Jump to content
Create New...

CS:GO 10vs10 Turnyras [Registracija]


DaTroller

Rekomenduojami pranešimai

  • ★Vip★
16 valandas prieš , DaTroller said:

Sveikas. Buvo pasidometa vimo nariais kad isvengti randomu ir deja tiek nighty tiek lynxxx tiek dar kazkoks ten kaimo japis kurio nick nepamenu yra projekto zaidejai. Nighty ir lynxx speedrune top10 tenais ir aktyvumas 60h+. Bandziau is ju atmesti ko daugiau, deja nepavyko nes legit zaidejai.

Nieko nesakyk, išsirinko geriausius žaidėjus o pavyzdžiui žaidėjui Kasharui nebuvo vietos nes jis tipo mg yra ir čia žiauri chuinia nors serve pasiekęs daug ir turi aktyvumo taip pat daug. O pas mus buvo renkami sąžiningai pagal aktyvumą na bet asmeniškai aš žaidžiau dėl fun jiem gal tai nebuvo vien tik fun. Bet nvm gratz vimo surferiai

  • Haha 1
  • Pakeliam 2
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Prieš 1 Valandą, wokeN said:

Nieko nesakyk, išsirinko geriausius žaidėjus o pavyzdžiui žaidėjui Kasharui nebuvo vietos nes jis tipo mg yra ir čia žiauri chuinia nors serve pasiekęs daug ir turi aktyvumo taip pat daug. O pas mus buvo renkami sąžiningai pagal aktyvumą na bet asmeniškai aš žaidžiau dėl fun jiem gal tai nebuvo vien tik fun. Bet nvm gratz vimo surferiai

Tai normaliai pavarem woken, mes tiesiog zaidem kaip masofke for fun, pas ju forume kiek buvau tai ten ir face it lvl netgi reikejo pridavinet 😄

  • Like 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • DaTroller unfeatured and unpinned this tema

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėte komentuoti

Jeigu turite paskyrą, prisijunkite

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų forume.

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti dabar
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search