Jump to content
Create New...

Dėl griežtumo


Svečias

Rekomenduojami pranešimai

ledzitai as tave suprantu brolau, mane visi kaip diktatoriu issivaizduoja kuris niekam neleis kalbet, bet ne, taip nera. Servas bus daug gyvesnis, o kas svarbiausia draugiskas. Visi be perstojo dalinsimes geromis mintimis, idejomis. Diskutuosime ivairiomis temomis. Negraziai besielgentys bus mokomi, o jeigu jie tik pasipyzdavot ateja, paprasciau ismesti. Turiu ideju kaip pritraukt zmoniu, tiesiog reikia laiko. Manau zmones is prigimties visi geri, todel is naujo visus banintus net gi apsimoka isklausyt ir su jais pakalbet del elgesio. 

Redaguota Svečias
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

O del to issipisinejimo apie kuri kalbi ir nesamoniu tai viskas gerai jeigu tai daroma juoko forma. Svarbu labai visiems butu laimingiems ir smagiai nusiteikusiems, svarbu, kad neliktu izeistu!

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Prieš 1 Valandą, ledzitas said:

As tikrai isitikines jog zaidejai turi kaip tik daugiau kalbet , reikstis ir pasakyt savo nuomone nors ji ir nekokia butu. Gal dar butu malonu nuo 00:00 isaktyvuot administratoriu mute/gag funkcijas jog butu daugiau bazaro ir nesamoniu, nes sitas serveris kolkas ziauriai neidomus. Tureciau administratoriu ,tai iskarto visus zaidejus atbaninciau atmutinciau ,kurie turi bausmes uz issipisinejimus. Tuo paciu nuimciau ir vitai bana nors ji ir trash ,bet be jos forumas taip pat mires kaip ir serveris be visu kitu keistu ir isskirtiniu asmenybiu.

Teisingai pasakyta. Ateini ir turi buti idomu zaisti. Kam nepatinka, kad kazkas kalbasi, kad ir nesamones, tegul uzsimutina ir rami galva, o kieitems bent jau bus samgu. Nors ir gausiu dbr bana, bet verticas tai visiskas asilas susireiksmines, uzdejo man 2 free mute, kai neivienos taisykles nepazaidziau. Buvo velu, kalbejau su kazkokiu zmogum draugiskai, be jokiu izeidinejimu, nieko, o tas sako uzpisot ir paskelbe klausima ,, kick delfinas ? " ( tada nickas kitoks buvo ) . Kita diena ateinu sakau kodel man norejai free mute uzdet, sako o pabegai, uz pabegima 2 dienas gausi, uzdejo 30 min. VISISKAI FREE ( kalbu įkyriai ir daug, bet nepazeidziu jokios taisykles ) . Kai tik ateinu ir pradedu kalbet jis vel grasina mute visokiais, nezino kas darosi , kai turi admina. Pilkiuke tai va mldc, nors ir ikyrus mes, juokinam serveri, bet ji mato , kad daug smagumo atnesam ir nemutina, o verticas tai kaip koks kgb agentas, grybas kazkoks negalliu. 

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

48 minutes prieš, deivius1 said:

Kurkit tema, rinkit petitions, skatinkite zaidejus pritart kazkuriai idejai ir jeigu is ~50/100 zmoniu bent 70% jum pritars, jusu idejas gyvendinsim. 

Aciu uz pasiulyma, as jau ir panasiai darau, kaip tik galesiu gerinsiu situacija ir darysiu serva labai ydomiu! O ant verico prasau nevaryt, jis ir man siule ban, gal tau jo metodai nepatiko, bet manau jis turi isitikinimus savo ir daro tai del geroves servo. +respect vericai nors ir nesutariam. Draugyste visados laimi.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

1 minute prieš, vericas said:

uz melagystes deciau tau perm ban,  bet gaila. :( 

Bet gaila, kad as dar demo galiu isimti is vakar kaip mano nick pakeitei :))))))))))))))))) Jeigu leidzia is seniau isimti demo ir man kazkas pades parodysiu tuos free mute tam ziemos mape ir inferno :)))))))))))))) Po mano zodziu : dek free mute ir prarasi admina , uzmutinai, sakei 2 dienom mutinsi, bet 30 min uzmutinai tai nerasiau nieko :))) 

 

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas
1 valandą prieš , ledzitas said:

As tikrai isitikines jog zaidejai turi kaip tik daugiau kalbet , reikstis ir pasakyt savo nuomone nors ji ir nekokia butu. Gal dar butu malonu nuo 00:00 isaktyvuot administratoriu mute/gag funkcijas jog butu daugiau bazaro ir nesamoniu, nes sitas serveris kolkas ziauriai neidomus. Tureciau administratoriu ,tai iskarto visus zaidejus atbaninciau atmutinciau ,kurie turi bausmes uz issipisinejimus. Tuo paciu nuimciau ir vitai bana nors ji ir trash ,bet be jos forumas taip pat mires kaip ir serveris be visu kitu keistu ir isskirtiniu asmenybiu.

Po 00:00 alaidziau i viska ziurim. Niekada netoleruosiu randomu kurie ateina ir sudais drebia zaidejus. Jei ateina ir sneka palevas, tegul sneka kiek nori. Bet kiek as esu susidures, tai ateina randomai ir stumia pastoviai ant zaideju, ar net tevus bando prikist. Tokiem siukslem tikrai neleisiu kalbet.

  • Haha 1
  • Pakeliam 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

6 minutes prieš, s0luti0n said:

Po 00:00 alaidziau i viska ziurim. Niekada netoleruosiu randomu kurie ateina ir sudais drebia zaidejus. Jei ateina ir sneka palevas, tegul sneka kiek nori. Bet kiek as esu susidures, tai ateina randomai ir stumia pastoviai ant zaideju, ar net tevus bando prikist. Tokiem siukslem tikrai neleisiu kalbet.

teisingai pasakyta, juokas juokais, bet kartais zmones tikrai ribas perzengia

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Ginkit savus , zinoma. Padek man deivi issimti demo , sake verticas kad yra datos, kada dejo mute. Viska galima be problemu paziureti, jus mokat issiimti demo. Nieko neslepiu, va dbr i pm rasineja ir izeidineja, galiu ss numest i pm :))) galit svaistytis banais, tuoj mazai ka serve turesit :D 

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

 

Jeigu jus nk pries pasakysiu savo nuomone ir ka maciau.

Man atrodo zinau kas toks delfinas yra ir jeigu tai tiesa tai taip jis pasneka nesamoniu, bet viskas juoko forma ir jeigu nesupranta zmones gali ji mutinti, jis tikrai nera agresivusis ir rimtus izeidimus metantis zmogus, esu su juo losias games ir tt. Bet cia tik mano nuomone kiek maciau. Gal yra ir kitaip buve kaip manes nebuvo, nezinau. Bet tikrai ne tas zmogus kuri baninti reiktu. Noreciau ir as demo kaip nors pamatysi, susidomejau. Vericas gal viska kitaip suprasto ir galejo gautis nesusipratimas. Manau viska draugiskai isspresime, bet dabar prasau visa tai spresti PM. Ačiū :)

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

visiskas nesamones megsta ten daug kas pasneket, bet tai ir nera blogai kol nesimato rimtu izeidinejimu ir grasinimu, galima net kartais diskusija is tu nesamoniu padaryt. Manau baigiam sita tema ir susitaikom. Ziurim kaip viskas rutuliosis toliau. Labai nuklydom nuo pagr minties

Redaguota Svečias
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

nepamirstam kad poste sukurtame mano yra zodis apie nesamones, bet visai kas kita kaip tos nesamones juoko forma ir kada is toxicity kyla. As asmeniskai nemanau kad delfinas butu dares kazka panasaus, bet cia jau ne man gilintis sia tema. Nu uzdejai 30min tai uzdejai, gal tau atrode kad reikejo,  bet dabar metam viska i praeiti ir augam kartu.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

2 minutes prieš, vericas said:

turbut tau 3kart parasysiu... nes dar nesurpatai. pabegai nuo bausmes. atejai i serva sakau o pabegai dziaukis kad ne 2dienas sakiau :) 

Nuo bausmes uz bendravima su kitu zmogum? Adminai kiti tuoj demo pasiims, baigsis tavo izeidinejimai pm ir nesamones 

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

cia labiau as pats tyrima darau ir zimiuosi viska, cia tik maza dalis visko ka as turiu parenges. Turiu kuo daugiau nuomoniu susirinkt del ivairiausiu tyrimu ir klausimu kurie man neduoda ramybes. Daug daugiau uzsirasau gyvai bendraudamas  ir stebedamas zmones serve negu forume, bet tikiuosi ir forumas suaktyves.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas

Griežtumo čia jokio nereikia didindi. Tiesiog susitaikyti reikia, kad visokių personų yra serveryje. Va pvz šiandien vakare i serverį užlėkė, kažkokia zviozda (streameris lietuvis XDDD), pradėjo trashtalkint mylimus servo žaidėjus. Tada jau tikrai mute pareina tokiems. 

O šiaip interntas yra tokia vieta, kurioje visi nėra faini. Visi ateina iškraut savo emocijų per dieną susikaupusių (mergina užpiso, gavau 2 mokykloje, mama liepė valgyt pasidaryt) . Bet nekreipi dėmesio ir mėgaujiesi šituo broken žaidimu

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

20 minutes prieš, yeetyeet said:

Griežtumo čia jokio nereikia didindi. Tiesiog susitaikyti reikia, kad visokių personų yra serveryje. Va pvz šiandien vakare i serverį užlėkė, kažkokia zviozda (streameris lietuvis XDDD), pradėjo trashtalkint mylimus servo žaidėjus. Tada jau tikrai mute pareina tokiems. 

O šiaip interntas yra tokia vieta, kurioje visi nėra faini. Visi ateina iškraut savo emocijų per dieną susikaupusių (mergina užpiso, gavau 2 mokykloje, mama liepė valgyt pasidaryt) . Bet nekreipi dėmesio ir mėgaujiesi šituo broken žaidimu

turėsiu omenyje

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

Nezinau kokio jus grieztumo norit dar cia, jeigu trolis ir taip net nelosdamas serve, per weba pisa mutus ale "paziurejes" kazkokius demo, nors visi puikiai zinom dazniausiai del asmeniniu priezasciu ir mazo pimpio :) 

Taip kad loskit kaip lose, prie adminu nesikeikit, geriausia tai lyskit I subine, jiems tai labai patinka :) O geriausias patarimas isvis kuo maziau ten lankykites :)

  • Sodinam 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★
Prieš 1 Valandą, gelele said:

Nezinau kokio jus grieztumo norit dar cia, jeigu trolis ir taip net nelosdamas serve, per weba pisa mutus ale "paziurejes" kazkokius demo, nors visi puikiai zinom dazniausiai del asmeniniu priezasciu ir mazo pimpio :) 

Taip kad loskit kaip lose, prie adminu nesikeikit, geriausia tai lyskit I subine, jiems tai labai patinka :) O geriausias patarimas isvis kuo maziau ten lankykites :)

Na nežinau koks ten trolio tas pimpis, bet tau žinau kad arklinio pimpio tikrai neužtenka. Taip lyskit į subine nes gelele pavydi, jai nebeskiriamas dėmėsis. O jei tau nepatinka šitas servas tai pizdink n* kuo toliau ir kitiems nesakyk kad "kuo mažiau ten lankykites". Rest in peace bitch 

Redaguota skycircle
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★
23 minutes prieš, skycircle said:

Na nežinau koks ten trolio tas pimpis, bet tau žinau kad arklinio pimpio tikrai neužtenka. Taip lyskit į subine nes gelele pavydi, jai nebeskiriamas dėmėsis. O jei tau nepatinka šitas servas tai pizdink n* kuo toliau ir kitiems nesakyk kad "kuo mažiau ten lankykites". Rest in peace bitch 

Stai jum puikiausias pavyzdys, kaip kazkoks snarglius adminas, sedi pagr administracijos siknoje, gindamas troli bando dar giliau prinert, visiskai nevaldo savo leksikos ir rodo kaip sitam projekte yra gerbiami zaidejai :) Ir jeigu nepastebejai as tikrai gerokai sumazinau savo aktyvuma tiek forume tiek servuose, mazas spuogiau :) Svarbu tau trolio pimpio uztenka, skyjuk :)

  • Sodinam 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★
2 minutes prieš, gelele said:

Stai jum puikiausias pavyzdys, kaip kazkoks snarglius adminas, sedi pagr administracijos siknoje, gindamas troli bando dar giliau prinert, visiskai nevaldo savo leksikos ir rodo kaip sitam projekte yra gerbiami zaidejai :) Ir jeigu nepastebejai as tikrai gerokai sumazinau savo aktyvuma tiek forume tiek servuose, mazas spuogiau :) Svarbu tau trolio pimpio uztenka, skyjuk :)

Admino aš atsisakiau bet nenujeme niekas o atsisakiau tam kad galečiau tokiai kanalizacijos žiurkei kaip tu metyti savo leksikas ir aš nežiuriu ar tu lankais ar nesilankai nes man nelabai rupi, bet kad tu čia bandai kažką bandai sakyt kad nesilankytu žaidejiai tai pasvakok ir praies. 

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search