Jump to content
Create New...

Adminas.


Nipirizhivaj Zdes VanDam

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki,

Nežinau pilnai situacijos, kas nutiko, bet adminas susinervino ir pradėjo rage'int ant žaidėjo. Neesu nei draugas nei pažįstamas su "Wrohi", bet mane patį paveikė šitas adminas.

*DEAD*  bailys :  tu nh
*DEAD*  bailys :  dar pašaudyk į galvą
*DEAD*  bailys :  balvone
*DEAD*  bailys :  ban'ą prasileisi
*DEAD*  bailys :  zajibali, išsipisinėji, mic spammini ir dar trukdai žaist
*DEAD*  bailys :  triohala

bailys :  bachuruservas.lt
 bailys :  eik skųstis

*DEAD*  bailys :  bachuruservas.lt
*DEAD*  bailys :  aš tau galėjau drąsiai ban'ą pist, kad trukdei žaist
*DEAD*  bailys :  šaudydamas į galvą
*DEAD*  bailys :  nezysk
*DEAD*  Wrohi :  saudydamas i galva ?
*DEAD*  bailys :  o eik skųstis forume, jei neįtiko bausmė
*DEAD*  bailys :  nepameni?
*DEAD*  bailys :  connector
*DEAD*  bailys :  nieko nesako žodis?
*DEAD*  Wrohi :  negalima i galva cia saudyti ?
*DEAD*  bailys :  trukdo žaist
*DEAD*  bailys :  nesupranti?
*DEAD*  despayeeto :  negalima, jeigu dar ginčysies parūpinsim rimtą bausmę.
*DEAD*  Wrohi :  nesuprantu :D nuo kada i galva saudyti negalima
*DEAD*  Wrohi :  hs
*DEAD*  bailys :  krč
*DEAD*  bailys :  bachuruservas.lt

*DEAD*  Wrohi :  bus
*DEAD*  Wrohi :  kdl i galva saudyt negalima ? :D
 bailys :  dalbajobas, tu?
 bailys :  ar kas tau?
 bailys :  ss pasidarei?
*DEAD*  Wrohi :  tai krc savams negalima taip ir sakyk

 

  • Pakeliam 1
  • Sodinam 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas

Taip, pavadinau jį balvonu ir dar kartą pavadinčiau, nes apsimetinėjo didžiausiu debilu. Neleisiu šokinėt ant galvos, rašykit minusą, man tinka, bet nesikeisiu, kad tokie vaikiščiai šokinėtų aukščiau bambos. Tuo labiau jį įspėjau nežaist su mic, o ką jis darė? Galėjau drąsiai ban'ą keletai valandų uždėt dėl trukdymo žaist ir būtų tiesiog pailsėjęs, o dabar bent serve galėjo pabūt. Kitą kartą kitaip bus. Ps. Paskui šikančius nevaikščiosiu

Redaguota fylzas
  • Like 1
  • Pakeliam 2
  • Sodinam 3
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas
5 valandas prieš , vericas said:

adminas gavo -1 ( kai surenka -5 ) Krenta jo admin privilejos i zemesni admin.

VETO. Nuimt jam -1.Adminai neprivalo kiekvienam siukslei subines laizyt ir graziai su juo bendraut. Kaip sauksi taip atsilieps. As esu ne karta lygiai taip pat sureagaves, tik balsu. Kartais padedavo, kartais ne. Visada buvo ir bus tokiu siuksliu kurie bandys adminu nervus. Is chat matau, kad fylzas jau ir taip suirzes buvo, o tas dar erzina. Jam buvo pasakyta uz trukdyma galejo ir bana gaut, o toliau durneli ijunges vaziuoja. Taisykliu nezinojimas neatleidzia nuo atsakomybes.

Su pagarba Adminu advokatas.

  • Like 1
  • Ačiū 1
  • Pakeliam 1
  • Sodinam 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Adminu advokatai 😄 dar kazkas. Civilizuotesni bukit ir nervus raminkit. Gali ispet zaideja jo nepizdavodamas. O db siukslem solution zaidejus vadint... hmm nelabai grazu. Fylzas ir ant manes soko bet greitai priminiau adminui jad as neesu jo draugas. Su draugais jus bazarinkit kaip norit o ne zaidejus izeidinekit. Nh tada mutus gag dedat banus, jei adminai gali siukslem debilais vadintis o zaidejai ne?? Bando nervus kazkokius cia raso, kliedit jau visai bl. Yra taisykles uz trukdyma zaist. Ispeti ir ban...  PVZ Kai pildot admin anketas labai graziai ten rasot.. o realiai.. matom fylzo chat ar cia taip galima elgtis? O tu solution siukslem cia vadini kazka 😄 graudus pasidarei. Vaikus siukslem vadint nu zemas reikalas..

Redaguota # Edga
...
  • Pakeliam 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

Vel gi abu veikejai kalti, vienas akivaidziai provokavo, kaip mazametis, o kitas turbut ne ta koja is lovos islipo ir agresyviai elgesi, kas tikrai nelabai grazu is ADMIN puses. Kad ir kokia sunku buvo tavo diena tu negali sitaip issireikst, todel -rep pelnytas, o del provokatoriaus manau uzteks ispejimo si karta. 

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

Nieko baisaus as cia nematau, ateinam i csgo pazaist o ne manieras grazias rodyt, o saudimai i galva adminas ar ne cia jau nervai retam laikis, man uztenka koks kausas viena kart sauna pasizeria mano zodinas ir nekreipciau demesio net jai ir adminas man trugdytu noriu ir iskoliosiu nes jis prisiprase. Tad nebepjaukyt su tais minusais fylzui o tam kur saude palset savaite baniuko kad kita kart tokiu nesamoniu nedarytu

  • Pakeliam 5
  • Sodinam 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Pagrindinis Adminas

Cia esme savigarba, tu esi adminas, o ne marozas ir tavo darbas yra tvarka daryt ir graziai paaiskinti zaidejui serverio taisykles, kad saudymas i galva yra trukdymas zaidimui ir uz tai ten 1d. banas.  Su fylzu ir anksciau buvo daug problemu del jo nervu nevaldymo, taip kad si karta fylzas grizo bbdejas ant visu ir su adminu tik issipisinet is kitu... sakyciau nemaziau -2.

  • Ačiū 1
  • Pakeliam 3
  • Sodinam 3
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

29 minutes prieš, Profesorius said:

Nieko baisaus as cia nematau, ateinam i csgo pazaist o ne manieras grazias rodyt, o saudimai i galva adminas ar ne cia jau nervai retam laikis, man uztenka koks kausas viena kart sauna pasizeria mano zodinas ir nekreipciau demesio net jai ir adminas man trugdytu noriu ir iskoliosiu nes jis prisiprase. Tad nebepjaukyt su tais minusais fylzui o tam kur saude palset savaite baniuko kad kita kart tokiu nesamoniu nedarytu

Atmink ne visi suauge zaidzia cia 🙂 ir ne visi vienodai protingi. Adminai kaip pildo anketa i adminus, raso ispesiu ir atitinkama bausme duosiu.  O ne pizdavosiu ir zeminsiu.

Redaguota # Edga
...
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

19 minutes prieš, Tūzas♠ said:

Visi visus įžeidinėja, tiek aš būdamas adminas, tiek kiti, bet čia natūralus lietuvių bruožas tai nepakeisi nieko 😄

Izeidinejam bet, ten jau piktybiskai viskas buvo. Zinai pvz losi ir nepridengia pasakai blet klaunas kur tu buvai. Grybas blyn 🙂 arba kur meti smokes asilas 🙂 zaidimo metu cia suprantu daug kam uzeina juoduma 😄 bet uzsiciklinti del tu suviu i galva. Juolab adminas esi gali ispeti. Poto jau veikti, pagal taisykles ban 1d. 🙂

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★
1 minute prieš, # Edga said:

Izeidinejam bet, ten jau piktybiskai viskas buvo. Zinai pvz losi ir nepridengia pasakai blet klaunas kur tu buvai. Grybas blyn 🙂 arba kur meti smokes asilas 🙂 zaidimo metu cia suprantu daug kam uzeina juoduma 😄 bet uzsiciklinti del tu suviu i galva. Juolab adminas esi gali ispeti. Poto jau veikti, pagal taisykles ban 1d. 🙂

čia nuo admino priklauso, todėl 1-o admino servo adminai geresni 🙂 

  • Haha 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

30 minutes prieš, Tūzas♠ said:

čia nuo admino priklauso, todėl 1-o admino servo adminai geresni 🙂 

Hahaha noretum 🙂 situacija tokia kad fylzas nepriime gero sprendimo. O tas sprendimas xujovas virto konfliktu 🙂 reikejo banint ir tiek o ne pizdavotis. Jei nesuprato is pirmo karto tada imiesi veiksmu,  nebutu buve tokio kipišo

  • Ačiū 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

2 minutes prieš, Roach Nigga said:

Pasiziuri chat history to wrohi ir viskas aisku:DD O jei dar ir per mic kalbejo, tai nenustebciau, kad tikrai tiesiog atejo issipisineti ir manau kiekvienas adminas butu lygiai taip pat ji nusodines:DDD Ir dar bausme belekokia pises...

Tai ir turejo baust o ne pizdavotis iki tokio lygio nusileist 🙂

Redaguota # Edga
...
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas

Tipo numetus tokį žodį kaip balvonas, tai iškart tampa patyčiomis ir Wrohi tapo didžiausia servo auka? Aš jam rašiau "neišsipisinėk su mic" ar kažkas tokio, bet jis toliau tai darė. Dabar kas liečia kitus įžeidinėjimus, aš prikolinu su jais, bet kiek matau, dauguma to nesupranta. Pats Edga parašei, kad aš tau kažką parašiau "įžeidimo forma", tačiau tu man parodei, kad aš tau ne draugas ir viskas baigėsi, ar ne? Man rodos jo. Nežinau, aš turiu savo būdų kaip tvarkytis tam tikrais atvejais, bet turbūt kitiems dėl jautrumo problemų, tai užkliūna. Pats elgėsi "sau taip", tai ir gavo bazaro "sau taip"... Neprikišinėkit kitų dalykų, nes serveryje yra žmonės su kuriais prikolinu, tas pats ir Verticas, kurį ištisai duhu vadinu, bet jis supranta, kad tai yra prikolas ir kartais visi atsigauna, nes pamato, kad Verticą kažkas duhu pavadina ir galvoja like "LoL", jiems sukelia toks dalykas šiokį tokį šypsnį ir galbūt pakelia nuotaiką, bet kitiems tai atrodo labai neadekvatu ir stūmia dėl mano tokių prikolų. Aš esu supratingas žmogus ir jei jau kažkaip įžeidžiau jus, pridedate mane, išsiaiškiname ir nebebus jokių problemų. O dabar "kaip aukos" kenčiat, bet nesiskundžiate, tačiau laikot pyktį ant manęs... Aš nežinau kaip jūs reaguojate į tam tikrus dalykus, todėl negaliu ir prisitaikyti nepasikalbėjus su jumis. Kaip ir sakiau, pranešat man ir susitarsim. Jei ką, pats prisipažinau, kad aš kaltas ir tiek, tai nebereikia tuščiažodžiauti, nebent kurkite naują temą...

P.s. Art, ne visi yra visiškai pilnai demokratiški žmonės su tam tikrais kitais juridiniais asmenimis. Galbūt dėl to aš ir kaltas, nes "admin'as" turi būti visų "idol"...

Redaguota fylzas
  • Pikts 2
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Tu turejai ispeti ir nubausti o ne laukti 🙂 as niekad pries tave blogo neturesiu ir neturejau. Jei pvz serve mes nebendraujam neinam mm, tu losi kaip adminas o as paprastas zaidejas. Kaip tu mane svetimas zmogus duxu gali vadint 😄 tai sakyciau gana izeidzia.. tu esi adminas, turi rodyt pavizdi.  O del manes As kai blogas pavizdys tdl niekad nebusiu admin 🙂

Redaguota # Edga
...
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★
Prieš 1 Valandą, fylzas said:

Tipo numetus tokį žodį kaip balvonas, tai iškart tampa patyčiomis ir Wrohi tapo didžiausia servo auka? Aš jam rašiau "neišsipisinėk su mic" ar kažkas tokio, bet jis toliau tai darė. Dabar kas liečia kitus įžeidinėjimus, aš prikolinu su jais, bet kiek matau, dauguma to nesupranta. Pats Edga parašei, kad aš tau kažką parašiau "įžeidimo forma", tačiau tu man parodei, kad aš tau ne draugas ir viskas baigėsi, ar ne? Man rodos jo. Nežinau, aš turiu savo būdų kaip tvarkytis tam tikrais atvejais, bet turbūt kitiems dėl jautrumo problemų, tai užkliūna. Pats elgėsi "sau taip", tai ir gavo bazaro "sau taip"... Neprikišinėkit kitų dalykų, nes serveryje yra žmonės su kuriais prikolinu, tas pats ir Verticas, kurį ištisai duhu vadinu, bet jis supranta, kad tai yra prikolas ir kartais visi atsigauna, nes pamato, kad Verticą kažkas duhu pavadina ir galvojau like "LoL", jiems sukelia toks dalykas šiokį tokį šypsnį ir galbūt pakelia nuotaiką, bet kitiems tai atrodo labai neadekvatu ir stūmia dėl mano tokių prikolų. Aš esu supratingas žmogus ir jei jau kažkaip įžeidžiau jus, pridedate mane, išsiaiškiname ir nebebus jokių problemų. O dabar "kaip aukos" kenčiat, bet nesiskundžiate, tačiau laikot pyktį ant manęs... Aš nežinau kaip jūs reaguojate į tam tikrus dalykus, todėl negaliu ir prisitaikyti nepasikalbėjus su jumis. Kaip ir sakiau, pranešat man ir susitarsim. Jei ką, pats prisipažinau, kad aš kaltas ir tiek, tai nebereikia tuščiažodžiauti, nebent kurkite naują temą...

P.s. Art, ne visi yra visiškai pilnai demokratiški žmonės su tam tikrais kitais juridiniais asmenimis. Galbūt dėl to aš ir kaltas, nes "admin'as" turi būti visų "idol"...

Kam tu dar teisiniesi ir kisi pavizdzius visokius? Galejai 2 graziomis zinutemis susitvarkyti su situo asmeniu, kam visi tie apzodziavimai?  95% tavo contento buvo bereikalingos ir  piktybines sapaliones :DDDD tvarkykis nervus zmogau. PS nieks to asilo kuris tave provokavo irgi neteisina, kita karta tiesiog ispek, atsakyk i jo klausima ir jeigu nesamones tesis - ban. Cia kaip 2+2, paprastas pareigu atlikimas. Bbz koks tikslas issiplesti sita tema.

 

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas

Man įdomiausia, kodėl daugiausia komentuoja žmonės, kurie nematė tos situacijos?? Ps. Kišu pavyzdžius, nes pries manęs dėl to prisipiso ir galvoja, kad aš rašau šituos dalykus žmonėms, kurie įsižeidžia...

Redaguota fylzas
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

1 valandą prieš , fylzas said:

Man įdomiausia, kodėl daugiausia komentuoja žmonės, kurie nematė tos situacijos?? Ps. Kišu pavyzdžius, nes pries manęs dėl to prisipiso ir galvoja, kad aš rašau šituos dalykus žmonėms, kurie įsižeidžia...

Ir vel Tavo manieros... Prie Taves niekas "neprisipiso", mes diskutuojam sioje situacijoje, kad ir kiti zinotu, kaip elgtis panasiose situacijose... O jeigu Tau atrodo, kad nuobauda gavai uz tai, kad prie Taves "prisipiso", vadinasi, ne be reikalo.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search