Jump to content
Create New...

Susitiksime forume jis pasakė.


249

Rekomenduojami pranešimai

Dabar, Deiras said:

dėmesio stoka, mono nuomone tau. netingingi čia verkti, galėjai nepatingėti ir vietoj išsiaiškint situaciją...

Dėmesio stoka ? Tai aš jau auka dėmesiui, vien dėl to, kad kovoju už savo teisę žaisti serveryje ? Už tai, kad kaškoks eilinis asilas užbanino mane be jokios rimtos priežasties ? Ir situacijoje buvo bandoma mano pusėje aiškintis, jis pradėjo arogantiškai ir iš pykčio, aš taip ir atsakiau.

Redaguota 249
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Dabar, DaTroller said:

Sutarta, nuo siol busimi administratoriai tures pateikt issilavinima, psichologinio testo rezultatus kurie nustato ar jie sveiki ir at tinkami tokiam darbui na ir ar nera anksciau kur nors teisti. Gi nenorime kad pedofilai priziuretu musu serve esancius vaikus. 😄 

Iš situacijos susidaro man vaizdas, kad norite.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Dabar, vericas said:

Zaidejas nors ir trolino ir atsisake vygdyt admino komanda, blogu ketinimu neturejo, labiau nesutare su admin, bet uz nepagarba ir komandu nevygdima vistiek kaip pirmam kartui uzdedu 1diena ban kad suprastu projekto svarba.

Unbanned ir pakeista i 1diena.

Iškovojau pagaliau, tai nusipelniau nuo pradžių, o ne permament ban'o. Ačiū ir viso gero.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search