Jump to content
Create New...

jusu draugiskasis ir dosnusis DaTroller


DraKoNiuKaS

Rekomenduojami pranešimai

[quote author=iFiXas link=topic=824.msg13227#msg13227 date=1407370465]
Na čia troliuj pritarsiu dėl tu gėjiškai atrodančių plauku .. I miestą išėjus baisu kur galva pasukt kur pažiūri ten baxurai kaip gomikai uzsitempe bobiskus džinsus kokios raudonos ar žalios spalvos susimete plaukus i sona arba kaip makelmorai prieš plauka susilaiže ar kaip trolis sako Emo staila ipise .. Šlykstu susimastykit jus vyrai ne končitos blet ..[/quote]

nu tikrai neysivaizduoju kur tu gyveni kad "kur paziuri" ten matai bahurus su bobiskais raudonais / zaliais dzinsais ir emo plaukais. net ir vilniui turbut te keli tokie butu...

[quote]ir seip cia tema baisei nuo konteksto nukryppo .. jus pazekit pirmus postus del ko cia viskas uzsivede ir apie ka dabar tema eina :D[/quote]

pats sakiai kad adminai nekreips demesio y tokias temas, o siaip tema gan ilgai sukurta buvo nesiukslinau as jos kol nepraejo gal kokia savaite. dabar visi kas lankosi forume mate sita tema tai todel kad palaikyt gyva tema suda ir malu ce.


Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=iFiXas link=topic=824.msg13227#msg13227 date=1407370465]
Na čia troliuj pritarsiu dėl tu gėjiškai atrodančių plauku .. I miestą išėjus baisu kur galva pasukt kur pažiūri ten baxurai kaip gomikai uzsitempe bobiskus džinsus kokios raudonos ar žalios spalvos susimete plaukus i sona arba kaip makelmorai prieš plauka susilaiže ar kaip trolis sako Emo staila ipise .. Šlykstu susimastykit jus vyrai ne končitos blet .. ir seip cia tema baisei nuo konteksto nukryppo .. jus pazekit pirmus postus del ko cia viskas uzsivede ir apie ka dabar tema eina :D
[/quote]

First of all, maziau trollio klausyk, niekas to "emo" style neturi... Kad ilgi plaukai =/= emo. Tuo labiau aptempti dzinsai :D Nei as dazausi akis, nei plaukus, nei aptemptus bobiskus dzinsus nesioju. Kaip minejau anksciau, ilgi plaukai =/= emo. Bet kaip matau, datroll tai yra visiskai px, nu ka padarysi...

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=iFiXas link=topic=824.msg13232#msg13232 date=1407693140]
O kur tu matai , kas aš tave pamynėjas buciau ? :)
[/quote]

Na neskaiciau daug, bet DaTroll, kiek is pradziu snekejo, tai apie mano "Sukuosena", nes jam labai nepatinka vyrai su ilgesniais nei 5 cm plaukais. Tai praktiskai spejau, kad apie mane. Na tiek to, suklydau, buna.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • 3 years later...

Sau ramiai pasidariau arbatos, popkornu ir viska paskaiciau. Neslepsiu, tikrai labai juokingai viskas pasirode, kaip per filma ''bukas ir bukesnis'' :DDDDDD

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

2 minutes prieš, s0luti0n said:

@Zuba Nu nafig. Nustebinai. Cia ble kaip dark nete narsyt tokio senumo postus. Wtf?

man atrodo as jau visus servo forum postus perziurejas :D

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search