Jump to content
Create New...

jusu draugiskasis ir dosnusis DaTroller


DraKoNiuKaS

Rekomenduojami pranešimai

[quote author=deivius1 link=topic=824.msg12986#msg12986 date=1405807686]
[quote author=Rin link=topic=824.msg12985#msg12985 date=1405803716]
blyn pirma puslapi užteko pasiskaityt tiek prisijuokiau :DDD O datrollis kitus vaikais vadina kaip jam pačiam užaugti reiktu :DDDD
[/quote]
Matai tik vaikus vaikais ir vadinu tai cia nesistebek. Plius pats uzaugusio irgi neprimeni tai kaip cia dabar?
[/quote]
Greit -reputacija auga žiūriu. Toliau galvok, kad esi teisus visur. -1000 pasieksi greičiau.
Užaugusių labiau už tave mačiau ir dešimtmečių.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Eilini kartą naujo atmazo nesugalvoji visus berasčiais vadini, nors tavo puse sakinio suprasti neina. Kitus dar lenkais vadini nors iš  tavo rašysenos pats labiau į lenką panašus. "Plius pats uzaugusio irgi neprimeni tai kaip cia dabar?" bet ar aš sakiau, kad aš užaugęs? aš kažka vadinu vaikais (išskyrus tave)?

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Be to vienas geras pavyzdys, kad reiktu pasimokyti lietuvių kalbos. [color=green][size=15pt]"Bent zinai kokios spalvos saule? Ir taip, rasau dahuja nes aplink tokius kaip tu dahuja sudo ir yra."[/size][/color] Jeigu kas suprato būkit geri ir išverskit. Ačiū

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote]
Tu pats save vaiko vietoj laikai ir aiskini kitiem ka daryti, kokiais buti, nors pats kaip atsilupes narutis, pagal tavo sveplavima galima suprasti kad kazkas su tavim blogai, tikriausiai ieskai ant [size=18pt][b]kuo[/b][/size] issilieti internete eilini karta. Aiskus tu cia jau esi vargsas. Nueik pas lokopeda, ismokins ir sneketi taisiklingai ir 15 kartu neskalditi to paties prikolo apie kitu rasima. Ir dar sako man kito atmazo nesugalvoju :D Nevykelis
[/quote]

[quote]Nueik pas lokopeda, ismokins ir sneketi[/quote]

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Tai kad aš ne jaunų genijų daug matau, o vieną tik bachūrą retardą :)
Dėl knygų žiurkės: neduok dieve neskaitydamas tokiu kaip tu būčiau buvęs-biblioteką nuosavą atsidaryčiau.
Malonu, kad galvoji aš intelektualus skaitydamas knygas, bet čia protingu nereik būt, kad suprastum koks tu durnas.
[quote author=leparto link=topic=824.msg12993#msg12993 date=1405862238]
Visada galvojau kad tu esi fainas žmogus bet klydau :'(
[/quote]
Puiki tema, atskleista viešai ponaičio asmenybė.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=deivius1 link=topic=824.msg12997#msg12997 date=1405934649]
[quote author=Rin link=topic=824.msg12996#msg12996 date=1405934089]
Bet visi mano, kad tau intelekto stygius trolli
[/quote]
[b]Galvoji man rupi[/b] ka mano silpnaprociai tavo lygio? Ir manyti tokiem kaip tu neuztenka, nes tokius vejus ir tesugebi ismastyti. Vot kai pasigydisi ir isgysi nuo savo traumu, tada jau galesi manyti apie kitus ir tai cia viesai reiksti.
[/quote]
[img]http://www.demotyvacijos.lt/media/demotivators/demotyvacija.lt_Pats-sau-fainas--1.jpg[/img]

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

na žinai įdomu kas čia kokia trauma serga :D Ant tavęs stumia jau nebe vienetai ir ne dešimtys tad įdomu kas čia kokia liga serga, tad galbūt jau būtų laikas susiprotėti ir paskaityti hari poteri, kad bent šiek tiek geriau rašytum.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=deivius1 link=topic=824.msg12995#msg12995 date=1405933509]
[quote author=DarkerXxX link=topic=824.msg12994#msg12994 date=1405926809]
Tai kad aš ne jaunų genijų daug matau, o vieną tik bachūrą retardą :)
Dėl knygų žiurkės: neduok dieve neskaitydamas tokiu kaip tu būčiau buvęs-biblioteką nuosavą atsidaryčiau.
Malonu, kad galvoji aš intelektualus skaitydamas knygas, bet čia protingu nereik būt, kad suprastum koks tu durnas.
[quote author=leparto link=topic=824.msg12993#msg12993 date=1405862238]
Visada galvojau kad tu esi fainas žmogus bet klydau :'(
[/quote]
Puiki tema, atskleista viešai ponaičio asmenybė.
[/quote]
Niekas is zmoniu cia nemano kad tu intelektualus ar protingas, taigi siuksle esi prasmukusi. Skaitai savo harius poterius nes nieko tu gyvenime daugiau neturi ir i lauka bijai iskisti nosi. Tu esi ta apgailetina butybe kurios siam pasauli tesiog nereikia nes nei naudos nei nieko gero is taves niekad ir nebus, tai gal padaryk paslauga ir progai pasitaikius isskrisk i marsa okay, ten galesi jau buti FULL RETARD ir niekas tau netrugdys. Sekmes.
[/quote]
Tai kam čia rašai knygų žiurkė? Iš kur tu galvoji, kad niekas nemano, kad aš intelektualus? Vėl prisisvajoji, kad viską žinai ką kiti galvoja, kaip atrodo? Skaitau harius poterius nes nieko daugiau gyvenime neturiu? Kaip čia suprast? Aš niekada neminėjau, kad esu skaitęs kažką, vėl išsigalvoji. Apgailėtina būtybė aš, eh. Kaip keista.. Visi tave tokiu laiko kažko tai.. Paskutinis sakinys tavo taip suveltas, kad gėda komentuot ką nors. Panašu į išlietus mažamečio nervus.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=Rin link=topic=824.msg13021#msg13021 date=1406108463]
ifixai pats šita jausma esi patyręs, eilini karta trollis bando kažka primest su savo bazaru: pasigydyk. Tai pagaliau reiktu jam nusiramint ir nerėkaut ant kiekvieno kampo ir bus gražu :)
[/quote]

Nei tu teisus, nei jisai. Matuojates pas ka ilgesnis, tai visiskai neturi prasmes. Kas man keista kad jis adminas, toks elgesys tikrai nepriimtinas kaip adminui.
Jei turi kokiu nusiskundimu, sukurk tema "mane izeide" ir panasiai, o ne kazkokius stumimo topikus kurkit.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=Arturikas link=topic=824.msg13023#msg13023 date=1406111832]
[quote author=Rin link=topic=824.msg13021#msg13021 date=1406108463]
ifixai pats šita jausma esi patyręs, eilini karta trollis bando kažka primest su savo bazaru: pasigydyk. Tai pagaliau reiktu jam nusiramint ir nerėkaut ant kiekvieno kampo ir bus gražu :)
[/quote]

Nei tu teisus, nei jisai. Matuojates pas ka ilgesnis, tai visiskai neturi prasmes. Kas man keista kad jis adminas, toks elgesys tikrai nepriimtinas kaip adminui.
Jei turi kokiu nusiskundimu, sukurk tema "mane izeide" ir panasiai, o ne kazkokius stumimo topikus kurkit.
[/quote]

as ir nekuriau jokiu "stumimo topiku". sukuriau normalia tema apie zinoma asmeni bahuru serveryje, o kad ce jie kas antram poste vieni kitus ligoniais vadina tai as nieko padaryt del to negaliu...

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=deivius1 link=topic=824.msg13026#msg13026 date=1406131997]
[quote author=DraKoNiuKaS link=topic=824.msg13025#msg13025 date=1406123081]
[quote author=Arturikas link=topic=824.msg13023#msg13023 date=1406111832]
[quote author=Rin link=topic=824.msg13021#msg13021 date=1406108463]
ifixai pats šita jausma esi patyręs, eilini karta trollis bando kažka primest su savo bazaru: pasigydyk. Tai pagaliau reiktu jam nusiramint ir nerėkaut ant kiekvieno kampo ir bus gražu :)
[/quote]

Nei tu teisus, nei jisai. Matuojates pas ka ilgesnis, tai visiskai neturi prasmes. Kas man keista kad jis adminas, toks elgesys tikrai nepriimtinas kaip adminui.
Jei turi kokiu nusiskundimu, sukurk tema "mane izeide" ir panasiai, o ne kazkokius stumimo topikus kurkit.
[/quote]

as ir nekuriau jokiu "stumimo topiku". sukuriau normalia tema apie zinoma asmeni bahuru serveryje, o kad ce jie kas antram poste vieni kitus ligoniais vadina tai as nieko padaryt del to negaliu...
[/quote]
Tai zinoma nekuriai juokdari :D. Ir apsisikes nekvietei savo draugu i foruma :) Vargselis pyksta kad ligoniu vadinu nors toks ir yra. Kiek ten kartu sakei savo ponius perziurejai? dar ten kazkokio naujo season lauki ju :DDD Apgailetina.
[/quote]

kai tu draugu isvis neturi tai hujovai cj biski :) ir nereikia tu atmazu kad ce "galiu as vienas ant bazaro ce..." niekas is maciusiu zmoniu sita tema gero zodzio apie tave nepasake bet tu vistiek savo ysikales vat matai visi neteisus o tu vienas teisus :) bet tau sakyt nesakius vistiek tai nedaeina...

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=deivius1 link=topic=824.msg13028#msg13028 date=1406144548]
[quote author=DraKoNiuKaS link=topic=824.msg13027#msg13027 date=1406144094]
[quote author=deivius1 link=topic=824.msg13026#msg13026 date=1406131997]
[quote author=DraKoNiuKaS link=topic=824.msg13025#msg13025 date=1406123081]
[quote author=Arturikas link=topic=824.msg13023#msg13023 date=1406111832]
[quote author=Rin link=topic=824.msg13021#msg13021 date=1406108463]
ifixai pats šita jausma esi patyręs, eilini karta trollis bando kažka primest su savo bazaru: pasigydyk. Tai pagaliau reiktu jam nusiramint ir nerėkaut ant kiekvieno kampo ir bus gražu :)
[/quote]

Nei tu teisus, nei jisai. Matuojates pas ka ilgesnis, tai visiskai neturi prasmes. Kas man keista kad jis adminas, toks elgesys tikrai nepriimtinas kaip adminui.
Jei turi kokiu nusiskundimu, sukurk tema "mane izeide" ir panasiai, o ne kazkokius stumimo topikus kurkit.
[/quote]

as ir nekuriau jokiu "stumimo topiku". sukuriau normalia tema apie zinoma asmeni bahuru serveryje, o kad ce jie kas antram poste vieni kitus ligoniais vadina tai as nieko padaryt del to negaliu...
[/quote]
Tai zinoma nekuriai juokdari :D. Ir apsisikes nekvietei savo draugu i foruma :) Vargselis pyksta kad ligoniu vadinu nors toks ir yra. Kiek ten kartu sakei savo ponius perziurejai? dar ten kazkokio naujo season lauki ju :DDD Apgailetina.
[/quote]

kai tu draugu isvis neturi tai hujovai cj biski :) ir nereikia tu atmazu kad ce "galiu as vienas ant bazaro ce..." niekas is maciusiu zmoniu sita tema gero zodzio apie tave nepasake bet tu vistiek savo ysikales vat matai visi neteisus o tu vienas teisus :) bet tau sakyt nesakius vistiek tai nedaeina...
[/quote]
Keista :D kvietei apie 5 snukius kad tavo subine valytu bet nei vienas negyre taves ir jokio gero zodzio nepasake, tikriausiai vienintelis cia pedikas i poniu multikus ilindes esi :D. Ir tavo logika best :D. Jeigu zmogus nekviecia draugu kad ji gintu reiskia jis ju neturi. Logic of Retarded brony Deittah. Uzauk bent karta ir islysk i kiema, tik nesirenk kaip ponys :DDD.
[/quote]

*facepalm* visu pirma jei su atmintim blogai tai pakartosiu tau dar karta.... as nieko nekvieciau, tiesiog numeciau keletai zmoniu link'a su sita tema kurie tave pazysta ar pazinojo ir paprasiau kad isreikstu nuomone. vieninteliu kuriuo bendrauju tai yra botlike, keleta parasiusiu dar turiu friends list'e o kitu isvis nemates. antra, jeigu nesupranti, tai tema eina APIE TAVE ne apie mane tai kaska kalbet apie mane butu offtopic. jeigu nori isgirsti apie mane nuomone sukurt tema laikiux'e. paziuresim ka "mano" bendruomenes nariai pasakys apie mane ir palyginsim ka "tavo" bendruomene sako apie tave...

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=deivius1 link=topic=824.msg13030#msg13030 date=1406146983]
Dzin man ant tavo laikiuxu bendruomenes supranti ir ten tu issigimeliu poniu myletoju kaip tu taip pat nemazai pastebejau. Iskur jus lendate cia jau nesuzinosi bet nebegadink cs, tf2 ar kitu zaidimu ir iseik. Losk kaip loses savo tankus nevykeli.
Ir sakai su kitais nebendrauji bet zinai kad manes nemegsta is kazkur :D keistas tu kazkoks, tikriausiai pro visa friend lista praejai galvodamas kad visi visi mane ten pazysta ir prasei pagalbos, oj isreiskit nuomone apie troli prasau, as vienas bijau :D Apgailetinas kaip visada. Tikriausiai tave poniai skraidantis mokina buti retardu nes kitos priezasties nerandu.
[/quote]


betai kokius tu vejus kalbi kaip taip nejauti... "dzin" nes manau bent jau suvoki kokie skirtumai butu atsakymuose tarp musu temu...
[quote author=deivius1 link=topic=824.msg13030#msg13030 date=1406146983]

Ir sakai su kitais nebendrauji bet zinai kad manes nemegsta is kazkur :D
[/quote]

"is kaskur" :D kazi is kur ? :D pats katik laikiux bendruomene isvadinai issigimeliais ir temoje post'u apie tave jau 100+ kuris nei vienas nieko gero nepasako...
ir taip pat ko tu tuos ponius pastoviai kisi visur kai kaska apie mane kalbi ? atrodo tau jie labiau patinka nei man arba tiesiog neturi daugiau ka pasakyt :)
o tie tavo spejimai "as taip manau" ar "tikriausiai" jau nebejuokingi pasidare po 10 karto. tu pabandyk kanors logisko, su realiais faktais pasakyt o ne fantazijas kurti... suprasi kad neturi ka :) 

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search