Jump to content
Create New...

Dėl griežtumo


Svečias

Rekomenduojami pranešimai

  • ★Vip★
6 minutes prieš, skycircle said:

Admino aš atsisakiau bet nenujeme niekas o atsisakiau tam kad galečiau tokiai kanalizacijos žiurkei kaip tu metyti savo leksikas ir aš nežiuriu ar tu lankais ar nesilankai nes man nelabai rupi, bet kad tu čia bandai kažką bandai sakyt kad nesilankytu žaidejiai tai pasvakok ir praies. 

Nenoriu net diskutuot cia su tavim, bukagalvi :) Auk tu tik greiciau ir fsio :)

  • Pakeliam 1
  • Sodinam 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★
16 minutes prieš, skycircle said:

oi sad užkliuvau šaša. Eik gal pažaisk su minusais forume su savo draugais.

Uzkliuvai sasa? :D :D Kam rasai su lietuviskais zenklais jeigu berastis esi, protingesnis gi neatrodai :) Ka noresiu ta darysiu, jau tu tai man nepaaiskinsi, vaikeli :)

  • Sodinam 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Prieš 1 Valandą, skycircle said:

Admino aš atsisakiau bet nenujeme niekas o atsisakiau tam kad galečiau tokiai kanalizacijos žiurkei kaip tu metyti savo leksikas ir aš nežiuriu ar tu lankais ar nesilankai nes man nelabai rupi, bet kad tu čia bandai kažką bandai sakyt kad nesilankytu žaidejiai tai pasvakok ir praies. 

Circle, nereikia taip su panele kalbeti. Jinai tik nuomone issake ir viskas. Nereikia is visko padaryti tokios dramos, einam geriau i serva pakimarint.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • 4 weeks later...

Vis gi padariau klaida, didziausia problema yra ne grieztumo stoka, o blaivaus proto stoka. Taip, as kalbu apie dali adminu ir ju poziuri i rimtesnes situacijas. Daugeja nusiskundimu del admin darbo ir ne be reikalo, yra dalis adminu, kurie neatsizvelgia i visas galimas puses arba remiasi 100% savo isitikinimai, kurie turi 0 vertes, o ypac tada, kaip atlikineji pareigas. Trumpas apibendrinamasis sakinys: Kaip tau yra suteiktos pareigos kokios nors(nesvarbu kokios), turi numest visus ego i sali ir atlikt savo darba tinkamai. Linkiu visiems sekmes.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas

Kiek laiko adminauju, niekada nemaciau ne objektyvaus admino situacijos vertinimo (manau tai zodis kurio ieskojai). Kazkada issaukiau Troli del objektyvumo, bet tai buvo juoko forma. As asmeniskai, kai bunu serve tai visi man vienodi draugai, taip pat nepastebejau jokiu isimciu is kolegu puses. Jus per daug susireiksminat siuo klausimu.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

On 2018-05-02 at 20:22, ✪ wokeN said:

Nemanau kad kažkas nuolaidžiauja, na nebent nepastebiu. Bet adminai tikrai geri kadangi duoda dar įspėjimą jei neduotų įspėjimų Zuba man atrodo seniausiai mute sedėtum nes ne ką mažiau kalbi esu matęs.

esi naujokas, adminai tik nuo 18m tau yra 17. dziaukis jog esi adminas ir priziurek savo serva dm ir kalbek tik kas tavo serve dedasi o ne kituose. nekisk noses y kitu darza ir nebrauk savo noses ten kur smirda

Redaguota stepas30
  • Sodinam 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★
19 minutes prieš, stepas30 said:

esi naujokas, adminai tik nuo 18m tau yra 17. dziaukis jog esi adminas ir priziurek savo serva dm ir kalbek tik kas tavo serve dedasi o ne kituose. nekisk noses y kitu darza ir nebrauk savo noses ten kur smirda

'"nekisk noses y kitu darza ir nebrauk savo noses ten kur smirda" šitą sau gali pasilikti.

 

  • Pakeliam 1
  • Sodinam 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search