Jump to content
Create New...

Public servui (dėl map'ų) / Mėnesio mapas!


geronimo

Rekomenduojami pranešimai

  • Forumo Modas

MANO PASIŪLYMAS DĖL MAPŲ PUBLIC SERVERIUI

Esamų mapų sąrašą stebėjau per !admin (jei ten tikrai visi...).

Iš laiko patikrintų standartų tikrai pasigedau šių:

Galbūt šie mapai yra serve, netikrinau per komandas !map "name", bet jei jų nėra - jie tikrai galėtų būti pridėti. 

.

.

.

Sakot, kad šitei mapai nusidevėję ir shit??? OK. Bet tikrai ne labiau nusidevėję nei de_dust2... Norėjau siūlyti kažkokių naujesnių mapų šiam serveriui, tačiau iš tiesų sunku išsrinkti kai yra tiek daug puikių community made mapų. 

Mano siūlymas gal ir kvailas, bet noriu įtraukti įvairesnius mapus į map pool ir siūlau MĖNESIO MAPŲ idėją. 

  1. Kas mėnesį į serverio map poolą būtų įmetami 3-5 nauji mapai (pvz. žr. žemiau).
  2. Būtų nuostabu, kad serveryje chate laiks nuo laiko pasirodytų žinutė: "Šio mėnesio mapai: de_A; de_B; de_C, mapus galite išbandyti nominuojant "nominate". Žinoma, ir adminai laiks nuo laiko užmestų vote iš šių mapų.
  3. Mėnesio gale šie mapai galės būti išmetami iš map pool (arba koks vienas tikrai pasiteisinęs liktų) ir prisidės kiti 3-5 nauji mapai, kuriuos išrinktumėm mėnesio eigoje per forumą. ]

Keli tikrai žinomi ir serveriuose jau buvę map variantai šiai idėjai:

.

.

.

Ką siūlau pakeisti esamuose mapuose:

  • de_zoo - siūlau mest lauk, akivaizdžiai nepatinka žaidėjams;
  • de_megamirage - žinau, kad kątik įdėtas, tačiau čia kaip de_rats. Kiek pamenu, jis buvo išmestas dėl to, kad smarkiai per didelis ir nepatogus.
  • awp_roost_beta - mano asmenine nuomone looks awful. Yra tikrai fainesnių awp mapų. 

 

P.S. viskas yra TIK MANO NUOMONĖ. Feel free išsakyti savo nuomonę komentaruose. Ačiū. 

Redaguota geronimo
  • Like 3
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

Siūlyčiau visiškai išimti Cyberpunk mapų versijas, nes tai tik "inferior" versija mano nuomone. Bežaisdamas pastebėjau, jog performance mažesnis (blogai optimizuoti, kai kuriuose vietose rija fps per daug, o gal čia tik man...) + priešai sunkiai matosi kai kuriuose tamsiuose kampuose (ypač ant Cyberpunk Mirage).

Redaguota oteek
  • Like 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Forumo Modas
On 2022-03-20 at 18:47, MaSk parasė:

Super ideja! Manau tai paivairintu mapu rotationa. Mmm.. gal nuo kito menesio reiketu pabandyt startuoti?

Jeigu tikrai mąstom startuoti su mapų pakeitimais ir mėnesio mapų idėja, tai klausimas ar startuojam su tais mapais kuriuos įmečiau į pavyzdžius (santorini, pripyat, sanchez) ar ieškom kažko kito. Dar pora dienų yra.

  • Pakeliam 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Forumo Modas
On 2022-03-26 at 17:52, oteek parasė:

Siūlyčiau visiškai išimti Cyberpunk mapų versijas, nes tai tik "inferior" versija mano nuomone. Bežaisdamas pastebėjau, jog performance mažesnis (blogai optimizuoti, kai kuriuose vietose rija fps per daug, o gal čia tik man...) + priešai sunkiai matosi kai kuriuose tamsiuose kampuose (ypač ant Cyberpunk Mirage).

Pritariu. Aš buvau įrašęs cyberpunk mapus į sąrašą prie siūlomų išmesti mapų, tačiau kaip tik po posto tą savaitę gan gausi chebra žaisdavo šiuos mapus, tad variantą ištryniau. 

  • Pakeliam 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Administratorius
8 hours ago, geronimo said:

Jeigu tikrai mąstom startuoti su mapų pakeitimais ir mėnesio mapų idėja, tai klausimas ar startuojam su tais mapais kuriuos įmečiau į pavyzdžius (santorini, pripyat, sanchez) ar ieškom kažko kito. Dar pora dienų yra.

Kiek atsimenu sie map buvo visiskai unpopular. Tai net baugu dabar ir bedeti manau 😆

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Forumo Modas
prieš 1 valandą , MaSk parasė:

Kiek atsimenu sie map buvo visiskai unpopular. Tai net baugu dabar ir bedeti manau 😆

Tai cool, būtų faina tada kažkaip paskatint chebra pasiūlyt mapų. Aš tada nesikišu 😄, nes čia labai skonio reikalas. Man asmeniškai kuo naujesnis/nematytas map - tuo smagiau.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Administratorius
1 hour ago, geronimo said:

Tai cool, būtų faina tada kažkaip paskatint chebra pasiūlyt mapų. Aš tada nesikišu 😄, nes čia labai skonio reikalas. Man asmeniškai kuo naujesnis/nematytas map - tuo smagiau.

Nors santorini siaip toks sviesus ir tvarkingas map, tai gal ir sueitu.

  • Ačiū 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėte komentuoti

Jeigu turite paskyrą, prisijunkite

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų forume.

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti dabar
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search