Jump to content
Create New...

BAN


я банан

Rekomenduojami pranešimai

Jūsų Nick bei steam ID -  я банан 76561198107186996
Kada, kuriam mape ir kuriame serve nubaudė? ( PUBLIC, RETAKES ir t.t) - RETAKES
Ką darėte prieš gaunant baną - Zaidziau kaip ir kiekviena diena. Administratorius nusprende uzbaninti BE ispejimo uz "cl_nigga" tag. Nesenai atvykes administratorius i admin komanda nepazysta taisykliu bei ju bausmiu. Nesu gaves jokio ispejimo nuo administratoriu per daugiau nei menesio zaidimo su tokiu tag.

  • Įžeidžianti clan/nickname užrašą, cheats reklama  ( Priklausomai nuo įžeidimo/žodžių ban laikas ) 
    1. Įspėjimas 2. 20000min-100k min; 3. 500k min; - Permament.

Kuris admin nubaudę ? - jL

Redaguota я банан
  • Pakeliam 2
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Kaip ir minejo vartotojas "wag1", kad administratorius turejo tiesiogine nauda uzblokuodamas mane - kaip zinote retakes serveryje vienu metu gali zaisti tik 10 zaideju ir as buvau vienas is ju. Pavelaves adminstratorius nespejo papulti i zaidima, ir buvo spectator, del to piktnaudziaudamas savo administratoriaus privilegijomis uzblokavo mane, kad greiciau galetu zaisti pats

Redaguota я банан
  • Pakeliam 2
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Forumo Modas
prieš 7 minutes (-čių) , я банан parasė:

Я краш != я банан

Aš pats vos nepadariau šitos klaidos vakar 😄

Mano nuomone tokia: 

1. Laukiam, ką pakomentuos @jL-

2. @MaSk Kaip čia gali būti banas, kurio nerodo sistemoje? Įtariu tik tu gali atsakyti ir padėti šiam piliečiui.

3. Gerb. я банан, kadangi situacija keista belieka paprašyti kantrybės. Išsiaiškinsime viską, tikiuosi, jau netrukus.

  • Pakeliam 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Administratorius
On 6/4/2022 at 6:58 PM, я банан said:

Jūsų Nick bei steam ID -  я банан 76561198107186996
Kada, kuriam mape ir kuriame serve nubaudė? ( PUBLIC, RETAKES ir t.t) - RETAKES
Ką darėte prieš gaunant baną - Zaidziau kaip ir kiekviena diena. Administratorius nusprende uzbaninti BE ispejimo uz "cl_nigga" tag. Nesenai atvykes administratorius i admin komanda nepazysta taisykliu bei ju bausmiu. Nesu gaves jokio ispejimo nuo administratoriu per daugiau nei menesio zaidimo su tokiu tag.

  • Įžeidžianti clan/nickname užrašą, cheats reklama  ( Priklausomai nuo įžeidimo/žodžių ban laikas ) 
    1. Įspėjimas 2. 20000min-100k min; 3. 500k min; - Permament.

Kuris admin nubaudę ? - jL

Pabandyk dar karteli jungtis, nes niekur taves nerodo tarp ban'u.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Administratorius
1 hour ago, я банан said:

ir ka man dbr daryt? sedziu ramiai. jL kazkokia slapta komanda/methoda rado kur nerodo 😄

image.thumb.png.07958453b0447194ed58aaae84f27603.png

 

59 minutes ago, PysT said:

na jai owneris sugebes ispresti sita stebukla tada valio, jai ne , tuomet nelabai ka padryti galime ...... 

 

@MaSk

Isprest zinoma, kad isspresim. Screenshote dabar matosi, kad ban yra ne sourcebans sistemoj, o vidinej. Ryt ryte pasiziuresiu kai prie pc atsisesiu.

  • Like 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėte komentuoti

Jeigu turite paskyrą, prisijunkite

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų forume.

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti dabar
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search