Jump to content
Create New...

Adminas.


Nipirizhivaj Zdes VanDam

Rekomenduojami pranešimai

Dabar, Nipirizhivaj Zdes VanDam said:

Ir vel Tavo manieros... Prie Taves niekas "neprisipiso", mes diskutuojam sioje situacijoje, kad ir kiti zinotu, kaip elgtis panasiose situacijose... O jeigu Tau atrodo, kad nuobauda gavai uz tai, kad prie Taves "prisipiso", vadinasi, ne be reikalo.

+ Man neatrodo, kad reikia zinoti kas tiksliai ten ivyko.. Nesuprantu, kaip Tu gali kalbet apie ta 'saudyma i galva', kai Tu issiliejai ant jo nesuvaldes savo nervu. Tu tai isvis supranti?

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas

Tai tu suvoki, kad aš prisipažinau, kad aš kaltas toje situacijoje, bet dabar dar prisipiso dėl kitų dalykų... Jei tau žodis "prisipiso" yra nelegalus vartoti, tai nebeturiu tau ką bepasakyti. Čia mano išsireiškimas, o ne dalykas prie kurio tu turi kibti. Jei aš admin'as, nereiškia, kad mano žargonas turi būti tau priimtinas...

 

Į antrą žinutę atsakymas:

APIE KOKĮ IŠSILIEJIMĄ KALBAM? Aš vieną kartą jį balvonu pavadinau? Čia the worst word in the world ar kas?? Tipo pavadinęs jį balvonu, jis suprato pagal mane, kad jis yra lohas, duhas, degradavęs žmogus? Kalbama apie vieną žodį, kuris mano manymu, nėra jau toks bad, bet kaip ir sakiau, aš kaltas šitoje situacijoje. Pats parašiau Troliui, prieš tai, kai dar nebuvo šitos temos... Ką tu vis bandai įrodyti? 

Redaguota fylzas
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Pagrindinis Adminas
15 minutes prieš, Nipirizhivaj Zdes VanDam said:

Nueik į pirmą puslapį ir perskaityk visas žinutes ką rašei Tu, nepaisant to, ką rašė žaidėjas. This is the way how it should work. 

Tai yra vadinama toxic. Aš nieko nebandau įrodyt, mano tikslas buvo tai paviešint. Galim rakint temą, gero vakaro! 🙂

O tai kam tema rakint ? cia visai idomu, kai fylz sako jog "as kaltas" , bet nieko blogo savo poelgyje nemato ir teisinasi visais imanomais budais, net logikos nera

Ateina sunkus laikai bachuru servui su tokiais adminais... net as nieko jam pasakyt negaliu, nes as nebunu serve ir nieko neismanau...fylzo logika....

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas

Nes aš esu supratingas ir manau esu kaltas jūsų atžvilgiu, o ne savo, todėl ir prisipažįstu ir nutilsiu, kol nustos ant manęs kitais šūdais varyt. Neironizuok, nes tavo kalbos visiškai nepadeda. Siūlyčiau užeit į serverį ir paadminaut, jei toks kietas, kadangi mano logika prasilenkia su realybe, kaip ir mano visi kiti veiksmai :) Buvo sunkesni laikai, kai čyteriai lošdavo, juos užbanindavo, o tu su savo specialiais gebėjimais gaudyti čytus, juos atbanindavai :) Va tada tai būdavo sad.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

Ble hebra stumiat baisiai jus cia:DDDD Fylzas jau kelis kartus paaiskino viska ir sakyciau gana aiskiai ir vis tiek rasot kazkokius sudus:D Vienas psichologas, kuris huj pisi ka sneka nesugebedamas minties isdestyti aiskiai, kitas vps vaikas, kurio zodis 0 vertas. 

  • Haha 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★
12 minutes prieš, Roach Nigga said:

Ble hebra stumiat baisiai jus cia:DDDD Fylzas jau kelis kartus paaiskino viska ir sakyciau gana aiskiai ir vis tiek rasot kazkokius sudus:D Vienas psichologas, kuris huj pisi ka sneka nesugebedamas minties isdestyti aiskiai, kitas vps vaikas, kurio zodis 0 vertas. 

mldc kad gini draugeli 😂😂😂😂

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★
19 minutes prieš, fylzas said:

Ką tu turi omeny? 

Tai kad kita karta tokioje situacijoje ispek zmogu, o jeigu jis tes toliau provokacijas - ban. Tai padaryk parases keles aiskias ir grazias zinutes. Negi tai nera paprasciau? Negalvok, kad as taves nesuprantu, as tave puikiai suprantu, sitie provokatoriai baisiai uzknisa, bet tiesiog reikia nezaistu ju zaidimo. Kaip ir sakiau viskas kaip 2+2 🤓.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas

Nu blemba, tai jau visi tą pakartojo, nesuprantu, koks tikslas kitiems tuščiažodžiauti tuo toliau? Aš savo nuomonę išsakiau, man tikrai patiko atsakyt į jūsų klausimus, bet manau jau užteks, nes tas pats per tą patį. Tuoj dar vienas random'as pakartos tą ir viskas iš naujo prasidės...

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search