Jump to content
Create New...

jusu draugiskasis ir dosnusis DaTroller


DraKoNiuKaS

Rekomenduojami pranešimai

[quote author=deivius1 link=topic=824.msg13091#msg13091 date=1406374136]
[quote author=DraKoNiuKaS link=topic=824.msg13090#msg13090 date=1406373814]
[quote author=deivius1 link=topic=824.msg13088#msg13088 date=1406370185]
[quote author=DraKoNiuKaS link=topic=824.msg13087#msg13087 date=1406369893]
[quote author=deivius1 link=topic=824.msg13084#msg13084 date=1406368550]
[quote author=DraKoNiuKaS link=topic=824.msg13083#msg13083 date=1406367152]
[quote author=deivius1 link=topic=824.msg13081#msg13081 date=1406365432]
[quote author=DraKoNiuKaS link=topic=824.msg13078#msg13078 date=1406330311]
tai jei nelyginsiu ir nekalbesiu apie ponius tai visai pasimesi nes daugiau neturi ka man pasakyt be ju :D ir jeigu istiesu apsilankai lauke kaip ir sakai, tai tau draugiskas patarimas. pabandyk ne tik isejas ten prasiblaivyt su rageliu rankoj interneta surf'inant, bet ir siaip kanors be interneto nuveikt :)
[/quote]
Pasakyti apie tave visada yra kas :) bet apie tavo problemas jei nekalbesi, toks ir liksi prasmyrdes ir uzsidares ir ieskosi internete apie ka tema sukurti. Tikriausiai jau grybai ausyse pas tave auga, pas daktarus nueik ar dar kur nors
[/quote]

ziurekit visi ! trolis ne tik viska zino, ne tik mato tavo veida ir plauku spalva per PM , IM ir forumo zinutes, bet jis net jus ir uzuodzia ! kokios yspudingos tavo super galios ! :D
[/quote]
Ka tu cia burbuliuoji dar beproti :D. Spalvos plauku net speliuoti nereik, kaip tavo rainbow ponys nusidazes tikriausiai esi :D
[/quote]

"burbuliuoju" tai ka pats buvai pasakes. ir tikrai taip... tik beprotis galetu taip sugalvoti :D o apie tavo "tikriausiai" ir "turbut" jau nekarta kalbejau, bet tau kaip ir minejau - tai nedaeina... kaip ir minejo botlike, tau yra greiciausiai  NPD (Narcissistic personality disorder). [url=http://en.wikipedia.org/wiki/Narcissistic_personality_disorder]http://en.wikipedia.org/wiki/Narcissistic_personality_disorder[/url]
[/quote]
tas tavo "greiciausiai" irgi kazkaip kvailai skamba nes nepamenu kad jausciaus auksciau uz kitus ir daryciau jiems zala kaip raso tavo wiki :D. Na nors nebent tai galima pritaikiti pries ligonius kaip tu, tada galbut. Tik ziurek neapsiputuok cia burbuli :D
[/quote]

mano "greiciausiai" yra remiamasi realiais ir logiskais faktais, o tavo remiamasi lakia vaizduote ir spelionemis... tai pagrindinis skirtumas tarp musu zinuciu sioje temoje... ir jeigu tu kaip ir sakai nejauti ar nepameni, kad taip elgiesi, tai jau kurkas didesnis sansas negu "greiciausiai", kad tau NPD, nes wiki raso kad tai vienas is simptomu... taip pat, wiki yra ne mano.
[/quote]
Matai o as tau kartoju kad man nusispjauti ka mano ligoniai ir kiti buki zmones (tu prie ligoniu), bet tu nesi ant tiek issivystes kad apdoroti toki kieki informacijos tai vistiek cia savo paistai :D. tavo logiski faktai kad kai zmogus nekviecia savo draugu kad valytu jam sikna, reiskia jis ju neturi :D. Matai koks tu neissivystes.
[/quote]

*facehoof* jau tau atrodo kad ir zmones parase wiki yra ligoniai ir buki... tai taip pat vienas is NPD simptomu... so its confirmed...  siaip ydomu man dar... ar yra koks zmogus tavo manymu kad nebutu nei ligotas nei bukas ? aisku be saves...

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

jei nesuvoki nieko tokio, as paaiskinsiu tau. tas kas parase wiki butent sako kad vienas is simptomu save laikyti auksciau kitu ir to nesuvokti. taip pat dar neturiu tos istraukos dabar, bet skaiciau raso kad dar vienas is simptomu tai paprastai pasakius ant zmoniu "stumt" kurie nesutinka su tavo nuomone. tai tehniskai ne as manau (as jau zinau), o tas kas parase wiki raso kad tau yra ta liga.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Visi čia jus jaučiatės aukščiau vienas kito .. daugiau ar mažiau .. Tad būtų malonu ,kad visi ir išsilygintumėt , Erikai tu irgi kaip Adminas galėtum truputii santūresnis būti .. Ir nepradėk sakyti ,kad jie čia tave puola ir pns.. praleisk pro akis jomajo .. kiek tokių temų buvo apie mane eidavo ir praeidavo .. bet tu užkurstai juos dar daugiau ir pats dar užsifalmini :/ i gaunas apkakota tema forume su ~20 puslapių beprasmišku stumimų iš kurių vis tiek jokios naudos ... Peace  :-*

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=iFiXas link=topic=824.msg13109#msg13109 date=1406457009]
Visi čia jus jaučiatės aukščiau vienas kito .. daugiau ar mažiau .. Tad būtų malonu ,kad visi ir išsilygintumėt , Erikai tu irgi kaip Adminas galėtum truputii santūresnis būti .. Ir nepradėk sakyti ,kad jie čia tave puola ir pns.. praleisk pro akis jomajo .. kiek tokių temų buvo apie mane eidavo ir praeidavo .. bet tu užkurstai juos dar daugiau ir pats dar užsifalmini :/ i gaunas apkakota tema forume su ~20 puslapių beprasmišku stumimų iš kurių vis tiek jokios naudos ... Peace  :-*
[/quote]

kad troller jauciasi auksciau kitu kas ce parase ir mes auksciau jo tai ce turbut tiesa, bet tame ir esme kad jis zinomas veidas sito forumo, gal ir adminas vis dar, taip pat rengiantis eventus ir taip elgiasi, tai nusprendziau sukurti tema apie ji. fixai, ar tu bent skaitei mano pirma zinute kuria sukurta sita tema ? ce ne siaip eiline nesamone kaip buna forumuose kad gavau bana serveryje ir bandau apsmeisti admina kad geriau pasijausciau. sito ignoruot negalima. ce tema sukurta parodyti koks jisai nesubrendes adminas, kaip jis su manim bendravo, kad negavo raktu eventui... zinoma as dabar taip pat flaminu kaip mazas vaikas sitoje temoje, bet taip tik darau kadangi visi kas mate pasidalino savo nuomone apie ji ir daugiau niekas neraso. as kad palaikyti tema gyva ir kad butu siaip biski kas veikti, pradejau biski... "argumentuoti" su troliu.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

ką ten sakiai kad į lauka išlendi? [url=http://www.part.lt/img/028b79943d44a3fe417ad2a3c69d2e75714.png]http://www.part.lt/img/028b79943d44a3fe417ad2a3c69d2e75714.png[/url] vidury dienos namie prie kompo su ventiliatoriu kepi ir dar kitiem sakai į lauka išeit GJ MAXIM :D

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Drakoniukas paskaityk jai dar yra mano senos temos užrakintos kokios ten nesamonės buvo rašomos niekas nepasikeitė .. čia tinka man laba pamėgtas posakis .. [b][u][size=24pt]VISI ŽINO VISIEM POXUJ[/size][/u][/b] atsiprašant  :-*

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=iFiXas link=topic=824.msg13114#msg13114 date=1406465210]
Drakoniukas paskaityk jai dar yra mano senos temos užrakintos kokios ten nesamonės buvo rašomos niekas nepasikeitė .. čia tinka man laba pamėgtas posakis .. [b][u][size=24pt]VISI ŽINO VISIEM POXUJ[/size][/u][/b] atsiprašant  :-*
[/quote]

nu jeigu ce Pgr.adminam vienodai sviecia tai zinoma as to nepakeisiu. aisku suprantu jeigu eventus daro ir pritraukia zmoniu tai reiktu turbut kasko rimtesnio kad akreiptu demesi... bet manes siaip tai irgi nelabai liecia. ne tam as ce sukuriau ta tema kad jis butu nubaustas ar yspetas. sukuriau noredamas parodyti zmonem koksai jisai zmogus...

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=deivius1 link=topic=824.msg13116#msg13116 date=1406466267]
[quote author=Rin link=topic=824.msg13113#msg13113 date=1406465028]
ką ten sakiai kad į lauka išlendi? [url=http://www.part.lt/img/028b79943d44a3fe417ad2a3c69d2e75714.png]http://www.part.lt/img/028b79943d44a3fe417ad2a3c69d2e75714.png[/url] vidury dienos namie prie kompo su ventiliatoriu kepi ir dar kitiem sakai į lauka išeit GJ MAXIM :D
[/quote]
oho net 28minutes online :D viskas seni prigavai. Sveikinu. Juokdarys
[/quote]

Aš ne tai parodau, o tik patvirtinu, kad tu nieko nežinodamas sakai, taip pat dar meluoji :)

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=deivius1 link=topic=824.msg13117#msg13117 date=1406466591]
[quote author=DraKoNiuKaS link=topic=824.msg13115#msg13115 date=1406466072]
[quote author=iFiXas link=topic=824.msg13114#msg13114 date=1406465210]
Drakoniukas paskaityk jai dar yra mano senos temos užrakintos kokios ten nesamonės buvo rašomos niekas nepasikeitė .. čia tinka man laba pamėgtas posakis .. [b][u][size=24pt]VISI ŽINO VISIEM POXUJ[/size][/u][/b] atsiprašant  :-*
[/quote]

nu jeigu ce Pgr.adminam vienodai sviecia tai zinoma as to nepakeisiu. aisku suprantu jeigu eventus daro ir pritraukia zmoniu tai reiktu turbut kasko rimtesnio kad akreiptu demesi... bet manes siaip tai irgi nelabai liecia. ne tam as ce sukuriau ta tema kad jis butu nubaustas ar yspetas. sukuriau noredamas parodyti zmonem koksai jisai zmogus...
[/quote]
Gerai parodei kad nemegstu atmatu ir ligoniu, o dabar gali grysti prie savo kasdienybes, tai yra poniu ziurejimo :)
Tu galvoji zmones nezino kas as toks :D? pries metus gal ir nesuprato o dabar visi zino ir visiem px kaip rase auksciau ifixas. Tesiog matai visi elgiasi normalei tai ir su jais elgiuosi normalei. :) O jei cia kazkoks issigimelis kaip tu balsa kelia ir nori kad jam pagarba roditu tai atsiprasant, [b]Isgriauzk[/b] :D
[/quote]

taip... dabar tikrai visi zinos, o ar jiems px ar ne priklausys nuo to kiek gerai tave pazysta... man is taves pagarbos tikrai nereikia, bet katik pats paprastai pasakius parasiai kad tie kurie tau neduoda raktu tie yra issigimeliai.  parodyk man pirstu prasau kuriuoj ten vietoj musu steam chate as taip nenormaliai elgiausi ir pakeliau balsa kad tu taip ysizeidei ?

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

sita tema aplink raktus kaip as tau nedaviau sukurta, tai pagal viska turetu ce daug daugiau but post'u apie tai o ne random kalbos apie ligonius. tavo posto turbut nei vieno nera kuriame neminetum poniu tai tie tavo teiginiai apie degradavima ironiski labai... tema apie wiki as butent tau issamiai paaiskinau, kad suprastum, bet kaip suprantu vistiek nesupranti... tai tiek to paliekam ta tema. o siaip... pries sita konflikta, jai tau taip broniai nepatinka,  tai kodel tu su manim bendravai vis ir draugiskai elgeisi ? ( prisiminus laikiux surf ) tikrai nuo pat pradziu zinojai kad as bronis.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=deivius1 link=topic=824.msg13126#msg13126 date=1406497312]
[quote author=DraKoNiuKaS link=topic=824.msg13125#msg13125 date=1406496914]
tavo posto turbut nei vieno nera kuriame neminetum poniu tai tie tavo teiginiai apie degradavima ironiski labai... tema apie wiki as butent tau issamiai paaiskinau, kad suprastum, bet kaip suprantu vistiek nesupranti... tai tiek to paliekam ta tema. o siaip... pries sita konflikta, jai tau taip broniai nepatinka,  tai kodel tu su manim bendravai vis ir draugiskai elgeisi ? ( prisiminus laikiux surf ) tikrai nuo pat pradziu zinojai kad as bronis.
[/quote]
Niekad apie tai to metu nekalbedavai plius nezinojau kad esi degradas, nebuciau net kalbines, na dar tada taip smarkiai tie issigime poniai netrugde, nors zinojau apie jos. Ir nepamenu kad buciau draugiskai su tavim bendraves laikiux laikais, tik trollinau.
[/quote]
[size=24pt]
[color=orange]IRONY POLICE ARREST THIS MAN![/color][/size]

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=deivius1 link=topic=824.msg13126#msg13126 date=1406497312]
[quote author=DraKoNiuKaS link=topic=824.msg13125#msg13125 date=1406496914]
tavo posto turbut nei vieno nera kuriame neminetum poniu tai tie tavo teiginiai apie degradavima ironiski labai... tema apie wiki as butent tau issamiai paaiskinau, kad suprastum, bet kaip suprantu vistiek nesupranti... tai tiek to paliekam ta tema. o siaip... pries sita konflikta, jai tau taip broniai nepatinka,  tai kodel tu su manim bendravai vis ir draugiskai elgeisi ? ( prisiminus laikiux surf ) tikrai nuo pat pradziu zinojai kad as bronis.
[/quote]
Niekad apie tai to metu nekalbedavai plius nezinojau kad esi degradas, nebuciau net kalbines, na dar tada taip smarkiai tie issigime poniai netrugde, nors zinojau apie jos. Ir nepamenu kad buciau draugiskai su tavim bendraves laikiux laikais, tik trollinau.
[/quote]

jei tu nepameni tai gaila... mano atmintis gera ir as viska pamenu kaip kas budavo... pradzioj tikrai ten stumti bandei kol nepabodo ir neuzstomiau as, bet po to laiko elgiaisi lyg draugai butume ir niekad blogo zodzio apie mane nepasakiai. gal del to kad pgr. adminas buvau ? nekalbedavau apie ponius, nes niekas nekalbindavo manes apie juos, bet dabar tu lyg pastoviai prasaisi kad kalba eitu apie ponius nes pats apie juos neuzsiciaupi...

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=deivius1 link=topic=824.msg13130#msg13130 date=1406562715]
[quote author=DraKoNiuKaS link=topic=824.msg13129#msg13129 date=1406550553]
[quote author=deivius1 link=topic=824.msg13126#msg13126 date=1406497312]
[quote author=DraKoNiuKaS link=topic=824.msg13125#msg13125 date=1406496914]
tavo posto turbut nei vieno nera kuriame neminetum poniu tai tie tavo teiginiai apie degradavima ironiski labai... tema apie wiki as butent tau issamiai paaiskinau, kad suprastum, bet kaip suprantu vistiek nesupranti... tai tiek to paliekam ta tema. o siaip... pries sita konflikta, jai tau taip broniai nepatinka,  tai kodel tu su manim bendravai vis ir draugiskai elgeisi ? ( prisiminus laikiux surf ) tikrai nuo pat pradziu zinojai kad as bronis.
[/quote]
Niekad apie tai to metu nekalbedavai plius nezinojau kad esi degradas, nebuciau net kalbines, na dar tada taip smarkiai tie issigime poniai netrugde, nors zinojau apie jos. Ir nepamenu kad buciau draugiskai su tavim bendraves laikiux laikais, tik trollinau.
[/quote]

jei tu nepameni tai gaila... mano atmintis gera ir as viska pamenu kaip kas budavo... pradzioj tikrai ten stumti bandei kol nepabodo ir neuzstomiau as, bet po to laiko elgiaisi lyg draugai butume ir niekad blogo zodzio apie mane nepasakiai. gal del to kad pgr. adminas buvau ? nekalbedavau apie ponius, nes niekas nekalbindavo manes apie juos, bet dabar tu lyg pastoviai prasaisi kad kalba eitu apie ponius nes pats apie juos neuzsiciaupi...
[/quote]
Tu uzstumei, juokdarys :DDD?? tu visad tyledavai sikna surietes ir kai kazka pasakydavau dar ir bana ar mute uzmesdavai. Man visad buvo px kad tu adminas. Ir as kalbu apie tavo suknistus ponius nes cia tavo problema pagrindine, net diek nedasunta tau, eik jau koki game of thrones ziurek o ne multikus skirtus pirmokams, tiek visko pilna internete ir tau butina rinktis retardu filmus, nors kai pats esi vienas is ju tai nenuostabu...
[/quote]

tu gi nepameni ka tu gali atsimint? kokius dar banus kokius mute ? jeigu as taip buciau dares jau sedejas butum su banu nuo to laiko kai dar nezinojai kad as adminas tenais...  tyledavau daznai ir dabar tyliu, nes tokiu kaip tu pilnas internetas kurie pradeda pist prota kai juos nusauni ar kad tam tikra ginkla naudoji kuris jiem nepatinka :D beto, vienas draugas neseniai parode man sita video ir man atrodo jis tau butinas paziuret ir jeigu per pilnati, penktadienio tryliktaja visos planetos issilygis galaktikoje, tai GALBUT padarysi isvadas po sio video... [url=https://www.youtube.com/watch?v=41Vq-aBaB6Q]https://www.youtube.com/watch?v=41Vq-aBaB6Q[/url]

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=deivius1 link=topic=824.msg13134#msg13134 date=1406564849]
[quote author=DraKoNiuKaS link=topic=824.msg13132#msg13132 date=1406563814]
[quote author=deivius1 link=topic=824.msg13130#msg13130 date=1406562715]
[quote author=DraKoNiuKaS link=topic=824.msg13129#msg13129 date=1406550553]
[quote author=deivius1 link=topic=824.msg13126#msg13126 date=1406497312]
[quote author=DraKoNiuKaS link=topic=824.msg13125#msg13125 date=1406496914]
tavo posto turbut nei vieno nera kuriame neminetum poniu tai tie tavo teiginiai apie degradavima ironiski labai... tema apie wiki as butent tau issamiai paaiskinau, kad suprastum, bet kaip suprantu vistiek nesupranti... tai tiek to paliekam ta tema. o siaip... pries sita konflikta, jai tau taip broniai nepatinka,  tai kodel tu su manim bendravai vis ir draugiskai elgeisi ? ( prisiminus laikiux surf ) tikrai nuo pat pradziu zinojai kad as bronis.
[/quote]
Niekad apie tai to metu nekalbedavai plius nezinojau kad esi degradas, nebuciau net kalbines, na dar tada taip smarkiai tie issigime poniai netrugde, nors zinojau apie jos. Ir nepamenu kad buciau draugiskai su tavim bendraves laikiux laikais, tik trollinau.
[/quote]

jei tu nepameni tai gaila... mano atmintis gera ir as viska pamenu kaip kas budavo... pradzioj tikrai ten stumti bandei kol nepabodo ir neuzstomiau as, bet po to laiko elgiaisi lyg draugai butume ir niekad blogo zodzio apie mane nepasakiai. gal del to kad pgr. adminas buvau ? nekalbedavau apie ponius, nes niekas nekalbindavo manes apie juos, bet dabar tu lyg pastoviai prasaisi kad kalba eitu apie ponius nes pats apie juos neuzsiciaupi...
[/quote]
Tu uzstumei, juokdarys :DDD?? tu visad tyledavai sikna surietes ir kai kazka pasakydavau dar ir bana ar mute uzmesdavai. Man visad buvo px kad tu adminas. Ir as kalbu apie tavo suknistus ponius nes cia tavo problema pagrindine, net diek nedasunta tau, eik jau koki game of thrones ziurek o ne multikus skirtus pirmokams, tiek visko pilna internete ir tau butina rinktis retardu filmus, nors kai pats esi vienas is ju tai nenuostabu...
[/quote]

tu gi nepameni ka tu gali atsimint? kokius dar banus kokius mute ? jeigu as taip buciau dares jau sedejas butum su banu nuo to laiko kai dar nezinojai kad as adminas tenais...  tyledavau daznai ir dabar tyliu, nes tokiu kaip tu pilnas internetas kurie pradeda pist prota kai juos nusauni ar kad tam tikra ginkla naudoji kuris jiem nepatinka :D beto, vienas draugas neseniai parode man sita video ir man atrodo jis tau butinas paziuret ir jeigu per pilnati, penktadienio tryliktaja visos planetos issilygis galaktikoje, tai GALBUT padarysi isvadas po sio video... [url=https://www.youtube.com/watch?v=41Vq-aBaB6Q]https://www.youtube.com/watch?v=41Vq-aBaB6Q[/url]
[/quote]
Paziurejau 15 sec ir uzteko.  Nesirosiu klausyti ka ten murma. Poniai bei panasus multikai snargliams arba tesiog nebrendyloms kurie nieko gyvenime nemoka ir nemokes, tai bando is ten kazka ismokti. Gal ten tave ir mokina kad FRIENDSHIP IS MAGIC ar kazka tokio, bet as pasakysiu Bullshit!
Ir seip as seniai zinojau kad tu laikiuxe adminas tik kaip ir sakiau man buvo px, trolinau o tu visad bijodavai zodi pasakyti ir cia faktas, o dar aiskini kad cia kazka uzstumei :D Gaila man taves, tai viena sakai tai kita, negalvojau kad poniai ir meluoti ismokino tave, tikriausiai reiks kokius paprastesnius filmukus ziureti  tau, pvz teletabius, tikriausiai skirtumo nejaustum.
[/quote]
[size=15pt]DaTroller, you said some stupid shit in your life and specifically in this thread, but this time, this message, wins them all. congratulations. You just showed the whole world how low can one actually go [/size]

[img]http://31.media.tumblr.com/tumblr_lxpfttmPEq1rn95k2o1_400.gif[/img]

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=deivius1 link=topic=824.msg13138#msg13138 date=1406581066]
[quote author=Original link=topic=824.msg13135#msg13135 date=1406567017]
[quote]Paziurejau 15 sec ir uzteko.  Nesirosiu klausyti ka ten murma.[/quote]

Mokykloje irgi nesiruosi klausytis ka murma ?  :D Kvailys esi jeigu nesiruosi kitu nuomones isklausyt. Bet ka as cia sneku tu juk visada teisus.
[/quote]
Mokykla tau ne youtube smart pants bet dekui uz tavo sudina nuomone, apsimesiu kad nemaciau tavo zinutes.
[/quote]

nezinau ar zinai troli, bet youtubei ne vien galima paziuret apie tf2 ar koki poksta, ten taip pat buna ir dokumentiku ir mokomos medziagos, kurios nei mokykloj neismokintu.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

We're all sorry that we're different than you are. Please, oh master, please don't hurt us, you alpha male. You are the pinnacle of manhood, you are the ultimate man, no one can be anymore manly than you are. Your tastes are superior while ours are inferior. So please, show us mercy, oh great DaTroll.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=deivius1 link=topic=824.msg13145#msg13145 date=1406642089]
[quote author=DraKoNiuKaS link=topic=824.msg13144#msg13144 date=1406634194]
[quote author=deivius1 link=topic=824.msg13138#msg13138 date=1406581066]
[quote author=Original link=topic=824.msg13135#msg13135 date=1406567017]
[quote]Paziurejau 15 sec ir uzteko.  Nesirosiu klausyti ka ten murma.[/quote]

Mokykloje irgi nesiruosi klausytis ka murma ?  :D Kvailys esi jeigu nesiruosi kitu nuomones isklausyt. Bet ka as cia sneku tu juk visada teisus.
[/quote]
Mokykla tau ne youtube smart pants bet dekui uz tavo sudina nuomone, apsimesiu kad nemaciau tavo zinutes.
[/quote]

nezinau ar zinai troli, bet youtubei ne vien galima paziuret apie tf2 ar koki poksta, ten taip pat buna ir dokumentiku ir mokomos medziagos, kurios nei mokykloj neismokintu.
[/quote]
Niekad ir nesakiau kad nera, bet pagrinde ten slamstas, kiti vidai, bei nemazai klaidingos informacijos :) Jei koks profesorius ar ekspertas kalbetu tavo temomis tada butu galima gyncitis, o cia kazkoks zmogelis kuriam patinka pokemonu dainos, nematau reikalo tiketi ka pliurpia.
[/quote]

ten ne religinis video "tiketi" nereikia, ten reikia suprast ir suvok, ko nekiekvienas gali matyt. beto, ko tau dabar pokemonai kliudo ? ka tu apie ji zinai ? manai negali but profesorius, nes jam patinka pokemonai ?  manai nera profesoriu / expertu kuriems patinka pokemonu dainos ? sakyciau vienas durniausiu teiginiu kuri esu girdejas, bet jau tiek as is taves ju isgirdau sitoj temoj, kad meluociau taip sakydamas...

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=deivius1 link=topic=824.msg13149#msg13149 date=1406656518]
[quote author=BoTL1kE link=topic=824.msg13148#msg13148 date=1406655597]
We're all sorry that we're different than you are. Please, oh master, please don't hurt us, you alpha male. You are the pinnacle of manhood, you are the ultimate man, no one can be anymore manly than you are. Your tastes are superior while ours are inferior. So please, show us mercy, oh great DaTroll.
[/quote]
Well Virginity is strong in this one ^
[/quote]
[color=orange][size=36pt]IRONY POLICE, ARREST THIS MAN![/size][/color]

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search