Jump to content
Create New...

Prasau pagalbos demo(cytai)


Chuliganazz

Rekomenduojami pranešimai

Sorry chebra amerikoi laikas skririas miegojau :D. blet suo momentu neturiu sito ss jau bet siunciau vienam draugeliui as ta nuotrauka bet jis dbr ne online, nu bet neesme as pats savarankiskai pasitraukiu is vimo projekto tekto, tegul naudoja photoshopus ka jie nori atsibodo, as ziuriu i kazkokia siena ir ginklai i sienuose metosi cmon cia ir taip aisku. demo mano visi rasyti neturi o kazkoks sc turi ginklus nupaisytus. O del bachuru tai cia jusu pasirinkimas ar ban ar ne bet ar taip ar anaip as negaliu pas jus zaist del to ir nezaidziu nes ping per didelis mane console kickina tai va tiek. O kai draugelis prisijunks jei ta nuotrauka tures tai butinai imesiu del prikolo pasvengt is ju photoshopo. 

Aciu kas perziurejot demo, ir sorry  kad savo svarbu laika praleidot ant tokios nesamones rep+ 

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Pagrindinis Adminas

Jei pasitrauksi dabar, tai visi tave teis kaip cyteri, nes cia kai kurios detales nesueina.

Bulzai sako, kad tu vakar pats idejai sita sc su papaisytais ginklais ir po to redagavai.

cia kazkas meluoja arba as ne taip supratau

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

As posta taip redagavau nes as ten bandziau aiskint kaip galima sukeist tas nuotraukas kaip jie rodo, tesiog copy and paste ir pakeiti fotke. Ai zinok jau pavargau cia tokios nesamones vyksta kad as apsales kad iki tiek reikia daeiti, demo buvo necytas, dbr kazkoks sc ikeltas visa situacija apverte as ir kaip sakoma galiu pahotoshopint beleko profili, pavizdys greit pagamnintas, aisku fontas ir fonto spalva skiriasi bet cia del to kad greit dariau per interneta gali suzinot koks font steam naudoja ir spalva easy, nuotrauka pakeista profilio i mano nu patys suprantat photoshop visagalis. Tebunie tegul lieku cytu nes to sc neturiu suo momentu kai draugelis prisijunks jei dar turi ikelsiu bet siaip sakau kad tebunie. 

ps. kiek girdejau bullzajus pats nemegsta manes bent taip man sake zmones, nu sakau pasitrauksiu pats nes matos kad nenorimas as ten ir ne man vieta.

final work 2.png

Redaguota Chuliganazz
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Pagrindinis Adminas

jei bullzajus savinikas, jis gali ir taip kada panorejas tave nusalint, nzn kodel jis noretu tave nusodinti ir apjuodinti.

kaip bebutu mes gi nekvaili, tie kvadratiniai ginklai, nematau logikos ar kazkoki rysi kodel jie ten yra, nes atrodo kad jie random sudelioti (padirbti)

jei niekas negali paaiskinti, tada lieka tik photoshopas

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

:D, Chuliganai - aš tave žaidime vos porą kartų esu sutikęs, prieš nė vieną žaidėją kol kas nieko prieš neturiu.

Truputį pasikapstęs, sužinojau kelis dalykus konkrečiai.

  • Pasirodo, jis tą nuotrauką buvo įkėlęs prieš 5 dienas kitoje temoje...
  • Redagavęs bandė ištrint, bet pamiršo seną temą... (Kek)

4.thumb.png.cc40b5717df890eeb836f1bcf2ac90f8.png

Patikrinęs log, ar tikrai jis įkėlė, radau

 

3.thumb.png.00dcb6d9b45ddc0f53b09fe55b367628.png

 

o čia tas Untitled1.png, originalus failas, kurį pats chuliganas ir įkėlė. Situacija gan juokinga patapo man. O ginklai surfe mėtytis belekur ant žemės gali, mirus žmogui, lavonas dingsta po kurio laiko, bet ginklai lieka ant map apačios. P.S. man čia panašu, kad kilo Toweriu ant surf ski 2 map, nes p50 panašioj vietoj spawn yra, kiti ginklai panašu kad ant ilgosios trasos mėtosi, o awp šalia pačio tower, dažnas camp spotas.

Untitled1.png

  • Ačiū 2
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Pagrindinis Adminas

na taip iseina, kad bulzajus pats issiaiskino

dabar aisku kodel chuliganas tepa slides, nes neber kozeriu kai bulzajus numete situs irodymus ;D

vitalikai kaip ten del karambito ? hehe

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas

Na cia tai tikrai kazkokios pasalines programos ijungtos. Pirma karta asmeniskai matau kazka panasaus :D Jei zmogus tikrai naudoja cytus surf serve, tai i feel sorry for you. Jau masofkej mes nesuprantam koks tikslas cytint, cia isvis. Bausk bullzajau visus, nepamirsk ir ghosting :D

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★
5 valandas prieš , Art said:

na taip iseina, kad bulzajus pats issiaiskino

dabar aisku kodel chuliganas tepa slides, nes neber kozeriu kai bulzajus numete situs irodymus ;D

vitalikai kaip ten del karambito ? hehe

Tiesa, na, kaip tik vyksta event pas mus, galės karambit būt kaip prizas nugalėtojui, visgi žodis ne žvirblis visgi :D

  • Haha 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Pagrindinis Adminas
7 valandas prieš , bullzai said:

Tiesa, na, kaip tik vyksta event pas mus, galės karambit būt kaip prizas nugalėtojui, visgi žodis ne žvirblis visgi :D

Neaisku ar vitalikas duos, per video tikrai nebuvo sansu pasakyt ar cytina ar ne.

bet vistiek wtf, metu failas, kada pats ideda sc su savo cytais... ir apkaltina kita fotoshopu...

reiskia ir taikinuko sokinejimas i apacia, kur buvo video, taip pat dasideda, o ne del pingo

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėte komentuoti

Jeigu turite paskyrą, prisijunkite

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų forume.

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti dabar
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search