Jump to content
Create New...

Prasau pagalbos demo(cytai)


Chuliganazz

Rekomenduojami pranešimai

Atsiprasau kad sutrukdziau bet noriu paprasyti vieno dalyko zinau kad nesusyja su bachurais bet man reik neutralios nuomones apie sita demo. Zaidziu cs jau daug metu turiu daug valandu ir vieni hateriai nori manes atsikratyti vimo serve ir tipo imete demo kad as cytinu, prasau kas turite laiko ar galetumet perziureti ir pasakyti savo nuomone aciu jum labai. Sioj demo net niera crosshair nezinau kas irasinejo :DD

 

 

Redaguota Chuliganazz
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Aciu jau nereikia bullzajaus sake "cytinu" nusimato ban tai tegul. Tesiog priziuretojas dora ir ignis nemegsta manes ir nori kad as ten nezaisciau tai tegul as jau pavargau mano nuotraukas ir pavarde varda platina serve priziuretojai vimo servo as jau kovoju su jais savaite. Bet bullzajus uz juos tai tegul as jau pavargau kovot

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Pagrindinis Adminas

butu daug aiskiau jei demo duotu, o ne video darytu su savo 480p grafika, kur net taikinuko nesimato

seip man irgi keista kodel jo taikinukas sokineja zemyn, nors turetu i virsu metyt, nuejau pasitikrint is m4a1-s, pas mane biski kelia i virsu

nesakau kad cytina, nes versiju gali buti daug

cia speju galejo macro koki padaryt, kad saudant taikinuka i apacia leistu, no recoil atrodo kitaip

 

  • Pakeliam 2
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

Ajajai, viskas labai aiškiai matyti, jeigu atkreiptumėte dėmėsį į 1:52min. Jūs pamatytumėtė visiškai NIEKO, net jeigu ir atkreipus dėmėsį į 2:56 ten tai pat NIEKO nepamatytumėte, taigi video pabaigoje visiškai aiškų, kad žaidėjas tikrai NAUDOJO visas leistinas programas, už kurias niekas NĖRA baudžiamas. Manau šis žaidėjas tikrai nusipelnė, kažko bet tikrai ne BAN. VISGI dar norėčiau pridurti paskutini savo pastebėjimą, kurį jau visi kiti pastebėjo, kad jeigu būtų taikinukas, manau bent jau smagiau video būtų buve žiūrėti, išvaiščiau savo brangias 8 minutes šiam vaikiškam pokštui. AČIŪ. Gyvenkim visi taikiai ir laimingai. Dievas mus saugo, arba ne. 

  • Pakeliam 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Perziurejus toki klipa ir pamacius tiktais drebanti taikinuka zemyn iskarto man aisku kad kazka turi recoila,triggeri, ar kazka nusistates, arba  tau labai mazai fps ir su pingu 140 tai mum atrodo kad taip taikinuka leidi zemyn. Butu aiskiausia jei pats parecordintum demo viena ir numestum kaip zaidi koki matchmakinga ar panasiai.

Redaguota questioNmarK
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

As tiesa pasakes tuose pinguose nelabai suprantu bet taip as amerikoj pas mane pingas 140 bet galim suzaist net mm kartu rankas LE as nepriestarauju 

main jei domina http://steamcommunity.com/id/anTiToXicc/

 

galiu ir pats demo irasyt jus nueitumet i foruma kas ten daros as tiesa bandziau irodyt apie neteisinga priziuretoja ir po poros dienu jau apie mane demo kelia kad as cytas nes nori kad as ten nezaisciau :D juokas ima zaidziau su visais virs metu jokiu problemu tik dbr atsirado :D

http://vimo.lt/topic/208-chuliganskas/?page=2   jei domina

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas

Nezinau, paziurejau ta demo tai man toks vaizdas kad pingas. M4 ne deagle kad tapint reiketu ilgesniu intervalu. Geriausia butu, kad tu pazaistum musu serve ir pasaudytum normaliai kaip ten saudai, o ne savo demo. Savo demo tai tas pats kas vedes neistikimas senis aiskina savo bobai, kad jis nekaltas ,argumentuodamas, kad gali stovet prie kurvos ir jos neliesti. Tikrai noretusi normalaus demo. Cia jei su tokiais demo mes banintume, tai as jau dabar einu 10% zaideju banint.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Pagrindinis Adminas
Dabar, Roach Nigga said:

Hz ar ten priesus rodo, nes galima matyti, kad terai laimejo round, tai abejoju, kad rodo ir mirusiu priesu gunus. + surfe jis cia stovi kazkokiam spawne arba toweryje, tai kazkaip idomiai tie gunai ore kabo...

as kaip supratau surfe yra ginklu platformos, tai ten tie iconai lyg rodytu kur koks ginklas yra

jei tai tiesa tai wtf visiskai useless dalykas, jei zaides mapa 20 kartu ir taip aisku kur kas yra...

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

Vakar pats įkėlė sc (ne su apibrauktais raudonais apskritimais), kitas forumo narys pacitavo jį ir apibraukė, šiandien jau jo post redaguotas, kitas sc įkeltas, bet forume pas mane tai visi upload išlieka :D. Plačiau apie šitą sc su kvadratukais prie ginklų kažkas gali paaiškint? Originalią foto pats chuliganas įkėlė, ne kažkoks kitas žaidėjas.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

Kiek manau čiuvelis yra pats prisigavo save. Kiek manau negalima naudoti jokiu papildomu programų kurie tau palengvintu žaidimą, kitaip sakant tai skaitosi kaip cheat naudojimas. Net vac yra parašyta "Any third-party modifications to a game designed to give one player an advantage over another is classified as a cheat or hack and will trigger a VAC ban.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Pagrindinis Adminas
1 valandą prieš , bullzai said:

Vakar pats įkėlė sc (ne su apibrauktais raudonais apskritimais), kitas forumo narys pacitavo jį ir apibraukė, šiandien jau jo post redaguotas, kitas sc įkeltas, bet forume pas mane tai visi upload išlieka :D. Plačiau apie šitą sc su kvadratukais prie ginklų kažkas gali paaiškint? Originalią foto pats chuliganas įkėlė, ne kažkoks kitas žaidėjas.

cia tik chuliganas gali paaiskint, nes jo foto

as asmeniskai nzn kas cia, bet kas be butu neatrodo legit

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėte komentuoti

Jeigu turite paskyrą, prisijunkite

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų forume.

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti dabar
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search