Jump to content
Create New...

Banas


papianaw

Rekomenduojami pranešimai

prieš 1 valandą , papianaw parasė:

Gavau bana netycia nes zaidziau **** serveri kad gaut coins uzsidejau **** prie savo nicko ir gavau bana? tai galima gaut unbana nusiimsiu? Negalvojau kad galima gaut bana labai atsiprasau :))

Tikrai nesistengiau nieko reklamuot

Redaguota lauris'
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Forumo Modas
prieš 2 valandas (-ų) , papianaw parasė:

Tai kad adminai kitiem atraso o man ne...

Adminai kartais turi ir kitų reikalų be baxuru servo ir tokių menkniekių kaip šis. 

Šiaip tai, mano nuomone, truputį nervinantis veikėjas esi. Vis su tais "adminai banina dėl nieko" ir pan. ateini į forumą. Kitas dalykas, dėl šio nusižengimo, kad ir nežinojai - nežinojimas neatleidžia nuo atsakomybės. Dar gerb. DaTroller akcentuodavo šią frazę. 

Visgi šiandien man šventiška diena ir būčiau linkęs atleisti. @MaSk ar sutinki?

  • Ačiū 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

2 hours ago, geronimo said:

Adminai kartais turi ir kitų reikalų be baxuru servo ir tokių menkniekių kaip šis. 

Šiaip tai, mano nuomone, truputį nervinantis veikėjas esi. Vis su tais "adminai banina dėl nieko" ir pan. ateini į forumą. Kitas dalykas, dėl šio nusižengimo, kad ir nežinojai - nežinojimas neatleidžia nuo atsakomybės. Dar gerb. DaTroller akcentuodavo šią frazę. 

Visgi šiandien man šventiška diena ir būčiau linkęs atleisti. @MaSk ar sutinki?

Na taip buna, kad susinervinu ir atejau pasakyti i foruma del admino :Dd , Ir tikrai tikrai nezinojau kad negalima tureti jokiu priedu kaip (reklamu) prie savo nick... Ir kita karta busiu atsakingesnis ir taip nebedarysiu 🙂

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

On 6/23/2022 at 9:36 AM, MaSk said:

Manau, galim padaryt issimti, passistenk nebedaryti tokiu kvailu klaidu. 

Aisku poto kai sugebesi normaliai uzpildyti anketa, su savo steam id arba bent jau susieti steam su forumo paskyra.

Tai jau gavau unban? ar man dar reikia kazka padaryti nelabai supratau :DDD

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search