Jump to content
Dėmesio:
 • Priimami adminai i
 • Retake
 • DM
 • #1 serverius
 • anketas pildykit forume !

lauris'

Narys
 • Content Count

  21
 • Joined

 • Last visited

 • Taškai

  19 [ Donate ]

Community Reputation

9 Neutral

1 Follower

About lauris'

 • Rank
  Sergeant

Personal Information

 • Vieta
  Lietuva
 • Lytis
  Vyras

Recent Profile Visitors

522 profile views
 1. 1. Žaidimo nickname – lauris’ 2. Tikras vardas - Laurynas 3. Amžius - 19 4. Iš kokio miesto - Klaipėda 5. Šiokia tokia CS istorija (kada pradėjote, kiek metų žaidžiate, gal turite kažkuo pasigirti ką per tą laiką pasiekėte) – pradėjau žaisti pradinėse klasėse, patirtis nemaža, skillai 0. Atsimenu mane įtraukė į tai kaimynas, vieną kartą buvau nuėjęs pas jį (jam gal 16-17) buvo, ir žiūrėjau ką jis žaidžia 😄 Niekur rimtai nesu dalyvavęs. 6. Laisvalaikio užsiėmimai, gyvenimo būdas (kuo kvėpuojate) – pasėdžiu prie kompo, mėgstu sulošt fulę, mokausi. 7. Nuotrauka -
 2. Trumpa tema, kurioje galite atsisiųsti naujutelaitį “Valheim” žaidimą. Nesu įsitikinęs, bet lyg ir galite žaisti su draugais. Spausk ČIA. Tema skirta tiem, kurie nežino iš kur gauti, ir kurie bijo įsirašyti kažkokių virusų. Nežinai šio žaidimo? Štai šioks toks gameplay ČIA. Stengsiuosi atnaujinti linką su vis naujesnėm žaidimo versijom. Išarchivuokite failą kur tik norite, atsidarote jį ir jungiate "valheim" įjungus šį žaidimą steame jūs matysite jog žaidžiate "Spacewar".
 3. +rep pikčiurna (matau sėdi be repų reikia duot bent vieną)
 4. būtų gerai, jeigu koks adminas discordo patagintu visus @everyone Naujienos kanale ir paprašytų prabalsuot ar reikalingas žemėlapio pratęsimas serveriuose ar ne.
 5. Tai padaryti, kad tik 1-ą kartą galėtų pratęsti ir daugiau neiššoktų tas pasirinkimas. Neilgam, tarkim iki 16winų kaip competetive. (Nuo 10-o wino iki 16)
 6. Link į pluginą, ar aprašykite ko norite: renkantis žemėlapius map'o pabaigoje, atsirastų dar vienas papildomas pasirinkimas "extend map" t.y pratęsti žemėlapį. Maksimaliai 1-ą kartą galima būtų pratęsti žemėlapį. Kuriame serveryje norite, kad jis būtų įdėtas: (#1 / #2 / dm / dr serveriuose) : #1, #2 extra pasiūlymas: sulietuvinti forumą.
 7. patagink adminus discorde kitą kart edit: iš esmės esu UŽ, nes nesąmonė jog vienam nepaspaudus ar keliem, nebūna nubaustas, yra buvę.
 8. lauris'

  VIp

  steam ida numesk 😄 iš tirščių nespelios
 9. lauris'

  Remėjo klaida

  gal derėtų atnaujinti informaciją https://bachuruservas.lt/vip/
 10. lauris'

  Remėjo klaida

  Neveikia remėjo apsauga nuo išmetimo už būnant ilgai AFK/spectators.
 11. Link į pluginą, ar aprašykite ko norite: dabar yra taip jog VIP'ui jungiantis į pilną serverį, išmeta kažkokį atsitiktinį žaidėja, kuris neturi VIP privilegijų. Tuo pačiu ir remėjus, aš siūlau jog ta išmetimo sistema teiktų pirmenybę paprastiem žaidėjam be privilegijų. Nesumaišykite, remėjas negaus papildomų slotų kaip VIP, tiesiog nebus išmestas jungiantis žaidėjui su VIP, o vietoje to išmestas paprastas žaidėjas. Kuriame serveryje norite, kad jis būtų įdėtas: (#1 / #2 / dm / dr serveriuose) : Reikėtų kur daugiausia žaidėjų, gal ir visuose. Bet pagrinde #2.
 12. 1. Nick žaidime, bei amžius ( N 17-18 ) - Lauris, 17m. 2. Jūsų STEAM_ID ( STEAM_0:0:00000000 ) - STEAM_1:0:446288194 3. Trumpai papasakokite kodėl norite tapti Adminu? - aš jaučiu, jog serveriui (pirmam) trūksta šiek tiek daugiau adminų priežiūros, o aš prisijungęs būnu gan ilgai, dažnai iki vakaro. 4. Ar esate kada nors buvęs administratoriumi, jei taip kuriame serveryje? - cs 1.6 laikais ewar projekte. 5. Kiek laiko praleidžiate mūsų serveriuose? ( apytiksliai į dieną, į mėnesi) - Nuo 3val. iki daugiau, priklauso nuo užimtumo. 6. Kurio serverio administratoriumi norite tapti ( #1, #2, Deathmatch ar deathrun serverio admin ) - #1 serveris 7. Ką darytumėte, jeigu žaidėjas ( galbūt netgi draugas ) nusižengtų taisyklėms? - Nubausčiau žiūrint kaip nusižengė, nesvarbu ar draugas. 8. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo? - Galiu prisidėti daug kuom, kiek mačiau demo peržiūrėt padėti galima, padėti surengti kokį eventuką ir t.t
×
×
 • Create New...