Jump to content
Create New...

console ban


cashas

Rekomenduojami pranešimai

  • Veteranas

Hm. Faceit ban for cheating, bet game history paziurejus rezultatai ne kaip pas cyta. Beje banintas 2017-02-20. Manau jau VAC butu perejes. Jis blaivas gerai zaidzia, bet prigeres tai grybauja pievose. Su cytais manau ir prigeres neblogai turetu pasaudyt. Kol kas neteisinu, bet noretusi is jo placiau isgirst.

  • Pakeliam 3
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

On 2018-06-15 at 17:06, deivius1 said:

6 men VIP butu jei bausme nuo manes butu. Cia jau pris owneri prisidirbo tad be kokiu 24 menesiu nemanau kad paeis.

1. Ar buciau rases cia jei buciau cytines

2. Ar ponui maskei aptarinet mano zaidima ir vertininti skillu lygi

3. Kreitai, niekur nekritau ir nesileidau, matyt tu pakilai

4. Fylcai, artai, trol su face viskas aptarem 

5. Jei buciau cytines vac seniausiai tureciau ?!

6. Ar masofkes dievas kad topuose sedeciau.. nu nelogiska :)

7. guledi? prie ko jis cia :) nesiek su zmonemis su kuriais nei draugas nei bendraujantis zmogus :)

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Pagrindinis Adminas

As cia visai ne prie ko, Mask uzbanino ir del to nieko nedarysiu.

Vac daugiau trigerinasi ant pasaliniu programu, taip as tikiu kad nenaudoji, bet smac daugiau dirba su nustatymais, macro, todel gaves tiek banu nuo anticheat galejai ziuret ka prisirases i cfg.

Jau smac irode ne karta, kad jis lempiskai banu neduoda, viskam yra priezastis. As pvz negavau nei vieno bano, pas mane 1920x1080 rezoliucija ir visi default setingai + macro mouse2 pakeistas i mouse4, del savo patogumo ir nieko viskas normaliai.

  • Pakeliam 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Pagrindinis Adminas
1 minute prieš, Movie2k said:

esu nuo smac 1 kick gaves, bet nesupratau ka ten paspaudziau gal delete :d siaip nera ir ma  buve asmeniskai jokiu kicku banu, naudokite default cfg ir nebus problemu :D

Esu ir as gaves kick, kaip mask paaiskino galima susimuliuoti cyto veikimo principa, pvz laikant mouse1 ir greitai sukinejant i visas puses, bet koks normalus zaidejas darys taip ?

 

  • Haha 2
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★
1 minute prieš, Art said:

Esu ir as gaves kick, kaip mask paaiskino galima susimuliuoti cyto veikimo principa, pvz laikant mouse1 ir greitai sukinejant i visas puses, bet koks normalus zaidejas darys taip ?

 

masofkei imanoma, siaip as kartais padroziu gal taip, matai 5x5 nebuna tokiu atveju, o cia 10x10 ir kokie 5 isbega i visas puses tai buna suda maldamas padrozi ir pakratai :D

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Pagrindinis Adminas
1 minute prieš, Movie2k said:

masofkei imanoma, siaip as kartais padroziu gal taip, matai 5x5 nebuna tokiu atveju, o cia 10x10 ir kokie 5 isbega i visas puses tai buna suda maldamas padrozi ir pakratai :D

Nu ok gauni kick, bet ne bana, kad gauti bana smac turi trigerintis 7 kartus uz ta pati, jei mask nepakeite.

  • Pakeliam 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

tikrai taip, banu ne esu gyvenime apart zmogaus nubaustas. Sutinku kiekvienas pluginas turi skyliu apejimu, bet , nu nezinau, kiek zaidziu niekas nesiskunde ir tikrai tu banu ar kicku tik pro reta pamatai :) manau smac savi darba daro, o situacija cia isvis neaiski. Cashas nepapasakoja nei kaip viskas buvo nei kada nei su kuo :s

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Pagrindinis Adminas

Na gerai prisiminiau, kad gelele irgi gaudavo banus uz laikyma mouse1, kai eidavo peili issitraukusi ir pjaustydavo sienas, o as kiek esu pjaustes tai nesu jokio ban gaves.

Tai priezastis turetu buti netvarkyngas mouse, kuris gliucina, tai nezinau kaip dabar sekasi gelelei ar pasikeite ji mouse.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

4 minutes prieš, Art said:

Na gerai prisiminiau, kad gelele irgi gaudavo banus uz laikyma mouse1, kai eidavo peili issitraukusi ir pjaustydavo sienas, o as kiek esu pjaustes tai nesu jokio ban gaves.

Tai priezastis turetu buti netvarkyngas mouse, kuris gliucina, tai nezinau kaip dabar sekasi gelelei ar pasikeite ji mouse.

Užsuka laikas nuo laiko, bet neužsibūna kiek supratau :) mano mamba TE doublclickina puse metu nematau kad ta priežastis.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Pagrindinis Adminas
9 minutes prieš, cashas said:

Užsuka laikas nuo laiko, bet neužsibūna kiek supratau :) mano mamba TE doublclickina puse metu nematau kad ta priežastis.

Per velai suzinojai, kiek zinau nuo tokiu double clicku ant mouse ir trigerinasi. 

  • Pakeliam 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėte komentuoti

Jeigu turite paskyrą, prisijunkite

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų forume.

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti dabar
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search