Jump to content

BOT Autist

Narys
 • Turinio skaičius

  24
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Taškai

  233 [Dovanoti]

Reputacija

16 Gera

Apie BOT Autist

 • Rankas
  Sergeant

Asmenine Informacija

 • Vieta
  lietuva
 • Lytis
  Vyras

Paskutiniai Profilyje Apsilankė

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. BOT Autist

  Lagina

  Rado laisvo laiko ir atėjo vienas žmogus parašo problemą nuo visų. Situacija nepasikeis, jei dešimtys žmonių floodins, kaip lagova antrame serve.
 2. BOT Autist

  mp_solid_teammates 2

  Pagaliau valve padarė komandą, kuri leidžia išlaikyti teammate boostinimo galimybę, ne panaikinant kiaurai perėjimo. Žaidimas masofkeje įgaus daugiau matchmaking situacijų. Added a new setting “mp_solid_teammates 2” which enables standing on top of teammates while still allowing to walk through them
 3. BOT Autist

  uz nieka ban

  Buvau tuo metu serve. Nice story kiddo. Jei per stebuklą gausi unban, tai pasiieškok kas pamokintu, kaip neišsiduodant wh naudoti.
 4. BOT Autist

  Admin pagyrimų sistema

  +rep kerkuciui. vienas iš mano mylimiausiu adminu. kad ir kiek kartu maloniu ir astriu akimirku teko patirti, vistiek islikai favoritu. mua uchh
 5. BOT Autist

  unban

  žinoma parašysiu, taip pat skatinu kitus tai padaryti
 6. BOT Autist

  unban

  Turbūt kažkam kitam sakei, troli. Pirmą kartą kuriu temą. Jei tokios serverio normos dėl nickų, tai no problemo, dabar žinosiu ir kiti bus apšviesti, tiek ir tereikėjo išsiaiškinti situaciją. Žinoma atsiprašau visų serverio žaidėjų, kuriuos įžeidžiau bet kada bet kokiais veiksmais. No hard feelings.
 7. BOT Autist

  unban

  Parašiau viršuje kodėl nickus su kitu zaideju keitem, kai adminu nebuvo ir tai su adminais nesusiję, ypač kai adminas net ne liepė keisti Nick xD jei ir būtų prašęs, tai nebuvo dėl ko xD jei rimtai, tai reikia būti paranojiku , kai ateini vidury veiksmo i serverį, ieskai žaidėjo su įžeidžiu nicku ir manai kad tai apie tave. Čia eilinis mano lempinis nick prieš nieką ne nukreiptas. Būtų suprantama jei vietoje "duxas" būtų konkretaus žaidėjo nick. Dabar susidaro vaizdas, jog pats adminas save laiko duchu. Jei is tikrųjų kerkai taip galvoji apie save tai drįsciau nesutikti, net žadėjau +rep tau rašyti, bet tu kaip niekas kitas gerai save pažysti. Tikiuosi.
 8. BOT Autist

  unban

  tai, kad nesueina loginiais ryšiais bano priežastis su nicku, ypač antra bano dalis iš viso taisyklėse neegzistuoja
 9. BOT Autist

  unban

  Jusu Nick bei steam id - / Alonzo 76561198448925967Kada ir kuriame serve nubaude? - Šiandien. servas nr.2Kuris admin nubaude (jeigu zinote) - kerkKokia buvo situacija, kas ivyko, kodel bausme gavote jus? - nesusipratimas greičiausiai, priežastis "admin izeidimas, nick keitimas". 1. adminų neįžeidinėjau, su niekuo ar apie ką nors iš administracijos šiandien nekalbėjau, tik su vienu žaidėju eilinį kartą linksmai pasiprikolinom ir keitėm nick kas nuo karto kai vienas kitą nušaudinėjom, buvo fun. Jei klystu esu tikras adminas pateiks įrodymus, kaip tiesiogiai jį įžeidžiau, gal adminas klaidingas suprato ir pamanė, jog kažkokie žodžiai buvo skirti jam. 2. Kiek žinau už nick keitimą nebaninama, tada tektų pusę servo išsiūsti pailsėi xD
 10. BOT Autist

  Adminas.

  Eilinė BS drama story 😄 pagerbkime visus seniukus, kurie savo noru tapo adminais .Jiems neužtenka ateiti į servą kaip įprastam žaidėjui pašaudyti, jiems dar reikia šūdino admino darbo už gerus pinigus xDDDDDD
 11. BOT Autist

  Pikčiūrna i admin

  +rep
 12. BOT Autist

  labai sauniai

  Maskas teisus sakydamas, jei nepatinka servo tvarka, kad ir kokia ji butų, neprivalai žaisti. Aišku tai silpnas teiginys norint pritraukti ir išlaikyti žaidėjus. Bent dėl anti-cheato galitėtume nepisti proto tipo berniuk atvėsk veikia jis ok xDDD VAC yra prikolas, bet jis bent nebanina žaidėjų už nieką. Būtų galima ignoruoti tokias eilines situacijas kaip kreito, jei anti-cheatas sugaudytų tikrus hackerius kak nada. Pasižiūrėkite banų statistiką, situacija visiškai priešinga, nes tikrus hackerius banina tik adminai, o anticheato darbo reazultatas žaidėjū pasiuntimas 240min poilsiui už "chujovą" pelę ir "auto-trigger". Išeitis - išimti, tai ką jūs vadinate anti-cheatu.
 13. BOT Autist

  Admin pagyrimų sistema

  +rep woody. solidus adminas, naudojantis privilegijas aiškių pažeidimų atvejais, todėl nedalina baudų neaiškiose situacijose, negimdo problemos lygioje vietoje. Genys paranoja, perdėtu jautrumu, saves sureikšminimu nepasižymi, todėl galite bindintis triggerinančius sakinius ir juos mėtyti po killų, šitas adminas netaip lengvai ištiltinamas, todėl gag už tipo chat spam negausit.
 14. BOT Autist

  15mečiai yra grėsmė visuomenei

  :DDDDD Vaikinukui nepatinka, kad atsiranda kartais kalbanciu vaiku. Nepatinka zmones su ikyriais balsais, nepatinka ka sneka, nepatinka kaip sneka. Aisku su sitais visais "blogiukais" privalo uz ji kovoti administratoriai keisdami teisykles, banindami ir mutindami, nes suprask paciam rankiniu budu uzsimutinti ne prestizas.
 15. BOT Autist

  nauji map

  Mapas netampa optimizuotas, jei workshop čiuvelis paima seną layouta ir aplipdo naujesnemis nuke teksturomis
×

Important Information

Terms of Use