Jump to content
Create New...

Bezdzione


MemeMashyn

Rekomenduojami pranešimai

  • Naujokas CSGO Admin
5 valandas prieš , CrissCross said:

ko jis bijo kad butu patikrintas per tv? aplamai su itartinais turetu taip but praskanuot pc o poto demo ziuret

o tu smegenu turi nors kiek? parodyk man nors viena zmogu kuris noretu kad kazkoks nepazystamas zmogus knaisiotusi po jo pc?:D kad ir tureciau kazka not legit, istrynciau ir viskas, tikrink kiek nori, poto vel isirasyciau, bet taip nera ir tikrai nieko panasaus nebus ir i mano pc niekas nelys 🙂 

  • Haha 1
  • Pakeliam 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas

kokia čia debiliška tema? senai jau aišku bet kam kas nusimano apie cs , kad tas čiuvas necheatina , jei dar tikitės kad kažką išpešit iš niekur nieko , tai atsigaukit ir patarčiau rakint temą , nes čia tik pilama iš tuščio į kiaurą.

  • Ačiū 1
  • Nemegstu 1
  • Pakeliam 2
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Naujokas CSGO Admin
19 minutes prieš, Eodeη said:

kokia čia debiliška tema? senai jau aišku bet kam kas nusimano apie cs , kad tas čiuvas necheatina , jei dar tikitės kad kažką išpešit iš niekur nieko , tai atsigaukit ir patarčiau rakint temą , nes čia tik pilama iš tuščio į kiaurą.

Matai, adminams čia ne iš tuščio į kiaurą pilstoma 🙂 gavau baną 1 dienai iki kol bus mano demo peržiūrėti 😄 😄 😄

  • Haha 1
  • Nusiminęs 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Naujokas CSGO Admin

Visi  tie, cirko dalyviai kurie galvojat kad aš čytinu, ignorinkit faktą kad turiu vac baną ( nes kaip matau neįmanoma jums irodyt kad už skin changerius, butthurt žmonės kurie galvoja , kad jeigu vac tai jau 100% už cytus) ir parodykit normalius ĮRODYMUS kad aš ČYTINAU? thx

+ kad jum "nepatinka" kaip aš žaidžiu, nereiškia, kad aš čytinu :DD pora flick shotų pataikiau, prefirinau common spotus, reikia dabar dėl to banint? 

Redaguota HollaHolla
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

Krc buvau sutikes sita zaideja serveryje taip pat, tai nenustebinot ka rasot, nes esat apgailetini botai tokie koks ir sitas pats bezdzione. Ipisat full tryharda, neatleidziat shifto, laikot supistus angle o galiausiai gaunat i galva ir apsiverkiat jog geresnis zaidejas cheatina. Posto autorius, tai yra vienas is tu siuksliu kuris pasimetes ne tik zaidime bet kaip ir matau realybej. MemeMashyn Atsimeni aim_deagle7k mapa kai gavai pora i ta galva nuo manes ir nuejai i spectus jog paziuretum kaip as saudau , o per ta tarpa dar ir adminui apsiverkei. Situacija niekuo beveik nesiskiria, tik tiek jog as geresnis uz ji.haha

Perziurejau abu demo. Uzteko pirmu penkiu roundu jog pamatyciau koks blogis tas bezdzione ir suprasciau kad cia 0 chance kad jis kazka tai pajunges nelegalaus. Ka negero maciau tai tik vac bana. Bezdziones tikinimu jis ji gavo uz skin-changer:) Nors ir kaip juo nenorejau tiket,nes dazniausiai vaikai gave vac bana sita prikola ir isauna jog ji gavo uz skin-changeri. Realiai sita situacija kiek kitokia dabar, nes jis gavo vac ban pries 106 dienas, kai ir isleido valve nauja ban wave. Tai aisku paliete ir skin-changer veikla. Zaidejus kurie ji naudojo gavo visi po saunu baniuka, tai pamate skin-changer durneliai kurejai  paskelbe posta apie visa susidariusia situacija:  https://gyazo.com/17cdec01e307784a1c374e37b70ef6cf 

Noreciau uzbaninciau sita veikeja ir is faceit platformos , lietuvos turnyru, ne isimtis butu ir bahuru projektas. Nemegstu apsikodinusiu invalidu taip pat kaip ir botu verksniu. Paskutini zodi tart noreciau datroleriui.

Leisk zaidejui lost serveryje, proofu nera, saibos padoneitintos. Pohui tas vacas, kai zinom jo reasona. Aisku banink is turnyru ar liepk nesiregint, nes tai butu minusas ties projektu del visu lietuvos verksniu.

 

  • Ačiū 2
  • Haha 2
  • Pakeliam 2
  • Sodinam 2
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

@HollaHolla o ar tikrai nera kokio kito metodo tau pateisinti savo vac bana? Susisiek su Valve/Steam ir pabandyk gaut detaliu apie savo vaca ir parodyk mum. As neismanau daug apie tai, bet tikrai turetu buti budu tau uztikrintai irodyti savo nekaltybe mum, as asmeniskai tikiu tavim 🙂

Redaguota Zuba
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

4 minutes prieš, ledzitas said:

Krc buvau sutikes sita zaideja serveryje taip pat, tai nenustebinot ka rasot, nes esat apgailetini botai tokie koks ir sitas pats bezdzione. Ipisat full tryharda, neatleidziat shifto, laikot supistus angle o galiausiai gaunat i galva ir apsiverkiat jog geresnis zaidejas cheatina. Posto autorius, tai yra vienas is tu siuksliu kuris pasimetes ne tik zaidime bet kaip ir matau realybej. MemeMashyn Atsimeni aim_deagle7k mapa kai gavai pora i ta galva nuo manes ir nuejai i spectus jog paziuretum kaip as saudau , o per ta tarpa dar ir adminui apsiverkei. Situacija niekuo beveik nesiskiria, tik tiek jog as geresnis uz ji.haha

Perziurejau abu demo. Uzteko pirmu penkiu roundu jog pamatyciau koks blogis tas bezdzione ir suprasciau kad cia 0 chance kad jis kazka tai pajunges nelegalaus. Ka negero maciau tai tik vac bana. Bezdziones tikinimu jis ji gavo uz skin-changer:) Nors ir kaip juo nenorejau tiket,nes dazniausiai vaikai gave vac bana sita prikola ir isauna jog ji gavo uz skin-changeri. Realiai sita situacija kiek kitokia dabar, nes jis gavo vac ban pries 106 dienas, kai ir isleido valve nauja ban wave. Tai aisku paliete ir skin-changer veikla. Zaidejus kurie ji naudojo gavo visi po saunu baniuka, tai pamate skin-changer durneliai kurejai  paskelbe posta apie visa susidariusia situacija:  https://gyazo.com/17cdec01e307784a1c374e37b70ef6cf 

Noreciau uzbaninciau sita veikeja ir is faceit platformos , lietuvos turnyru, ne isimtis butu ir bahuru projektas. Nemegstu apsikodinusiu invalidu taip pat kaip ir botu verksniu. Paskutini zodi tart noreciau datroleriui.

Leisk zaidejui lost serveryje, proofu nera, saibos padoneitintos. Pohui tas vacas, kai zinom jo reasona. Aisku banink is turnyru ar liepk nesiregint, nes tai butu minusas ties projektu del visu lietuvos verksniu.

 

Nenusisnekek. Taip nuejau i spectatus paspectatint paklausiau admino sako viskas ok jis geras zaidejas.. toliau paziurejau supratau kad tiesiog campini ir tryhardini. Tai tiek

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Naujokas CSGO Admin
3 minutes prieš, Zuba said:

@HollaHolla o ar tikrai nera kokio kito metodo tau pateisinti savo vac bano? Susisiek su Valve/Steam ir pabandyk gaut detaliu apie savo vaca ir parodyk mum. As neismanau daug apie tai, bet tikrai turetu buti budu tau uztikrintai irodyti savo nekaltybe mum, as asmeniskai tikiu tavim 🙂

Aš bandau kaip tik galiu, aišku aš galiu ir pačiam steam supportui parašyt, bet labai abejoju ar jie parašys būtent už ką aš gavau VAC. Bet, nieko dėl to neprarasiu, pameginsiu. Tik tai, kad labai ilgai užtrunka iki kol jie atrašo 😐 o bane iki to laiko nesinorėtu sedėt, nes pateikiau tikrai nemažai įrodymų kad banas buvo už skin changerį. Geriausias įrodymas yra, kad oficiali skin changerio team suprato kad bšk susivėlė, ir tą pačią dieną kai aš gavau baną įkėlė postą apie skin changer vac ban wave...

  • Pakeliam 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėte komentuoti

Jeigu turite paskyrą, prisijunkite

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų forume.

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti dabar
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search