Jump to content
Create New...

CRISSCROSS PART 2


ledzitas

Rekomenduojami pranešimai

  • ★Vip★
5 minutes prieš, CrissCross said:

man keista kdl ner postu kai naga nulusilauzi ar isipjauni popieriu.. butu idomu kaip demo ziuret

Jei jau nebeturi ka pasakyti tai geriau jau patylek ir nerasyk va tokiu dalyku. Kaip monsteris tavo draugas pasakytu " Kartais geriau patyleti nei bandyti kazkam ikasti,,. ahaha

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Atsakymų 59
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ★Vip★
5 minutes prieš, CrissCross said:

man patinka kai tokie tik kalbet sugeba :) reiketu kaip su troliu susitikt ir pasibaigtu visi madrumai.. po susitikimo su troliu baigesi kasekai speju ir su tavim butu ramu

?;DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD ahahhaha. Tai tu cia riteriauji serveryje prisikabinedamas prie manes ir nuteikdamas visus zaidejus pries mane, o ne as. Beto nebemeluok cia taip garsiai. Trolis sake dumu niekada nebandes ir nebandys jis turi kitokiu budu kaip atsipalaiduoti gyvenime. Kalbininke tu didziasis nesenai sakei jog as nesubrendes vaikas esu. Tai kas cia dabar siulo kaip trylikametis susitikt in real life tu ar as? HELLO DUDE? wake up

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

Bleee nu tipo video paziurejus ir tuos ss, tai realiai hz:DDDD Vienas, kaip visada susireiksmines verkia ar gal taip atrodo del jo balso ir tesia ginca, kitas tokioje situacijoje tikrai kitaip galejo elgtis:DD Manau nereikejo tu weak ass prikoliuku ir tu 'netiesioginiu' namioku, kaip bandyma ispeti zmones apie Ledzita. Nu bet cia tarp kitko, jus teskit.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★
Prieš 1 Valandą, Vita said:

aciu  CrissCross   , kad perspejo del sito zaidejo, nes buciau jau kokius du kartus isdejus i suns dienas 

primine, kaip reikia tvarkytis su biurokratiniais pacukais  :D eda smegenis cia jums tolka tak, sekmes atlaikyt ir stiprybes :D 

tenor.gif?itemid=3542796

 

Apie koki tu ispejima kalbi jei tau siulo savaites mute. Wut? Ar gal as cia kazko nesuprantu

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

As apie tai, kad tau atejus i serva perspejo visus kriskrosas, ir mane du kartus, kad nepersistengciau, nes tikrai begsi skustis, as netikejau kad taip ir padarysi :DDDD as gi sakiau, prasiziosi, vel puse servo mutins :) tai va aciu tau, kad eilini vakara pagadinai savo atejimu, visi juokiasi, visiems smagu, troliui nuo seniau niezti, o tau ka as galiu pasakyt be pykcio

nu zaisk tu ramiai voice enable 0 ir tiek, vistiek per dc ar ts snekat su draugeliais, 

matai, kaip seniau smagu budavo serve, o dabar per tavo smulkmeniskuma ir bedas net nusiperst serve nebus galima, ACIU

3282EB701885C45837252A9E82B3DD04B473546A

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★
5 minutes prieš, Vita said:

As apie tai, kad tau atejus i serva perspejo visus kriskrosas, ir mane du kartus, kad nepersistengciau, nes tikrai begsi skustis, as netikejau kad taip ir padarysi :DDDD as gi sakiau, prasiziosi, vel puse servo mutins :) tai va aciu tau, kad eilini vakara pagadinai savo atejimu, visi juokiasi, visiems smagu, troliui nuo seniau niezti, o tau ka as galiu pasakyt be pykcio

nu zaisk tu ramiai voice enable 0 ir tiek, vistiek per dc ar ts snekat su draugeliais, 

matai, kaip seniau smagu budavo serve, o dabar per tavo smulkmeniskuma ir bedas net nusiperst serve nebus galima, ACIU

3282EB701885C45837252A9E82B3DD04B473546A

Ka tu turi omeny sakydama " seniau buvo smagiau serve" ? Cia turbut as visa smaguma jums sugadinu prisijunges 2kartus i servery per menesi?

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

kodel tada tie du kartai baigiasi keliomis temomis ir keliais puslapiais komentaru forume, ir tuo nesibaigia, nes dar paskui seka mutai ir dar kazkas :D wtf?

tipo tau nebuna smagu serve prikolinti ir smagiai leisti laika? ai tiesa, nebuna, nes begi skustis, nes kliuna tai tas tai tas,

man trolis nepatinka, bet tai nereiskia, kad nebezaidziu as cia, tai jei tau kliuna kriskrosas, tai nereiskia, kad jis turi cia nebezaisti :D

nesuprantu kur tavo bedos, mane kasdien pyzdavoja, zvengia, slapina, keikia nu ir ka :DD atgal gauna ir viskas, normos ribose, tau kazka pasakai ir verki iskart, 

nori trolio ero fotke atsiusiu gal nusiraminsi, nes tave tai konkreciai ispyzdavojo ir tiek, kad sitaip paozines ir pasinaudojes jautria akimirka zmogaus tokias scenas iskelei :D 

ne publicistu dirbi, zaidi cese, arba daryk kazka smagus, arba apstok kenkti :) ne visi tobuli, bet reik sutarti.

  • Sodinam 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★
1 minute prieš, Vita said:

so..... kodel nepadeda voice_enable 0 tau siuo atveju?

voice_scale 0 gal turi omeny, nes voice_enable visus soundus isjungia. Supranti kam man ta voice_scale 0 rasyti jeigu as ateinu mapa suzaidziu ir iseinu. Aisku galiu parasyt, bet kas is to jei cia kiekvienas pradesim rasyt, nes jus kalbat nesustodami?

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

cia masofke, nzn ka cia bandai islauzti

esu per tave gavus mute, butent del tokiu prikolu kokius cia darai forume, tai jokios cia netiesos nepasake kriskrosas, o kad paozini visus, tai ir pyzdavoja, susitaikyk

nenori veltis, zinai savo bedas, kad paskui labai smulkmeniskai reaguoji ir negali nekreipti demesio - tvarkykis su savim, su administracija susitvarkys jie patys

susivedi komanda ir rakina sitas temas, 

peace

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

ps as pasidarius pora bindu ant o ir p tokiu komandu kaip voice_enable 0 ir voice_enable 1 tam atvejui, kai net mm komandos nariai, ypac su lietuviais losiant, rekia nesustodami,

tikrai padeda laimeti raunda ta tyla, o kiek is patirties zinau, sita komanda uztildo rekiancius, o ne visus saundus :D is 1.6 naudoju, tai nemanau, kad kazkuo prastesne uz voice_scale, kuria pasidarius as pvz snd 0.1, nes visa vakara Bieius ciesinasi su savo nesamonem :) visi turim bedu ir jas sprendziam, nesi tu vienas, 

 

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★
3 minutes prieš, Vita said:

cia masofke, nzn ka cia bandai islauzti

esu per tave gavus mute, butent del tokiu prikolu kokius cia darai forume, tai jokios cia netiesos nepasake kriskrosas, o kad paozini visus, tai ir pyzdavoja, susitaikyk

nenori veltis, zinai savo bedas, kad paskui labai smulkmeniskai reaguoji ir negali nekreipti demesio - tvarkykis su savim, su administracija susitvarkys jie patys

susivedi komanda ir rakina sitas temas, 

peace

Blem.. Labai sunku suprast ka tu bandai parasyt, nes tiesiogine ta zodzio prasme tavo sakiniai ir mintys nesutampa vienas su kitu.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

Ir dabar uzbaigimui. Noresiu ir ozinsiu. Su tais su kuriais sutariu jie gali daryti ka jie nori , nes man visiskai vienodai. Bet va jus elito burys, kurie save laikot auksciau negu reikia,tai tik man bunant serveryje kazka ne taip pasakysit ,tai vel visi kartu forume susirinksim savo laika isleist visiskai del nieko. Galesit mane vadint oziu ar salciute , nes realiai man vienodai. Ateinu cia jog papyzdelint is jusu kokie jus esat visiskai atitruke nuo visuomenes. Manau isvaziave i didesni miesta su zmonemis jus visiskai nesusikalbetumet, nes ant tiek esat priprate vienas prie kito virtualioj erdvej, kad jus nebezinot kas yra normalus visapusiskai bendravimas , o apie etika isviso galim net nediskutuot, nes faktas jog  si zodi jau nuo 5klases uzmirse. :) 

  • Like 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

kam tas pavydas, ir koks elitas? :D nepavydek, priimtu ir tave i ta buri, jei butum paprastesnis, pirmas pradejai keltis ir visiems aiskinti kokie jie adaptuoti, (puikiai prisimenu musu pirmaji susidurima westwoode pries kiek, puse metu ar daugiau jau?) visi lievi o tu ne, tau cia nesvarbu, bet temu ir komentaru prirasyta, tu suauges ir protingas, bet gaisti laika situ vergu bureliui durninti kurdamas video :D nu tai pazvenk ir eik jau :) o kita kart i pm skuskis auksciausiai valdziai, kam gaisti JUSU PONE ISMINTINGASIS BRANGU LAIKA
 

cia jau vel pajuokavau :D jei nesupranti kartais, ar beveik visada mano sarkazmo :)

Vertikai bus viskas istrinta, tai pasidaryk ss ledzitai

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

Visada perskaites tavo komentara as nusijuokiu :DD Tik nesuprantu kodel. Todel ,kad nieko nesuprantu ar tiesiog jog tai rasai tu. 

Laimingi zmones laiko neskaiciuoja. Demo perziurai uztrunku gal 7-8minutes. Daugiau laiko pareikalauja jusu komentarai, nes kiekviena sakini tenka skaityt du ar tris kartus jog galeciau suprast,tai ka jus turit omeny rasydami visa si slamsta. Atrodo mokykloj nebuvau pavyzdingas mokinys, bet paziurejus i jusu rasysena ir minciu destyma,tai as dar visai gerai issilavines zmogus.

  • Like 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

Atrodo zmones su lyg kiekviena diena kazko ismoksta naujo. Priima sprendimus, kai kuriuos svarbius , kai kuriuos ne. Is ju gauname patirti ir is ju mokomes. Jog kitai situacijai galetume panaudoti faktus ir nebekartoti tu paciu klaidu. Su lyg kiekviena diena/menesiu/metais didzoji zmonijos dalis pleciasi ir vystosi ivairiapusiskai. Isranda visuomenei protingus variantus ir budus. Tu esi ta dalis kuri nenori girdeti kritikos, priimti sprendimus ir mastyti taip jog visiems butu gerai. Pries gera pusmeti tave isgirdau pirma karta kaip tu pykaisi su skirtingais zaidejais. Prisijunges vakar pamaciau visiskai ta pati. Esi neidomi ir labai nuobodi asmenybe. Net neidomu su tavim bendrauti , nes zinau ka tu pasakysi ar parasysi, visiskai nera skirtumo ka tau sakysiu ir ka tu pagalvosi, nes tu atsakysi ir priimsi greitus ir nelogiskus sprendimus. Patinka man su zmonemis bendrauti kurie savo prota panaudoja tinkamai ir ivertina situacija taip kaip priklauso siu laiku zmonijai. Nors kam as cia tau visa tai pasakoju , kai tavo nedirbanti galva nebandys net sudoroti mano informacijos, nes tu pati to nenori ir manai tai ka pasakiau yra visiskai nesamone. Tai yra visiska SAMONE. Galbut tik ne tavo protui . Vieni dirba , o kitiems dirba. Viska tuo ir baigsim. :cool:

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search