Jump to content
Create New...

Banned? - For what..


PHENOMENOM#5

Rekomenduojami pranešimai

4 minutes prieš, Roach Nigga said:

Tu tikriausiai pamirsti, kad kiekvienas adminas turi ka veikti gyvenime ir grize po darbo ar dar ko, nori kaip ir visi prisesti ir palosti, bet jie pasiraso uz joki uzmokesti dar ir serva priziureti ir gaudyti kiekviena maura, kuris kaip TU sugeba dar ir issipisineti kelis r, kai jam 3 adminai sako duoti main acc, tai realiai nesuprantu ko tu tikiesi? Kad sikna tau buciuos, o uz klaida bus i kampa pastatyti?

Tu tikriausiai pamiršti pats, kad visi šie admin'ai patys šoko į šią balą, patys pasirinko tai pagal savo norą ir galimybęs - nuovargis neturi paveikti admin'ų sprendimų, visiškai - ir emocijos taipogi, ko tikrai nėra laikomasis - jokio užmokeščio jiems ir nebuvo pasiūlyta, patys sutiko, kaip ir teigiau - nereiškia, kad jie gali vadovautis emocijomis - bent jau tai logiška būtu, jeigu kodeksas valstybės tai enforce'ina, tai tikiuosiu ir šitas serveris daro ta pati; ir pričiom čia aš, argumentuočiau viska ka tu parašiai save teisindamas, bet nėra tolko, nes mano kaltė ar nekaltė čia neturi jokio pagrindo egzistuoti.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Dabar, Ervis said:

Tai kaip realiam gyvenime teismas vyko, nustate nekaltu ir uz patirta zala sumoka, tai kaiptik butu duoti donora, o adminui tiesiog reputacija mazeja serveryje.

Realiam gyvenime papraščiausiai per daug asmenų įsuktu, todėl ir negali visų išgaudyti; o šiuo atveju turim tik vieną nusidėleli, bet tiesa sakant pretenzijų neturėčiau, jeigu ir nebaustumėte admin'o - tik suteiktumete atlygi už patirta žalą šiam asmeniui ( ir galbut man, kadangi aš irgi buvau nubaustas Crisscross'o neteisingai, tik poto buvau užbanintas porai dienų už isikalinėjimus - kas neturi jokio stovio iš Crisscross pusės, tai reiškia, jis užbanino mane iš oro - na jus spreskite, aš neturiu jokių intention'ų savo pozicija pasigerinti.).

Redaguota 249
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search