Jump to content
Create New...

jusu draugiskasis ir dosnusis DaTroller


DraKoNiuKaS

Rekomenduojami pranešimai

[quote author=deivius1 link=topic=824.msg13158#msg13158 date=1406670571]
[quote author=DraKoNiuKaS link=topic=824.msg13157#msg13157 date=1406669795]
[quote author=deivius1 link=topic=824.msg13145#msg13145 date=1406642089]
[quote author=DraKoNiuKaS link=topic=824.msg13144#msg13144 date=1406634194]
[quote author=deivius1 link=topic=824.msg13138#msg13138 date=1406581066]
[quote author=Original link=topic=824.msg13135#msg13135 date=1406567017]
[quote]Paziurejau 15 sec ir uzteko.  Nesirosiu klausyti ka ten murma.[/quote]

Mokykloje irgi nesiruosi klausytis ka murma ?  :D Kvailys esi jeigu nesiruosi kitu nuomones isklausyt. Bet ka as cia sneku tu juk visada teisus.
[/quote]
Mokykla tau ne youtube smart pants bet dekui uz tavo sudina nuomone, apsimesiu kad nemaciau tavo zinutes.
[/quote]

nezinau ar zinai troli, bet youtubei ne vien galima paziuret apie tf2 ar koki poksta, ten taip pat buna ir dokumentiku ir mokomos medziagos, kurios nei mokykloj neismokintu.
[/quote]
Niekad ir nesakiau kad nera, bet pagrinde ten slamstas, kiti vidai, bei nemazai klaidingos informacijos :) Jei koks profesorius ar ekspertas kalbetu tavo temomis tada butu galima gyncitis, o cia kazkoks zmogelis kuriam patinka pokemonu dainos, nematau reikalo tiketi ka pliurpia.
[/quote]

ten ne religinis video "tiketi" nereikia, ten reikia suprast ir suvok, ko nekiekvienas gali matyt. beto, ko tau dabar pokemonai kliudo ? ka tu apie ji zinai ? manai negali but profesorius, nes jam patinka pokemonai ?  manai nera profesoriu / expertu kuriems patinka pokemonu dainos ? sakyciau vienas durniausiu teiginiu kuri esu girdejas, bet jau tiek as is taves ju isgirdau sitoj temoj, kad meluociau taip sakydamas...
[/quote]
Jo as is taves irgi daug girdejas, ypac kai issigalvoji savo teorijas. As niekad nesakiau kad zmogus negali buti profesorius ir megti pokemonus, bet sakiau kad sis paprastas zmogus jos megsta ir kuria bent jau mano manimo nesamoningus vidus. Tai gali su savo teorijom eiti siknon neuzauga.
[/quote]

zinau kad vejus kalbeti tavo specialybe, bet vistiek paklausiu, ar tu galvoju ka rasai pries rasydamas ? jeigu pats vel nesuvoki kur ka parasiai, as tau paaiskinsiu. pries paskutiniame poste tu jau teigi kad jisai nera nei expertas nei profesorius tai reiskias tai tikrai zinai, o kadangi tu jo visai nepazysti ir jo video neziurejai, tai tu tik gali tai teigti is to, kad jam patinka pokemonu dainos (bbz is kokios siknos ta teigini istraukiai apie dainas irgi). bent jau logiskai mastantis asmuo taip ismastytu tavo zinutes. [b]MANO[/b] teorijos isgalvotos ? oh the irony... either your stupid, or pretending to be one. prasau, parodyk man bent viena teorija kuria as pasakiau kuri nera logiska ar mano butu isgalvota ? tavo teoriju, kuriu nebutu isgalvota ir logiskai suvokiama turbut is viso butu viena :)

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=deivius1 link=topic=824.msg13168#msg13168 date=1406751863]
[quote author=BoTL1kE link=topic=824.msg13167#msg13167 date=1406749790]
[quote author=deivius1 link=topic=824.msg13149#msg13149 date=1406656518]
[quote author=BoTL1kE link=topic=824.msg13148#msg13148 date=1406655597]
We're all sorry that we're different than you are. Please, oh master, please don't hurt us, you alpha male. You are the pinnacle of manhood, you are the ultimate man, no one can be anymore manly than you are. Your tastes are superior while ours are inferior. So please, show us mercy, oh great DaTroll.
[/quote]
Well Virginity is strong in this one ^
[/quote]
[color=orange][size=36pt]IRONY POLICE, ARREST THIS MAN![/size][/color]
[/quote]

[b][size=36pt][color=red]YES YOU ARE ALSO THE KING OF VIRGINS! ARREST YOURSELF![/color][/size][/b]
[/quote]

Oh god the irony, I can't handle it.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų



[quote] As sakiau kad ziurejau ten apie 20 sec jo vido ir man uzteko suprasti apie ka jis sneka[/quote]

cool story bro

[quote] Kadaise kelis jo vidus maciau ir per viena is kazkuriu jis tikino kad dievino ir dievina pokemonu dainas[/quote]

keista, mano pazystamas kuris nenori reikstis ce ziuri jo visus video ir sake nei vienam jis ten nesireiske labai kad dievina pokemonu dainas, bet kad ir dievina jis jas, kokios tavo bedos ? tau bile prisipist prie beleko...

[quote]Pats duodi vida ir nezinai apie ka ten snekama. Matosi kad atsilupes esi. Kaip tau sis teiginys ar teorija nevykeli?[/quote]

perziurejas 15 ar 20 sekundziu aiskini kad as nezinau apie ka kalbama ? ka as manau apie sita teigini ?

[img]http://4.bp.blogspot.com/-5pcj5R3DqGE/USQP-hcvioI/AAAAAAAAAMc/5Z44Pbuw2d0/s1600/picard-double-facepalm-gif-5917.gif[/img]

[quote]Tavo teorijos kad tu mane laikiuxe """uzvartei""" tavo teorijos kad draugu """neturiu""" tavo teorijos kad ten sergu ligom pagal kurias ten save auksciau laikau uz kitus[/quote]

gerai, neuzvarciau, as paprastai nedarau to, tiesiog pasodinau i vieta ir tiek paprastai pasakius. nu, is to kad nei vienas "draugas" apie viena zymiausiu turbut bahuru serverio zaideju nieko gero neparase, tai drystu teigti fakta kad niekas gero apie tave tiesiog neturi ka pasakyt, o jeigu tu vadini draugais kurie neturi nei ka gero apie tave pasakyt, tai tebunie. o kad tau NPD tu to nesuvoksi nes tai vienas is simptomu tai neigti, bet visi is sono tai mato.

[quote] primeni ziurke skestanciam laive kuri tik ziuri ka cia bepadarius ka dar sugalvojus. Nesiseka tau cia kaip ir tikram gyvenime ir cia faktas kurio nepaneigsi. Tai va paimk vel pertraukele parai ir sugalvok nauja teorija is kurios galesiu pazvengti [/quote]

takes quite alot of imagination to come up with a story like that... o jau vis reciau rasau, nes tiesiog jau pabodo biski... pasiekiai pati dugna daugiau taves as jau negaliu pazemint negu pazeminau, o gincitis su tavim beprasmiska...
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Blyn kaip jūs abu nusišnekat ,net baisu darosi skaityti ...  :-X Troli stumk kiek nori ,bet kad ir kaip juokingai atrodo šita foto, bet jai cia ir jo xebra bent mergų yra .. Norėčiau pamatyti tave fotkej tarp mergų išskyrus KLASĖS fotkės .ir aplamai kliosiokes ..

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Da tau irgi truputi subręst laikas kaip mažas vaikas atsikalbinėji prieš ji beprasmiškai .. lai parašo ta postą tu nieko neatsakyk ir numirs ta tema .. Atrašydamas jam tu palieki ne ką geresnis už ji pati ..
Ir mažiau kaltų ieškok pažiūrėk kartais į save neesi jau toks šventas (nebandau užstumt ar kažką tokio tiesiog pasakau apmastymuj)... Bent jau pagal forumo postus tai baisu ..

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

as tikrai nesitikiu kad tu tam pritarsi ar bent suvoksi, bet man faktiskai nereikejo nieko daryt tu pats save pasizeminai iki tokio lygio kad man geda butu isvis rodytis daugiau sitam forume tavo vietoj, bet tu gedos nejauti. pasiekiai pati dugna kur "clap gif" mano postintas ir kaip minejau aksciau, jau man nebera ka tau pasakyt, bet as vis dar ce rasau todel, kad tiesiog juokinga kaip tu stengiesi mane yzeist naudodamas visa savo nuostabu zodyna, bet jau kaip ir minejau pradejo pabost nes tapati suda mali nuo pat pradzios pokalbio. ant tiek beviltiskai nori man pakenkti, kad spamini net ir neigiama man karma accountui :D like i care... how pathetic...

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=iFiXas link=topic=824.msg13202#msg13202 date=1406927103]
Da tau irgi truputi subręst laikas kaip mažas vaikas atsikalbinėji prieš ji beprasmiškai .. lai parašo ta postą tu nieko neatsakyk ir numirs ta tema .. Atrašydamas jam tu palieki ne ką geresnis už ji pati ..
[/quote]

"atsikalbineti" ? is tavo zinutes galiu suprast kad ce as gaunuosi "nesubrendes blogiukas" ? prasau pagrysk savo sakini.
mano zodziai sakyti nera siaip lakios vaizduotes yzeidimai kaip trolio, mano zodziuose yra rememasi normalia logika kurios nepaneigsi. 

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Welcome to the kindergarten, the place where DaTroll reigns as emperor of all who are immature, insecure and idiotically, desperately ignorant of the fact that they're moronic.  :-* Have a nice stay here... You shall lose braincells with every post of his that you read.  :-*

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=BoTL1kE link=topic=824.msg13208#msg13208 date=1406965129]
Welcome to the kindergarten, the place where DaTroll reigns as emperor of all who are immature, insecure and idiotically, desperately ignorant of the fact that they're moronic.  :-* Have a nice stay here... You shall lose braincells with every post of his that you read.  :-*
[/quote]

not sure if i could have said better myself...

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Iš kur jis postins fotkę su mergom :D Pirma nusifotografuot reiktų išvis. Skaitau postus ir juokas ima. Turbūt dar tiki kalėdų seneliu. Jokių argumentų-vien keiksmai, kurie net nežeidžia. Kodėl turėtų? Žeidžia argumentuoti dalykai. Tarkim esi ožkapisys ir tave nufotkina darant reikalą ir papostina čia. Va tada įžeidimas turi žeisti, nes turi prasmę. Negaliu patikėt, kad rašau tokius dalykus kaip kokiam atsilikėliui. Tiesiog iš tavo bendravimo susidaro toks vaizdas, kad tu neturi nieko savo. Viskas matyta, kopijuota. Jaučiu, kad tenka tau rašyt, nes tu to nesupranti. Tie įžeidimai nėra svarūs. Tavo spėlionės, kad reikia kažką vargt tau rašyt irgi šnipštas. Tu rašai vienodai viską, o mes vienaip ar kitaip bandom visi išsireikšt, kad tau kažkas yra negerai ir tau reikia keistis ar kažkas turi būt daroma, realiai man nesvarbu, kitiems - taipogi. Bet visi turim bruožą tokį, nuteikt ką nors normalia linkme. Erdvėj nesireikštum - [font=verdana]niekas to nebūtų išpūtę. Bet esi viešas asmuo ir tavo asmenybė gali būt diskutuojama. O kaip tu elgies? Man sunku suvokt. Nematau tikslo. Galėjai senai mest šitą jovalą. Gal toji NPD neleidžia nusileist kitiems? Pašaliniai, nieko nesuvokiantys kas mes per žmonės ir skaitantys forumą gali prie mūsų pritart, kad čia tavo pozicija ant žemės. Jau buvau spjovęs į visa tai ir vis dar pasilieku nuomonę, kad tiesiog dar daug laiko tau reikia susivokt kaip subrendęs žmogus turi elgtis.[/font]

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

tikrai su kiekvienu datrolio postu smegenu lasteles nyksta. Tu argumentuok savo stumimus ir spejimus. Dabar truputi kita tema, bet pats lendi viesiem virsesniem adminam siknon, paspaminau 5 minutes serve iskart permanent mute ir gag gavau, kai spamino dar gal 6 zmones, o mute ir gag gavau tik as, tvarkdarys atsirado.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=deivius1 link=topic=824.msg13218#msg13218 date=1407273815]
[quote author=DraKoNiuKaS link=topic=824.msg13217#msg13217 date=1407271591]
troli, a galesiu dalyvaut tavo ateinanciame evente ? kad ir kada jis bus...
[/quote]
[b][color=red][size=24pt]IRONIJA, IRONIJA.[/size][/color][/b] ir taip drakone jei atitiksi reikalavimus galesi dalyvauti, o kam klausi?
[/quote]

kur ce ironija ? o kokie reikalavimai bus ?

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=deivius1 link=topic=824.msg13221#msg13221 date=1407330945]
[quote author=DraKoNiuKaS link=topic=824.msg13220#msg13220 date=1407318230]
[quote author=deivius1 link=topic=824.msg13218#msg13218 date=1407273815]
[quote author=DraKoNiuKaS link=topic=824.msg13217#msg13217 date=1407271591]
troli, a galesiu dalyvaut tavo ateinanciame evente ? kad ir kada jis bus...
[/quote]
[b][color=red][size=24pt]IRONIJA, IRONIJA.[/size][/color][/b] ir taip drakone jei atitiksi reikalavimus galesi dalyvauti, o kam klausi?
[/quote]

kur ce ironija ? o kokie reikalavimai bus ?
[/quote]

Ai ten tik seip rasiau ant prikolo, kopijavau emo haired fag ir jo postus. Nu reikalavimai bus tokie pat kaip ir preita kart. Nebuti smarkiai baustas bachuru serve, buti praleides bent 12h serve. Na dar neleisiu trade banintiems dalyvauti.
[/quote]

Facepalm...

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=deivius1 link=topic=824.msg13221#msg13221 date=1407330945]
[quote author=DraKoNiuKaS link=topic=824.msg13220#msg13220 date=1407318230]
[quote author=deivius1 link=topic=824.msg13218#msg13218 date=1407273815]
[quote author=DraKoNiuKaS link=topic=824.msg13217#msg13217 date=1407271591]
troli, a galesiu dalyvaut tavo ateinanciame evente ? kad ir kada jis bus...
[/quote]
[b][color=red][size=24pt]IRONIJA, IRONIJA.[/size][/color][/b] ir taip drakone jei atitiksi reikalavimus galesi dalyvauti, o kam klausi?
[/quote]

kur ce ironija ? o kokie reikalavimai bus ?
[/quote]
Ai ten tik seip rasiau ant prikolo, kopijavau emo haired fag ir jo postus. Nu reikalavimai bus tokie pat kaip ir preita kart. Nebuti smarkiai baustas bachuru serve, buti praleides bent 12h serve. Na dar neleisiu trade banintiems dalyvauti.
[/quote]

kiec prikols... pasitelkes logisku mastymu kaskaip nemanau kad emo plaukai pakeicia tavo seksualine orientacija

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Na čia troliuj pritarsiu dėl tu gėjiškai atrodančių plauku .. I miestą išėjus baisu kur galva pasukt kur pažiūri ten baxurai kaip gomikai uzsitempe bobiskus džinsus kokios raudonos ar žalios spalvos susimete plaukus i sona arba kaip makelmorai prieš plauka susilaiže ar kaip trolis sako Emo staila ipise .. Šlykstu susimastykit jus vyrai ne končitos blet .. ir seip cia tema baisei nuo konteksto nukryppo .. jus pazekit pirmus postus del ko cia viskas uzsivede ir apie ka dabar tema eina :D

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search