Jump to content
Create New...

Ban'as (Permament'as)


Praeivis

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, 

Tikrai nenoriu pyktis, bet gavau baną už nieką, priežastis , kurią gavau buvo , main'o acc neturėjimas, nors ši paskyra ir yra mano main'as.

Jūsų Nick bei steam ID -  Praeivis https://steamcommunity.com/profiles/76561199110820928/
Kada, kuriam mape ir kuriame serve nubaudė? ( 1, 2, DM ) - 17 - 04 - 2021(Maždaug 17 : 30) [LT] BACHURU SERVAS.EU CS:GO #2, Inferno žemėlapis.
Ką darėte prieš gaunant baną - Žaidžiau.
Kuris admin nubaudę ? - rec

Pagarbiai : Praeivis

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • CS2 Admin
prieš 17 minutes (-čių) , Praeivis parasė:

Sveiki, 

Tikrai nenoriu pyktis, bet gavau baną už nieką, priežastis , kurią gavau buvo , main'o acc neturėjimas, nors ši paskyra ir yra mano main'as.

Jūsų Nick bei steam ID -  Praeivis https://steamcommunity.com/profiles/76561199110820928/
Kada, kuriam mape ir kuriame serve nubaudė? ( 1, 2, DM ) - 17 - 04 - 2021(Maždaug 17 : 30) [LT] BACHURU SERVAS.EU CS:GO #2, Inferno žemėlapis.
Ką darėte prieš gaunant baną - Žaidžiau.
Kuris admin nubaudę ? - rec

Pagarbiai : Praeivis

Nu labai įdomiai čia, kokius 3 kartus parašiau tau į chatą, pateik main acc.Nieko neatrašei absoliučiai, nei sakei, kad neturi nei ką, so....

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

1 hour ago, rEc said:

Nu labai įdomiai čia, kokius 3 kartus parašiau tau į chatą, pateik main acc.Nieko neatrašei absoliučiai, nei sakei, kad neturi nei ką, so....

Kaip suprast , rašei į chatą, Serverio chatą ar Steam'o ? Nes atvirai pasakysiu, nemačiau žinučių, atsiprašau už tai...

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • CS2 Admin
prieš 57 minutes (-čių) , Praeivis parasė:

Kaip suprast , rašei į chatą, Serverio chatą ar Steam'o ? Nes atvirai pasakysiu, nemačiau žinučių, atsiprašau už tai...

Na, kad rašyti tai tikrai rašiau, nemanau, kad tai mano problema, kad neseki chato, kai į tave kreipiasi adminas asmeniškai.

+ Na ir apsimelavai kažkiek jeigu jau sakei, kad neturi jokio kito acc 😕

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

22 minutes ago, rEc said:

Na, kad rašyti tai tikrai rašiau, nemanau, kad tai mano problema, kad neseki chato, kai į tave kreipiasi adminas asmeniškai.

+ Na ir apsimelavai kažkiek jeigu jau sakei, kad neturi jokio kito acc 😕

Na , kad jūsų problema tai tikrai ne, tačiau, nemanau, jog melavau, paskyra, ant kurios žaidžiu yra viena - Praeivis, FORCE paskyra seniai nulaužta , tad nemanau, kad skaitosi jog tai yra mano paskyra, prie kurios net prisijungti negali, nes duomenys pakeisti, o ir kita paskyra - Pajibatmenas irgi nėra mano, tiesiog priglausta manęs , kadangi brolis nežaidžia, tačiau ji irgi nėra naudojama. Na , o dėl chato, tai nemačiau, nesuprantu , kur jūs parašote tas žinutes, nes nei vienos nei matčiau, nei ką. Na verdiktas turbūt aišku, nebanysiu įrodinėti tiesos, tiesiog mano manymu, tai yar keista, jog už žioplumą, gauni permą baną.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

40 minutes ago, pilkiuke said:

Kada buvo nulauzta FORCE paskyra, proof turi? 

Na, nežinau, kokius įrodymus , jums čia ir pateikinėt, tačiau paskyra buvo nulaužta maždaug prieš 3-4 mėn. Tiesiog daug kartų bandžiau jungtis prie paskyros, bet tiesiog net nerodė  paskyros. Na , čia pavyzdis , dabar taip paskyrų turiu daug tačiau jos, buvo sukurtos, kadangi turėdavau daug banų, ir užmiršdavau slaptažodžius.

175208589_556157048688201_5661332431885091537_n.jpg

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Pagrindinis Adminas
10 hours ago, Praeivis said:

Na, nežinau, kokius įrodymus , jums čia ir pateikinėt, tačiau paskyra buvo nulaužta maždaug prieš 3-4 mėn. Tiesiog daug kartų bandžiau jungtis prie paskyros, bet tiesiog net nerodė  paskyros. Na , čia pavyzdis , dabar taip paskyrų turiu daug tačiau jos, buvo sukurtos, kadangi turėdavau daug banų, ir užmiršdavau slaptažodžius.

175208589_556157048688201_5661332431885091537_n.jpg

Turedavai daug banu ???? Bye bye . Sekmes kituose projiektose . 

  • Haha 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėte komentuoti

Jeigu turite paskyrą, prisijunkite

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų forume.

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti dabar
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search