Jump to content
Create New...

guledi patikrinimas


Art

Rekomenduojami pranešimai

  • Pagrindinis Adminas

Pasakysiu atvirai, manau guledi naudoja wh, paziurejus keleta roundu tikrai jauciasi zinojimas enemy poziciju, net pro zaidejai tiek nezino kiek jis.

Reikalinga adminu nuomone, bet tie kurie girdi gerai garsus per ausines, atkreipkit demesi ar tikrai jis ten viska girdi taip.

Demo prisegu

 

20171125-210547-workshop-152508932-de_mirage.dem

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Pagrindinis Adminas
36 minutes prieš, Guledi said:

va čia dar pora variantu is mirage: http://prntscr.com/hfeuax https://prnt.sc/hff0nq

sitie screenshotai nieko verti, nes data yra po mano posto sukurinimo lapkrycio 26d. 13:57, cia gali buti susitartas pridangstymas.

na ir screenshote matosi kad tai vel ciobrelis, idomu darosi

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas
2 minutes prieš, Art said:

sitie screenshotai nieko verti, nes data yra po mano posto sukurinimo lapkrycio 26d. 13:57, cia gali buti susitartas pridangstymas.

na ir screenshote matosi kad tai vel ciobrelis, idomu darosi

 Netik ciobrelis raso, dauguma kas raso ismetu is friend list, bet ciobrelio gaila nes daznai kazka kito losiam. Na kaip kam matai. Kiekvienas turime savo nuomne apie viska. Ir ja galime išsakyti laisvai.

  • Haha 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Pagrindinis Adminas
7 minutes prieš, Guledi said:

http://prntscr.com/hffbsa tai vat kaip ir pats "ciobrelis raso" jog gali buti ji borlis hz kas raso, tegul nick keicia ir bus iaksu katras. as numeciau chat jog man rase ir viskas as ramus. neapsikraunu perdaug del sito.

tik problema ta, kai pasakiau, kad tai buvo pries 50min ciobrelis pasimeta

cia butent jis, o ne jo brolis, nes kitu atveju tikrai butu pasakes kad jo problis sedejo pries 50min...

gerai tiek to, laukiam kitu adminu ka pasakys

  • Pakeliam 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas
Dabar, Art said:

tik problema ta, kai pasakiau, kad tai buvo pries 50min ciobrelis pasimeta

cia butent jis, o ne jo brolis, nes kitu atveju tikrai butu pasakes kad jo problis sedejo pries 50min...

Nezinau kuris kada ten is ju, bet esme tame jog as numeciau viska ir viskas. 

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Forumo Modas

Sveiki, as taip pat perziurejau demo mirage mape, neatrodo ir man , kad ten butu wh, nes nors buvo vietu kur ???? WUT, kodel taikais buutent tent, kodel eini butent ten, Guledi? Bet jei turim reikala su pasakinejimu viskas paaiskinama, nes buvo nemazai ir tokiu vietu kur su wh butu suzaista tikrai kitaip... beje poroj vietu tiesiog atrodo eina, apsiziuri, atsargiai, o kita karta ramiai sau tapu tapu ten kur reikia... :) Nzn nzn... gal tik man taip pasirode, neesu gi specas xd

  • Like 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Sveiki , perziurejus demo mano nuomone butu tokia: 70proc.. kad necytina, o 30proc kad gali buti jog ir naudoja kazka ,bet jeigu kaip pries tai komentaruose minejo kad gali pasakineti jam zmones kur plius minus randasi tai paaiskina tuos mano 30proc. tai va tokia mano nuomone. Sunku pasakyti is sito map nes nelabai daug ka ir prisaudes. Tai manyciau pasakinetojam reiketu duoti bausme  , o jam uz klausyma ju ir leidima pasakineti nezinau jau Art tau spresti.

  • Like 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Pagrindinis Adminas

Pirmas kartas kai guledi nutveriau buvo daugiau nei pries 2 men, sakau "jei naudoji kazka isjunk, nes aiskiai matosi", o jis "ne ne - nieko nenaudoju", jums gal ir nuobodziai zaidzia, bet man jis labai gudriai zaidzia, visa map nei vienos klaidos, zinojo visas enemy pozicijas. Yra priesas, laukia kol jis islys, nera prieso - prabega su peiliu...

Nuo 1-0 score, zaidejas buvo prie bench ir neislindo, o guledi per mic sako "bench", kita irgi zinojo kur pasilipes pro tarpeli, kitam raounde vel tas pats, visas pozicijas zino.

Jus sakot pasakineja ??? cia kur numete 2 b info ??? su tokia info niekaip negalejo zinot, cia zino tikslias vietas ir jei pasakineja mazu maziausiai per discord ar ts3.

nera normaliu screen, tik po mano sukurtos temos, o jus sakot duokim jam -2 ir viskas, kai paprastus zaidejus baninam 1 men uz pasakinejima ;D

Adminas turetu bausti uz tokius dalykus, o ne pats grubiai isnaudoti. Kas cia zino kiek laiko guledi smaginasi taip ir dar issipisineja is zaideju su savo tagu "Cyteriuhos"

Man labiausiai tinka Gedo variantas, 1men ban ir -3, jei normaliai numeta chat logus pagrindiniu pasakinetoju, jei ne 2 men ban, -3 ir -1 lycnai nuo manes uz tag Cyteriuhos

  • Pakeliam 3
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas
1 valandą prieš , Art said:

Pirmas kartas kai guledi nutveriau buvo daugiau nei pries 2 men, sakau "jei naudoji kazka isjunk, nes aiskiai matosi", o jis "ne ne - nieko nenaudoju", jums gal ir nuobodziai zaidzia, bet man jis labai gudriai zaidzia, visa map nei vienos klaidos, zinojo visas enemy pozicijas. Yra priesas, laukia kol jis islys, nera prieso - prabega su peiliu...

Nuo 1-0 score, zaidejas buvo prie bench ir neislindo, o guledi per mic sako "bench", kita irgi zinojo kur pasilipes pro tarpeli, kitam raounde vel tas pats, visas pozicijas zino.

Jus sakot pasakineja ??? cia kur numete 2 b info ??? su tokia info niekaip negalejo zinot, cia zino tikslias vietas ir jei pasakineja mazu maziausiai per discord ar ts3.

nera normaliu screen, tik po mano sukurtos temos, o jus sakot duokim jam -2 ir viskas, kai paprastus zaidejus baninam 1 men uz pasakinejima ;D

Adminas turetu bausti uz tokius dalykus, o ne pats grubiai isnaudoti. Kas cia zino kiek laiko guledi smaginasi taip ir dar issipisineja is zaideju su savo tagu "Cyteriuhos"

Man labiausiai tinka Gedo variantas, 1men ban ir -3, jei normaliai numeta chat logus pagrindiniu pasakinetoju, jei ne 2 men ban, -3 ir -1 lycnai nuo manes uz tag Cyteriuhos

Del clan tag? :DDD tu gal krv atsigauk blet, gal saltis paveike galva???

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas

Art, tu cia vienintelis pakaituoji del visko.. Biski nelogiska nemanai? Sako numesk chat log. Kaip ir minejau like tik su ciobreliu nes visus kitus ismetu uz tai, o ciobreliui ne karta sakiau jog neidomi taip. Ir jo nemetu nes su juo losiu. Dar blt del tagu pradek kabintis, kas bus jei uzsidesiu “pisau tavo m*m*” tai bus tiesa ane? Jei cuteriugau ta sako tiesa tai ir tas taga turetu sakyt tiesa. Gal as tavo tevas tada??? Man atrodo pernokai pats save su savo jobanais isitikinimais, visi paziejo demo issake savo nuomones bet be blt, tau vis wh wh wh zaist blt ismok ir nebus to wh, del ciuveio bech kur sakyta buvo, buvo uzmatytas ir tada info logiskai gali pasakyt nes common spot, ar tavo galva to neisnesa? Aj ne soriuka neisnesa. Tiesiog nelysk kur nieko nenusimanai ir viskas, itarinedamas kitus pasak ju zaidimo nieko gero nebus is taves, prisipisineti galime visi o kaip pasako tiesa vistiek bandai savo tiesa visiems igrusti, siuo atveju tu blt. 

  • Sodinam 2
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Pagrindinis Adminas

nu as tai nekazka ir prakaituoju, nes pagal logika labiau atitinka wh, nei pasakinejimas.

panasu, kad taisykliu nezinai, uz provokuojancius nick ar tag taip pat baudziama, o tau kaip adminui reikejo sekti kas pasakineja ir bausti, o ne trinti is draugu ir paciam isnaudotis, vel pareigu nevykdymas.

pradek kloti visa info, nuo kada ir kaip ir ant kiek daznai

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Pagrindinis Adminas

As seip sau neprisipisineju, tavo atveju ne vienas ir ne du sutapimai, o visas demo ir ne viena demo esu ziurejas.

nezinau kur tu ji ten uzmatei tam benche, bet per video sakei bench ir tik tada ciuvelis prabego ir ta kita pasilipusi irgi iskart ziurejai ir taip kiekviena round viska zinai, nesvarbu ar vaiksto ar sedi kampe.

Esu daug demo praziurejas ir nebuna tokiu bajeriu, kad visada zino viska, vistiek per match kazkur praleidzia ar nepamato.

Jei ir pasakineja, tai labai profesonaliai ir per ts3 ar discord ir ne seip pora kartu, o visa mapa ir toks pasakinejimas = wh

 

 

guledi.mp4

  • Pakeliam 2
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Pagrindinis Adminas

Beje sitoj demoj ciobrelis nezaide, buvo kazkoks Sasha su Tag "Cyteriuhos" 

labai daug kas nesutampa is Guledi pasakojimu... bijau kad cia gali buti kur kas gylesnis reikalas, nes pats guledi nenori nieko papasakoti, tik kabina makaronus.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas
3 valandas prieš , Art said:

kabina makaronus.

Dabar sakai jog tagia neturi buti porvokuojantys?

kk, tada mane porvikuoja mD "Masofkes dievai" pagal tavo logika Art, mes ne dievai o pparasaiciai, seniuk logika.... Provokuojantis butu jei uzsimeciua nick su izeidimu ar dar kazka ar reklama. Tada taip sutinku jog vyksta provokacija. Deo to jog ciobrelis nezaide as nk ir nesakiau, sakiau tai jog yra kas paduoda info ir kolkas ivardinau tik ciobrelei, nei zadu ozinti kas yra is pasaknciu nei ka, ne tokio tipo zmogus. Pxj bausk pabusiu be masofkes, kas man? 

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search