Jump to content
Create New...

Susitiksime forume jis pasakė.


249

Rekomenduojami pranešimai

Susitiksime forume jis pasakė. Net nežinau kuri čia admin'ą kaltinti, bet ir nereikės ieškoti, nes jis tikrai laukia mano žinutės. Taigi kreipiuosiu į tave, imbecilę, kuris užbanino žmogu dėl savo slidžių nervų - aš 100% tikras, kad tavo sprendima nulemė tavo nervai, daugiau niekas. Gavai pilos nuo aukštesniojo ir pradėjai rodyti savo ego, nes turi tam tikras pareigas, pradėjai prašyti manęs parodyti mano MAIN account'ą, taip, aš atsisakiau ir prisiimčiau bausmę, jeigu tokia yra, už tai, kad atsisakiau, bet tai tikrai ne permament bausmė kuria man daviai.

Tu nusprendiai už mane ir visus kitus, kad mano šis account'as, kuri užbaninai, yra naujas, nors jis yra private stovį, nei tu, nei kiti negali matyti mano valandų pražaistų, jos nėra nei dvi, nei penkios, nei penkiasdešimt - o daugiau. 

Na ir klimaksas, aš kaip ir rašiau, esu garbingas žmogus ir gerbiu taisyklęs, gal ir nevisada, bet jų specialiai nelaužau - ypač kalbant apie sukčiavima, kaip ir teigiau, niekada nesukčiavau ir neleiščiau sau, aš palyginus su įgūdusiais žaidėjais CS:GO esu niekas, nežinau kokiam pats esi lygi, kad neižvelgiai mano mažo lygio CS:GO terminais, nors ne taip ir svarbu, nes buvai užvaldytas pykčio. Nesiruošiu taves šmeisti, nors ir esi vertas to, tik reikalauju teisybės; kaip teismę, prieš prašydamas manes įrodymų - turi pateikti kaltinimus su įrodimais, kaltinimus turi, nebūtus, o įrodimų ne. Dabar kai parūkiai savo pinigais ir sveikata, ir nusiraminai, klausau taves idėmiai.

  • Nemegstu 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Jei garantuoji unban.. kodėl gi ne ? Tas Jūsų main account'ų rodymo polisas, beje, gryna nęsamonė, visų pirma galima numesti betkoki account'ą, visų antra už tai permament susilaukiama ? Na tikrai yra gera priežastis, ka aš žinau.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Neskubėk, prašau, pirma atsakyk į mano žinutę, tada sulauksi tolimesnių veiksmų iš manes. Nesuprask, nereikalauju atsakyti, bet jeigu tu tikrai už tiesą ir nepalaikai nieko, tai manau sąžiningas veiksmas iš tavo pusės būtu atsakyti man.

Redaguota 249
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Manau profilis kalba už save, na mano MAIN, tikrai radai ji, aš nebejoju. Leisk priminti, kad turiu sukaupes virš 4,000 valandų competitive alone, ant 7 mano account'ų. Tikrai nežinau kam reikėjo kelti visa šita šiurpuli, laikiau savo profile private, kad nieko neišprovokuočiau, o taip išėjo, kad visa serva išprovokavau, net su private profile, o dabar ir buvau priverstas "atsiskleisti". Manau visiem kam reikia intrigą pašėriau, gal dabar galiu vėl gauti teisę žaisti ?

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Ne taip supratai ir kitaip dėja negali. Jeigu aš sedėčiau su atviru profiliu - greitai susilaukčiau dėmesio dėl savo profilio strukturos. Nušaučiau silpnų nervų beždžionę, pasikeiktu, nueitu į mano profili, pagalvotu, kad aš vaidinu "protą" ir pradėtu, aš jau su patirtimi sūnau ir nereikia manes mokyti.

Vakare pakliuvęs į reidą pasisveikinu su pareigūnais, parodau pažymėjimą ir važiuoju toliau, prasipūsti neprašo ir jeigu tarkim prašytu, čia, ka tu palyginai neturi nieko bendro su šia mūsų situacija.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

Manau tu puikiai supratai situacija, paprasčiausiai galėjai susirašyt su tuo adminu, parodyti jam savo accountus ir po 5min toliau linksmai žaisti geriausiame cs go serveryje. Tom savo litanijom manau švaistai ne tik savo, bet ir kitu laika. Aišku čia tik mano nuomonė🤭

  • Pakeliam 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Paprašiai ? Reikalavai, piemeny tu ir dar agresyviai pridėsiu; nesuprantu kaip tokie neišsilavinę ir bepročiai patenka į adminų gretas. Nepaaiškinai kokiu reikalu, tik grąsinai ban'ų, buvai susinervines iki paraudonavimo. Kaip šauksi, taip ir atsišauks, jei manes negerbia, negerbsiu ir jo. Laukiama tavo paaiškinimas, ka tokio įtartino įmatei mano žaidime.

Redaguota 249
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★
1 minute prieš, 249 said:

Paprašiai ? Reikalavai, piemeny tu ir dar agresyviai pridėsiu; nesuprantu kaip tokie neišsilavinę ir bepročiai patenka į adminų gretas. Nepaaiškinai kokiu reikalu, tik grąsinai ban'ų, buvai susinervines iki paraudonavimo. Kaip šauksi, taip ir atsišauks, jei manes negerbia, negerbsiu ir jo. Laukiama tavo paaiškinimas, ka tokio įtartino įmatei mano žaidime.

agirdi saule losi public ka admin sako ta darai nepatinka eini i kita serva pwz laikkiux + taisykle naujas acc saudo sudus prasai main kas tau dar neaisku?

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Dabar, CrissCross said:

agirdi saule losi public ka admin sako ta darai nepatinka eini i kita serva pwz laikkiux + taisykle naujas acc saudo sudus prasai main kas tau dar neaisku?

Aš pasirenku ka darysiu savo pačio nuožiūra, jei klausyčiau tokios liaudies kaip tu ir būčiau tokia liaudis. Visai beproto. Naujas acc ? Iš kur ištraukei piemeny ? Private profilis buvo, visų pirmą.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Su taisyklėmis senai susipažinau, mandruoli, ten neparašyta, kad sulauksiu permament ban'o už ką pažeidžiau. O dabar sriepk: niekur neparašyta, kad admin'as gali savo nuožiūra laiką nustatyti baninimo. Neturėjai jokios teisės man uždėti permament, nebent taisyklėse parodysi kitaip kaška parašyta.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas

opa, buvau sioje situacijoje. 249, taves buvo mandagiai paprasyta ta acc parodyti, visi matem, jog per daug idomiai saudei ir pns, nesvarbu, bet adminas, korektiskai paprase taves acc, o tu issidirbinejai, plius tave daug kartu ispejo, nes criscros, nenorejo baninti, kai visas servas reke, ban tave. taip kad, mano akimis net provokavai bana. su tavim elgesi zmoniskai ir kantriai, tu cia blet kai mazas vaikas verki forume. paciulpk b....

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Turiu pasiūlymą, prieš priimant į admin'ų gretas, tegul pretendentai būna patikrinti psichologiškai ir protiškai, šis asmuo šių abiejų savybių vengia kaip paties saves veidrodi. Na o aš dar vis ant ledo be pačiužų, gavau ban'ą iš užbėsintos beždžiones..

O tu Deiras, turbut turi trumpą atminti, demo yra galimybė atsisukti ir ka mes ten pamatysime - o gi rėkenčia beždžione, o ne mandagu žmogu prašanti manes parodyti jam mano MAIN kaip tu teigi.

  • Haha 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Alga jis ir gauna, bet ne už priežiūrą, o už valymo paslaugas, nemanau, kad dar kitur bus įsuktas toks personažas - mano nuomonę. Ne žmogus, o beždžionė, taip protiškai, taip elgseną, visas paremtas pykčiu, nepikanta, daugiau iš jo nieko nemačiau ir negirdėjau.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search