Jump to content
Create New...

Bs 2-serverio Perliukas


Guledi

Rekomenduojami pranešimai

  • Veteranas

taigi, zmogus mano akyse nukrites zemiau nei siuksle gali nukristi :DDD Bazara ivalges kaip reta. Zmogus metuose o pisa nevaikiskai.

https://streamable.com/wtps7

Pagrindinis veikejas: http://steamcommunity.com/profiles/76561198377549717

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

[quote author=domantaka link=topic=1757.msg22154#msg22154 date=1506443645]
[quote author=Vita link=topic=1757.msg22151#msg22151 date=1506436774]
;)

[url=http://www.bachuruservas.lt/index.php/topic,1667.0.html]http://www.bachuruservas.lt/index.php/topic,1667.0.html[/url]

pasireiškė teisuolis  8)
[/quote]

« Įrašytas: Rugpjūčio 14, 2017, 15:31:24 pm »
[/quote]

Na, skaitant pirmą šio žaidėjo temą galime susidaryti nuomonę, kad jis prieš įžeidimus ir grasinimus susidoroti. Šioje temoje matome priešingai.

Turbūt žmogus pajuokavo.....  8)

  • Like 1
  • Nemegstu 1
  • Sodinam 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

Pff, kas čia per gudročiai juokiatės iš žmogaus :) nereikia perspausti. Tiesiog manau toks pats jaunas žaidėjas, kaip ir Jūs, mieli kolegos. Visi žinom, kad paaugliams (19 metų) būdingas karštakošiškumas ir neatsakingumas.

Kadangi tikrai mėgėjas postringauti, bet neatsakyti už savo kalbas, tikiu, kad erzina ir norisi pamokyti.

Bet aš pvz kiek kartų ir gražiuoju aiškinau, ir mokiau, ir rėkiau, ir keikiausi, vistiek tymeitai ne į tą pusę bėga, neminuoja bombos, arba išvis šokinėja ant galvos ir flešus i akis meto  :D

Dėk, Guledi, nuo širdies, kiek Tau atrodo  :D bus tema - imsies kitokių veiksmų ;)


  • Like 1
  • Nemegstu 1
  • Sodinam 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

[quote author=Grocery Nigga link=topic=1757.msg22161#msg22161 date=1506453967]
Gal visi draugiškai paprašom legito dantų foto, kad isitikintume ar turi dantis ar ne.
[/quote]
btw net neabejoju jog mano dantys geriau islaikyti ir priziureti.  O kompliksuoja tik tie ,kurie turi kazkokiu tai problemu kurias vienareiksmiskai galiu izvelgt pas tave. Beto zinok realybej smagiau su draugais sedet ir laika leist, nei suburt kazkoki tai invalidu bureli ,kurie losia 24h per para ir bando kazka pavierhaut taip kad senuk  pamastyk kartais is sono kaip atrodai .

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas

[quote author=ledzitas link=topic=1757.msg22168#msg22168 date=1506456335]
ChillSENUK#
Ir kadangi jau cia esu ir be manes sitos temos nebutu,tai gal imesk visa demo ir parodyk ka isdarinejai su adminu ir ka man pasakei pries mano pasakytus zodzius.
[/quote]

Ka isdarinejau su admin? :DD kad prisikeliau :DDD ? kas is jo jei prisikeliau ir saudyti negaliu nk nes abuse bus??

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas

[quote author=deivius1 link=topic=1757.msg22173#msg22173 date=1506487762]
1) Taip jis smarkiai pazeide taisykles, taip, zemint tevu varda kai jie ne prie ko, taipogi slykstu bet argi uz tai visam laikui reik nubaust jauna jaunuoli?

[/quote]

Is balso sakyciau kad zmogus metuose o ne jau jaunuolis... is tokiu dalyku neisaugama keik tau kartu galima kartoti? jei stumei ant tevu ir stumsi cia kaip vezys nepagydoma

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

[quote author=deivius1 link=topic=1757.msg22173#msg22173 date=1506487762]
Zmogui ir nebus dedama permament mute del keliu paprastu priezasciu.
1) Taip jis smarkiai pazeide taisykles, taip, zemint tevu varda kai jie ne prie ko, taipogi slykstu bet argi uz tai visam laikui reik nubaust jauna jaunuoli?
[/quote]
O aš nepritariu. Jaunas ar ne jaunas, čia nėra pasiteisinimas. Perm mute, mano manymu, per griežta (nors jeigu pasikartotų antrą kartą, galima būtų taip jau bausti);
Bet siūlau minimum 3mėn bausmę palikti.
O jeigu "jaunuoliui" atrodo, kad per daug, tai kaip ten, Troli, tu mėgsti sakyti... vip metams (ar pusmečiui, ar dar ten kaip nors) ir bausmę - sutrumpins.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

uzdejau 3 menesiu mute
Grasinti tevu mirtimi ir isvis kisti tevus i kazkoki zodziu kara yra labai graudu, ledzitai jei esi bachuras, tai bazarink normalei uz save, nekisk tevu ir negrasink.
tikiuosi kad pasitaisysi per 3 menesius

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

Realiai man gaila kad "guledi" motina negali sunaus isauklet tinkamai ir i visuomene integruot sito individo. O is adminu puses ,tai princese ir art turiu omeny , kai ziurit kazkoki tai iskarpyta video neskubekit teist ir susisadaryt iskarto neigiama nuomone, nes cia tik vidosas su kuriuo guledi protingai suzaide, bet kadangi jau arta prikalbinau paziuret full demo,tai neabejoju jog nuosprendis bus kitoks. Nors ir nezaidziu labai jau daug bachuru serveryje ir aplamai ceso ,tai nelabai man turetu rupet kokia bausme as gausiu , bet principus manau kiekvienas turim  :(

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

[quote author=Vita link=topic=1757.msg22188#msg22188 date=1506514359]
pusk tu is cia, tevms mirti grasini, tu gal noretum pats patirt koks tai jaausmas? niekam nelinkiu tokio dalyko, matos, kad dar nesuauges, bek sleptis po lapais geriau.
[/quote]
Man tai juokinga, kai matau ka tu parasai, o tau ne? :DDD ir okey btw prasau nebesikreipk i mane, nes neispruseliai man daro neigiama itaka.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search