Jump to content
Create New...

Banned? - For what..


PHENOMENOM#5

Rekomenduojami pranešimai

Gavau bana #2 serve. Uz ka ? Neaisku.  Butu idomu paklausti liaudies kodel uzsipuole del kazkokios informacijos,kuria pateikiau.. Bet jiem neitiko ir be "reason" uzdejo bana.. 
 

Ban Details
Player PHENOMENOM#5
Steam ID STEAM_1:0:9129922
Steam3 ID [U:1:18259844]
Steam Community 76561197978525572
Invoked on 20-08-2018, 22:24
Banlength Permanent
Expires on Not applicable.
Reason Atsisako duot Main
Banned by Admin Tūzas
Banned from [LT] BACHURU SERVAS|CS:GO|www.bachuruservas.lt
Total Bans No previous bans

   

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

😄 Nu va cia tai skelei,vaikinas bairi,tikrai SIAULIETISKAI 😄 Tai gal kaimyno patarimu dar eik paklaust ka daryt? kaip elgtis? Savo puodu gal naudokis,o ne svetimais? I parduotuve irgi nuejas klausi ka kiti valgys,o ne tai ka tu nori ? Pagalvok logiskai truputi apie savo priezasti ir paaiskinima.. "keistai zaidzia,keistai saudo" apart kitur banu negaunu,nors minuse sedziu,bet ne "veterano" juk klausai. 😄  P.S. Cia ir yra mano PAGRINDINIS accountas,tai nesuprantu,ko tu tikies is manes,pasikartosiu.. svetimo account nuorodos ? Na,durniu ir baznycioj mus. :))

Redaguota PHENOMENOM#5
  • Haha 2
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★
3 minutes prieš, PHENOMENOM#5 said:

😄 Nu va cia tai skelei,vaikinas bairi,tikrai SIAULIETISKAI 😄 Tai gal kaimyno patarimu dar eik paklaust ka daryt? kaip elgtis? Savo puodu gal naudokis,o ne svetimais? I parduotuve irgi nuejas klausi ka kiti valgys,o ne tai ka tu nori ? Pagalvok logiskai truputi apie savo priezasti ir paaiskinima.. "keistai zaidzia,keistai saudo" apart kitur banu negaunu,nors minuse sedziu,bet ne "veterano" juk klausai. 😄  P.S. Cia ir yra mano PAGRINDINIS accountas,tai nesuprantu,ko tu tikies is manes,pasikartosiu.. svetimo account nuorodos ? Na,durniu ir baznycioj mus. :))

Yra demo, kuomet as taves prasiau main accounto, tu muilinaisi, kiti paziures ir nuspres ka daryt, as savo pareiga atlikau, labanakt

  • Haha 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Muilinausi ? Nesuprantu kur tu tiek sustru morku privalgei.. 1. Nesimuilinau... 2. As nesupratau apie koki maina kalba eina.. 3. Cia ir yra mano MAINAS..  4. Ar ne pats reasona sugalvojai,vakulieli,pacituoti gal fraze to tavo patarejo "veterano" ? "uzbanino maina,tai nusipirkai,kita accounta?" Cia tas pats,kad nekalta zmogu i kaleima pasodint.. :)) 

Vericas. Pataikiau orinius suvius,pasitaiko,paciam laimes pilnos kelnes,bet kazkaip nebegu kitiem girtis,kad va,achujienai saudau nors rezultatas akivaizdus minuse bendroj sumoj yra.. Tai vat logikos nulis.. nesedejau 20-0 ir ace'u nedariau.. ar komanda care'inau.. Ne. :) 

 

Redaguota PHENOMENOM#5
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Nu visai viršūnė, dar kai aš susilaukiau ban'o už šią, tokią pačią priežastį, aš turėjau kaltumo, o šis nekaltas asmuo visai prie ko? Jeigu jum teigia, kad jo šis užbanintas account'as yra jo pagrindis; vėl siautijantys admin'ai; ar tikrai nenori @DaTroller persigalvoti dar karta dėl mano pasiūlymo ištirti admin'ą prieš priimant ji į gretas dėl protiškų ir psichinių sutirikimų, nors sutinku, tai būtu gan sunku be patirties tose sritise, bet bent jau stiprinti anketos reikalavimus - parašo kelis žodžius ir priimtas ka aš pastebėjau; jeigu aš bandyčiau pagal tokius kriterijus - tai turbut pasistengęs perimčiau serverio pagrindinius admin'us.

Redaguota 249
  • Haha 2
  • Sodinam 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★
2 valandas prieš , 249 said:

Nu visai viršūnė, dar kai aš susilaukiau ban'o už šią, tokią pačią priežastį, aš turėjau kaltumo, o šis nekaltas asmuo visai prie ko? Jeigu jum teigia, kad jo šis užbanintas account'as yra jo pagrindis; vėl siautijantys admin'ai; ar tikrai nenori @DaTroller persigalvoti dar karta dėl mano pasiūlymo ištirti admin'ą prieš priimant ji į gretas dėl protiškų ir psichinių sutirikimų, nors sutinku, tai būtu gan sunku be patirties tose sritise, bet bent jau stiprinti anketos reikalavimus - parašo kelis žodžius ir priimtas ka aš pastebėjau; jeigu aš bandyčiau pagal tokius kriterijus - tai turbut pasistengęs perimčiau serverio pagrindinius admin'us.

Dar vienas zuba atsirado

  • Like 1
  • Haha 4
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

2 valandas prieš , DaTroller said:

Haha. Gal laselis tiesos ir yra del menku reikalavimu norint tapti adminu, bet turetum suprast kad random zmogus pas mus siu privilegiju negauna. Visi priimti yra seni projekto vilkai su nemazu aktyvumu, jie gauna kitu administratoriu rekomendacijas, tuom ir remiuosi. Greitu metu bus sioks toks limitas kad adminai negaletu dalinti rekomendaciju kiek panoreja, tik tiek galiu prisidet sio klausimu. 

O man keista kodel tu manai kad ankstyva bausme uzdejas administratorius yra kazkoks psichiskai nesveikas ar ligonis? Klysta visi, o kad skubotai priema sprendima kad apsaugot servo zaideja, ju kazkokiais ligoniais nedaro 🙂 noreciau kad ir pagarbos parodytum jiems.

Tiesa sakant labiau buvau prie perkeltinės prasmės, tiesioginiai neteigčiau, kad jie atsilikę motorinių funkcijų terminais ( šioke pagarba visiems turiu, ir idijotams ) - tiesiog rašiau, kad pridėčiau intesivumą, kurio gal ir nelabai reikėjo, bet esmė lieka ta pati, žmogus užbanintas už nieka; sakai, admin'as priėmė sprendima dėti ban'ą, kad apsaugotu žaidėjus, na ir nuo ko? Jeigu jis ir būtu sukčiavęs - ar pridaritu jau tiek daug žalos, kad pateisintu ši greitą ir netikslu sprendimą - admin'as bent jau galėjo pastebėti ji ir pasirinkti įrodimų, o ne kaip dabar, visiškai be įrodimų - tiktais vadovavosi šia puskeptą taisyklę ir mano spėjimu paragintas savo įtūžiu, kadangi ji nušovė užbanintasįs - tokia išavada darau, nes pats paragavau tokios pačios košės, bet, kad tai tiesa, tikrai nerėžiu akių.

 

4 valandas prieš , Takesi said:

Dar vienas zuba atsirado

Į nieka nesiremiu, tuo labiau į asmenys kurių nepažystu.

Redaguota 249
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas

Perziurejau ta demo kur bana gavo ir veina map pries. Sakyciau tikrai naujas zaidejas max gn1-2. Gali netureti jokio kito main acc. Atrodo zmogelis surado pigiau kur parduoda acc su csgo, o ne susikure nauja acc ir nusipirko pats. 

Nuomone butu: atbanint.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Dabar, Ervis said:

Perziurejau ta demo kur bana gavo ir veina map pries. Sakyciau tikrai naujas zaidejas max gn1-2. Gali netureti jokio kito main acc. Atrodo zmogelis surado pigiau kur parduoda acc su csgo, o ne susikure nauja acc ir nusipirko pats. 

Nuomone butu: atbanint.

O kaip dėl pasėkmių admin'ui? Klysta, aš suprantu, bet ir turi mokėti už savo klaidas, kad jų nepasikartotu, jeigu numosite ranka vėl kaip ir su Crisscross atvėju, tai ir pasikartos. Pavyždžiui, Regitroje jeigu neišlaikai egzamino - nepasakysi, - oj, gi visi klysta, tau špyga į dantis parodys ir sakys, klydai tai ir mokėk eurus.

  • Sodinam 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas
Dabar, 249 said:

O kaip dėl pasėkmių admin'ui? Klysta, aš suprantu, bet ir turi mokėti už savo klaidas, kad jų nepasikartotu, jeigu numosite ranka vėl kaip ir su Crisscross atvėju, tai ir pasikartos. Pavyždžiui, Regitroje jeigu neišlaikai egzamino - nepasakysi, - oj, gi visi klysta, tau špyga į dantis parodys ir sakys, klydai tai ir mokėk eurus.

Kokiu dar tau pasekmiu, uzbanino, perziurim demo kaip buvo ir atbaninam/neatbainam. Joks cia klydimas tiesiog ban gavo iki tolymesniu veiksmu.

  • Like 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Dabar, Ervis said:

Kokiu dar tau pasekmiu, uzbanino, perziurim demo kaip buvo ir atbaninam/neatbainam. Joks cia klydimas tiesiog ban gavo iki tolymesniu veiksmu.

Kokiu man pasėkmių, gal tu juokauji ? Tu teigi, kad čia aiškinamas taip - niekam nerūpi, kad žaidėjas buvo užbanintas už orą, še tau unban'as, o admin'as tegul toliau kartoja tą uždarą ratą. Diskriminacija žaidėjų atvejų, kaip ir policijoje, ginama pareigūnai, kurie sudaužo kalinį kuris juos užbėsino, jokios jie teisės neturi kelti rankos prieš sulaikytąji, nesvarbu, kad jų emocijos išplėstos į nervus. Dar blogiau, čia nustatyta admin'o kaltė, ne kaip su pareigūnais, ten jie kategoriškai neigia savo veiklą daužant nukentėjusi, jis gi pats mat prisikapojo mėlinių po visą jo kūną.

  • Sodinam 3
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas
5 minutes prieš, 249 said:

Kokiu man pasėkmių, gal tu juokauji ? Tu teigi, kad čia aiškinamas taip - niekam nerūpi, kad žaidėjas buvo užbanintas už orą, še tau unban'as, o admin'as tegul toliau kartoja tą uždarą ratą. Diskriminacija žaidėjų atvejų, kaip ir policijoje, ginama pareigūnai, kurie sudaužo kalinį kuris juos užbėsino, jokios jie teisės neturi kelti rankos prieš sulaikytąji, nesvarbu, kad jų emocijos išplėstos į nervus. Dar blogiau, čia nustatyta admin'o kaltė, ne kaip su pareigūnais, ten jie kategoriškai neigia savo veiklą daužant nukentėjusi, jis gi pats mat prisikapojo mėlinių po visą jo kūną.

Pamate keistas zaidejas, 12m. senumo acc, csgo ~350h, per pastarasias 2sav ~55h, atrodo pirktas. Deda ban, praso kitu admin pagalbos perziurint demo kaip zaidzia, kaip elgiasi. Adminai perziuri demo ir nustato ar gali buti atbanintas arba ne. Visai sistemiskai cia sakyciau, jokios kaltes nematau. O jei ir prasai, kad adminas butu nubaustas tai kaip manai ji reiketu bausti?

Redaguota Ervis
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

Tu tikriausiai pamirsti, kad kiekvienas adminas turi ka veikti gyvenime ir grize po darbo ar dar ko, nori kaip ir visi prisesti ir palosti, bet jie pasiraso uz joki uzmokesti dar ir serva priziureti ir gaudyti kiekviena maura, kuris kaip TU sugeba dar ir issipisineti kelis r, kai jam 3 adminai sako duoti main acc, tai realiai nesuprantu ko tu tikiesi? Kad sikna tau buciuos, o uz klaida bus i kampa pastatyti?

  • Like 1
  • Pakeliam 2
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Dabar, Ervis said:

Pamate keistas zaidejas, 14m senumo acc, csgo ~350h, per pastarasias 2sav ~55h, atrodo pirktas. Deda ban, praso kitu admin pagalbos perziurint demo kaip zaidzia, kaip elgiasi. Adminai perziuri demo ir nustato ar gali buti atbanintas arba ne. Visai sistemiskai cia sakyciau, jokios kaltes nematau.

Vien matyti įtarima neužtenka - reikia įrodimų, manau kalėjimai būtu 50% daugiau užpildyti, jeigu teistu visus be įrodimų, vien žiūrėtu į įtariamumo lygi. Na, bet sutinku - jusų serveris, bet jeigu būtumete sąžiningi, matitumete tiesą mano žodžiuose, ir bent jau įspėtumete admin'ą, bent jau.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Pagrindinis Adminas
3 minutes prieš, 249 said:

Kokiu man pasėkmių, gal tu juokauji ? Tu teigi, kad čia aiškinamas taip - niekam nerūpi, kad žaidėjas buvo užbanintas už orą, še tau unban'as, o admin'as tegul toliau kartoja tą uždarą ratą. Diskriminacija žaidėjų atvejų, kaip ir policijoje, ginama pareigūnai, kurie sudaužo kalinį kuris juos užbėsino, jokios jie teisės neturi kelti rankos prieš sulaikytąji, nesvarbu, kad jų emocijos išplėstos į nervus. Dar blogiau, čia nustatyta admin'o kaltė, ne kaip su pareigūnais, ten jie kategoriškai neigia savo veiklą daužant nukentėjusi, jis gi pats mat prisikapojo mėlinių po visą jo kūną.

kokia bausme patarsi skirti adminui, kuris padare sita ziauru nusikaltima ?

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Dabar, Art said:

kokia bausme patarsi skirti adminui, kuris padare sita ziauru nusikaltima ?

O, turiu garbę ta nuspresti, o ne pagrindinis admin'as, geraj, 1/3 įspėjimas - 3 įspėjimas probation arba išmetimas. ( Aš sąžininga sprendima duodu, o tu priimk ji garbingai ir taipogi sąžiningai ).

 

Dabar, Ervis said:

As kaiptik sakyciau ne bausti admino, o gal kazkaip apdovanoti isteisinta zmogeli. Duoti koki donator menesiui.

Šita užskaitau, bet vistiek, sakyčiau, admin'as turi patirti pasekmes. Jis turi gauti motivacija nesuklysti daugiau ir gerbti savo pareigas - nuspresti tik įsitikinus, jeigu tai nesukeltu "milžiniškos" gresmės žaidėjams, kaip teigia Troll, šiuo atveju aš 100% tikras, kad jokios gresmės nebuvo kitiems serverio žaidėjams.

  • Sodinam 2
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search