Jump to content
Create New...

helio ban(anas)


BanditCS

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, 

 

esu helio arba senu nicku vadinamas "bandit".

Lošiu šiame projekte nuo 2014, žinoma su pertraukom nes gyvenime buvo priežasčių nežaisti CS išviso.

CS pradėjau žaisti kažkur nuo 2007 metų 1.6. 

Realiai Jums gal atrodo kad aš esu įtartinas, suprantu viską pilnai, pats kartais nelabai įkertu kaip tokius šūvius pataikau, bet tai manau yra sėkmė ir įgyta patirtis per pastaruosius 11 metų. Taip pat norėčiau pabrėžti kad pradėjau nuolatos tobulėti šiame žaidime, pradėjau daugiau laiko skirti aim'o gerinimui bet taktikų išmokimui.

Esu Supreme rango ant CS;GO ir turiu sudėjus apie 4.5 tūkst. valandų. Ant seno profilio (t.y. http://steamcommunity.com/id/banditcsgo420) taip, aš gavau VAC ban'ą. Prisipažinsiu - naudojau bhop scriptus bei skin changerį, nes draugai buvo pripasakoje kad tai nieko nedaro žaidimui, tai ir nieko nebus mano accountui. Gaila, bet taip įvyko ir nieko jau nebepakeisiu.. Dabar žaidžiu masofkėj ir dar pajunges kodus? Ne nu realiai man juokingai atrodo, suprantu kad mano kai kurie pataikyti shotai galbūt yra keistoki, bet tikrai turiu patirties, patogiai sėdžiu ir nėra nieko kas galėtų man neleisti taip šaudyt bei toliau tobulėti. Tikrai būtų gaila būt išmestam iš geriausio bei stipriausio lietuvoje CS:GO (ir ne tik) projekto

Su mielu noru bandysiu atsakyti į visus Jūsų iškeltus klausimus, nes nėra ko slėpti iš mano pusės.

 

Tikiuosi visų projekto administratorių supratingumo bei geranoriško bendravimo. Visiems linkiu ramios nakties, na o kas skaitys dieną - tai geros dienos ! :)

 

-helio.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

antras nurodytas account'as nėra mano, o tiesiog draugo kuris kartu žaidė su manimi. O banditcsgo112 tai paini istorija, bandžiau cheatus naudoti nes niekada nesu bandęs tai norėjau pasibandyti, nieko ypatingo, kaip sakant net neslėpiau kad cheatinu ir gavau ban'ą iškarto. 

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

"Realiai Jums gal atrodo kad aš esu įtartinas, suprantu viską pilnai, pats kartais nelabai įkertu kaip tokius šūvius pataikau, bet tai manau yra sėkmė ir įgyta patirtis per pastaruosius 11 metų". "Prisipažinsiu - naudojau bhop scriptus bei skin changerį, nes draugai buvo pripasakoje kad tai nieko nedaro žaidimui, tai ir nieko nebus mano accountui".

Tiek metų žaidi ir nesupranti už ką gali gaut ban?Arba tu visiškas idiotas arba bandai apgaut čia visus.

  • Pakeliam 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Pagrindinis Adminas

Vakar man 2 zaidejai rase, kad losia heliov2 ir naudoja 100% aima, tuo momentu buvo princese laisva ir nuejusi nepastebejo jokio aim.

po kiek laiko pamaciau, kad tau banas parejo nuo sistemos, pamates svedijos ip uzdejau 2men.

O dabar ir teko demo perziuret, kaip ir sakei pasaudei stebuklu, kadangi esi gaves bana pries 41d. ne taip jau senai, mano banas lieka maziausiai 2men.

Man tu labai itartinas

Datroli jei keisi bausme, prasyciau nemazinti 2men bano.

  • Ačiū 1
  • Pakeliam 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Švedijos IP man buvo dėl nepastovaus ip addresso ir kartais rodo nesąmones. Naudoju telefono internetą kol turėsiu galimybę nusipirkti naują routerį. 

O dėl heliov2 accounto, nieko nenaudojau, buvau atėjęs su kita paskyra nes galvojau jog kažkas yra su mano main paskyra, gal interneto settingai blogi ir dėl to gaunu tą 2h baną už "airstuck'ą". Seniau taip pat kai žaidžiau, žaidėjai sakė kad aš pajungęs esu, bet po kitų adminų peržiūros nebuvau nei blokuojamas, nei ten vadinamas įtartinu. Galbūt kad kartais mano telefono internetas šiektiek pastringa kartais - sistema tai užskaito kaip airstucką. 

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Paskaityk dar kartą ką rašiau, esu gavęs du VAC banus. Ant pirmos paskyros (http://steamcommunity.com/id/banditcsgo420) kuri yra blokuojama jau nuo 2016 metų gavau už skin changer'į bei bhop scriptus. O ant antros paskyros (www.steamcommunity.com/id/banditcsgo112/) gavau už cheatų naudojimą. Nieko neslėpiu.

Redaguota BanditCS
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Su pagarba reiškiu nuomonę jog dviejų mėn. blokavimas nuo projekto už įtarimus yra absurdas. Manau logiškiau būtų išsiaiškinti kas prie ko, visiem administratoriams aptarti dėl manęs blokavimo ir tik tada daryti verdiktą, nes iki dabar argumentas yra tik vienas - aš įtartinai žaidžiu.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Na, dėl tų deagle shot'ų tikriausiai viskas čia ir yra, bet pagalvokit ką man daryti jei aš taip šaudau mano toks stilius yra... ir taip pagalvojus ką pakeis tas dviejų mėn. banas? taip pat grįšiu ir žaisiu net dar geriau tikriausiai. Yra daug projekte žaidėjų kur mano manymu šaudo visiškas nesąmonęs, bet prie jų niekas neprikimba nes jie arba geri draugai su adminais arba žaidžia gan ilgą laiką. Kadangi aš retai lankausi projekte, prie manęs yra lengviau prikibti dėl tokių įtarimų. Tikiuosi atsiras bent vienas adminas kuris bus už mane.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas

Man ne deagle shotai uzkliuvo, mes su ziniuonu buna dar ir baisiau pasaudom. Man uzkliuvo 7 roundo paskutinis tavo kill. Minimape tu to tero tikrai negalejai pamatyt, ir tuneli lindai i labai atvira zona netikrindamas jokiu kampu ziuredamas tiesiai ten kur teras bus. As asmeniskai toje situacijoje nebuciau taip uztikrintai to dares, todel man ir atrodo keista. Bet cia tik tas vienas epizodas man uzkliuvo.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Pagrindinis Adminas

Absurdas yra vac apsauga, nes kai zaidei su cytais tave isbanino is overwatch, o vac taip ir nepagavo, vot cia tai absurdas ;D

Kas liecia kitus gerus zaidejus, tai ziurima ar neturi kitu acc su vacais ir ant kiek jie yra zinomi cs pasaulyje.

  • Pakeliam 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

5 minutes prieš, s0luti0n said:

Man ne deagle shotai uzkliuvo, mes su ziniuonu buna dar ir baisiau pasaudom. Man uzkliuvo 7 roundo paskutinis tavo kill. Minimape tu to tero tikrai negalejai pamatyt, ir tuneli lindai i labai atvira zona netikrindamas jokiu kampu ziuredamas tiesiai ten kur teras bus. As asmeniskai toje situacijoje nebuciau taip uztikrintai to dares, todel man ir atrodo keista. Bet cia tik tas vienas epizodas man uzkliuvo.

Na visgi tai yra masofkė, nėra ko bijoti kai mane nušaus. Ir aš žiūrėjau ne tiesiai į jį o aplamai į rampos zoną kadangi ten dažnai kažkas būna. Taip pat buvo vienas žmogus likęs, mano komandos nariai jau buvo t spawne galima sakyt ar prie jo. Automatiškai galvojau kad žmogus kažkur toje zonoje slepias.

Redaguota BanditCS
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search