Jump to content
Create New...

CS:GO 10vs10 Turnyras [Registracija]


DaTroller

Rekomenduojami pranešimai

  • ★Vip★
6 valandas prieš , DaTroller said:

UPDATE 08.01. Pridetas paskutinis teamas Administratoriu teamas. Kodel? - 1. Kad atlaisvint daugiau vietos jums, nes adminai uzema turnyre 20% vietu. 2. Why not? 3. Lengviau bus sudaryti turnyro lentele esant lyginiam skaiciui komandu.
Tad skubekite, nes laisvu vietu kurios atsirado nedaug!

Galiu tikrai pagyrt uz sita sprendima, ne tik daugiau vietos atsirado, bet ir intriga didesne pasidare.❤️🐺🏆

Redaguota Zuba
  • Ačiū 2
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

@DaTroller

Bendrai naudingiausia zaideja atrinkti manau butu tikrai labai gera mintis, turiu tokia ideja, kaip tai padaryti. Atrinkti 3-5 kandidatus pagal surinktus taskus, o tada leisti zaidejam forume balsuoti, kuris is tu naudingu zaideju ju akyse buvo naudingiausias, kitais zodziais MVP. Toks biski unikalesnis metodas mano manymu, bet ydomus tuo, kad patys zaidejai rinks MVP. Beabejo biski unfair bus tu zaideju atzvilgiu, kurie anksciau kris, bet taip jau yra. Ka manai? Just giving ideas :D

  • Pakeliam 2
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★
55 minutes prieš, DaTroller said:

Jis teturejo test lentele, nebuvo baigta ir kovos buvo seip ismetytos

Supratau, gaila biski, nes kersytojai vs maistininkai butu buvus labai ydomi kova, kadangi apyliges komandos. Nu, bet yra kaip yra. 

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

10 valandas prieš , Zuba said:

Supratau, gaila biski, nes kersytojai vs maistininkai butu buvus labai ydomi kova, kadangi apyliges komandos. Nu, bet yra kaip yra. 

Jei manai, kad maistininkai silpni klysti, jeigu dar man pavyks ten patekti tai pamatysite pilnu pajegumu, galime daug ka nustebinti :):)::))

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★
Prieš 1 Valandą, xdxdxdxd said:

Jei manai, kad maistininkai silpni klysti, jeigu dar man pavyks ten patekti tai pamatysite pilnu pajegumu, galime daug ka nustebinti :):)::))

Kada aš sakiau jog maištininkai ar kokia kita komanda yra silpna? Nepradedam prašau pievu rašinėt......

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★
33 minutes prieš, xdxdxdxd said:

Nu jei lygini su savo komanda ir sakai kad panasiu jegu is to isplaukia, kad laikai ja silpna 

Zmogeli, as savo komanda laikau stipria, tai tas sulyginimas maistininku komanda lygiai tokia pacia padaro.....

Redaguota Zuba
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

fsio darba padariau team surinktas liko tik atsarginius sureguliuot. Gaila eilini kart negaliu lost bet gryzes po darbo jungsiu twitch ir palaikysiu saviskius nes manau iki finalo liosiai nueis. Aisku galejo but ivairesnis team gaila kad nebuvo is dm ar 1 servo aktyviu zmoniu taipat gaila kad daug lb zmoniu is 2 servo negalejo ar nenorejo bet ka darysi gal kita kart. Sekmes woken per ts auklet juos tikiuosi kad nebus stumimo ar isteriju jei norit laimet turit lost kaip team. O jei kas bus woken drasiai isterika gali keist atsarginiu o isterikas ateityje jei dar galesiu rinkt team nebus kvieciamas. Sekmes ir gg gf gl 😄

Redaguota CrissCross
  • Ačiū 1
  • Haha 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

man del laiko patiko rasiau kad 12d o cia sumaste pora dienu pries padaryt 11d tai isvis reikia dziaugtis kad buvo tie zmones nes cia drasiai galejo aplamai team nesusirinkt..13/16 visai nk kai 5/6 round 9 losia.. snd ir pats galejau lost jei 8h butu losia

Redaguota CrissCross
  • Ačiū 2
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★
13 minutes prieš, vericas said:

Man atrodo buvo labai senai pasakyta kad kovos bus 11diena ir finalas 12diena.

nz kur ir kada bet mano grupei parasyta pries 2d + snd ir pats buciau gales lost po darbo nes grupei parasyta 18h o gryzau po darbo 19h buwo pora round tik sulosia krc px :) kaip servo noliferiai gerai sulosia

Redaguota CrissCross
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėte komentuoti

Jeigu turite paskyrą, prisijunkite

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų forume.

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti dabar
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search