Jump to content
Create New...

Snaigutė i Administratorius


Šnaigute

Rekomenduojami pranešimai

1. Snaigutė
2. 19metų
3. STEAM_0:0:268628871
4. Taip
5. Digital,OMON,terror society
6.  2 valandas i diena.
7. Cs:GO 2 serveri.
8. Jeigu žaidėjas žinomas,ir ankščiau baustas tada mutinčiau be įspėjimo,jeigu tai naujas žaidėjas,tada įspėčiau ir tik tada bausčiau.
9. DeTroller,Grizlis
10. Finansiškai, prie rengemų užduočių,eventų

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

as asmeniskai uz,o clarity nepyk, bet pastebejau kad tau niekas nepatinka,arba tu nenuotaikoi arba tu nezinau toks esi

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

*tuo atveju, jeigu mano nuomonė turi reikšmę*

1) tikrai tiek nebūni serveryje ilgai.. :D net ne kasdien būni :D
2) kad Yellow nebėra - ne daug ką praradot, nes ne tiek ir ilgai serveryje būdavo (bent jau aš tai labai retai jį matydavau)
3) tų adminų tikraaaai manau per daug jau.. tuoj adminų daugiau žais nei paprastų žaidėjų.. :D (Clarity, Problemas, V1tal1k, Marrihuana, Gennys, [kartais: DaTroller, Art, FaVoRiiT])
taip kad...  ¯\_(ツ)_/¯

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=deivius1 link=topic=1433.msg17699#msg17699 date=1489186474]
[quote author=Rokenzoo link=topic=1433.msg17697#msg17697 date=1489186333]
*tuo atveju, [b][size=14pt]jeigu mano nuomonė turi reikšmę*[/size][/b]

1) tikrai tiek nebūni serveryje ilgai.. :D net ne kasdien būni :D
2) kad Yellow nebėra - ne daug ką praradot, nes ne tiek ir ilgai serveryje būdavo (bent jau aš tai labai retai jį matydavau)
3) tų adminų tikraaaai manau per daug jau.. tuoj adminų daugiau žais nei paprastų žaidėjų.. :D (Clarity, Problemas, Marrihuana, Gennys, [kartais: DaTroller, Art, FaVoRiiT])
taip kad...  ¯\_(ツ)_/¯
[/quote]
[b][size=36pt][size=18pt]Neturi.[/size][/size][/b] Esme tame kad gennys, favorit nera super aktyvus. As priklausau abiem kaip ir art tad mes nezinia kada busim kada ne.
Pastovus adminai sio metu tik Clarity, Marrihuana ir problemas (na dabar ir v1tal1k po biski) tad mano pasiulymas yra duoti pabandyti ir paziuresim kaip seksis, jei lankomumas bus mazas, tada nuimsim, ieskosim kito.
[/quote]


:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD    ok.

Na jo, taip pasaulis veikia :D Visada savo žmogų įkiši kur reikia :D Sveikinimai naująjai adminei ! :DDD

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote]
Neturi. Esme tame kad gennys, favorit nera super aktyvus. As priklausau abiem kaip ir art tad mes nezinia kada busim kada ne.
Pastovus adminai sio metu tik Clarity, Marrihuana ir problemas (na dabar ir v1tal1k po biski) [b][size=16pt]tad mano pasiulymas yra duoti pabandyti ir paziuresim kaip seksis, jei lankomumas bus mazas, tada nuimsim, ieskosim kito.[/quote]

Tai man pasibandyt duok :D Esu labaai aktyvus, mane serve daug kas žino, visada mielai kišu idėjas kaip pagerinti servą :) Laukiu :)

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

[quote author=grizlis link=topic=1433.msg17695#msg17695 date=1489186270]
as asmeniskai uz,o clarity nepyk, bet pastebejau kad tau niekas nepatinka,arba tu nenuotaikoi arba tu nezinau toks esi
[/quote] subresi grizli,suprasi ;D

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

neturiu daug nuomones, bet man biski neramu kad vaikinukai o ypac datrolis pameta galvas vien del to kad mergina, o visa kita praleidzia pro akis
ar ji bent moka atskirti cytus ? ar moka demo daryt ir perziuret ? koks rankas ant mm ?

reiketu dadeti klausimu i anketa...

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Guest TiFicate

[quote author=Art link=topic=1433.msg17708#msg17708 date=1489226581]
neturiu daug nuomones, bet man biski neramu kad vaikinukai o ypac datrolis pameta galvas vien del to kad mergina, o visa kita praleidzia pro akis
ar ji bent moka atskirti cytus ? ar moka demo daryt ir perziuret ? koks rankas ant mm ?

reiketu dadeti klausimu i anketa...
[/quote]
100% pritariu  ;)

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Ydomus tu troli esi... Ji net serve nematyta. Naujokė kažkokia... ir jau y Admin gretas? Tai žinoma ko tu dėl pyzdos nepadarysi :D Svarbu mergina. Troliui iš jos tereikia kelių mielų žodelių ir tuoj Trolis sudrėgsta ir admin dalina :D Troli,Troli laikas būtų suaugti.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=hexitlietuva link=topic=1433.msg17711#msg17711 date=1489232236]
Ydomus tu troli esi... Ji net serve nematyta. Naujokė kažkokia... ir jau y Admin gretas? [size=14pt][size=12pt][b]Tai žinoma ko tu dėl [size=18pt]pyzdos[/size] nepadarysi[/b][/size][/size] :D Svarbu mergina. Troliui iš jos tereikia kelių mielų žodelių ir tuoj Trolis sudrėgsta ir admin dalina :D Troli,Troli laikas būtų suaugti.
[/quote]
Ban incoming :DDDDD

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=hexitlietuva link=topic=1433.msg17711#msg17711 date=1489232236]
Ydomus tu troli esi... Ji net serve nematyta. Naujokė kažkokia... ir jau y Admin gretas? Tai žinoma ko tu dėl pyzdos nepadarysi :D Svarbu mergina. Troliui iš jos tereikia kelių mielų žodelių ir tuoj Trolis sudrėgsta ir admin dalina :D Troli,Troli laikas būtų suaugti.
[/quote]

na nereikia buti jau visai seksistu ir sakyt jog mergina negali buti adminu, tiesiog turi turet patirties, jei ji turi tai viskas ok

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Gerai, dabar rmt..:
Nesu prieš ją nusistatęs labai, bet tikrai nemanau, kad tinka ji į adminintratores.. :D Kaip Art pasakė, reikia bent pagrindus mokėt kaip atskirt cheatus. Dabar iš patirties sakau: kai lošėm kartą su ja mm, duste spinbotas sukosi ir per duris drožė, o ji pradėjo klausinėti, kodėl jo nušauti negalima ir kaip jis tai daro.. :DDD (no offence) Rank'as jos GN3, jeigu tai ką nors sudaro :)

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Na ką gi. Manau laikas pasireikšti ir man. Nesu admin ar kas, bet tiesiog ką galiu pasakyti apie anketos pareiškėją. Serveryje būnu maždaug 8-9 h per dieną, gal mažiau kartais, šią veikėją mačiau tik 3 kartus, ir visus tuos 3 kartus sugebėjo įsivelti į konfliktus, kabinėjosi prie poros žaidėjų, bandydama pasirodyti kažkuo ypatinga(bl*t jei iki ypatingos daug pievučių apdirbt). Jeigu ką steroras parašė yra tiesa, su tokia admine servui >>> конец<<<< . Matosi, kad ši anketa sukurta tam, kad maždaug "turėsiu admin, būsiu šūstra ir niekas man žodžio nepasakys" Toks asmuo niekada nesupras, kad ADMIN yra ne šiaip privilegijos, o didelė atsakomybė. Jeigu žmogus nesugebės atskirti čytų nuo gerų žaidėjų? Net man kartais būna labai sudėtinga atskirti čytą nuo gero žaidėjo, nors cso patirtis 12 metų, nes yra čytų, kurie sugeba labai labai gražiai užslėpti pagalbinių programų naudojimą.. :) O kas Liečia troli, labai apmaudu, kad toks žmogus, kuris save aukština dėl savo privilegijų- išvis čia yra, juokingiausia, kad Hexitas pvz pasakė tiesą JUODU ANT BALTO, kurią buvau parašius Troliui asmeniškai, iki tokios mano parašytos tiesos nesugebėjo nuo manęs atsikabinti dėl fb paskyros  :D >>>Be to, rašyti nepažįstamai merginai imtymius dalykus, bei klausti imtymių dalykų...Troli Tavo manymu tai normalu? Ar tiesiog bandai pasitenkinti bent šitaip..<<<Kai troliui šią jo vadinamą "ereziją" parašiau, buvau išvadinta pasikėlusia kale, kurios nuomonė yra šūdo verta, kaip ir aš pati. Na dėkoju dabar viešai Tau už šią nuomonę, bet manau visam servui aišku,kad Tu dėl PYZDOS padarytum viską. O čia tik dar viena Tavo kekšytė, kurią bandai prastumti.. Kaip yra sakoma "Ranka ranką plauna".. Nors čia labiau būtų galima pasakyti, kad čia gerai burnytė veikia. :) PEACE.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search