Jump to content
Create New...

Nuomonė apie žmogu virš manes


skycircle

Rekomenduojami pranešimai

  • ★Vip★

Jaučiu simpatija nors neteko normaliai pabendrauti ar sužaisti normaliai, arba man jau link senatvės dinginėja atmintis. Kadangi nieko negaliu šaunaus parašyti apie šį žmogų norėčiau skirti tau daina. Meilės daina. Su preliudija į mūsų susipažinima ateityje (žaidime žinoma, nors kaip sakant, neperšokias griovio nesakyk - "eik tu na...")

 

  • Ačiū 1
  • Pakeliam 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

Reikėtų pasimokyt šiek tiek gramatikos šitam veikėjui (aš galiu pravest kelias pamokas). Serverio Don Žuanas, pagarsėjęs kacyčių širdžių daužytojas. Misteris "ojoj, kam čia šį mėnesį minusą uždėjus?" - kitaip sakant, nepaklusnių administratorių siaubas baubas. Dėl serverio gerovės, manau, net par(si)duotų.... sielą (o gal ir ne tik)! Čia pliusas  :behappy:

Redaguota Princese
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★
43 minutes prieš, Roach Nigga said:

Kelia konfliktus, kur nereikia... Labai susireiksminus ir galvoja, kad 22 ar kiek metu yra labai daug, todel turi teise visus vadinti vaikais..:DDD SAD

FB_IMG_1471595032453.jpg

Padusk, vaike :)))))))))))))))))))))

  • Like 1
  • Sodinam 2
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

Kaip jaunas menulis pasirodė, nei pažystu, nei žinau, tik žiūriu pim pirim, o net penkesdešimtpenkis pranešimus jis turi, forume jis apsireiškė, akies dulkelė, tarpuvartei jis numestas be rankų, tiktais švyst žuvies žvynas, upė teka ar ji tyli tu žmogus? kas yra žmogus, ar tai gyvunas? ar tai medus? Einu aš vėl atsigulias, pasirėmias, aš gyvenu čia? ne neateisi ir žiūū vėl, jo širdis auksas, ne sidabras, medis ne akmuo, oo tu vėėl toli, ne tu arti ir vėl ir vėl aš žiūriu į tave o tu tik išgalvotas pinigas.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėte komentuoti

Jeigu turite paskyrą, prisijunkite

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų forume.

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti dabar
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search