Jump to content
Create New...

bakugan į admin


bakugan

Rekomenduojami pranešimai

1. Nick žaidime, bei amžius  ( N 17-18 ) -  Nick - bakugan, amžius - 14m, Gegužės 12, 15.
2. Jūsų STEAM_ID ( STEAM_0:0:00000000 )https://steamcommunity.com/profiles/76561198992645056/
3. Trumpai papasakokite kodėl norite tapti Adminu? - Tam jog prisidėčiau prie komandos, bei serverio plėtojimo, mažinti kenkėjų skaičių.
4. Ar esate kada nors buvęs administratoriumi, jei taip kuriame serveryje? -  Esu buvęs, masofke.lt
5. Kiek laiko praleidžiate mūsų serveriuose? ( apytiksliai į dieną, į mėnesi) -  3-4h, kartais daugiau.
6. Kurio serverio administratoriumi norite tapti ( #1, #2, Deathmatch ar deathrun serverio admin )
7. Ką darytumėte, jeigu žaidėjas ( galbūt netgi draugas ) nusižengtų taisyklėms? - Jeigu cheatintų - ban, keiktūsi MIC, ir jei nepaklustų įspėjimams, mute, ir t.t.t
8. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo? -  Viskuo kuo tik galėsiu.

 

P.S serve žaidžiu pusantrų metukų.

  • Haha 5
  • Suglumęs 1
  • Pakeliam 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

prieš 2 valandas (-ų) , pilkiuke parasė:

Įrodyk, kad pavogtas.”, kreipeisi į steam support? Jeigu norėjai į admin, turėjai būti susipažines su taisyklėmis, turėjimas vac/game ban ant bet kokio accounto, jeigu jam nėra suėje 365 dienos yra baudžiamas pas mus. 

Tu moliugeli, kaip as su tuo acc 2017m buvau VAC nebuvo, kaip tik nukniso is kart VAC

  • Haha 5
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

prieš 14 minutes (-čių) , pilkiuke parasė:

Moliugeli? Galvok kaip sneki, tavo problemos kaip irodinesi, as buciau kreipusis i steam support jeigu mano accounta pavoge ir dar vac ban gavo, kodel mes turim tiket, kad pavoge, vien todel kad tu taip sakai ? 

Netikek krc, jei nenori.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėte komentuoti

Jeigu turite paskyrą, prisijunkite

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų forume.

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti dabar
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search