Jump to content
Create New...

crisscross vs ledzit


ledzitas

Rekomenduojami pranešimai

  • Veteranas

Va čia įdomi situacija , realiai abu neblogi. Ledžitas aišku per jautrų primetė , bet čia ne svarbiausia. Pagal mane cross galėjo ir kitaip su situacija tvarkytis (kaip adminas, o ne kaip "bazaro kovų dalyvis"). Patarimas ateičiai būtų , tiesiog žaidėjus lepint mutais , jeigu panaši situacija kartosis :)

 

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Forumo Modas

nežinau ledzitai, kodel tu man antra valanda nakties rasai i steama, kad butinai ateiciau paskaityt tema... bet nu krc xd Abu faini, criscross kaip visada smarkus, bet tiesos jo zodziuose daugokai. Tik kad, kaip yeet sake, kam tas bazaras? O ledzitui labai draugiskas ir tikrai nepiktas klausimas KAM TAU VISAS SITAS GINCAS?... cia useless lvl 9999, neturi ka veikt toks jausmas :) arba cia buvo prikolas ir as per rimtai imu viska... soris xd

Labiausiai patiko:

Criss: forume verki kaip cielka

ledzitas: nzn apie ka tu kalbi :) (daugiau ne neziurejau)

as toks.... Vaizdo rezultatas pagal užklausÄ âare you kidding meâ

Redaguota geronimo
  • Sodinam 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★
16 minutes prieš, geronimo said:

nežinau ledzitai, kodel tu man antra valanda nakties rasai i steama, kad butinai ateiciau paskaityt tema... bet nu krc xd Abu faini, criscross kaip visada smarkus, bet tiesos jo zodziuose daugokai. Tik kad, kaip yeet sake, kam tas bazaras? O ledzitui labai draugiskas ir tikrai nepiktas klausimas KAM TAU VISAS SITAS GINCAS?... cia useless lvl 9999, neturi ka veikt toks jausmas :) arba cia buvo prikolas ir as per rimtai imu viska... soris xd

Labiausiai patiko:

Criss: forume verki kaip cielka

ledzitas: nzn apie ka tu kalbi :) (daugiau ne neziurejau)

as toks.... Vaizdo rezultatas pagal užklausÄ âare you kidding meâ

2demo idomesnis tu ji ir perziurek ;DD

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Kartais ateinu paskaityti bachuru foruma ir vis matau, kad Jus dar apsikraunat del sito veikejo :D Jis yra chamas ir nesubrendes vaikas, kuris tiesiogine to zodzio prasme neturi gyvenime daugiau ka veikti tik prisipisineti prie kitu ir kazka vaidinti. As ne daktaras, bet itariu, kad galimai jis serga kazkokia liga, pagailekit zmogaus ir kai jis ateina i serveri uzdekit "block communication", nes kuo daugiau demesio jam skirsit, kad ir vadinsit ji duhu, debilu, atsilikeliu (visa tai jis ir pats zino), tuo jis labiau jaus kaifa. Paprasciausias spredimas - ignoruoti ji :D 

Redaguota Finter
  • Like 2
  • Haha 3
  • Nusiminęs 1
  • Pakeliam 2
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★
1 valandą prieš , Finter said:

Kartais ateinu paskaityti bachuru foruma ir vis matau, kad Jus dar apsikraunat del sito veikejo :D Jis yra chamas ir nesubrendes vaikas, kuris tiesiogine to zodzio prasme neturi gyvenime daugiau ka veikti tik prisipisineti prie kitu ir kazka vaidinti. As ne daktaras, bet itariu, kad galimai jis serga kazkokia liga, pagailekit zmogaus ir kai jis ateina i serveri uzdekit "block communication", nes kuo daugiau demesio jam skirsit, kad ir vadinsit ji duhu, debilu, atsilikeliu (visa tai jis ir pats zino), tuo jis labiau jaus kaifa. Paprasciausias spredimas - ignoruoti ji :D 

Jooo ziaurus tas crisscrosas...

Taip pat praleidai raide zodyje "spredimas"

  • Haha 2
  • Pakeliam 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas

Ledžit nebūk provokatorius ir niekas nieko panašaus nesakys tau, Crisscross bereikalo įsivėle į kalbas reikėjo užmutint ir nusiramint abiem greičiau, abu sakėm neprovokuot, žmogus nesuprato toliau piktybiškai darė savo. 

Ateini juk pažaist Ledžit ne kabinėtis prie žmonių, tai ir žaisk :))  

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★
3 valandas prieš , pilkiuke said:

Ledžit nebūk provokatorius ir niekas nieko panašaus nesakys tau, Crisscross bereikalo įsivėle į kalbas reikėjo užmutint ir nusiramint abiem greičiau, abu sakėm neprovokuot, žmogus nesuprato toliau piktybiškai darė savo. 

Ateini juk pažaist Ledžit ne kabinėtis prie žmonių, tai ir žaisk :))  

Labas visu pirma.

Nu jeigu jau tiek gyliai lendi i sia situacija. Tai buk maloni atsakyk kur as provokavau jus? Tai jog pataikiau pora fuxu ir pasakiau kodel manes administratoriai nebanina? Tas baisiausia ir yra jog administratoriai kai kurie gave privilegijas i viska ziuri is administratoriaus puses ir net kartais pasakytus juokus jie supranta kaip koki pazeidima ar provokavima. Atrodo zmones esat metuose bet lendat ir reaguojat i tokias smulkmenas , kai galit pasakyt ka nors taip pat juokingo ir pabendraut su zmogum. Pavyzdziui " botas esi ir nebaninam,, arba " per geras banui,, ir panasiai remiantis savo fantazija ir pusrutuliais ;)

Ir dar ta proga noreciau atsakyt i tavo " Ateini juk pažaist Ledžit ne kabinėtis prie žmonių, tai ir žaisk :)),,

Jei jau nori bendrauti ir kreiptis i mane, tai galiu pasakyt jog man patinka argumentai, faktai. Nesiremsi jais - neziuresiu i tai rimtai. Nuomones ar savo verdiktus galim pasilikt sau jei jau nesugebam pacituot ir prisimint buvusios situacijos.

Dabar butu malonu isgaut is taves fakta kur as bent truputi bandziau prie zmogaus/zaidejo prisikabint ir jam pakenkt sakydamas ka nors tai blogo. Tik nepamirstam jog tai forumas ir cia reikia bendrauti/diskutuoti o ne heitinti ir buti vienareiksmiskai savikritiska. 

  • Ačiū 1
  • Haha 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas

Argumente, tu gal advokatu netyčia pagal profesija būsi?

Jei jau argumentų tau reikia tai tavo pirmam demo 4:20 ir 6:02 tavo pasakyta frazė "- Gerai kad adminų nėra ir negaunu ban, poto vėl - tikiuosi admin nėra  ir negausiu ban už wh" nors žinojai, kad yra Crisscross ir aš, tai skaitai tai ne provokacija? :D, tada prasideda įšipisinėjimas " Crisscross kalba dar?, nes aš jį užsimutinau", o toliau pokalbis jūsų išsirutuliojo turbūt pats atsimeni į ką..   Niekas gi prie taves nekibo ir nieko tau nesakė, kol tu pats nepradėjai ieškot preteksto. Gal išankščiau turėjot nesutarimų, bet tokie tavo "bajeriukai" vieną, antrą kartą poto įspėji tave ir 0 reakcijos toliau savo kalbi, jau net žaidėjai ima tave vadint "Ereliu" tai mes turim sėdėt ir tylėt? Kažkodėl su kitais tokių dalykų nebūna, o jei būna supranta už ką mute gavo. Nesam prieš tave nusistate, bet ir tu laikykis abipusės pagarbos tiek mum, tiek ir kitiem žaidėjam. Gero tau žaidimo.  

  • Haha 2
  • Pakeliam 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★
54 minutes prieš, pilkiuke said:

Argumente, tu gal advokatu netyčia pagal profesija būsi?

Jei jau argumentų tau reikia tai tavo pirmam demo 4:20 ir 6:02 tavo pasakyta frazė "- Gerai kad adminų nėra ir negaunu ban, poto vėl - tikiuosi admin nėra  ir negausiu ban už wh" nors žinojai, kad yra Crisscross ir aš, tai skaitai tai ne provokacija? :D, tada prasideda įšipisinėjimas " Crisscross kalba dar?, nes aš jį užsimutinau", o toliau pokalbis jūsų išsirutuliojo turbūt pats atsimeni į ką..   Niekas gi prie taves nekibo ir nieko tau nesakė, kol tu pats nepradėjai ieškot preteksto. Gal išankščiau turėjot nesutarimų, bet tokie tavo "bajeriukai" vieną, antrą kartą poto įspėji tave ir 0 reakcijos toliau savo kalbi, jau net žaidėjai ima tave vadint "Ereliu" tai mes turim sėdėt ir tylėt? Kažkodėl su kitais tokių dalykų nebūna, o jei būna supranta už ką mute gavo. Nesam prieš tave nusistate, bet ir tu laikykis abipusės pagarbos tiek mum, tiek ir kitiem žaidėjam. Gero tau žaidimo.  

As su tavim adekvaciai bendrauju ,o tu taip negatyviai ir atmestinai. Dar karta priminsiu cia forumas, cia reikia diskutuot ir bendraut su zmonemis, o ne heitint vieniems kitu.

Jei tu mano dvi frazes kurias as pasakiau tiesiog del nieko laikai tyciniu "provokavimu" , tai labai apmaudu  ir is tavo puses  neprofesionalu. Jei anketoje kurioje papostinai i administratorius sakei  tiesa apie 1.6 admin turejima ir patirti , tai galiu pasakyt kolkas sioj situacijoj krypsti i sona ir tikrai tavo apibudintos patirties nesimato kuria tu turetum turet. Tavo kolega crisscrosas nubaustas -2 taskais. O "zaidejai" realiai net nezinau kodel rasai daugiskaita, nes tai buvo tik vienas apgailetinas zaidejas kurio nickname "Monsteris" ir tas pats pries pora dienu (mano deka) gavo silence 2menesiams. IR NEBUK TOKIA PIKTA DRAUGE GI NORMALI XAXA

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

Jei dar cia skaitysi ir tai nebuvo tavo paskutinis sprendimas atrasyt i mano sita taip pat nieko verta posta, tai noreciau jog pakomentuotum viena situacija.

Ateinu i parduotuve nesvarbu kokia tai butu ar maxima, iki, norfa ir t.t Nueinu prie saldumynu skyriaus ir ieskau ka nusipirkt. Pamatau apsaugini ir pasakau garsiai : " Nera apsaugos reikia pavogt milka sokoloda su orion idaru,, Kaip manai ka jis darytu?Surakintu ir isvarytu mane is parduotuves  ar tiesiog nusysipsotu praejas?

  • Haha 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★
3 valandas prieš , deivius1 said:

Skirtumas tas kad tas apsauginis taves nepazysta, su tavim susidures nebuvo, nezino koks tu baubas isties, kita vertus musu adminai zinai kad taves nekencia, zinai kad tyli sukande dantis nes mano toks isakymas. Minusa gavo crissas nes pasidave siuksles provokacijai ir leidosi i konflikta/stumimus vietoj ipises pliucha savaitelei. Isprovokavai tai faktas, gi as buvau sakes nesneket nei apie adminus nei apie ju veikla kol esi serve, ypac kai kalba eina apie adminus su kuriais nesutari. Ko tikejais kad bendraus su tavim po tavo tokiu pasisakymu :D? 

Pats zinai kas cia dievas! Mano IQ kaip tavo dvieju/trieju administratoriu kartu sudejus :) Todel ir esu gyvenime toks visu mylimas .Esu is aukstesnio visuomenes sluoksnio,tai sunku sutart su tavo kai kuriais administratoriais individais, kurie sugeba kitus zaidejus tik  izeist ir pavartot kiekvienam sakiny po begale rusisku keiksmazodziu. Uz siusksle tau genitalijas atspardyt reiketu . XAXAXA

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★
2 valandas prieš , deivius1 said:

Kartais isties atrodai inteligentas mastantis, sugebantis orentuotis kas kur ir koks sprendimas logiskiausias, bet va kazkuri tavo smegenu dalis supuvus kad visa tai isnyksta ir lieka agresyvus, nesubrendes toxic forsiukas. Fix that. 

Kada as buvau toxic ir nesubrendes "forsiukas" :D 

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★
1 valandą prieš , # Edga said:

Ka jus cia kreipat i ta gaidi demesi :) ledzitas visada visus isprovakuoja.. poto frm verkia. jis mazas turbut ant galvytes nuo laiptuku nukrites buvo.. pasakiau pora zodziu isizeide minusus praejo deliot :) matosi kad sovsem pzdc na golove.. :)

Labai apmaudu kai lietuvos pilietis stai taip raso. Turbut vaikysteje pats ponas nebuvote sventasis. Galime pastebeti jog megdavote praleidineti literaturos pamokas. Pas mane gyvenime ir pasamonej yra du kriterijai kuri viena is ju naudoju siame forume. Del jo ir laikau save laimetoju is prigimties. Skaitytum knygas ir bendrautum su issilavinusiomis asmenybes,tai suprastum apie ka as rasau. God bless you!

  • Suglumęs 1
  • Nemegstu 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas

Nei juoktis, nei verkt. Is diskusijos apie dvieju zmoniu konflikta, viskas pavirto i sudu pilimo i viena zmogu pries kuri visi nusistate. Aptarta jau tema, rakinkit ja. Noreciau patart crisscrosuj - Reaguok objektyviau i situacijas, jei tave provokuoja - mutink. 20-30 minuciu mute butu issprendes viska, o dabar ispustas burbulas ir tersiamas tiek vieno, tiek kito zmogaus orumas. Ne ginti cia atejau kazko, bet kiek man teko su ledzitu susitikt serve, rimtu sudrausminimu jis paiso, o ne tu duhas invalidas tylek ir pns. Peace.

  • Pakeliam 2
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search