Jump to content
Create New...

Guledi wh


LordBall

Rekomenduojami pranešimai

  • Veteranas

Ar grazu loti?....

Eik i buda nes negausi kaulo. As duodu ranka nukirsti jog pykti isma todel nes nieko nenusauni ir mirsti man :DD, speju nezinai ka rieksia masofke nes zaisdamas ten jau net uzuodi zaidejus t.y paziades su/pries jais/juos susidarai bendra masofkes vaizda. kuri tik ir naudoji. ty zinai ko galiam tiketis is tam tikro zaidejo. pvz Trolis: nusizudys geirau nei mirs man. b3l3: geirau issitrauks zues ir bandys zues ;D.  kreit: bandys viska kad tik laimeit round (try hard baton). Domantaka/Fylz/t.t ijungia smegenis ir pradeda mastyti kaip godai ir dazniausei as prapisu.  Problem? nes as to nematau. Tad pralinksmek ir ziurek i pasauli su spalvom :) Buciuoju :**

Redaguota Guledi
reikejo
  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas

Man net juokinga darosi 😄 , aciu kad praskaidrinot ryta 😄 Lemon pries tave tj visad sukrentu 😄 arba tu pries mand hihihi. Falcon, na matai buna kad uztaikai ta timing ir tt. Kaip masofkei praleidi daugiau laiko nei gyvenime 😂 as apie kiekviena zaideja cia esanti galiu pasakyt jo zaidimo stiliu 😄 ir ka jis darys 😄 ( tik apie veteranus kalbu) tie nauji kur sulinde tai hz nemastancios butybes

  • Like 3
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas
2 valandas prieš , falcON? said:

Nu nezinau nezinau, vistiek sekme nepriklauso nuo to kiek laiko prazaidei zaidima, o to tavo pyko inferno mide dar ilgau nepamirsiu. Beje, uz ka gavai vac bana ant praeito acc?

jo ten inferno gerai prasileidai :D VAC uz sounds gavau :) (modifikacija) kitaip zinoma kaip SOUND ESP

Redaguota Guledi
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas
On 11/6/2017 at 11:58, Guledi said:

Ar grazu loti?....

Eik i buda nes negausi kaulo. As duodu ranka nukirsti jog pykti isma todel nes nieko nenusauni ir mirsti man :DD, speju nezinai ka rieksia masofke nes zaisdamas ten jau net uzuodi zaidejus t.y paziades su/pries jais/juos susidarai bendra masofkes vaizda. kuri tik ir naudoji. ty zinai ko galiam tiketis is tam tikro zaidejo. pvz Trolis: nusizudys geirau nei mirs man. b3l3: geirau issitrauks zues ir bandys zues ;D.  kreit: bandys viska kad tik laimeit round (try hard baton). Domantaka/Fylz/t.t ijungia smegenis ir pradeda mastyti kaip godai ir dazniausei as prapisu.  Problem? nes as to nematau. Tad pralinksmek ir ziurek i pasauli su spalvom :) Buciuoju :**

Nezinau kaip tu uzuodi tuos zaidejus, as asmeniskai visus kampus tikrinu ir default spotus prefirinu, nes zinau jei as pats nenusausiu tai niekas manes neisgelbes :D

  • Haha 1
  • Pakeliam 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

O koks dabar tikslas pulti sita zmogu jeigu nei vienas nepateiket jokio irodymo? :) Tai perziurinekit demkes ir gaudykit, tada ateikit cia su svariais argumentais :) Nes dabar sakyt "mane keistai nusove, todel itartinas", tai ka zinau :)

  • Like 3
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas
55 minutes prieš, gedasXdd said:

Nezinau kaip tu uzuodi tuos zaidejus, as asmeniskai visus kampus tikrinu ir default spotus prefirinu, nes zinau jei as pats nenusausiu tai niekas manes neisgelbes :D

Nu sipratai ka norejau pasakyt vistiek :D ne tu tai tave .. :D 

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★
16 valandas prieš , gelele said:

O koks dabar tikslas pulti sita zmogu jeigu nei vienas nepateiket jokio irodymo? :) Tai perziurinekit demkes ir gaudykit, tada ateikit cia su svariais argumentais :) Nes dabar sakyt "mane keistai nusove, todel itartinas", tai ka zinau :)

Tsg isreiskiu savo nuomone, man jis ir be idorymu labai itartinas, nesakau, kad jis 100% wh.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

16 valandas prieš , deivius1 said:

Jei jau toks isitikines, istrauksim demo, duosim, ziurek. Bet taip, jeigu kaltinimais metitis pradesit be reikalo, teks ir veiksmu kazkokiu imt.

Jau parasiau kada pastebejau labiausiai ji, galit duot demo parodysiu kokius extremely unlikely kampus pradeda ziureti

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

Tavo nuomone jo neisbanins, supranti? :) Jeigu matai, kad kazkas chytina pasirasai laika, mapo pavadinima, jeigu zinai itartinus roundus , serva kuriame pastebejai chyteri, nukopini adminui viska ir pridedi to cheaterio steam linka. Artui nusiunti visa informacija ir jis tikrai paziures :) O tai dbr praeina daug dienu, demkiu sistemoj jau nebelieka ir tada pradedi aiskintis ar chytino :)

  • Like 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėte komentuoti

Jeigu turite paskyrą, prisijunkite

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų forume.

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti dabar
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search