Jump to content
Create New...

Adminas.


Nipirizhivaj Zdes VanDam

Rekomenduojami pranešimai

  • Veteranas

Viskas būtų okay, jei nebūtų įsikišę žmonės, kurie toje situacijoje nedalyvavo :) Argi ne tiesa? Dabar be tikslo galit peštis, galim ir į tą patį teamspeak nueiti ir pašnekėti, ne problema tikrai.

P.s. Zuba, aš pabandžiau iš jūsų perspektyvos pažiūrėt ir atsižvelgus kokie jūs esat, sutinku, kad suklydau, tačiau nepripažįstu kaltės savo atžvilgiu. Aš tai vadinu supratingumu. Gal neaiškiai ten paaiškinau, tai atsiprašau už tai. Nemoku rišliai dėstyti.

Redaguota fylzas
  • Like 1
  • Pakeliam 2
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Dabar, fylzas said:

Viskas būtų okay, jei nebūtų įsikišę žmonės, kurie toje situacijoje nedalyvavo 🙂 Argi ne tiesa? Dabar be tikslo galit peštis, galim ir į tą patį teamspeak nueiti ir pašnekėti, ne problema tikrai.

Siaip nebesuprantu, pats sakei daryti ss ir kelti i foruma, o dabar sakai, kad ne... Hmm 😕

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas

Ne dėlto, kad nereaguos, o dėl to, kad tuščiažodžiauja apie tą patį ir galiausiai negalime išsiaiškinti iki galo... Tu bandai dabar prikišti, tartum man dabar yra baisu, nes dahuja žmonių sureagavo... Bet taip nėra =D

  • Nusiminęs 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search