Jump to content
Create New...

/Gag/Mute


Deiras

Rekomenduojami pranešimai

  • Veteranas

Jūsų Nick bei steam ID -  

Player Deiras
Steam ID STEAM_0:1:33589816

Kada, kuriam mape ir kuriame serve nubaudė? ( 1, 2, DM ) - 2
Ką darėte prieš gaunant baną - "Admin disrespect" Nepamenu, ką dariau ir ką sakiau, bet žinau, jog nusipelniau.
Kuris admin nubaudę ? - Kerk

 

p.s. Pažadu pasitaisyti ir būti mandagus visų atžvilgiu. Prašau panaikinti, arba bent sušvelninti bausmę. Gailiuosi.

Screenshot 2021-02-08 190533.png

Redaguota Deiras
  • Like 1
  • Haha 8
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas

Visiems adminai forume atrašo, net tą pačią dieną 😄 aš ryžas gal? 😄 Žodžiu žaidžiu nuo 2017 metų šitam serve, adminų visokių matęs, bet kažkaip sutardavom ir mute gaudavau trumpam, o dabar, kad parašiau ant bajerio discrode "kerkas lopas"- dvi savaitės mute/gag? 😄 o man ignor, nuo visų? 

prisegu, bausmių sąrašą 😄 kad suprast, jog tai neadekvatu.

Screenshot-2021-02-13-142056.jpg

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

6 hours ago, vericas said:

nu nz jei tau kerkas būtų draugelis gal ir būtų " bajeris  " taip pavadint. Bet kadangi nemanau kad taip yra todėl ir gavai muta.

As sioje diskusijoje neturiu balso , nei as adminas, nei kazkas kurio zodziai labai svarbus , bet isreiksiu savo nuomone. Jeigu Deiras istikruju gavo mute/gag del tokios priezasties tai cia tada tikra fignia, kas bl prijema zodi "lopas" rimtai . As siulyciau atsaukti Deiro bausme ,nes jis tikrai nenusipelne 2sav mute/gag vien del tokiu paprastu zodziu. 

  • Ačiū 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas

Dėl kontento stengiausi, Vericai 🙈 ten keliems tik trukdau, bet mes sutarę- uzsimutina mane ir problemų nėra ✌️ bet jau gal tema išsemta, išlauksiu, matau kad nieko čia nelaimesiu, yra ir kitų projektų. Ne pasaulio pabaiga 🤗 taika ✌️💪

Redaguota Deiras
Gramatikos klaida
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas

Kadangi tai nėra pirmas kartas kada tu gauni mute tai mes kaip admin galime dėti bausmę ilgesnę nes matosi kad nepasimokai. Pasėdėsi savo bausmėj gal pagaliau suprasi kad ne visi "random" bajeriukus priima kaip prikolą. Lyg buvo sakyta. Priedo taisyklėse yra viskas parašyta juolab kai nepasimokai iš klaidų... Įžeidinėjimai žaidėjų adminų  / racism :
1. Įspėjimas 2. 20000 min; 3. 40000 min; 4. 80000 min.. 

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas
On 2/13/2021 at 1:30 PM, Deiras said:

Visiems adminai forume atrašo, net tą pačią dieną 😄 aš ryžas gal? 😄 Žodžiu žaidžiu nuo 2017 metų šitam serve, adminų visokių matęs, bet kažkaip sutardavom ir mute gaudavau trumpam, o dabar, kad parašiau ant bajerio discrode "kerkas lopas"- dvi savaitės mute/gag? 😄 o man ignor, nuo visų? 

prisegu, bausmių sąrašą 😄 kad suprast, jog tai neadekvatu.

Screenshot-2021-02-13-142056.jpg

1. Tu mane ten ne tik lopu vadinai.

2. Istrynei zinutes, dabar apsimeti nuskriaustu, nes kaip ir kiekvienam kitam zaidejui tau si karta reikia issedet pilna bausme. 

3. Kaip pats sakai, visada susitardavai, issipirkt bandydavai. Cia nera geras dalykas, kai uz pora euru gali issipisinet kiek nori. 

4. Ne tik adminam lipi ant galvos, gal susimastyt reiketu. Mes ir taip daug "Pro akis praleidziam". Bet kai pas tave tokie sarasai bausmiu driekiasi, tai gal ne be reikalo. 

5. As taves nekalbinu. Pats pradedi paliavas sneket, nes as is tu keliu adminu, kurie tau nesilanksto ir bausmes deda. 

6. Tavo zinutes ir cia ir diskorde iskart perskaiciau, bet nera cia ka diskutuot. Tau buvo pasakyta uz ka gavai bausmes ir viskas. Pats parasei, kad supranti uz ka ir dar atsiprasei. O dabar apsisukes sakai, kad del ko taves baust.

Ne tas sarasais, o tavo elgesys yra neadekvatus, gali zaist, bendraut ir be izeidinejimu. Jeigu susikeiki del zaidimo, kaip kas tave nusove ar diskusijoj, niekas demesio nekreipia.

Tavo dauguma bausmiu yra - 30 min  sitam sarase, kai tuo tarpu uz pakartotinus taisykliu pazeidimus bausmes turetu buti gerokai ilgesnes. Gali kitiems padekot, kad nededa to, ka turetu istikruju uzdet. 

Redaguota Kerk
  • Like 2
  • Ačiū 1
  • Pakeliam 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search