Jump to content
Create New...

CRISSCROSS PART 2


ledzitas

Rekomenduojami pranešimai

  • ★Vip★

Kol saves paties neuzgozei savuoju ego, nesusinaikink is vidaus :D nes kalakutas irgi ipuole, nedrisdamas paziureti po kojomis, keista, kai tokia paprasta kalba aiskindama dalykus lieku nesuprasta taves, nes serveryje bendrauju su visais visiems priimtiniausia forma :D

niekada nepamirsk, is kokio sudo pats esi drebtas, kad ir kaip aukstai riesi nosi :) gal tai ir yra tas esminis skirtumas, kodel kiti leidzia laika kartu su manimi, o tu ir toliau su visais pykstiesi ir kovoji su vejo malunais :D

as keliu sypsena, net ir tau, o tu, deja, tik neigiamas emocijas, 

jei darai sou - ziurovais irgi pasirupink, ne tik savimi :DDDD tu vis tai pamirsti, del to tiek prisidarai bedu 

  • Sodinam 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Atsakymų 59
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Veteranas

Pasijuokem pasisaipem. Dabar objektyvi nuomone. Ledzitas, nei zodzio nebuvo pasakes dar serveryje, o crisscrossas, kaip kokia didele nuoskauda laikydamas, pradejo nuteikineti zaidejus. Su Vita nedaug as zaides, bet ji kaip avele seke is paskos crisscrosso zodziams. Video gerai girdisi, kad Ledzitas nieko isvis nesake, o gerbiamoji Vita iskart pradejo siulyt mutint ji. As pats buvau serveryje tuo metu. Prisiminus "Crisscross vs Ledzit (Part 1)" tai tikrai, Ledzito ir provokaciju sarkastisku buvo ir panasiai, bet dabar tai visiskai Crisscross vaikiska reakcija ir kazkokia nuoskauda. Vel gi, nieko neteisiu, tik isreiskiau savo objektyvia nuomone. Nei Ledzit, nei Crisscross, nei Vita nera man DRAUGAI, visi serverio zaidejai man vienodi draugai. PEACE.

  • Haha 1
  • Pakeliam 2
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Šiaip crisscross patarimas, nesivelti i tokias provokacijas. Absoliučiai ignoruoti tokius žmones. Pagalvok crisscross, ar normalus, subrendęs žmogus taip darytų. Kaip aš pasielgčiau tokioje situacijoje vietoje ledžito? Nekelčiau visko i viešumą o viską  pm išsiaiškinčiau su admin.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★
4 valandas prieš , # Edga said:

Šiaip crisscross patarimas, nesivelti i tokias provokacijas. Absoliučiai ignoruoti tokius žmones. Pagalvok crisscross, ar normalus, subrendęs žmogus taip darytų. Kaip aš pasielgčiau tokioje situacijoje vietoje ledžito? Nekelčiau visko i viešumą o viską  pm išsiaiškinčiau su admin.

Nu senuk ir vel nesupratau ka tu norejai cia parasyti. 

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search