Jump to content
Create New...

jusu draugiskasis ir dosnusis DaTroller


DraKoNiuKaS

Rekomenduojami pranešimai

[quote author=deivius1 link=topic=824.msg13040#msg13040 date=1406206754]
[quote author=Original link=topic=824.msg13039#msg13039 date=1406205408]
Aciu aciu. Seip tema beprasmiska, trolis nelieciamas. Maskui labai patogu tureti zmogu kuris gyvenima leidzia serveryje, daro eventus (prizu fondas neitiketinas net 50lt vertes itemai :O). Pelno projektas nenesa tai ir nusisvilpt maskui.
[/quote]
Tai zinoma, geriau tau nevykeli grazinti admina kad pradetum visus i geju grupes kvietineti. Kuo tu cia islindai is urvo kai visus metus tylejai? taigi vel tuoj gruza pagausi ir pabegsi subine surietes.
[/quote]

na na troli nereikai nervuotis. Niekas nieko nepraso, atsisakiau ir nesigailiu :> Isliekam saltu nervu

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=deivius1 link=topic=824.msg13032#msg13032 date=1406149919]
[quote author=DraKoNiuKaS link=topic=824.msg13031#msg13031 date=1406147996]
[quote author=deivius1 link=topic=824.msg13030#msg13030 date=1406146983]
Dzin man ant tavo laikiuxu bendruomenes supranti ir ten tu issigimeliu poniu myletoju kaip tu taip pat nemazai pastebejau. Iskur jus lendate cia jau nesuzinosi bet nebegadink cs, tf2 ar kitu zaidimu ir iseik. Losk kaip loses savo tankus nevykeli.
Ir sakai su kitais nebendrauji bet zinai kad manes nemegsta is kazkur :D keistas tu kazkoks, tikriausiai pro visa friend lista praejai galvodamas kad visi visi mane ten pazysta ir prasei pagalbos, oj isreiskit nuomone apie troli prasau, as vienas bijau :D Apgailetinas kaip visada. Tikriausiai tave poniai skraidantis mokina buti retardu nes kitos priezasties nerandu.
[/quote]


betai kokius tu vejus kalbi kaip taip nejauti... "dzin" nes manau bent jau suvoki kokie skirtumai butu atsakymuose tarp musu temu...
[quote author=deivius1 link=topic=824.msg13030#msg13030 date=1406146983]

Ir sakai su kitais nebendrauji bet zinai kad manes nemegsta is kazkur :D
[/quote]

"is kaskur" :D kazi is kur ? :D pats katik laikiux bendruomene isvadinai issigimeliais ir temoje post'u apie tave jau 100+ kuris nei vienas nieko gero nepasako...
ir taip pat ko tu tuos ponius pastoviai kisi visur kai kaska apie mane kalbi ? atrodo tau jie labiau patinka nei man arba tiesiog neturi daugiau ka pasakyt :)
o tie tavo spejimai "as taip manau" ar "tikriausiai" jau nebejuokingi pasidare po 10 karto. tu pabandyk kanors logisko, su realiais faktais pasakyt o ne fantazijas kurti... suprasi kad neturi ka :)
[/quote]
As isvadinau issigimeliais tos kurie i tos ponius ilinde kaip tu. Ir jos kisu nes cia tavo pagrindine priezastis kodel tu toks atsilupes ir bukas ir cia daugiau nei faktas. Ir kaip rasiau kazkam anksciau, tu galvoji man rupi ka mano kvaili zmones apie mane? Galvoji as cia isizeisiu ir pradesiu tau ir tokiem kaip tu gailesti jausti :D? Nebejuokink. Tokie kaip tu kazin ar jau bepasikeis. Tupesi uzsidares ir verksi kaip tave izeide :D "[i]im currently 19 years old and im a brony and a furry[/i]." :DDD Juokas iki dabar ima.
[/quote]

vel savo fantazijas kaskokias vinioji... tau kaskaip vaidenasi kad as tave bandau yzeist nors neesme kad vienintelis ce tu kuris bandai uzstumt ir yzeist mane :D apie gailesti kaskoki dar kalbi ir verkima dar pastoviai... nu zdz bandziau su tavim kalbet kaip su normaliu zmogum bet tai neiseina... is to ka pasakiai isvertus logiskai tai suprantu kad as tau nepatinku nes patinka man poniai o tu hateris... ir viskas ? daugiau nieko neturi ka apie mane pasakyt zinoma su normaliais faktais ? beto... kuo ta citata is mano steam aprasymo paimta tau juokinga tai turbut niekas be taves ir nesupras jei nepaaiskinsi.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

*double facepalm* gal jau as is visu zmoniu ka parases savo profilyje tai jau suprasiu debile, o ka tavo laki vaizduote tau sako tai niekas nesupras... oj ce yzeidimas ?
-"gi ce ne yzeidimas ce gi tik tiesa as sakau... jeigu tu ysizeidei tai ce ne mano bedos" -DaTroller 2014 :D :D

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

ignoruoji mano visus klausimus, teiginius, nes zinai kad nesugebesi atsikirsti ir toliau tapati per tapati kalbi kiekviename poste kaip visi nevisprociai ir ligoniai nes absoliuciai NIEKO negali prikist man kas turetu normalios logikos. ant tiek jau desperatiskas darais, kad bandai pizdavotis is to kad as parases kiek man metu ir kas man patinka ant steam sienos  :D taves pizdavot man nei nereikia bandyt nes tu pats save uzsivartysi... apgailetina...

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=deivius1 link=topic=824.msg13054#msg13054 date=1406213272]
[quote author=Original link=topic=824.msg13051#msg13051 date=1406211253]
[quote author=Original link=topic=824.msg13047#msg13047 date=1406208631]
LOK LOK©
[/quote]
[/quote]
Taip ir spaminsi ta pati beviltiskas zmogau :D? Serve sitaip paspamink.
[/quote]

O ką pats ankščiau sakiai? apie mane kad erelis serve buvau, o ką dabar pats darai?

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

jeigu tau mano klausimai ir logiski teiginiai yra buki, tai atleisk ir tikrai nebandau as ce yzeist taves bet tau su galva / mastymu tikrai hujovai... juokiasi is to kad as parases kiek man metu, bet kai paklausi kodel, tai gaunasi bukas klausimas ir neatsakai, nes esu tikras, kad pats to atsakymo nezinai :D ir ce tik vienas pavizdys is klausimu kuriuos uzdaviau o ju dar daugiau buvo..."uzsivartes" esi jau ir toliau tu tapati kukuoji, bet nematau daugiau reikalo rasyt kaip praeituose post'uose kad nefantazuotum ir rasytum logiskai, nes tau vistiek tai nedaeina ir nedaeis ir toliau tu rasinesi... nebera man jau ce seniai reikalo rasyt bet atrasinesiu dar pokolkas tau kol nepabodo kad palaikyt tema gyva, kad zmonem butu pasijuokt ir kad tureciau ka veikt :)

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=deivius1 link=topic=824.msg13069#msg13069 date=1406297472]
[quote author=DraKoNiuKaS link=topic=824.msg13068#msg13068 date=1406295934]
jeigu tau mano klausimai ir logiski teiginiai yra buki, tai atleisk ir tikrai nebandau as ce yzeist taves bet tau su galva / mastymu tikrai hujovai... juokiasi is to kad as parases kiek man metu, bet kai paklausi kodel, tai gaunasi bukas klausimas ir neatsakai, nes esu tikras, kad pats to atsakymo nezinai :D ir ce tik vienas pavizdys is klausimu kuriuos uzdaviau o ju dar daugiau buvo..."uzsivartes" esi jau ir toliau tu tapati kukuoji, bet nematau daugiau reikalo rasyt kaip praeituose post'uose kad nefantazuotum ir rasytum logiskai, nes tau vistiek tai nedaeina ir nedaeis ir toliau tu rasinesi... nebera man jau ce seniai reikalo rasyt bet atrasinesiu dar pokolkas tau kol nepabodo kad palaikyt tema gyva, kad zmonem butu pasijuokt ir kad tureciau ka veikt :)
[/quote]
1. As juokiaus kai tu parasei kad esi bronys ir furrys, ne is amziaus :D bet zinoma, tu ant tiek protingas kad net tiek nebeismastai, juokdarys prakeiktas
2. Cia plbm visi zvengia is tavo ligos labiau, poniu meistras :DD
3. Tikrai matosi kad neturi ka veikti daugiau nes uzdarytas esi. Siuliau tau i lauka iseiti, nesutikai nors oras toks geras, cia puikus faktas kad tu bijai islysti del kazkokios priezasties, tikriausiai nepriema taves jaunimas del tavo issigimimo poniams :)
palaikyk palaikyk tema gyva, reik poniams ikresti proto kad jie nevisagaliai :D
[/quote]

1. amzius irgi buvo citatoje tai kaip ir sakiau tavo durno humoro niekas nesupras... ce taspats kas as juokciaus kad tau patinka attack on titan [b]"[i]bet zinoma, tu ant tiek protingas kad net tiek nebeismastai[/i]"[/b]
2. [b]"[i]poniu meistras :DD[/i]"[/b] kk...
3. pisa prota man kad uzdarytas ir reiktu iseit bet neesme kad tavo komentarai atsako kiekvienai zinutei sitoj temoj mazdau 10-30 minuciu tarpe nuo paplatinimo :D

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

tai jei nelyginsiu ir nekalbesiu apie ponius tai visai pasimesi nes daugiau neturi ka man pasakyt be ju :D ir jeigu istiesu apsilankai lauke kaip ir sakai, tai tau draugiskas patarimas. pabandyk ne tik isejas ten prasiblaivyt su rageliu rankoj interneta surf'inant, bet ir siaip kanors be interneto nuveikt :)

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=deivius1 link=topic=824.msg13081#msg13081 date=1406365432]
[quote author=DraKoNiuKaS link=topic=824.msg13078#msg13078 date=1406330311]
tai jei nelyginsiu ir nekalbesiu apie ponius tai visai pasimesi nes daugiau neturi ka man pasakyt be ju :D ir jeigu istiesu apsilankai lauke kaip ir sakai, tai tau draugiskas patarimas. pabandyk ne tik isejas ten prasiblaivyt su rageliu rankoj interneta surf'inant, bet ir siaip kanors be interneto nuveikt :)
[/quote]
Pasakyti apie tave visada yra kas :) bet apie tavo problemas jei nekalbesi, toks ir liksi prasmyrdes ir uzsidares ir ieskosi internete apie ka tema sukurti. Tikriausiai jau grybai ausyse pas tave auga, pas daktarus nueik ar dar kur nors
[/quote]

ziurekit visi ! trolis ne tik viska zino, ne tik mato tavo veida ir plauku spalva per PM , IM ir forumo zinutes, bet jis net jus ir uzuodzia ! kokios yspudingos tavo super galios ! :D

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=deivius1 link=topic=824.msg13084#msg13084 date=1406368550]
[quote author=DraKoNiuKaS link=topic=824.msg13083#msg13083 date=1406367152]
[quote author=deivius1 link=topic=824.msg13081#msg13081 date=1406365432]
[quote author=DraKoNiuKaS link=topic=824.msg13078#msg13078 date=1406330311]
tai jei nelyginsiu ir nekalbesiu apie ponius tai visai pasimesi nes daugiau neturi ka man pasakyt be ju :D ir jeigu istiesu apsilankai lauke kaip ir sakai, tai tau draugiskas patarimas. pabandyk ne tik isejas ten prasiblaivyt su rageliu rankoj interneta surf'inant, bet ir siaip kanors be interneto nuveikt :)
[/quote]
Pasakyti apie tave visada yra kas :) bet apie tavo problemas jei nekalbesi, toks ir liksi prasmyrdes ir uzsidares ir ieskosi internete apie ka tema sukurti. Tikriausiai jau grybai ausyse pas tave auga, pas daktarus nueik ar dar kur nors
[/quote]

ziurekit visi ! trolis ne tik viska zino, ne tik mato tavo veida ir plauku spalva per PM , IM ir forumo zinutes, bet jis net jus ir uzuodzia ! kokios yspudingos tavo super galios ! :D
[/quote]
Ka tu cia burbuliuoji dar beproti :D. Spalvos plauku net speliuoti nereik, kaip tavo rainbow ponys nusidazes tikriausiai esi :D
[/quote]

"burbuliuoju" tai ka pats buvai pasakes. ir tikrai taip... tik beprotis galetu taip sugalvoti :D o apie tavo "tikriausiai" ir "turbut" jau nekarta kalbejau, bet tau kaip ir minejau - tai nedaeina... nedaeina todel, nes kaip ir minejo botlike, tau yra greiciausiai  NPD (Narcissistic personality disorder). [url=http://en.wikipedia.org/wiki/Narcissistic_personality_disorder]http://en.wikipedia.org/wiki/Narcissistic_personality_disorder[/url]

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=deivius1 link=topic=824.msg13088#msg13088 date=1406370185]
[quote author=DraKoNiuKaS link=topic=824.msg13087#msg13087 date=1406369893]
[quote author=deivius1 link=topic=824.msg13084#msg13084 date=1406368550]
[quote author=DraKoNiuKaS link=topic=824.msg13083#msg13083 date=1406367152]
[quote author=deivius1 link=topic=824.msg13081#msg13081 date=1406365432]
[quote author=DraKoNiuKaS link=topic=824.msg13078#msg13078 date=1406330311]
tai jei nelyginsiu ir nekalbesiu apie ponius tai visai pasimesi nes daugiau neturi ka man pasakyt be ju :D ir jeigu istiesu apsilankai lauke kaip ir sakai, tai tau draugiskas patarimas. pabandyk ne tik isejas ten prasiblaivyt su rageliu rankoj interneta surf'inant, bet ir siaip kanors be interneto nuveikt :)
[/quote]
Pasakyti apie tave visada yra kas :) bet apie tavo problemas jei nekalbesi, toks ir liksi prasmyrdes ir uzsidares ir ieskosi internete apie ka tema sukurti. Tikriausiai jau grybai ausyse pas tave auga, pas daktarus nueik ar dar kur nors
[/quote]

ziurekit visi ! trolis ne tik viska zino, ne tik mato tavo veida ir plauku spalva per PM , IM ir forumo zinutes, bet jis net jus ir uzuodzia ! kokios yspudingos tavo super galios ! :D
[/quote]
Ka tu cia burbuliuoji dar beproti :D. Spalvos plauku net speliuoti nereik, kaip tavo rainbow ponys nusidazes tikriausiai esi :D
[/quote]

"burbuliuoju" tai ka pats buvai pasakes. ir tikrai taip... tik beprotis galetu taip sugalvoti :D o apie tavo "tikriausiai" ir "turbut" jau nekarta kalbejau, bet tau kaip ir minejau - tai nedaeina... kaip ir minejo botlike, tau yra greiciausiai  NPD (Narcissistic personality disorder). [url=http://en.wikipedia.org/wiki/Narcissistic_personality_disorder]http://en.wikipedia.org/wiki/Narcissistic_personality_disorder[/url]
[/quote]
tas tavo "greiciausiai" irgi kazkaip kvailai skamba nes nepamenu kad jausciaus auksciau uz kitus ir daryciau jiems zala kaip raso tavo wiki :D. Na nors nebent tai galima pritaikiti pries ligonius kaip tu, tada galbut. Tik ziurek neapsiputuok cia burbuli :D
[/quote]

mano "greiciausiai" yra remiamasi realiais ir logiskais faktais, o tavo remiamasi lakia vaizduote ir spelionemis... tai pagrindinis skirtumas tarp musu zinuciu sioje temoje... ir jeigu tu kaip ir sakai nejauti ar nepameni, kad taip elgiesi, tai jau kurkas didesnis sansas negu "greiciausiai", kad tau NPD, nes wiki raso kad tai vienas is simptomu... taip pat, wiki yra ne mano.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Bandau atgauti ir ką tu man? Gaila man tavęs, kaip senai aišku rašyt nemokėjai, bet dar ir skaityt pastebėjau nemoki.... O ką aš serve rašau koks tavo reikalas? Internetas laisva erdvė. NEATRAŠYK TROLI. AČIŪ

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search