiog paspotint priešą.. tu dar speji išaut per ta labai labai mažą laiko tarpą. Kai šauni tu tikrai judi, nes jei sustotum tai užtruktum ilgiau. Tai esmė tokia kad va tą darant yra labai maža tikimybė kažką pahitint, o tuo labiau pataikyt į galvą. Vien kai žaidem mirage (nepamenu laiko, tai nepasakysiu tiksliai kada) tu mane palace 3 kart taip nusovei (tiksliai neatsimenu ar 2, ar 3). Taip pat serveryje losia žaidejai, kurie turi po 4-5k valandų ir aš nei vieno iš ju neapkaltinau cheatinimu. Pas juos taip pat nėra tokio hs %.. Taip, pas juos yra daugiau killu nei 700, bet iš 700 irgi, manau, tikrai galima suprasti daug ką... Tiesiog kad ir kiek su deaglu šaudysi, shoulder peekinimo neatkalsi (negalesi 50-100% pataikyt savo šuvių į galvą, nebent pabandyt sėkmę, o tu arba labai labai lucky arba su word.exe) jei įtikinsi, kad labai labai lucky tai blem varom į Las Vegasa

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Naujokas CS2 Admin
9 minutes prieš, MemeMashyn said:

Nu tu pirmas sitam serveryje, kurį neprikolindamas apkaltinu cheatinimu. As pats pražaidęs apie 2500 valandų, bet su deaglu nešaudau tokių. Shoulder peekinimas, tai skirtas tiesiog paspotint priešą.. tu dar speji išaut per ta labai labai mažą laiko tarpą. Kai šauni tu tikrai judi, nes jei sustotum tai užtruktum ilgiau. Tai esmė tokia kad va tą darant yra labai maža tikimybė kažką pahitint, o tuo labiau pataikyt į galvą. Vien kai žaidem mirage (nepamenu laiko, tai nepasakysiu tiksliai kada) tu mane palace 3 kart taip nusovei (tiksliai neatsimenu ar 2, ar 3). Taip pat serveryje losia žaidejai, kurie turi po 4-5k valandų ir aš nei vieno iš ju neapkaltinau cheatinimu. Pas juos taip pat nėra tokio hs %.. Taip, pas juos yra daugiau killu nei 700, bet iš 700 irgi, manau, tikrai galima suprasti daug ką... Tiesiog kad ir kiek su deaglu šaudysi, shoulder peekinimo neatkalsi (negalesi 50-100% pataikyt savo šuvių į galvą, nebent pabandyt sėkmę, o tu arba labai labai lucky arba su word.exe) jei įtikinsi, kad labai labai lucky tai blem varom į Las Vegasa

😄 aš tikrai nejudu kai šaudau su deaglu 😄 aš tiesiog greit išlendu, sustoju , iššaunu. Gal iš tavo perspektyvos taip ir atrodo  kad bėgdamas šaudau.  Aš pats dažnai prasileidžių tokių shotų kad eik tu n*.... atrodo bėga nesustoja ir pisa į galvą, nors iš tikrūjų taip nėra 😄 Parodytų tau kas demo iš mano perspektyvos, pats suprastum kad aš tikrai sustoju ir bėgdamas nešaudau, nes tai yra tiesiog neįmanoma 😄

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Jei sustotum, aš tikrai sureaguočiau ir nusprayinčiau ar pnš.. O dabar aš sureaguoju tik po 2 shoulder peeku, kai jau laukiu 3. Nes tu juos labai mažus darai ir nei tau nei man laiko nedaug lieka sureaguot (išlenda tavęs mažiau nei puse realiai iki peties matosi). Tai one tap gal ir galima užtaikyt, bet ne 2 iš eilės ir kiekviena mapa kartojas tie shoulder peekai ir one tapai belenkokie... pvz cache is ventroomo iki toxic.. viena taip nuskynei, kuris buvo su awp prieš mane. Aš pradejau žvengt ir išpranašavau ir savo tokį patį likimą... tiesiog sakau yra 2 pasirinkimai arba word.exe arba luckiest man alive... you choose

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Naujokas CS2 Admin
2 minutes prieš, MemeMashyn said:

Jei sustotum, aš tikrai sureaguočiau ir nusprayinčiau ar pnš.. O dabar aš sureaguoju tik po 2 shoulder peeku, kai jau laukiu 3. Nes tu juos labai mažus darai ir nei tau nei man laiko nedaug lieka sureaguot (išlenda tavęs mažiau nei puse realiai iki peties matosi). Tai one tap gal ir galima užtaikyt, bet ne 2 iš eilės ir kiekviena mapa kartojas tie shoulder peekai ir one tapai belenkokie... pvz cache is ventroomo iki toxic.. viena taip nuskynei, kuris buvo su awp prieš mane. Aš pradejau žvengt ir išpranašavau ir savo tokį patį likimą... tiesiog sakau yra 2 pasirinkimai arba word.exe arba luckiest man alive... you choose

Tai ten nei aš matau tave nei aš ką, prefirindamas išlendu ir prefirinu common spotus ;D

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas

Dabar šausiu unpopular oppinion. Adminų tarpe yra tikrai gerų, patyrusių žaidėjų(Gedas, fylzas), jie tas demo žiūri taip, kad rašykit į privatus ir ką itartino pamatę, perduosim visiem.  Priminsiu, kad aš nepalaikau nei vienos pusės. Ir šio žaidėjo demo peržiūrinėjimui skyriau palygint nemažai laiko, turbūt daugiau, nei kiti administratoriai. (Nes susilaukiau daug skundų)

Nesakau, kad nečytina, tačiau šiuo momentu iš visų demo ir informacijos galiu pasakyti tik tiek:

Nr.1. Jeigu kuriat tokius postus ar esate nepatenkinti kitų žaidėjų elgesiu, nurodykit laiką ir map, kad administratoriai galėtų demo peržiūrėt, filmuokit, spectatinkit. Niekas nebanins žaidėjo dėl to, kad tas ir tas pasakė, jog čytina. Gal kažkas lygiai tą patį apie jus mano ir mums spamina privatus.

Kol kas visi jūsų irodymai yra panašesni į "išpeekino ir nušovė mane''.

Kalbos apie valandas. Suprantu, kad yra kažkokia riba ir žaidėjas su 300h turės daug mažesnius šansus prieš žaidėją su 3000h, bet ne visi esam vienodai apdovanoti ir ne visi tas valandas praleidžiam taip pat. Kol vieni žaidžia masofkėj, kiti grindina hsdm ir faceit arba net visų peikiamą matchmakingą. Aš pats 2k valandų atgal daug geriau žaidžiau, nei šiandien, nes dabar didelę laiko dalį žaidžiu tik masofkėse.

Vėl, jeigu tu žaidi ne su gold ~ dmg rankais ir prakaituoji workshope, tai manau tokį hs reitingą masofkėj per tiek killų tikrai galima pasiekti, priklausomai nuo žaidimo stiliaus. + jo ir kpd statistika (kills per deaths) yra vos vos geresnė už mano, nors aimina, iš to ką mačiau, keliom lygom geriau. Vadinasi 'medžioja' headshotus (mano akyse). Accuracy statistika vėl gi yra labai žema. Arba daug missina arba prefirina common spotus. 

Deaglas su geru movementu yra tikrai consistent, nebent sprayini(lol). Tiesiog tu tai moki arba ne. Jeigu netikit, pilna youtubė įrodymų. 

Kartais reikia savikritiškai pažiūrėt. Gal žaidėjas tiesiog už jus greitesnis. Jeigu per 2,3k ar 10k valandų viskas, kuo jūs pasigirti galit yra dmg ar le rankas ar 4 faceit ar dar kažkas, tai gal geriau kitų neteisti dėl jų 'skillų'. Visą kritiką pateikit konstruktyviai ir su įrodymais.

Redaguota Kerk
  • Ačiū 2
  • Pakeliam 2
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Kad deaglas consistent, tai tikrai ne. Jis pakankamai ilgai nesustoja kad butu accurate ir consistent... jis judedamas sauna ir nuskina kartais per dideli atstuma.. tokio dalyko workshop mapuose ar pnš. neatkalsi. Jei patys tuo netikit tai nueikit i serva pirkit deagla ir pabandykit shoulder peekindami ka pahitint... speju kad kelios kulkos ir i lubas gali nuskrist. Nes va pas ji tai dazniausiai one tapai gaunasi 🙂 bet gerai nekaltinsiu cia tiesiog pabandysiu kazkaip irodymu gaut i guess.... 

Redaguota MemeMashyn
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas

Fuck me bro, neįmanoma su deaglu kas pora s resetint pirmo shoto, yayayaya. So inconsitent.  Crouch walką full time rabotina žmogelis ir hs hitina, tokių video milijonai ir iš ne pro player. Dgl not consistent bruuuh. YEAH RIGHT.  Kad aš ar tu nesugebam, tai nereiškia, kad visi nesugeba. 

  • Ačiū 1
  • Suglumęs 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas
1 minute prieš, vericas said:

well su betkokiu gunu gali crouch walkint ir saudyt 1taps...

shoulder peek, 1taps yra kitas dalykas su deagle

Tai ne apie run and gun kalbam? Shoulder peekinant lygiai taip pat gali movementą (counter strafing) atidirbt ir taikliai šaudyt. 

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

46 minutes prieš, Kerk said:

Fuck me bro, neįmanoma su deaglu kas pora s resetint pirmo shoto, yayayaya. So inconsitent.  Crouch walką full time rabotina žmogelis ir hs hitina, tokių video milijonai ir iš ne pro player. Dgl not consistent bruuuh. YEAH RIGHT.  Kad aš ar tu nesugebam, tai nereiškia, kad visi nesugeba. 

Kerkai, cia saudo atsitupus (kas yra accurate) o jis judėdamas dauzo... + tame klipe yra žaidejas Fer, kuris su lg laimėjęs major'a ir yra pasaulinio lygio žaidejas. Suprantu, kad tu čia duodi kaip pavyzdį, nu bet esmė kad jis atsostojęs ir judėdamas (nes jei sustotų, tai nesikabinėčiau ir +tikrai turėčiau laiko sureaguot).. ir tiesiog tokie procentai is deaglo nu blemba labai sunkiai tikėtini... 72% is deaglo per 200killų... nu gaaaaal bet žinok sunkiai tikėtina, bent man.

  • Sodinam 2
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Kam reik įrodyt kad shoulder peekinimas tikrai neconsistent pridekit į draugus nueisim i worshop mapą ir parodysiu visiem 😂 shoulder peekint nedaug reik skill'o, bet pataikymas shoulder peekinant nu tikrai yra sekmės reikalas... jei sakot, kad verkiu, nes cia geriau už mane geriau žaidžia.. Nu tai serveryje losia vertikas, cenderis ir dar įvariūs geri žaidėjai, kurie tikrai už mane geriau žaidžia ir aš nieko jiem nesakau. Suprantu kad 5000 valandų>2500 valandų ir spectatindamas juos matau muscle memory, reflexus ir skillą. Bet spectatindamas jį pamatau kaip jis visus vanoja is deaglo? Ir nu gal ir nematau ar vibraciju ar panašiai nu bet netikiu kad va tokius šuvius galima užtaikyt consistent... jei tai butu awp ar ak, pasikartosiu, neturiu jokiu priekaištų, bet čia yra deaglas... kalbat lygtais nebūtumėt su juo žaidę.. Pasakykit kodėl profesionalai tada visada neperka deaglu? Gi jie turi po 10k valandų ir turėtu one-tapinti visus... Tačiau yra tik nedaug higlightu kaip ima kelis killus su deaglu... Nu blemba yra serveryje ir atkalusiu su scoutais kurie gerai head huntina, bet taip pat matosi kad jie tą atkalę, o ne uzflashinti shoulder peekina ir per puse mepo visada headshotą pataiko.. 

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Naujokas CS2 Admin
8 minutes prieš, MemeMashyn said:

Kam reik įrodyt kad shoulder peekinimas tikrai neconsistent pridekit į draugus nueisim i worshop mapą ir parodysiu visiem 😂 shoulder peekint nedaug reik skill'o, bet pataikymas shoulder peekinant nu tikrai yra sekmės reikalas... jei sakot, kad verkiu, nes cia geriau už mane geriau žaidžia.. Nu tai serveryje losia vertikas, cenderis ir dar įvariūs geri žaidėjai, kurie tikrai už mane geriau žaidžia ir aš nieko jiem nesakau. Suprantu kad 5000 valandų>2500 valandų ir spectatindamas juos matau muscle memory, reflexus ir skillą. Bet spectatindamas jį pamatau kaip jis visus vanoja is deaglo? Ir nu gal ir nematau ar vibraciju ar panašiai nu bet netikiu kad va tokius šuvius galima užtaikyt consistent... jei tai butu awp ar ak, pasikartosiu, neturiu jokiu priekaištų, bet čia yra deaglas... kalbat lygtais nebūtumėt su juo žaidę.. Pasakykit kodėl profesionalai tada visada neperka deaglu? Gi jie turi po 10k valandų ir turėtu one-tapinti visus... Tačiau yra tik nedaug higlightu kaip ima kelis killus su deaglu... Nu blemba yra serveryje ir atkalusiu su scoutais kurie gerai head huntina, bet taip pat matosi kad jie tą atkalę, o ne uzflashinti shoulder peekina ir per puse mepo visada headshotą pataiko.. 

varom!

 

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Nu va prisijunge ir vel eina shoulder peek headshotai... supranti kad cia skillo nėra tame? 1 kart pashoulder peekini pamatai ar stovi kažkas ar nestovi... jei pamatai kad stovi shoulder peekini dar ir tiesiog taikaisi i galvą (kas nėra sunku tiesiog crosshair pajudini i virsų ar i apacią priklauso nuo tavo crosshair positiono) ir tada jau prasideda ar tu lucky ar ne... nes as va kolkas is 10 killu pataikiau max gal 1 headshotą.. tik del to kad cia yra neconsistent.... pats pasibandyk wtf ar sunku spaudinet a ir d ir nusitaikyt i galva? Nelabai sunku bet pataikyt va taip judant tai sunkiau (į galvą)... 

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Naujokas CS2 Admin
3 minutes prieš, MemeMashyn said:

Nu va prisijunge ir vel eina shoulder peek headshotai... supranti kad cia skillo nėra tame? 1 kart pashoulder peekini pamatai ar stovi kažkas ar nestovi... jei pamatai kad stovi shoulder peekini dar ir tiesiog taikaisi i galvą (kas nėra sunku tiesiog crosshair pajudini i virsų ar i apacią priklauso nuo tavo crosshair positiono) ir tada jau prasideda ar tu lucky ar ne... nes as va kolkas is 10 killu pataikiau max gal 1 headshotą.. tik del to kad cia yra neconsistent.... pats pasibandyk wtf ar sunku spaudinet a ir d ir nusitaikyt i galva? Nelabai sunku bet pataikyt va taip judant tai sunkiau (į galvą)... 

Pasimokyk biški ir tu išmoksi, btw, o tu bent pastebėjai kiek aš pramissinų tokių shotų? (nu tiesiog prefirinu bet žmonių nebūna 😄 Ir kažkaip vistiek gerai pataikau :// )

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėte komentuoti

Jeigu turite paskyrą, prisijunkite

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų forume.

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti dabar
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search